Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 11:22 pm

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI.. AΛΛΑ ΟΤΝ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΩ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ... ΒΡΙΣΚΩ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΧΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΤΟ ΕΞΩ Η ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ Η ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ! Ε ΕΜΕΝΑ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.. ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΜΑΙ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ .. ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.. ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΕΣ. ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΑΜΑΝ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΟΛΑ!Ε ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΟΝΟ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΜΕ ΘΕΛΕΘ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΕΡΕΣΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΟΧΟ..

27Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 11:29 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
RANIAASIKIDOY έγραψε:NAI.. AΛΛΑ ΟΤΝ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΩ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ... ΒΡΙΣΚΩ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΧΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΤΟ ΕΞΩ Η ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ Η ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ! Ε ΕΜΕΝΑ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.. ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΜΑΙ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ .. ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.. ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΕΣ. ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΑΜΑΝ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΟΛΑ!Ε ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΜΟΝΟ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΜΕ ΘΕΛΕΘ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΕΡΕΣΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΟΧΟ..


NA FANTASTO RANIA M OTI SE EMENA APEYTHINESAI...?... OTAN LES NA VALO TETOIO STOXO TI ENNOEIS ?

28Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 11:57 pm

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ.. ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.. ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΑ ΣΕ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΟΥΝ. ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΘΕΛΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΓΑΙ ΛΥΣΗ! ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΣΚΕΥΤΕΤΕ..ΠΑΡΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ 1.ΤΙ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.2 ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.3 ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ.ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΣΤΟ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.. ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΘΑ ΧΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΚΡΗ.. ΠΕΣΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.. ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.. ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣΦΟΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΕΞΩ ΧΕΡΑΚΙ ΧΕΡΑΚΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ.. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΖΗΛΕΥΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΑΙ ΕΤΣΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ? ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΩΡΑ... ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΕ ΜΑΖΙ... ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ? ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ... ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ... ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΣΕ ΤΕΛΙΩΝΕΙ.. ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

29Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 12:12 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mallon kati den katalaves h emena m fenetai ?eipa ego oti den eimai kala me ton anthropo m?an den hmoun den tha to lega edo alla ston idio...to oti eipa oti ta ftino kamia fora ,vres mia sthn oikogeneia ths pou den kourazetai?tora oson afora gia to oti iparxoun kapoia paraponakia? einai antrhopino...tora esi ti katalaves kai grafeis ayta ta pragmata den boro na katalavo....

30Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 12:40 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
A OXI ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!! ΕΙΔΑ ΕΠΕΝΩ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΨΥΛΟΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΟΡΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ.. ΚΑΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΟ..ΧΑΧΑ

31Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 12:59 am

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΣΩΣΕΙΣ" ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙΣ. ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΣ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΡΗ. ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. ΗΤΑΝ ΣΗΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ. ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΣΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

32Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 1:07 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filina έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ "ΣΩΣΕΙΣ" ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙΣ. ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΣ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΡΗ. ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. ΗΤΑΝ ΣΗΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ. ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΣΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ.Κ ΓΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΟΥΤΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΗΘΕΛΑ Κ ΑΚΟΜΑΔΕ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ Κ ΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΞΕΝΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ.ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ?ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ..

33Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 1:45 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TEΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.. ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΤΟΣΟ ΠΙΑ??? ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΙΖΕΤΕ? ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΞΕΝΟ! ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

34Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:09 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοιτα Ρανια μου.. καλα τα λες.. αλλα εξω απο το χωρο πολλα τραγουδια λεμε.
Δεν ειναι ευκολο να χωρισεις. Ειναι η τελευταια λυση..Εγω ειμαι υπερ του διαζυγιου οταν πια εχεις εξαντλησει καθε περιθωριο.
Ετσι γινεται συνηθως.Δινεις ευκαιριες ..και αντε αλλη μια ευκαιρια και αντε αλλη μια και τα χρονια περνανε..
Εγω δε λεω να χωρισουν. Λεω ομως καντε κατι! Μη μενετε ετσι και διαιωνιζετε μια ασχημη κατασταση. Γιατι δυστυχως αυτο εχει αντικτυπο και στα παιδακια σας! Χαριστε τους μια ομορφη και ηρεμη οικογενεια. Το αξιζουν! Καθε παιδακι το αξιζει!
Προσπαθηστε για τις σχεσεις σας.. Διωξτε καθε εγωισμο! Καντε το πρωτο βημα! Για σας και τα παιδια σας! Ευτυχισμενη μανουλα = ευτυχισμενα παιδακια. Παρτε το αποφαση σημερα!

35Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:20 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI EΓΩ ΕΙΠΑ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΝ? ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ? ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ? ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΟ ΛΕΩ! ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ? ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΙΣ ΜΕΤΑ?Η ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ Η ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!

36Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:25 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΥΠΗΘΕΙ ΤΗΝ ΣΝΟΟPY! ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΕΤΣΙ?ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ?ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ? Ε ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΧΕΡΙ.. ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙ ΔΗΛΑΔΗ? ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ??? ΚΡΙΜΑ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΦΕΙ!

37Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:28 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνω κοπελα μου...
Αυτη η κατασταση μεσα στο σπιτι δε παλευεται..Απλα να καταλαβουν οτι υπαρχουν λυσεις. Οσο σκυβουμε το κεφαλι και κρυβομαστε απο τα προβληματα δεν αλλαζει κατι. Ας αναλογιζομαστε και τα δικα μας λαθη που και που. Και ας αρχισουμε απο κει.

38Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:30 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:TEΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.. ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΤΟΣΟ ΠΙΑ??? ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΙΖΕΤΕ? ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΞΕΝΟ! ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ???ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΕΣ?Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ Κ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ Ε Γ Ω Κ ΜΗΠΩΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ Κ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΝΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΤΕΙΕΥΤΗΚΑ Κ ΤΟ ΤΟΝΙΣΑ ΟΤΙ ΕΞΟΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ Κ ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ???ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΞΕΡΩ..

39Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:33 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω παντως για να μην παρεξηγηθω, δε μιλαω προσωπικα για καμια. Αλλα για ολους μας οσους εχουν προβλημα με τον η την συντροφο τους. Και λεω το εξης.
Ειναι πολυ συμαντικο να κοιταξουμε πρωτα τα δικα μας λαθη. Γιατι κακα τα ψεματα, μονος καυγας δε γινεται. Τον αλλο δε μπορουμε να τον αλλαξουμε. Τη συμπεριφορα μας μονο μπορουμε. Και να ελπισουμε πως κι ο αλλος θα βαδισει προς τον ιδιο δρομο..

40Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:37 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamarena έγραψε:Εγω παντως για να μην παρεξηγηθω, δε μιλαω προσωπικα για καμια. Αλλα για ολους μας οσους εχουν προβλημα με τον η την συντροφο τους. Και λεω το εξης.
Ειναι πολυ συμαντικο να κοιταξουμε πρωτα τα δικα μας λαθη. Γιατι κακα τα ψεματα, μονος καυγας δε γινεται. Τον αλλο δε μπορουμε να τον αλλαξουμε. Τη συμπεριφορα μας μονο μπορουμε. Και να ελπισουμε πως κι ο αλλος θα βαδισει προς τον ιδιο δρομο..

ΚΟΙΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑΥΡΟΙ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΖΟΡΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΑΛΑΣΜΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΛΑΜΑΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΠ ΤΟ 20ΗΜΕΡΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΑ ΞΥΠΝΙΟΣ Κ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕ ΤΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΡΑΝΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΛΑΘΟΣ.

41Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:41 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποιες 40 μερες!!! Εγω ετσι ημουν 6 μηνες!!
Μετα ομως ειπα δεν παει αλλο! Αναλογιστηκα τα λαθη μου και τη συμπεριφορα του! Εκανα το πρωτο βημα για μια καλυτεραη ζωη και απλα ακολουθησε.. Γι αυτο λεω το βασικο ειναι να κοιταμε και τα δικα μας...

42Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 2:48 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamarena έγραψε:Ποιες 40 μερες!!! Εγω ετσι ημουν 6 μηνες!!
Μετα ομως ειπα δεν παει αλλο! Αναλογιστηκα τα λαθη μου και τη συμπεριφορα του! Εκανα το πρωτο βημα για μια καλυτεραη ζωη και απλα ακολουθησε.. Γι αυτο λεω το βασικο ειναι να κοιταμε και τα δικα μας...

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ!Κ ΓΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΖΩΗΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΔΕ Κ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Κ ΤΡΟΜΑΞΕ Κ ΞΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΠΕ?ΠΩΠΩ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ Κ ΣΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕ Θ ΑΝΤΕΧΑ!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΡΕΠΕ Ν ΑΝΤΕΞΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΝΑ ΕΓΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΕ ΒΛΑΠΤΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ..

43Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 4:15 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kathrinkaterina έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΟΝΗ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 42 ΜΕΡΕΣ ! ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΛΟΧΕΙΑ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ! ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΗΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ! ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ......ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! Crying or Very sad
καταρχιν το φορμακι που φοραει η μπεμπουλα σου το εχει και δικια μου χιχιχι!!!!! Laughing
κι εγω την ιδια σχεση εχω με τον αντρα μου. θεωρω οτι ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και τον εαυτο μου τυχερο που τον γνωρισα και με αγαπησε. παρολαυτα κι εμεις ειχαμε αρκετη ενταση με το μωρο. νομιζω οτι η ψυχραιμια μου και η ιωβια υπομονη μου κρατησε τις ισοροπιες. μεσα του ομωσ μπορει και αυτος να πιστευει το ιδιο.οτι αυτος ειναι που κανει τις υποχωρησεις. προσπαθησε να μπεις και στη δικη του σκεψη.
ντρεπομαι που το λεω αλλα καποια στιγμη ψιλοζηλεψα την κορη μου που εχει παρει την αμεριστη προσοχη του αντρα μου. ειχα μαθει να ειμαι εγω το κεντρο του κοσμου του.
να εισαι ψυχραιμη υπομονετικη με τον αντρα σου. περναει κι αυτος τη φαση του. εμεις νιωθουμε οτι γινομαστε μητερες απο τη στιγμη που σκιρταει το παιδι μεσα μας. αυτοι ξαφνικα περνουνουν ενα παιδι στην αγκαλια σχεδον ουρανοκατεβατο και βαφτιζονται γονεις. σκεψου τι σοκ ειναι αυτο σε συνδιασμο με τις ευθυνες που προκειπτουν και τα χαλια που ζουμε λογο κρισης.
εμενα ο δικος μου φοβαται οτι θα γινει πολεμος και πηγε και πηρε ενα κιβωτιο κρεμες για το μωρο που ειναι ακομα 55 ημερων. εκει τον βαρεσε χιχιχιχι Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 585182
δωσε χρονο στον αντρα σου. τιποτα δεν θα ειναι οπως πριν γιατι πλεον η σχεση σας περασε σε αλλο επιπεδο αλλα θα ερθει η στιγμη που θα ισοροπησουν ολα.

44Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 4:58 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω αν κολλάει πουθενα αυτο που θα πω, γιατι κι εμεις ειχαμε τις φασεις μας με τα μωρα, παρόλο που μεχρι τοτε ημαστα οκ, και καταλαβαινομασταν και τα συναφη.
Ενα μωρό αλλάζει τη γυναίκα πρώτα απ'όλα. Δεν αλλάζει μονο ο άντρας όταν φερουμε το μωρο στο σπίτι. Δε λέω να καθησουμε και να υπομένουμε τη μοιρα μας, αλλά το να χωρίσω πχ επειδη ο άντρας μου δεν με καταλαβαινει και δεν με φιλάει για καληνυχτα το θεωρω ακράιο.
Ο δικός μου δεν υπήρχε περίπτωση στον αιώνα τον άπαντα να σκεφτει μονος του να κάνει κάτι. Επι βδομάδες, ίσως και μηνες τριγυρνουσα μέσα στο σπίτι μουρμουριζοντας οτι δεν κάνει τίποτα, οτι όλα εγω τα κάνω, οτι τον μεγάλωσαν σαν πασά κτλ κτλ. Και δωστου να μαζεύω πεταμένες κάλτσες πχ απο το πάτωμα, να μαζεύω [πιάτα κ ποτήρια απο όλο το σπίτι, ρουχα, βιβλία εδω κι εκει... και αντι να πω "παρε αυτο απο εδω κ βαλτο στη θεση του" χολόσκαγα οτι δε νοιάζεται για μένα, οτι με θέλει δουλα, οτι με θυμαται μονο για το σεξ, οτι... οτι... οτι...
Ωσπου μια μερα, μετα απο πολύ κλάμα στο μαξιλάρι μου (οκ, λοχεια, λοχεια αλλά αει σιχτιρι με το κλάμα πια) μιλήσαμε. Μου είπε οτι οταν ειμαι "κάπως" δεν ξέρει τι να μου πει και πώς, γιατι φοβάται μη με κάνει χειρότερα. ΜΟυ είπε οτι δεν ξέρει πώς να με βοθήσει με τις δουλειές, και ότι ΟΠΟΤΕ θέλω κάτι να του το λέω, αντι να περιμένω να το σκεφτεί απο μόνος του, γιατι δεν προκειται. Μου ειπε οτι καταλαβαινει οτι ειμαι κουρασμένη, (και ουτως ή άλλως δεν ειχα εγω την αποκλειστική φροντιδα του μωρου, μονο το τάισμα αφου θήλαζα). Κοινώς ψιλοκαταλαβα οτι του κρατουσα μουτρα για κάτι που απλά δεν μπορουσε να σκεφτει. Ακουγεται χαζο το ξέρω, αλλά απο τη στιγμή που το πήρα απόφαση, λες και άλλαξαν όλα. Στην ουσια του δίνω διαταγες Razz Razz Razz "Σκουπισε το σπιτι, θα σφουγγαρισω μετα" ή "ελα να με βοηθήσεις να απλώσω τα ρουχα" ή "βγαλε εξω τα σκουπίδια" ή "βγαλε τα πιάτα απο το πλυντηριο".
Στον δικο μου τον αντρα δουλεψε αυτο (παντα ηθελε μια γυναικα απο πάνω, λεω εγω Razz Razz Razz )

45Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:10 am

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
RANIAASIKIDOY έγραψε:TEΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.. ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΤΟΣΟ ΠΙΑ??? ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΙΖΕΤΕ? ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΞΕΝΟ! ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΛΕΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΛΥΤΗ. ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΦΘΑΡΕΙ. Η beba160a ΤΟ ΕΘΕΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΝΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΕΞ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

46Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:11 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα πάλι δεν είναι στο σπίτι για να με βοηθήσει και αυτό είναι πολύ πολύ δύσκολο. Δουλεύει πολλές ώρες & κουράζεται και εκείνος πολύ.
Για τις δουλειές δεν με νοιάζει, αλλά ακόμα και στην τουαλέτα να θέλω να πάω πρέπει να πάω όταν κοιμάται το μωρό Rolling Eyes
Μπορεί να είμαι κατάκοπη με το κοριτσάκι μας γιατί ορισμένες φορές είναι αστείρευτη πηγή ενέργειας & με γονατίζει, αλλά μόλις μπει σπίτι και μου χαμογελάσει και με φιλήσει ο αντρούλης μου τα ξεχνάω όλα.
Και να σας πω πως το σκέφτηκα, & εκείνος κουράζεται πολύ πολύ & του λείπει και η κόρη του και η γυναίκα του όλη μέρα. Γυρνάει σπίτι κουρασμένος, πεινασμένος & συνήθως μετά απο 12+ ώρες δουλειάς & το πρώτο που κάνει είναι να μου χαμογελάσει και να με φιλήσει, οπότε του χαμογελάω και τον φιλάω και τον αγκαλιάζω και εγώ.
Είμαι τόσο περήφανη για τον άντρα μου & τόσο χαρούμενη που είναι τόσο αισιόδοξος και δεν άφησε στιγμή να με πάρει απο κάτω με όλες αυτές τις δυσκολίες της προσαρμογής της Βάλιας στο σπίτι μας που και να τσακωθούμε, αμέσως αναθεωρώ.
(Δεδομένου πάντα πως εγώ έχω δίκιο Razz Razz )
Σε εμάς λοιπόν λειτούργησε το χαμόγελο Very Happy Very Happy Very Happy

47Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:20 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμαμαι στα μαθηματα ανωδυνου μας ελεγε η μαια,σε ολα τα ζευγαρια που παρακολουθουσαμε τα μαθηματα, "μην χωρισετε μετα την γενα!περιμενετε κανα χρονο 1,5...".Περναμε οι περισσοτεροι αυτη την "φαση",ειναι μεγαλη αλλαγη ο ερχομος ενος παιδιου. Κ δεν ειμαστε προετοιμασμενοι γι αυτη την ευθυνη,γιατι περα απο χαρα ειναι σοβαρη ευθυνη σωστα?
Κ δεν ζουμε σε σαπουνοπερες ρε κοριτσια...η ζωη τρεχει παραλληλα,η δουλεια,η πιεση απο την αλλαγη,ειναι πολλα αυτα που πρεπει να διαχειριστουμε. Κ δεν λυνονται ως δια μαγειας απο το ενα επισοδιο στο αλλο. Θελει αγωνα η σχεση. Κ καληνυχτα θα ξεχασουμε να πουμε,κ χρονια πολλα(τα γενεθλια του αντρα μου τα μπερδευω,ποτε δεν θυμαμαι την σωστη μερα,δεν το χω τι να κανω τωρα?).
Ετσι χωριζει ο κοσμος? Δλδ αγαπιεσαι την μιση σου ζωη (σχεδον τοσο ειμαι με τον αντρα μου) κ θα τον χωρισω ετσι? Απο αυτα ψηνεται η σχεση. Κ μακαρι τα θεματα μας να ειναι οι καληνυχτες....

48Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:25 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:Θυμαμαι στα μαθηματα ανωδυνου μας ελεγε η μαια,σε ολα τα ζευγαρια που παρακολουθουσαμε τα μαθηματα, "μην χωρισετε μετα την γενα!περιμενετε κανα χρονο 1,5...".Περναμε οι περισσοτεροι αυτη την "φαση",ειναι μεγαλη αλλαγη ο ερχομος ενος παιδιου. Κ δεν ειμαστε προετοιμασμενοι γι αυτη την ευθυνη,γιατι περα απο χαρα ειναι σοβαρη ευθυνη σωστα?
Κ δεν ζουμε σε σαπουνοπερες ρε κοριτσια...η ζωη τρεχει παραλληλα,η δουλεια,η πιεση απο την αλλαγη,ειναι πολλα αυτα που πρεπει να διαχειριστουμε. Κ δεν λυνονται ως δια μαγειας απο το ενα επισοδιο στο αλλο. Θελει αγωνα η σχεση. Κ καληνυχτα θα ξεχασουμε να πουμε,κ χρονια πολλα(τα γενεθλια του αντρα μου τα μπερδευω,ποτε δεν θυμαμαι την σωστη μερα,δεν το χω τι να κανω τωρα?).
Ετσι χωριζει ο κοσμος? Δλδ αγαπιεσαι την μιση σου ζωη (σχεδον τοσο ειμαι με τον αντρα μου) κ θα τον χωρισω ετσι? Απο αυτα ψηνεται η σχεση. Κ μακαρι τα θεματα μας να ειναι οι καληνυχτες....

ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΛΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ!ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΧΩΡΙΖΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ??ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ?ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΝ ΧΤΙΖΕΙΣ Κ ΤΗ ΦΡΕΣΚΑΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΦΑΣΕΙΣ..

49Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:28 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ομορφες απαντησεις...
Κι αν τις συνοψησουμε ξερετε τι καταλαβαινω? Οτι χρειαζονται απλα πραγματακια καθημερινα για να ειμαστε ολοι οκ. Ενα χαμογελο.. μια γλυκεια κουβεντα.. Ενα Βγαλε τα σκουποιδια σε παρακαλω μωρο μου τωρα εξω..(απλες οδηγιες οπως ειπε και η φιλη Nena)
Να δουμε λιγο τη ζωη πιο θετικα.. Μη σκεπτεστε που δε σας ειπε καληνυχτα. Σκεφτητε και τι σας προσφερει καθημερινα.Δε μπορει..κατι θα βρητε. Γι αυτο το κατι ευχαρηστηστε τους! Και θα δειτε οτι η αλλαγη θα ερθει. Αρκει να ξεκινησει πρωτα απο μας. Ενα βημα καθε μερα.

50Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:37 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filina έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:TEΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.. ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΤΟΣΟ ΠΙΑ??? ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΙΖΕΤΕ? ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΤΕ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΞΕΝΟ! ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΛΕΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΛΥΤΗ. ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΦΘΑΡΕΙ. Η beba160a ΤΟ ΕΘΕΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΝΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΕΞ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

μπορει να ακουγεται λιγο πεζο αλλα και το γεγονοε οτι δεν κανουμε σεξ παιζει ρολο.παυουμε να ειμαστε 2 εραστες που κυνηγιουνται μονοι σε ενα σπιτι....περναμε σε αλλο επιπεδο. εμεις λογο και καποιων προβληματων που ειχα στην εγκυμοσυνη εχουμε 10 μηνες να ερθουμε σε επαφη και ειμαστε παντρεμενοι 13 μηνες. εχει αλλιωσει και υτο την σχεση. δεν ειμαστε πια το αντικειμενο του ποθου εκ των πραγματων γιατι δεν γινεται αλλιως. στο χερι μας ειναι να ξαναγινουμε αλλα σιγα σιγα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις