Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
428 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 428 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προς SIREN
Κορίτσι μου τι λες τώρα...δεν είσαι η μόνη που περνάς δυσκολίες με τον άντρα σου, κι εγώ και όλες πιστεύω άλλες περισσότερο, άλλες λιγότερο...Κι εμείς προσπαθούμε για μωρό κι όταν μαλώνουμε σκέφτομαι ακριβώς όπως κι εσύ...Κι επειδή ο δικός μου είναι σαν το δικό σου άλλα κι εγώ είμαι μια τσαούσα και του πάω τόσο κόντρα όσο δε γίνεται, καταλαβαίνεις ότι στο σπίτι γίνονται επικές μάχες...Εντάξει, δε μαλώνουμε συνέχεια, τον αγαπώ, είμαι ερωτευμένη και ομολογώ ότι έχει κάνει κι αυτός πολλές φορές πίσω αν και είναι πολύ παλιομοδίτης. Άλλα μη μου πάρεις το δίκιο σε έφαγα. Μη σκας, δεν είναι ρεαλιστικό όλες εδώ να είμαστε αγάπες και ζουζουνιές όλη την ώρα. Σε καταλαβαίνω λοιπόν πάρα πολύ, στη θέση σου απλά θα κρατούσα μούτρα χωρίς να του μιλάω παρά μόνο τα απαραίτητα, για να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μιλάει όπως θέλει...οκ όλοι στα νεύρα μας μπορεί να ξεφύγουμε..δώστου όμως την ευκαιρία να το σκεφτεί και να σου ζητήσει έστω με τον τρόπο του συγγνώμη.

Σόρυ για το σεντόνι, καληνύχτα σε όλα τα κορίτσια...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μακαρι όλα να φτιάξουν και να σου ερθουν όλα όπως τα επιθυμεις!!! Να χαρείς το ζουζουνακι σου κ την οικογενεια σου!!!! Καληνύχτα σε όλες!!! Ελευθερια καλή δουλίτσα αύριο!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ευαγγελιτσα μου σε ευχαριστω παρα πολυ, τωρα απο την δουλεια σας γραφω κρυφα. Wink

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:Προς SIREN
Κορίτσι μου τι λες τώρα...δεν είσαι η μόνη που περνάς δυσκολίες με τον άντρα σου, κι εγώ και όλες πιστεύω άλλες περισσότερο, άλλες λιγότερο...Κι εμείς προσπαθούμε για μωρό κι όταν μαλώνουμε σκέφτομαι ακριβώς όπως κι εσύ...Κι επειδή ο δικός μου είναι σαν το δικό σου άλλα κι εγώ είμαι μια τσαούσα και του πάω τόσο κόντρα όσο δε γίνεται, καταλαβαίνεις ότι στο σπίτι γίνονται επικές μάχες...Εντάξει, δε μαλώνουμε συνέχεια, τον αγαπώ, είμαι ερωτευμένη και ομολογώ ότι έχει κάνει κι αυτός πολλές φορές πίσω αν και είναι πολύ παλιομοδίτης. Άλλα μη μου πάρεις το δίκιο σε έφαγα. Μη σκας, δεν είναι ρεαλιστικό όλες εδώ να είμαστε αγάπες και ζουζουνιές όλη την ώρα. Σε καταλαβαίνω λοιπόν πάρα πολύ, στη θέση σου απλά θα κρατούσα μούτρα χωρίς να του μιλάω παρά μόνο τα απαραίτητα, για να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μιλάει όπως θέλει...οκ όλοι στα νεύρα μας μπορεί να ξεφύγουμε..δώστου όμως την ευκαιρία να το σκεφτεί και να σου ζητήσει έστω με τον τρόπο του συγγνώμη.

Σόρυ για το σεντόνι, καληνύχτα σε όλα τα κορίτσια...

Σε ευχαριστω παρα πολυ για το μηνυμα σου, ειχα διαβασει οτι και εσυ προσπαθεις για μωρακι και σου ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα νεα...

Ειλικρινα δεν περιμενα να νιωσω τοσο καλα που σας μιλησα... Ξελαφρωσα και μου δωσατε απιστευτη δυναμη για να συνεχισω... ΄΄Χαιρομαι΄΄ και μην το παρετε στραβα που δεν ειμαι η μονη που εχει δυσκολιες με τον αντρα της.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη σας μερα κοπελες, σας πεθυμησα Very Happy διαβασα τα της ελευθεριας, ναι δεν ειναι λογος χωρισμου και ναι σημερα να δεις που σιγουρα δεν θα νιωθεις οπως εχτες.Να σου πω τη γνωμη μου μην επιτρεπεις ποτε σε κανενα να σου μιλαει ετσι και πες του οτι πληγωθηκες και δες αν το μετανιωσε παλευουμε παντα μεσα στα λεπτα τις μερας ωστε να μην χανουμε την αξιοπρεπεια μας, το χω νιωσει σε καυγαδες καθομε στην γωνια και κλαιω οσπου να βρω την δυναμη να θυμηθω ποια ειμαι και να κανω τον αλλο να μετανιωσει, οχι απο κακια οχι για να πω αλλα εγω γιατι παθαινω αλεργια στις προσβολες. κανενας δεν σου περνα αλυσιδες αν δεν τον αφησεις να σου παρει τα μετρα και κανενας δεν θα σου ανεβει στην πλατη αν δεν σκυψει και αμα το κανεις θα στο ξανακανουν και το χειροτερο αυτη που αγαπας. οταν το λεω αυτο σκεφτομαι ΕΝΑ ατομο ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ για αυτην δεν ανεχομαι να με ριξει κατω κανενας και δεν εχω σκοπο να την εκπαιδευσω να το κανει σε εμενα. Μην αφισεις να σου ξεφυγει και να γινετε μπροστα στο παιδι σου οποια ηλικια και να χει. καποτε κατηγορισα την μαμα μου γιατι ανεκτικε κατι και της περασα οτι μεσα απο αυτα ξεθωριαζε την προσωπικοτητα της και δεν την θαυμαζα κατι που μικροι εχουμε αναγκη. σε καθε σπιτι γινοντε οι καυγαδες που κανουν παταγο, πιας τον πηγαινετε σε ενα βουνο ενα χωραφι σε ενα γηπεδο και καντε τον μεγαλοπρεπες με ολα τα εφε ποτε μπροστα στο παιδι σου, αυτη η ζωουλα που εξαρταται το να φαι απο εμας εξαρταται και καθε τουβλακι του χαρακτηρα της και της ψυχικης του ηρεμιας, κανενας δεν το αγαπα οσο η μανα μονο αυτη μπορει να το προστατεψει απο ολα. Συγνωμη για το μεγαλο ποστ

455Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 21, 2011 10:45 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΟΣ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ.ΠΑΝΤΑ ΠΛΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΑΥΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΠΑΙΔΙ.ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΙΟ "ΕΠΕΙΓΟΝ".ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΨΗΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy Καλημερα Αυγολεμονι και Κριστι.
η κορη μου δεν φταει σε τιποτα για αυτο και προσπαθω οι τσακωμοι να μην γινονται μπροστα της η αν παει να γινει κατι μπροστα της απλα το βουλωνω για να ληξει το θεμα. Προτεραιοτητα μου ειναι το παιδι μου και νομιζω οτι ολες καταλαβαινετε τι εννοω!!!

Οταν εισαι ερωτευμενη καποια πραγματα τα αγνοεις χωρις να το καταλαβαινεις, το ηξερα οτι ειναι αθυροστομος και πεισματαρης ισχυρογνωμων και ξεροκεφαλος αλλα δεν περιμενα να ειναι ετσι με μενα... με το γυναικακι του Embarassed

Ειμαι ανωριμη ρε κοριτσια η τα περιμενα ολα παραμυθενια???? Εγω περιμενα να γερασω με τον Θανο και να ειμαστε γεροντακια και να προχωραμε χερι-χερι...

Ισως για αυτο ποναει η καρδια μου κανονικα και οχι μεταφορικα οταν γινονται τετοια πραγματα....

457Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 21, 2011 11:23 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΑΝΩΡΙΜΗ.Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Κ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΕΛΑΤΩΜΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΤΟΥ!!ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν εισαι ανωριμη αλλα τα περιμενες παραμυθενια οπως και εγω, και εγω βλεπω αυτη τη σκηνη με τα γεροντακια και μου αρεσει μακαρι να ειναι για ολες μας ετσι πολυ σημαντικο να εχεις κοντα σου αυτον που αγαπας και σε ξερει καλυτερα απο ολους. Μεγαλωνετε μαζι διορθωνεστε μαζι ετσι ειναι και οι ανθρωποι αλλαζουν μην νομιζεις εχουν τα ελαττωματα τους μετα διορθωνουν αρκετο μερος τους μεγαλονωντας κανενας μας δεν ειναι οπως ηταν πριν 5 χρονια.
Θα σας πανε ολα καλα και ποιος δεν κυριευεται απο τα νευρα του με τη βοηθεια ο ενας του αλλου και με την αγαπη προσπαθουμε και τα ελεγχουμε καλο ειναι να του πεις πως ενιωσες θα σου πει και αυτος θα τον καταλαβεις θα σε καταλαβει και θα προσπαθεισετε να μην φερετε ο ενας τον αλλον σε αυτη τη θεση.Αισιοδοξια και πιστη για ολα. Ολα ειναι στο χερι μας και τα ευκολα και τα δυσκολα cheers

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοριτσακια μου πολυ χαιρομαι που με καταλαβαινετε, ευχομαι και θα προσπαθησω να σωσω τον γαμο μου και ελπιζω να τα καταφερουμε και να ειναι πλεον ενα ιδανικο σπιτι για να υποδεχτει αλλο ενα μωρακι σαν την μικρη μας Βιολεττα....

Τωρα επειδη πολυ ασχοληθηκατε με το θεμα μου και αφησαμε τις προσπαθειες για τα σπορακια στην ακρη.... Πειτε μου πως πανε οι προσπαθειες σας, εχουμε κανενα ευχαριστο?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Αχ κοριτσακια μου πολυ χαιρομαι που με καταλαβαινετε, ευχομαι και θα προσπαθησω να σωσω τον γαμο μου και ελπιζω να τα καταφερουμε και να ειναι πλεον ενα ιδανικο σπιτι για να υποδεχτει αλλο ενα μωρακι σαν την μικρη μας Βιολεττα....

Τωρα επειδη πολυ ασχοληθηκατε με το θεμα μου και αφησαμε τις προσπαθειες για τα σπορακια στην ακρη.... Πειτε μου πως πανε οι προσπαθειες σας, εχουμε κανενα ευχαριστο?


Αμα μπει ο ολυμπιακος στα αποδυτηρια(η ακατανομαστη) θα κανουμε παιχνιδι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 328109
λεω να ετοιμασουμε καμια λιστα με την καθε προσπαθεια που θα κανουμε την επομενη φορα να να βαζουμε τικ πχ αυτη τη φορα μετρηση θερμοκρασιας ΤΙΚ
δοκιμασια του μερα παρα μερα ΤΙΚ
επεκταση δρασης γονιμων ημερων ΤΙΚ
παρακολουθηση επεισοδιου αγαπημενης μας σειρας ωστε μην σηκωθουμε αμεσως ΤΙΚ
χαχαχαχαχ γελαω μονη μου βοηθηστε αντε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 587529

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 893968 χαχα ναι να φτιαξουμε ενα πινακα λες???? Εγω ξερεις τι εκανα τους προηγουμενους 2 μηνες? εγραφα στο ημερολογιο απλα ποιες ημερες ειχαμε ελευθερες επαφες τουλαχιστον να ξερω πανω κατω κ την ημερομηνια συλληψης. Τωρα με θερμοκρασιες και συμπτωματα δεν τα παω και πολυ καλα, αν εχει καμια κοπελα καμια ιδεα ας την πει...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 893968 χαχα ναι να φτιαξουμε ενα πινακα λες???? Εγω ξερεις τι εκανα τους προηγουμενους 2 μηνες? εγραφα στο ημερολογιο απλα ποιες ημερες ειχαμε ελευθερες επαφες τουλαχιστον να ξερω πανω κατω κ την ημερομηνια συλληψης. Τωρα με θερμοκρασιες και συμπτωματα δεν τα παω και πολυ καλα, αν εχει καμια κοπελα καμια ιδεα ας την πει...

ναι ωραια θα ταν ενας πινακας να μαζεψουμε ιδεες να τον φτιαξουμε. καλα εκανες εγω το ειδα μελλοντικα πηρα ενα τετραδιο εγραψα τους τον οκτωβρη και τον νοεμβριο κυκλωστα τις γονιμες και μετα θα κανω οτι εσυ Very Happy
γιατι εγω νομιζεις τα παω καλα με τις θερμοκρασιες? πιστευω πως δεν θα το καταλαβω αμα ανεβει αλλα αντε ειπα να το δοκιμασω τι αλλο να κανω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 911307

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια και απο εμένα!!Πολύ υπνος σήμερα...ελιωσα!!!! χιχιχι!!!
Ελευθερία μου χαιρομαι που σήμερα σε βλέπω πιο αναπτερωμένη, πιο χαρούμενη και πιο δυναμική!!! Έτσι να είσαι πάντα και να μην σε περνει απο κάτω!! Very Happy Very Happy
Λοιπόν...Αλλαγή θέματος.. Κορίτσια σήμερα και επίσημα διανύω την πρώτη μέρα καθυστέρησης... Ξέρω είναι πολύ νωρίς για να χαίρομαι...Αλλα.. Εδώ και 4 μέρες η θερμοκρασία μου κυμαίνονταν από 37-37,3.. Σήμερα τη μέτρησα πριν λίγο και είναι 36,8..
Πριν από 2 μέρες είχα πόνους χαμηλά...όχι ακριβως πόνους αλλά σαν ενοχλήσεις και πονάει αρκετά το στήθος μου με αποκορύφωμα χθες το βράδυ που δεν ήξερα πως να ξαπλώσω γιατι πονούσε..
Να προσθέσω ότι έχω περίοδο ρολόι 28 ημερών και μια μέρα πριν μου έρθει συνήθως πονάω αρκετα...
Δεν θέλω να αγχωνομαι και να είναι στη φαντασία μου γιατι είναι νωρίς και το ξέρω αλλά αυτό το μήνα ακολούθησα όλες τις συμβουλές... Θερμοκρασίες, σεξ μέρα παρα μέρα στις γόνιμες, δεν σηκωνόμουν αμέσως και τέτοια...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια μου!

Ελευθερίτσα, όλα καλά; Πώς νιώθεις σήμερα;

Τι διαβάζω; Θα μετράτε θερμοκρασίες; Μπράβο στην υπομονή σας! Εγώ το ξεκίνησα αλλά το βαρέθηκα...Embarassed Embarassed Embarassed

Ε, μα κάθε πρωί αυτό το πράγμα... Λες και ήμουν άρρωστη! Άσε που με είχε πιάσει άγχος μην ξεχαστώ και σηκωθώ πριν βάλω θερμόμετρο... Αλλά πρέπει να ομολογήσω πως έχει αποτέλεσμα αν το συνηθίσεις. Μετά από ένα διάστημα θα τη βρίσκεις άνετα την ωορηξία σου. Η Κατερίνα είχε βάλει μια πολύ καλύ μέθοδο. Δε θυμάμαι σε ποιο θέμα όμως... Αν το βρω θα σας το ποστάρω.

Ευαγγελίτσα, τέλεια νέα! Ελπίζουμε να μας πεις ακόμα καλύτερα! Αφού έχεις ήδη καθυστέρηση, δεν παίρνεις ένα τεστάκι; Λογικά θα δείξει!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσα μου είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης και δεν θέλω να μπω ακόμα σε αυτή τη διαδικασια με τεστ ... Δεν θα ήταν λίγο νωρίς... Και επειδή (αν και έχουμε ελευθερες επαφες απο το Μάιο) είναι ο πρώτος μήνας που ειμασταν λίγο πιο οργανωμένοι... Οπότε εγώ αυτή την προσπάθεια μετράω σαν πρώτη... Με το μυαλό μου δηλαδή...χαχα!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα αντε μακαρι να εισαι... εγω λεω να μην παρεις τεστ ακομα κανε λιγο υπομονη 2 -3 ημερες ακομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472

Ελενακι, ουτε εσενα σου ηρθε η περιοδος ακομα? Γιατι δεν πας στον γιατρο να κανεις και εναν υπερηχο?

Οσο για μενα οντως ειμαι καλυτερα σημερα και αυτο οφειλεται σε σας και μονο... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα συμφωνήσω με την Ελευθερία Ελενα... Πρέπει να το δεις... Μην το αφήνεις..
Ελευθερία μου ναι θα περιμένω ακόμα και θα σας ενημερώνω!!!
Εντωμεταξύ με νευριάζει πάρα πολυ ο Δημήτρης (ο αρραβωνιαστικός μου) γιατί του λέω τι μου συμβαίνει..Χαιρεται μεν...αλλα μου λέει "μην μου τα λες...καντο μου έκπληξη"...Ε, τι εκπληξη...Αμα δεν τα πω σε αυτόν σε ποιον θα τα πω???

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω πάει στο γιατρό, έχω πολυκυστικές ωοθήκες. Θα περιμένω 2-3 μήνες ακόμη και μετά θα ξαναπάω (θεραπεία με αντισυλληπτικά θα μου δώσει λογικά και γι' αυτό και το καθυστερώ). Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κορίτσια!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα μου σε εμας θα τα λες και αστον τον αρραβιωναστικο σου να του κανεις εκπληξη μην του ξαναπεις τιποτα... Αμα εισαι θα σκεφτουμαι και με τι τροπο θα του την κανεις Wink

Ελενακι το ξερω οτι εχεις πολυκυστηκες εγω εννουσα να πας να δεις τι γινεται εννοω σε φαση βρισκονται οι ωοθηκες σου και αν εισαι κ εγκυος με τετοιες καθυστερησεις μπορει και να το δεις στον υπερηχο Wink

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 893968

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπα, δεν είμαι έγκυος Ελευθερία μου...

Από όταν το έβγαλα από το μυαλό μου σταμάτησαν και οι αναγούλες και όλα! Μόνο το στήθος μου συνεχίζει να πονάει αλλά αυτό σημαίνει ότι μου έρχεται περίοδος!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχχ κορίτσια σε εσας θα τα λέω γιατι νευριάζω πάρα πολύ με τις αντιδράσεις του... Βέβαια για καλό το κάνει γιατί δεν θέλει να στεναγχωριέμαι... Πριν απο λίγο πήγα στην τουαλέτα και είχα 2 καφέ σταγόνες στο εσωρουχό μου...Στο χαρτί όμως τίποτα.. Μ'αρεσει που λέω ότι δεν θα αγχωθω... Αλλα νομίζω ότι ξέρω το σώμα μου... Εδώ υπήρχαν μέρες που πρίν την περίοδο έλεγα αύριο θα μου έρθει και μου ερχόταν... Δεν ποναω καθόλου και δεν έχει πριστεί η κοιλιά μου που συνήθως πρίζεται.. Τόσο έξω να πέφτω???

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια και να μην εισαι δεν εγινε και τιποτα εισαι πολυ μικρη.... Αλλα αν μπορεις πηγαινε να δεις τι γινεται και αμα δεν σου πει για αντισυλληπτικά ? Αν του πεις οτι θελεις να κανεις μωρακι να σε βοηθησει ρε παιδι μου να σου δωσει τα φωτα του να σε συμβουλεψει. Την γνωμη μου λεω γιατι απλα εμενα ειδικα θα με εκνευριζε πολυ αυτη η αναμονη και να μην ξερω τι μου συμβαινει.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 19 667478

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχχχ κορίτσια σε εσας θα τα λέω γιατι νευριάζω πάρα πολύ με τις αντιδράσεις του... Βέβαια για καλό το κάνει γιατί δεν θέλει να στεναγχωριέμαι... Πριν απο λίγο πήγα στην τουαλέτα και είχα 2 καφέ σταγόνες στο εσωρουχό μου...Στο χαρτί όμως τίποτα.. Μ'αρεσει που λέω ότι δεν θα αγχωθω... Αλλα νομίζω ότι ξέρω το σώμα μου... Εδώ υπήρχαν μέρες που πρίν την περίοδο έλεγα αύριο θα μου έρθει και μου ερχόταν... Δεν ποναω καθόλου και δεν έχει πριστεί η κοιλιά μου που συνήθως πρίζεται.. Τόσο έξω να πέφτω???

Ευαγγελιτσα μου δεν γινεται να μην αγχωνεσαι γινεται αυτοματα... Απλα για να δεις καφε μαλλον θα σου ερθει η περιοδος.. Δεν θελω να σε στεναχωρησω απλα δεν θελω να απογοητευτεις προσπαθησε να ασχοληθεις με κατι μπας και δεν το σκεφτεσαι συνεχεια... Σου ευχομαι να εισαι ομως... Αληθεια

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είναι ότι θα στεναγχωρηθώ...Απλά αυτή η αναμονή είναι που με σκοτώνει!!! Αν είναι να έρθει ας έρθει...Τώρα βρήκε να μου καθυστερήσει που αρχίσαμε τις προσπάθειες!!! Τόσα χρόνια πιστή στο ραντεβού της ειναι!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Δεν είναι ότι θα στεναγχωρηθώ...Απλά αυτή η αναμονή είναι που με σκοτώνει!!! Αν είναι να έρθει ας έρθει...Τώρα βρήκε να μου καθυστερήσει που αρχίσαμε τις προσπάθειες!!! Τόσα χρόνια πιστή στο ραντεβού της ειναι!!!

Εχεις δικιο αυτη η αναμονη και εμενα με σκοτωνε... Αν εισαι που μακαρι και στο ευχομαι καμια φορα την ημερα που περιμενες βγαζει λιγο ροζ λιγο καφε απο εμπειριες που εχω ακουσει αλλα μπορει να καθυστερησε τωρα επειδη το σκεφτεσαι συνεχεια απο το αγχος σου... Υπομονη κοριτσακι μου υπομονη.... I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις