Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
405 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 405 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλήθεια κορίτσια τι εχει γίνει;

http://neamageirisa.blogspot.com

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια που χαθηκατε ολες???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 893968

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιούχου, καλέ φώναξε κανείς ;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:γιούχου, καλέ φώναξε κανείς ;

Ελα ρε Λεμονακι εγω φωναζω τοση ωρα εχω ξεροσταλιασει και καμια δεν απανταει Sad

405Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 21, 2011 11:34 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΡΩΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσουπ τσουπ μια μια εμφανιζεται Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι φάγατε ;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως είμαι εδώ. Απλά δεν ξέρω τι να γράψω.Δεν θέλω να γίνομε κουραστική, άλλωστε βλέπω να εγκαταλείπω τις προσπάθειες μια και όλα για μένα είναι αντίθετα.Γ@Μ@ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ.Θα παρακολουθώ όμως και αν μπορώ να βοηθήσω σίγουρα αν το θέλετε θα το κάνω. Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια, υπομονή όλα θα πάνε καλά.Να είσαστε αισιόδοξες και να μην εγκαταλείπετε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 .

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ισως αυτο που κανω δεν ειναι σωστο αλλα δεν θελω να ανοιξω αλλο θεμα, θελω εδω να σας πω κ να σας ρωτησω κατι, ολες με τους συζυγους ειστε τοσο καλα οσο δειχνετε?

Εχθες το βραδυ εκλαιγα κ σκεφτομουν οτι ισως δεν πρεπει να κανω προσπαθειες για δευτερο παιδι, τσακωθηκα πολυ ασχημα με τον αντρα μου και οπως παντα για λογο τελειως ηλιθιο αλλα μου μιλησε τοσο ασχημα που σφικτηκε η καρδια μου δεν ξερω αν το εχετε νιωσει. Crying or Very sad και λεω αν ειμαστε ετσι τι παω να κανω? μηπως δεν πρεπει?

Δειξτε κατανοηση, δεν θελω να το ανοιξω σε θεμα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Εγώ πάντως είμαι εδώ. Απλά δεν ξέρω τι να γράψω.Δεν θέλω να γίνομε κουραστική, άλλωστε βλέπω να εγκαταλείπω τις προσπάθειες μια και όλα για μένα είναι αντίθετα.Γ@Μ@ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ.Θα παρακολουθώ όμως και αν μπορώ να βοηθήσω σίγουρα αν το θέλετε θα το κάνω. Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια, υπομονή όλα θα πάνε καλά.Να είσαστε αισιόδοξες και να μην εγκαταλείπετε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 531909 .
γιατί καλέ να γίνεσαι κουραστική ; εδώ είμαστε για να στηρίζουμε η μία την άλλη !! οτι σου έρχεται να το λες !! και μην εγκαταλείπεις τίποτα,
τόσο εύκολα τα παρατάς ;
το καλό αργεί βρε Wink

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Siren, καταρχήν ηρέμησε και αν θέλεις δώσε μας λίγες περισσότερες πληροφορίες για να δούμε μήπως μπορέσουμε να βοηθήσουμε.

Και εννοείται πως κι εμείς μαλώνουμε, και άσχημα πολλές φορές.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Κοριτσια ισως αυτο που κανω δεν ειναι σωστο αλλα δεν θελω να ανοιξω αλλο θεμα, θελω εδω να σας πω κ να σας ρωτησω κατι, ολες με τους συζυγους ειστε τοσο καλα οσο δειχνετε?

Εχθες το βραδυ εκλαιγα κ σκεφτομουν οτι ισως δεν πρεπει να κανω προσπαθειες για δευτερο παιδι, τσακωθηκα πολυ ασχημα με τον αντρα μου και οπως παντα για λογο τελειως ηλιθιο αλλα μου μιλησε τοσο ασχημα που σφικτηκε η καρδια μου δεν ξερω αν το εχετε νιωσει. Crying or Very sad και λεω αν ειμαστε ετσι τι παω να κανω? μηπως δεν πρεπει?

Δειξτε κατανοηση, δεν θελω να το ανοιξω σε θεμα.



Και εμείς έχουμε περάσει τέτοιες στιγμές... Εννοω με καυγάδες έντονους που πάνω στα νεύρα να έχουν ειπωθεί λόγια που δεν πρέπει... Και το τελευταίο χρόνο που είμαστε μαζί τα συγκεκριμένα λόγια επαναλαμβάνονται σε κάθε καυγά μας... Το κακό είναι ότι είναι άσχημα... Το καλό είναι ότι δεν μας κρατάει πολυ... Τα έχουν όμως αυτα τα ζευγαρια ...

413Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 21, 2011 12:02 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΚΡΕΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΡΕΤΣΙΝΟΥΛΑ!!ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ.ΟΛΟΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΩΝΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΕΥΚΟΛΑ!ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν νομίζω να υπάρχει ζευγάρι που να μην μαλώνει, τι έγινε ;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειχε παει να δει τον αγωνα με τους φιλους του σε μια καφετερια, ολοι τους ειναι ελευθεροι. Εν ολιγοις μου με παιρνει τηλ και μου λεει ερχομαι μονος μου πισω γιατι οι αλλοι βρηκαν μ@@νια. Δεν ζηλεψα γιατι τους ξερω αλλα εκνευριστηκα και προσπαθουσα να του εξηγησω οτι αν αυτο γινοταν με μενα κ τις φιλες μου αυτος θα τσαντιζονταν για τους ιδιους ακριβως λογους κ που θα ερχοντουσαν γκομενοι στο τραπεζι μας κ γιατι θα εφευγα κ μονη μου (καλα και επειδη εκεινος θα ζηλευε). Αυτος ομως τσαντιστηκε γιατι δεν καταλαβε και προσπαθουσα να του εξηγησω μου φωναζε μου ελεγε δεν θα γυρισω σπιτι μην μου μιλας σε αγνοω κ δεν κατλαβαινεις κ μετα μου εκλεισε κ το τηλ. μετα εγω τον ειπα ηλιθιο. Ερχεται σπιτι και επειδη ειναι και πολυ πολυ ομως αθυροστομος μου ειπε κατι και ακομα δεν μπορει να φυγει απο τα αυτια μου. Καταλαβατε τιποτα? Ειδατε ποσο χαζος ητανε ο λογος?

416Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 21, 2011 12:16 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΩΣΕΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Siren μου, (αλήθεια, πώς είναι το όνομά σουWink δεν είναι καθόλου χαζός ο λόγος, αφού σε ενοχλεί είναι πολύ σημαντικός. Γιατί δεν τον βρίσκεις σε μια ήρεμη στιγμή και να το συζητήσετε όμορφα και χαλαρά; Πολλές φορές πάνω στα νεύρα μας λέμε πράγματα που δεν τα εννοούμε και που υπό άλλες συνθήκες δε θα σκεφτόμασταν καν.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ νομίζω ότι στους άνδρες όσο λιγότερο δείχνουμε ότι ζηλεύουμε ή ότι μας ενοχλούν τέτοιου είδους καταστάσεις τόσο καλυτερο είναι... Άσε που έτσι αγχώνονται γτ εμείς δεν δίνουμε σημασία... Άποψή μου είναι ότι αν ο άνδρας ή η γυναίκα θέλει να κάνει κάτι πονηρό θα το κάνει κ χαμπάρι δν θα πάρει κανείς.. Πάντως στην προκειμένη περίπτωση νομίζω ότι είχες δίκαιο... Εκτός από τη φάση με το "ηλίθιο"...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΩΣΕΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ?

Δεν εφυγε επειδη ηρθαν οι γκομενες εφυγε οταν τελειωσε την μπυρα του και τελειωσε και ο αγωνας, εγω νευριασα που τον ''παρατησαν'' χωρις μεταφορικο 2 μηχανοβιοι φιλοι του για τις γκομενες και νευριασα γιατι σε μια τετοια αντιστοιχη περιπτωση ο αντρας μου θα ειχε τσαντιστει παρα πολυ ενω εγω οχι. Ειναι το μοτιβο οτι αλλο ο αντρας αλλο η γυναικα παραδειγμα μου φωναζει αυτος οκ του φωναξω εγω????? θα γινει της κακομοιρας.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΩΣΕΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ?

Απ'οτι καταλαβαίνω νευρίασε με τον τρόπο που της το είπε στο τηλέφωνο... όχι επειδη έφυγε... Αν κατάλαβα σωστά...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΩΣΕΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ?

Δεν εφυγε επειδη ηρθαν οι γκομενες εφυγε οταν τελειωσε την μπυρα του και τελειωσε και ο αγωνας, εγω νευριασα που τον ''παρατησαν'' χωρις μεταφορικο 2 μηχανοβιοι φιλοι του για τις γκομενες και νευριασα γιατι σε μια τετοια αντιστοιχη περιπτωση ο αντρας μου θα ειχε τσαντιστει παρα πολυ ενω εγω οχι. Ειναι το μοτιβο οτι αλλο ο αντρας αλλο η γυναικα παραδειγμα μου φωναζει αυτος οκ του φωναξω εγω????? θα γινει της κακομοιρας.


ΑΑΑ! με τους φίλους του νευρίασες δηλαδη..

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου δεν ζηλεψα, και κανω πολλες φορες τον μ@@@@κα και αφηνω και πολλα να πεσουν κατω απλα μου την δινει πραγματα που κανει η τυχαινουν σε αυτον οκ αν κανω η τυχουν σε μενα το κανει ολοκληρο θεμα. Ποσο πιο γελοιο παραδειγμα να σας δωσω για να καταλαβετε? βλεπει εκεινος την γκομενα στο star που λεει τον καιρο κ λεει ''τι ωραια κοπελα κ πολυ ωραια κοπελα κ πολυ ωραιο σωμα κλπ'' για να με πειραξει και με κοιταει κ πονηρα και μετα γελαμε ελα μου ομως που αμα δω εγω κανεναν που μου αρεσει κ πω κατι τον βλεπεις οτι σοβαρευει? Δεν παιζει θεμα ζηλιας απλα παραδειγμα σας εφερα, το γαμωτο ειναι ρε κοριτσια.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren μην μένεις σε λέξεις, αυτές βγαίνουν απο το στόμα μας καμιά φορά χωρίς να το καταλάβουμε. Αν σκεφτείς θα θυμηθείς πως έχει τύχει να το κάνεις και εσύ δλδ να πεις κάτι που δεν έπρεπε. Σημασία έχει που σου είπε για τις γκόμενες Wink και γύρισε σπίτι, γύρισε σε εσένα !! γύρισε στο παιδάκι του !!
τώρα τι κάνει με τους φίλους του μην σε απασχολεί, αν δεν τον ενοχλεί που τον παράτησαν εσύ κλάιν-μάιν.
Άντε ο λόγος είναι όντος χαζός, αύριο μίλα του και πες του πόσο πολύ σε στεναχώρησε αυτό που σου είπε και πόσο πολύ τον αγαπάς !!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="siren"]Κοριτσακια μου δεν ζηλεψα, και κανω πολλες φορες τον μ@@@@κα και αφηνω και πολλα να πεσουν κατω απλα μου την δινει πραγματα που κανει η τυχαινουν σε αυτον οκ αν κανω η τυχουν σε μενα το κανει ολοκληρο θεμα. Ποσο πιο γελοιο παραδειγμα να σας δωσω για να καταλαβετε? βλεπει εκεινος την γκομενα στο star που λεει τον καιρο κ λεει ''τι ωραια κοπελα κ πολυ ωραια κοπελα κ πολυ ωραιο σωμα κλπ'' για να με πειραξει και με κοιταει κ πονηρα και μετα γελαμε ελα μου ομως που αμα δω εγω κανεναν που μου αρεσει κ πω κατι τον βλεπεις οτι σοβαρευει? Δεν παιζει θεμα ζηλιας απλα παραδειγμα σας εφερα, το γαμωτο ειναι ρε κοριτσια.[/quote

Α! Μαλιστα... Ναι είχες δίκαιο ήταν χαζός λόγος.. Όμως καλά κάνεις και του κάνεις τα ίδια για να καταλάβει πως είναι... Κι ας σοβαρεύει κ θυμώνει... Και εσύ εχεις ματάκια και γνώμη... Very Happy Very Happy Very Happy Αλλα γεινικά να τα βρείτε μωρέ... Γιατι και εσύ το είπες ήταν χαζος λόγος...

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενακι Ελευθερια ειναι το ονομα μου.

Με τους φιλους του νευριασα και με την οπτικη γωνια του αντρα μου, οπου μας συμφερει ετσι οπου δεν μας συμφερει αλλιως. Τα δικα μου (φιλοι) ειναι καλα τα δικα σου (φιλες) ειναι σκατα. Η μανα σου ειναι σκατα ενω η μανα μου ειναι θεα και πολλα πολλα αλλα....

Αν θεωρειται οτι ειχα λαθος στο ''ηλιθιος'' αν μαθαινατε τι μου ειπε μετα θα μενατε ετσι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 606100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις