Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
405 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 405 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι πολύ σοβαρό αυτό που σου είπε?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι πολυ βαρυ... δεν λεγονται αυτα μεσα σε ενα σπιτι αναμεσα σε νιοπατρους, στην μανα του παιδιου κ για τετοιο λογο.

Δεν ξερω αν καμια απο σας θα μπορουσε να το ανεχτει να το ξεχασει κ να το συγχωρεσει....

''Εαν με ξαναπεις ηλιθιο θα σου γ@@@@ω το μ@@@νι που σε ξερασε παλιοψ@λα'' Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Υ.Γ Κριστι, Λεμονακι, Ευαγγελιτσα, Ελενα σας ευχαριστω που δωσατε λιγο απο τον χρονο σας κ για κατι που ειναι λιγο εκτος θεματος. Και μονο σας τα εγραψα ενιωσα καλυτερα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ελενακι Ελευθερια ειναι το ονομα μου.

Με τους φιλους του νευριασα και με την οπτικη γωνια του αντρα μου, οπου μας συμφερει ετσι οπου δεν μας συμφερει αλλιως. Τα δικα μου (φιλοι) ειναι καλα τα δικα σου (φιλες) ειναι σκατα. Η μανα σου ειναι σκατα ενω η μανα μου ειναι θεα και πολλα πολλα αλλα....

Αν θεωρειται οτι ειχα λαθος στο ''ηλιθιος'' αν μαθαινατε τι μου ειπε μετα θα μενατε ετσι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 606100
έτσι όπως τα λες να σου πω την αλήθεια σου δίνω όλα τα δίκια αλλά αυτό ξεκίνησε πολύ καιρό πριν να φανταστώ και ποτέ ως πριν δεν του το έκοψες, περιμένεις να τα καταφέρεις τώρα ; κατά βάσει εσύ ευθύνεσαι για τα λόγια που σου λέει.
σου μιλάω έτσι γιατί θέλω να λέω αυτά που πιστεύω και όχι κάτι που θα γαργαλούσαν τα αυτιά σου..
μην με παρεξηγήσεις !

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό πρέπει να σταματήσει γιατί δεν είσαι κάποια τυχαία και έχεις μαμά όπως και αυτός, είσαι η μαμά του παιδί του και πρέπει να σε σέβεται !!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις πολύ ωραίο όνομα και αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να σε λέω με το όνομά σου. Με τα ψευδώνυμα γενικά έχω ένα θέμα.

Εγώ είμαι του διαλλόγου. Ποοοοολύς διάλλογος! Είμαι της άποψης πως οτιδήποτε απασχολεί κάποιον από τους δύο πρέπει να συζητιέται. Βέβαια δεν ξέρω αν αυτή η "τακτική" μπορεί να εφαρμοστεί σε όλα τα ζευγάρια, κάθε ζευγάρι έχει τους κώδικες επικοινωνίας του. Πιστεύω όμως πως όταν ο ένας έχει κάποιο θέμα πρέπει να βρίσκει τον τρόπο να το συζητάει με τον άλλο. Να σε ρωτήσω, πόσο χρονών είναι ο άντρας σου; Και πώς είστε σε γενικές γραμμές;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Πωωωω όντως ειναι παρα πολυ βαρύ και πολύ σοβαρό... Ότι και να έγινε έχεις δίκαιο δεν μιλάνε έτσι στη μάνα του παιδιού του και τη γυναικα του... Συγνώμη αλλα είναι απαράδεκτος...Αλλάζω συνέχεια άποψη αλλα καλά κανεις και κρατας μούτρα... Πρέπει να το καταλάβει από μόνος του... Εντάξει όλοι μας έχουμε βρίσει κ μας έχουν βρίσει πανω στο καυγά.. Αλλα μέχρι ενός σημείου...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι δεν ηταν ετσι παλια κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αρχισε και ειδικα μετα την γεννα της μικρης... δεν σε παρεξηγω απλα καποια πραγματα δεν κοβονται Crying or Very sad Δεν θελω να χωρισω, θελω μια αγαπημενη κ ηρεμη οικογενεια. Θελω απο τις 10 οι 7 ναι ειναι καλα και οι 3 σκατα οχι το αντιθετο αλλα αυτο δεν θελω να γινεται κανοντας μ@@@@@κα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ειναι πολυ βαρυ... δεν λεγονται αυτα μεσα σε ενα σπιτι αναμεσα σε νιοπατρους, στην μανα του παιδιου κ για τετοιο λογο.

Δεν ξερω αν καμια απο σας θα μπορουσε να το ανεχτει να το ξεχασει κ να το συγχωρεσει....

''Εαν με ξαναπεις ηλιθιο θα σου γ@@@@ω το μ@@@νι που σε ξερασε παλιοψ@λα'' Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Υ.Γ Κριστι, Λεμονακι, Ευαγγελιτσα, Ελενα σας ευχαριστω που δωσατε λιγο απο τον χρονο σας κ για κατι που ειναι λιγο εκτος θεματος. Και μονο σας τα εγραψα ενιωσα καλυτερα.


Τώρα το είδα αυτό... Ναι, έχεις δίκιο, είναι πάρα πολύ βαρύ και άσχημο. Πρέπει να σου ζητήσει οπωσδήποτε συγνώμη, στη θέση σου δε θα το άφηνα έτσι με τίποτα. Αυτό που κάνω εγώ στις περιπτώσεις που ο Τάσος δεν καταλαβαίνει πώς νιώθω πάνω σε κάτι, είναι το να μην του μιλάω. Με αυτόν τον τρόπο, του δίνω το χρόνο να σκεφτεί και να καταλάβει ότι αυτό που έγινε όντως με πείραξε και δεν μπορώ να το ξεπεράσω αν δεν βρει μια λύση. Φυσικά δεν εννοώ για μέρες, για λίγες ώρες. Και με εμάς πιάνει αυτό. Αλλά ξαναλέω, δεν ξέρω αν αυτά που κάνει ένα ζευγάρι μπορούν να εφαρμοστούν με επιτυχία και σε ένα άλλο...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Λεμονακι δεν ηταν ετσι παλια κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αρχισε και ειδικα μετα την γεννα της μικρης... δεν σε παρεξηγω απλα καποια πραγματα δεν κοβονται Crying or Very sad Δεν θελω να χωρισω, θελω μια αγαπημενη κ ηρεμη οικογενεια. Θελω απο τις 10 οι 7 ναι ειναι καλα και οι 3 σκατα οχι το αντιθετο αλλα αυτο δεν θελω να γινεται κανοντας μ@@@@@κα.
δεν είναι θέμα για χωρισμό αυτό γλυκιά μου, προς θεού ιδικά με μωρό !
μήπως νιώθει παραμελημένος ;
μήπως άλλαξες κάτι στην συμπεριφορά σου ; μήπως τον επηρεάζουν άλλοι ; π.χ η μαμά του ; αν δεν ήταν έτσι πρέπει να δεις τι φταίει για να βρείτε και πάλι την ισορροπία του σπιτιού σας !!
εσύ ξέρεις καλύτερα πως μπορείς να βρεις την λύση και είμαι σίγουρη για αυτό γιατί τον αγαπάς !!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα να χωρίσεις για κάτι τέτοιο είναι υπερβολικο... Απλά πρέπει να του δείξεις ότι σε ενοχλούν τέτοιες συμπεριφορές... Και ότι θα πρέπει να προσέχετε τις εκφράσεις σας κ κυρίως τώρα που είστε γονείς... Ο ανδρας μου κ εγώ επειδή προσπαθούμε για παιδάκι..Μετά από ένα καυγά το συζητήσαμε αυτό κ το ξεκαθαρίσαμε.. ότι θα πρέπει να κάνουμε και οι δύο τους μ@@@@@@ς αν θέλουμε να κάνουμε οικογένεια... Κάτι τέτοιο πρέπει να κάνετε κ εσείς άσχετα που ήδη έχετε ολοκληρώσει την οικογενειά σας...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι το ξερω οτι πρεπει να σταματησει δεν αντεχω αλλο....

Ελενα και βεβαια να με λες με το ονομα μου ο αντρας μου ειναι 28 χρονων και σε γενικες γραμμες δεν τα παμε πολυ καλα μια καλα 3 σκατα αφου καθε φορα που ειμαστε καλα λεω αντε να δουμε μεχρι ποτε..

Ευαγγελιτσα εχουν χαθει τα ορια δεν ειμαι κανενα σκουπιδι και αυτος ηρθε κ φιλησε σημερα το απογευμα σαν να συμβαινει τιποτα και ειπε ''μην με ξαναπεις ηλιθιο''

Δεν μπορεις να συζητησεις με αυτον τον ανθρωπο κ να μην καταληξει σε καβγα απο την στιγμη που δεν συμφωνειται.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού λοιπόν έχουν χαθεί τα όρια... Και δεν θες να χωρίσεις... Αν ήθελες θα το είχες κάνει... Ίσως θα έπρεπε για λίγο να μείνετε χώρια.. Να πας για λίγο στους γονείς σου... Αν δεν θες να δώσεις δικαίωμα στους δικούς σου ίσως σε κάποια φίλη... Για να καταλάβει πως είναι να λείπεις... Κ δεν χρειάζεται να το κάνεις επι τούτου.. Οτι θέλεις να αλλάξεις λίγο περιβάλλον για να σκεφτείς... Που να σου πω την αλήθεια αυτό σου χρειάζεται.. Να αλλάξεις λίγο παραστάσεις και να σκεφτεις...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλέπω την φωτογραφία στο προφίλ σου και να σου πω την αλήθεια siren μου ζηλεύω, με την καλή έννοια έτσι ;
είσαι τόσο στοργική με το μωρό σου !
είναι ξεκάθαρο πόσο αφήνετε στην αγκαλιά σου και πόση ασφάλεια νιώθει.
Μπορείς να το μεταδόσεις και στον άντρα σου αυτό ; είναι μικρός και νομίζω πως του έχουν πέσει όλα λίγο βαριά, οι φίλοι του είναι ακόμα ελεύθεροι και ψάχνουν...
δώστου την σιγουριά που χρειάζεται για να 'ωριμάσει' γίνε το στήριγμα του για να γίνει και αυτός το δικό σου, μίλα του, βγάλε απο μέσα σου οτι σκέφτεσαι τώρα σε αυτών. Άνοιξε την καρδιά σου και θα την ανοίξει και αυτός !

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στην αρχη μολις γεννησα αλλαξα γιατι ημουν κ χεσ@@νη αλλα δεν τον παραμελω οχι δεν του λεω ποτε οτι θελει το κανω αμεσως.οποτε ηρθε η ωρα να σας ρωτησω μηπως δεν πρεπει να προσπαθω για δευτερο παιδι??? κανω λαθος???απλα οταν ειμαστε καλα λεμε για δευτερο παιδι κ οταν γινονται τετοια σκηνικα κρεμιζεται ολος ο κοσμος μου....

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου και απο μενα.μαριαννα με λενε.να σε ρωτησω ποσο ειναι το μωρο σου?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το δευτερο παιδί το θέλεις γιατί πστεύεις ότι ίσως έτσι αλλάξουν τα πράγματα? Και συγνώμη που στο ρωτάω τοσο ξεκάθαρα αλλα έχω μια φίλη που δν πήγαινε καλά ο γάμος της και τότε σκέφτηκε για δεύτερο.. Εκανε δεύτερο αλλα ο γάμος της δεν διορθώθηκε.. Πόσο είναι το παιδάκι σου?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αφού λοιπόν έχουν χαθεί τα όρια... Και δεν θες να χωρίσεις... Αν ήθελες θα το είχες κάνει... Ίσως θα έπρεπε για λίγο να μείνετε χώρια.. Να πας για λίγο στους γονείς σου... Αν δεν θες να δώσεις δικαίωμα στους δικούς σου ίσως σε κάποια φίλη... Για να καταλάβει πως είναι να λείπεις... Κ δεν χρειάζεται να το κάνεις επι τούτου.. Οτι θέλεις να αλλάξεις λίγο περιβάλλον για να σκεφτείς... Που να σου πω την αλήθεια αυτό σου χρειάζεται.. Να αλλάξεις λίγο παραστάσεις και να σκεφτεις...

Το εχω κανει πολλες φορες Ευαγγελιτσα μου δεν γινεται ομως συνεχεια να δινω δικαιωματα σε γονεις κ φιλους θελω απλα να τελειωσει αυτη η κατασταση, ασε που δεν μου αρεσει να τραβολογαω το μωρο μου και χανει τις συνηθειες της...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:βλέπω την φωτογραφία στο προφίλ σου και να σου πω την αλήθεια siren μου ζηλεύω, με την καλή έννοια έτσι ;
είσαι τόσο στοργική με το μωρό σου !
είναι ξεκάθαρο πόσο αφήνετε στην αγκαλιά σου και πόση ασφάλεια νιώθει.
Μπορείς να το μεταδόσεις και στον άντρα σου αυτό ; είναι μικρός και νομίζω πως του έχουν πέσει όλα λίγο βαριά, οι φίλοι του είναι ακόμα ελεύθεροι και ψάχνουν...
δώστου την σιγουριά που χρειάζεται για να 'ωριμάσει' γίνε το στήριγμα του για να γίνει και αυτός το δικό σου, μίλα του, βγάλε απο μέσα σου οτι σκέφτεσαι τώρα σε αυτών. Άνοιξε την καρδιά σου και θα την ανοίξει και αυτός !

Λεμονακι διαβασα το μηνυμα σου και κλαιω αυτο θελω να καταφερω.....αυτα ακριβως που λες....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:βλέπω την φωτογραφία στο προφίλ σου και να σου πω την αλήθεια siren μου ζηλεύω, με την καλή έννοια έτσι ;
είσαι τόσο στοργική με το μωρό σου !
είναι ξεκάθαρο πόσο αφήνετε στην αγκαλιά σου και πόση ασφάλεια νιώθει.
Μπορείς να το μεταδόσεις και στον άντρα σου αυτό ; είναι μικρός και νομίζω πως του έχουν πέσει όλα λίγο βαριά, οι φίλοι του είναι ακόμα ελεύθεροι και ψάχνουν...
δώστου την σιγουριά που χρειάζεται για να 'ωριμάσει' γίνε το στήριγμα του για να γίνει και αυτός το δικό σου, μίλα του, βγάλε απο μέσα σου οτι σκέφτεσαι τώρα σε αυτών. Άνοιξε την καρδιά σου και θα την ανοίξει και αυτός !
αν καταλάβεις όλα τα παραπάνω που σου γράφω πιστεύω πως θα πάρεις απαντήσεις απο τον συζυγο σου για όλα τα ερωτήματα που βασανίζουν το μυαλό σου

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσα μου μην περιμένεις να ακούσεις από καμια μας εδω... Χωρισέ τον δν σου αξίζει και τέτοια... Και νομίζω ότι συμφωνούν και οι υπόλοιπες.. Επιμένω ότι σου χρειάζεται να αλλάξεις παραστάσεις και να σκεφτείς... Ή ακόμα να αλλάξετε και οι δύο παραστάσεις... Ενα ταξιδι, ενα διήμερο κάτι που θα σας φέρει πιο κοντά και θα σας κάνει να συζητήσετε... Οι δύο σας..

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαννα κ Ευαγγελιτσα το μωρο μου ειναι 15 μηνων. δεν θελω να κανω δευτερο παιδι για να φτιαξω το γαμο μου γιατι δεν θα φτιαξει απο αυτο κ το ξερω. δεν φταει σε τιποτα μια ψυχουλα να ερθει σε ενα ''προβληματικο σπιτι'' και ουτε θελω να ειμαι χωρισμενη με 2 παιδια.

Οταν ειμαστε καλα απλα θελουμε να ''μεγαλωσουμε την οικογενεια μας'' και να ειμαστε ευτυχισμενοι αλλα.... οταν γινονται τετοια σκηνικα δεν ξερω τι να σκεφτω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 534787

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου εγώ να σας καληνυχτίσω
siren όταν θέλουμε κάτι πολύ βρίσκουμε και την λύση, θα τα καταφέρεις και σύντομα θα έχεις αγκαλίτσα και το δεύτερο μωράκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι πολύ όμορφο και φυσιολογικο να σκέφτεσαι το μέλλον της οικογενειάς σου και μάλιστα με ένα δεύτερο παιδάκι... Αλλα πρέπει να δώσεις χρόνο στη σχέση σου και να το προσπαθήσεις λίγο παραπάνω... Καταλαβαίνω ότι έχεις ρίξει τον εγωισμό σου και την περηφανεια σου αλλα αυτά τα δύο είναι έννοιες... και αφού τον αγαπας τον άνδρα σου καλό θα είναι να το συζητήσεις και να το συζητήσεις και να το ξανασυζητήσεις... Και αυτό γτ έχετε ενα παιδάκι αλλα και γιατί τον αγαπας... Αλλιώς δν θα χρειαζόταν να το κάνεις...Καταλαβαινεις τι εννοω...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ειναι πολύ όμορφο και φυσιολογικο να σκέφτεσαι το μέλλον της οικογενειάς σου και μάλιστα με ένα δεύτερο παιδάκι... Αλλα πρέπει να δώσεις χρόνο στη σχέση σου και να το προσπαθήσεις λίγο παραπάνω... Καταλαβαίνω ότι έχεις ρίξει τον εγωισμό σου και την περηφανεια σου αλλα αυτά τα δύο είναι έννοιες... και αφού τον αγαπας τον άνδρα σου καλό θα είναι να το συζητήσεις και να το συζητήσεις και να το ξανασυζητήσεις... Και αυτό γτ έχετε ενα παιδάκι αλλα και γιατί τον αγαπας... Αλλιώς δν θα χρειαζόταν να το κάνεις...Καταλαβαινεις τι εννοω...

Καταλαβαινω Ευαγγελιτσα μου καταλαβαινω πολυ καλα και ευχομαι συντομα να φτιαξουν τα πραγματα....

Κοριτσακια μου Χιλια ευχαριστω ειναι λιγα που αφιερωσατε τοσο χρονο για το προβλημα μου και με βοηθησατε αλλα δυστυχως πρεπει να σας αφησω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 850933 για σημερα γιατι ξυπναω στις 6 για να παω στην δουλεια Mad. Θα τα πουμε αυριο, φιλακια πολλα και μην ξεχνατε τις προσπαθειες για να ειστε σε λιγο καιρο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 990599

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι όλα να φτιάξουν και να σου ερθουν όλα όπως τα επιθυμεις!!! Να χαρείς το ζουζουνακι σου κ την οικογενεια σου!!!! Καληνύχτα σε όλες!!! Ελευθερια καλή δουλίτσα αύριο!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις