Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
170 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 170 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα! Έχω αποθηκεύσει πολλά και είπα να τα αλλάζω για να μην νιώθουν παραμελημένα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα σωστήηη !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 654316

78Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Πεμ Οκτ 13, 2011 11:45 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ART?ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ Η ΟΧΙ???ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 438696

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι...28η μερα...εχω πολλα υγρα κ εντονη καουρα...που γενικα δεςν εχω πριν την περιοδο....αλλα κ πονο που μπορω να πω οτι εχω πριν την περιοδο...τι να πω ειδωμεν

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πονο στη μεση που εχω πριν την περιοδο[το παρελειψα πανω]

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια! Εγώ όπως έχω πει ήδη εξασκώ το άθλημα από χθες και σίγουρα μέχρι Κυριακη(ωορρηξία Σήμερα-αύριο), νοιώθω ήδη τα προεόρτια και ίδωμεν...Καλή επιτυχία σε όλες Embarassed

83Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 14, 2011 3:13 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΗΔΗ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δεν με ποναει καθολου...μονον τσιμπηματα νοιωθω ωρες ωρες κακο αυτο ε?αχ δεν ξερω γιατι αλλα απογοητευομαι

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΗΔΗ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ?

ΚΡΙΣΤΙ, εννοώ ότι εγώ συνήθωε την ωορρηξία την καταλαβαίνω γιατί έχω ανεβασμένη διάθεση για... και αρκετά υγρά. Αυτο απλά ως επιβεβαιώσει ότ όπου να ΄ναι θα σπάσει το αυγουλάκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 μακάρι κοπέλα μου να είναι όλα τα συμπτώματα απο το σποράκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 567772

felicitaki και εγώ δεν κατάλαβα τι εννοείς με τα προεόρτια..
άσε τα αυτά και όρμα τον άντρα σου
άλλαξε του τα φώτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 654316
ά μήπως εννοείς νιώθεις την ωορρηξία σου ;

εγώ γύρισα απο τον γιατρό, μου έδωσε να κάνω κάτι ορμονικές που δεν έχω κάνει ξανά πριν, καλλιέργεια
των υγρό μου χώρια το τεσ παπ. Θα περιμένω απο εβδομάδα τα αποτελέσματα και βλέπουμε... αν βγουν όλα καλά σε τότε το μόνο πρόβλημα είναι το σπέρμα. Μου είπε επίσης πως αν είναι όλα καλά με εμένα και με 3 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις τότε είμαστε στην κατηγορία της ανεξήγητης υπογονιμότητας και αντιμετωπίζεται με εξωσωματική.
άντε να δούμε τι θα γίνει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 911307



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Οκτ 14, 2011 4:16 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να σου πανε ολα τελεια λεμονακι....και μακαρι να παραγματοποιηθει η ευχη σου...αλλα η αληθεια ειναι οτι ειμαι απαισιοδοξη.....δεν ξερω ενω εχω περιεργα συμπτωματα{κολπικα υγρα αρκετες μερεσ πονο δεξια αριστερα στις οωθηκες,καουρα,πονο στη μεση,πρησμενο στηθος αλλα οχι ιδιαιτερο πονο}φοβαμαι οτι θα μου ρθει.....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:μακαρι να σου πανε ολα τελεια λεμονακι....και μακαρι να παραγματοποιηθει η ευχη σου...αλλα η αληθεια ειναι οτι ειμαι απαισιοδοξη.....δεν ξερω ενω εχω περιεργα συμπτωματα{κολπικα υγρα αρκετες μερεσ πονο δεξια αριστερα στις οωθηκες,καουρα,πονο στη μεση,πρησμενο στηθος αλλα οχι ιδιαιτερο πονο}φοβαμαι οτι θα μου ρθει.....
art μου το κακό είναι πως συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι σχεδόν τα ίδια, δεν έχω φυσικά εμπειρία αλλά έχω διαβάσει και οι περισσότερες λένε αυτό. Κάποτε έψαχνα και εγώ συμπτώματα ένα σημαδάκι... θα σε συμβούλευα να μην δίνεις καθόλου σημασία σε ''σημάδια'' να κάνεις όνειρα μόνο το πως θα είναι η ζωή σου με ένα μωράκι και αυτό θα έρθει σίγουρα !!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια!

Λεμονάκι, εύχομαι τα αποτελέσματα να είναι να καλύτερα δυνατά!

Art μου, όλα καλά! Μην σκέφτεσαι αρνητικά!

Βρε felicitaki εσείς τον προκαλείτε τον σεισμό αυτές τις μέρες;;;;;;Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed

Κρίστι μου, τι κάνεις; Όλα καλά;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο θα κανω και οτι ειναι να γινει θα γινει...απλα ξερεις οτι οταν θες κατι τοσο πολυυυυυυυ ειναι δυσκολο να αποβαλλεις το αγχος να μν σκεφτεσαι ναι ναι αυτο ειναι συμπτωμα και ναμν απογοητευσαι καθε φορα που ερχεται η περιοδος...ειναι δυσκολο να θες κατι τοσο πολυ να περιμενεις να το λαχταρας να εχεις φανταστει απειρες φορες πως θα το ανακοινωνεις στον αντρα σου κ εδω κ 2 2.5 χρονια να μν γινεται τπτ....ξερω οτι εισαι σε παρομοια φαση κ ειμαι σιγουρη οτι με καταλαβαινεις....

91Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 14, 2011 3:47 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!ART ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ!!ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Κ ΜΕΙΣ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο κριστι.......μακρι να ειμαι....πρωτα θα το μαθεται εσεις κ μετα ο αντρας μου....28η μερα σημερα....θα περιμενω μεχρι 32 που ειναι το μαξιμουμ για μενα κ μετα θα παω γαι χωριακη....μου δινεται πολυ θαρρος σας ευχαριστω κοριτσια πολυ

93Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 14, 2011 3:54 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENA ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ART ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑΤΕ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕΞ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΟ!ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΗΝΑ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαι καλή μου!

Αρτ, χαλάρωσε! Σε καταλαβαίνουμε απόλυτα αλλά έτσι κάνεις νομίζω κακό παρά καλό! Θα συμφωνήσω με την Κρίστι, μήπως πρέπει να το αφήσετε στην τύχη του για κανένα μήνα;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:αυτο θα κανω και οτι ειναι να γινει θα γινει...απλα ξερεις οτι οταν θες κατι τοσο πολυυυυυυυ ειναι δυσκολο να αποβαλλεις το αγχος να μν σκεφτεσαι ναι ναι αυτο ειναι συμπτωμα και ναμν απογοητευσαι καθε φορα που ερχεται η περιοδος...ειναι δυσκολο να θες κατι τοσο πολυ να περιμενεις να το λαχταρας να εχεις φανταστει απειρες φορες πως θα το ανακοινωνεις στον αντρα σου κ εδω κ 2 2.5 χρονια να μν γινεται τπτ....ξερω οτι εισαι σε παρομοια φαση κ ειμαι σιγουρη οτι με καταλαβαινεις....
πιστεψέ με σε καταλαβαίνω απόλυτα !!
δεν χρειάζεται καν να μου γράψεις τι νιώθεις και σκέφτεσαι !!
όλα είναι μέσα στο μυαλό μας, πρέπει και μπορείς να διώξεις το άγχος σου γιατί μόνο κακό κάνει. Ξέρω είναι δύσκολο να το κάνεις αλλά μπορείς !!!! Τι εξετάσεις έχεις κάνει ως τώρα ;;;

κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχούλες σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω κανει εξετασεις...ο γιατρος μου μου εχει πει οτι ειμαι γονιμη....ο αντρας μου απεφευγε συστηματικα τις εξετασεις...αλλα δεν του εχω αφησει περιθωριο.....αν κ αυτον τον μηνα δεν ειμαι θα κανει οπωσδηποτε εξετασεις...το θετικο ειναι οτι ειμαστε νεοι εγω 25 αυτος 31 επομενως αν υπαρχει καποιο προβλημα θεωρω οτι θα μπορεσουμε να το αντιμετωπισουμε πιο ευκολα...αν κ ο γιατρος μου ειναι σχεδον σιγουρος οτι φταιει το αγχος.....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χωρίς να θέλω να σε αγχώσω κι άλλο
νομίζω πως θα έπρεπε ήδη να κάνετε έναν ελέγχο σε κάποια πράγματα!!
ο γιατρός σου όμως δεν βλέπει οτι με αυτή του την τακτική αγχώνεστε περισσότερο ; ο χρόνος που περνάει σας προκαλεί φθορά !!
ο γιατρός σου πως ξέρει οτι είσαι γόνιμη χωρίς να έχουν γίνει κάποιες εξετάσεις ;
να είσαι πάντα επιφυλακτική με τους γιατρούς !! να ρωτάς και να ψάχνεις !!!!!
και εμένα έτσι μου έλεγε ο προηγούμενος οτι εγώ όκ, αλλά ποτέ δεν κάναμε κάποιο ελέγχο, ο δεύτερος γιατί δεν μου είπε τίποτα αλλά περιμένει τα αποτελέσματα για να μιλήσει με σιγουριά ;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω καθε τοσο και με υπερυχους εχουμε εντοπισει την οωρρηξια...σε καμια περιπτωση δεν επαναπαυομαι....θα δουμε πως θα παει και αν δεν, θα κανει οπωσδηποτε ενα σπερματοδιαγραμμα.....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:παω καθε τοσο και με υπερυχους εχουμε εντοπισει την οωρρηξια...σε καμια περιπτωση δεν επαναπαυομαι....θα δουμε πως θα παει και αν δεν, θα κανει οπωσδηποτε ενα σπερματοδιαγραμμα.....
με έναν απλό υπέρηχο δεν μπορείς να δεις τίποτα ουσιαστικό !!
αν θες ξεκίνα κάποιες ορμονικές εξετασούλες που θα σου πει ο γιατρός σου, την ποιο απλή έστω που είναι ο θυρεοειδής αλλά πολύ σημαντική και άσε το σπερμ/μα για λίγο μετά, μην τον πιέζεις !!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το σπερματοδιαγραμμα ειναι μια απλη εξεταση που γινεται σε μια μερα....αν που το ευχομαι ο καλος μου δεν εχει καποιο παθολογικο προβλημα θα κανω κ εγω εξετασεις...παντως οχι μονο απο τον δικο μ γιατρο αλλα κ απο αλλους εχω ακουσει οτι καλο ειναι πρωτα να κανει ο αντρας εξετασεις γιατι ειναι λιγοτερο επωδυνες κ χρονοβορες κ στη συνεχεια να κανει η γυναικα...δεν ξερω ετσι εχω ακουσει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις