Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:46 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:Εμένα πάλι δεν είναι στο σπίτι για να με βοηθήσει και αυτό είναι πολύ πολύ δύσκολο. Δουλεύει πολλές ώρες & κουράζεται και εκείνος πολύ.
Για τις δουλειές δεν με νοιάζει, αλλά ακόμα και στην τουαλέτα να θέλω να πάω πρέπει να πάω όταν κοιμάται το μωρό Rolling Eyes
Μπορεί να είμαι κατάκοπη με το κοριτσάκι μας γιατί ορισμένες φορές είναι αστείρευτη πηγή ενέργειας & με γονατίζει, αλλά μόλις μπει σπίτι και μου χαμογελάσει και με φιλήσει ο αντρούλης μου τα ξεχνάω όλα.
Και να σας πω πως το σκέφτηκα, & εκείνος κουράζεται πολύ πολύ & του λείπει και η κόρη του και η γυναίκα του όλη μέρα. Γυρνάει σπίτι κουρασμένος, πεινασμένος & συνήθως μετά απο 12+ ώρες δουλειάς & το πρώτο που κάνει είναι να μου χαμογελάσει και να με φιλήσει, οπότε του χαμογελάω και τον φιλάω και τον αγκαλιάζω και εγώ.
Είμαι τόσο περήφανη για τον άντρα μου & τόσο χαρούμενη που είναι τόσο αισιόδοξος και δεν άφησε στιγμή να με πάρει απο κάτω με όλες αυτές τις δυσκολίες της προσαρμογής της Βάλιας στο σπίτι μας που και να τσακωθούμε, αμέσως αναθεωρώ.
(Δεδομένου πάντα πως εγώ έχω δίκιο Razz Razz )
Σε εμάς λοιπόν λειτούργησε το χαμόγελο Very Happy Very Happy Very Happy
μια απο τα ιδια κι εγω ειναι 12-13 ωρες στο τιμονι ειναι και οταν ανοιγει την πορτα και μας χαμογελαει ειναι σαν να πεφτει φως απο τον ουρανο και να ακουγεται αλληλουια....κραταει το μωρο λιγο να πλυνω του μουρη και να χτενιστω που γυρναω ολη μερα σαν γυφτακι

52Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:49 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
litsakos έγραψε:Θυμαμαι στα μαθηματα ανωδυνου μας ελεγε η μαια,σε ολα τα ζευγαρια που παρακολουθουσαμε τα μαθηματα, "μην χωρισετε μετα την γενα!περιμενετε κανα χρονο 1,5...".Περναμε οι περισσοτεροι αυτη την "φαση",ειναι μεγαλη αλλαγη ο ερχομος ενος παιδιου. Κ δεν ειμαστε προετοιμασμενοι γι αυτη την ευθυνη,γιατι περα απο χαρα ειναι σοβαρη ευθυνη σωστα?
Κ δεν ζουμε σε σαπουνοπερες ρε κοριτσια...η ζωη τρεχει παραλληλα,η δουλεια,η πιεση απο την αλλαγη,ειναι πολλα αυτα που πρεπει να διαχειριστουμε. Κ δεν λυνονται ως δια μαγειας απο το ενα επισοδιο στο αλλο. Θελει αγωνα η σχεση. Κ καληνυχτα θα ξεχασουμε να πουμε,κ χρονια πολλα(τα γενεθλια του αντρα μου τα μπερδευω,ποτε δεν θυμαμαι την σωστη μερα,δεν το χω τι να κανω τωρα?).
Ετσι χωριζει ο κοσμος? Δλδ αγαπιεσαι την μιση σου ζωη (σχεδον τοσο ειμαι με τον αντρα μου) κ θα τον χωρισω ετσι? Απο αυτα ψηνεται η σχεση. Κ μακαρι τα θεματα μας να ειναι οι καληνυχτες....

ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΛΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ!ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΧΩΡΙΖΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ??ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ?ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΝ ΧΤΙΖΕΙΣ Κ ΤΗ ΦΡΕΣΚΑΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΦΑΣΕΙΣ..

σωστεεεεεεεεεες Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 587529

53Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:50 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="beba160a"]
chicken έγραψε:
κραταει το μωρο λιγο να πλυνω του μουρη και να χτενιστω που γυρναω ολη μερα σαν γυφτακι


Respect Respect Respect


χαχαχχαχχαχ!! Προσκυνω!!!

54Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:54 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολα αυτα τα ωραια που ειπαμε..ισχυουν για νορμαλ καταστασεις με νορμαλ ανθρωπους γιατι υπαρχουν και γυναικες που πραγματικα δυνοπαθουν με τα γαιδουρια που παντρευτηκαν. τωρα μολις πηρα ενα μνμ στο κινητο απο μια φιλη φρεσκογενημενη που ο αντρας της ειναι ενα αθλιο υποκειμενο που μπεκροκοπαει και δεν σεβεται την μανα των παιδιων του αποκαλοντας την με χυδαιουσ χαρακτηρισμους. ειχε μια ελπιδα οτι θα αλλαξει με τον ερχομο της μπεμπας τους αλλα αυτος εγινε χειροτερος, μεχρι και χερι πηγε να σηκωσει...εκει χωριζεις η δεν χωριζεις????? κινδυνευει η σωματικη ακαιρεοτητα σου και η ψυχικη υγεια των παιδιων.

55Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 5:57 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mamarena"]
beba160a έγραψε:
chicken έγραψε:
κραταει το μωρο λιγο να πλυνω του μουρη και να χτενιστω που γυρναω ολη μερα σαν γυφτακι


Respect Respect Respect


χαχαχχαχχαχ!! Προσκυνω!!!

Κ ΓΩ ΣΑ ΓΥΦΤΑΚΙ.ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΑΣΤΡΑ ΑΣΤΑ..ΜΕΧΡΙ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΝΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ.

56Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
beba160a έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
litsakos έγραψε:Θυμαμαι στα μαθηματα ανωδυνου μας ελεγε η μαια,σε ολα τα ζευγαρια που παρακολουθουσαμε τα μαθηματα, "μην χωρισετε μετα την γενα!περιμενετε κανα χρονο 1,5...".Περναμε οι περισσοτεροι αυτη την "φαση",ειναι μεγαλη αλλαγη ο ερχομος ενος παιδιου. Κ δεν ειμαστε προετοιμασμενοι γι αυτη την ευθυνη,γιατι περα απο χαρα ειναι σοβαρη ευθυνη σωστα?
Κ δεν ζουμε σε σαπουνοπερες ρε κοριτσια...η ζωη τρεχει παραλληλα,η δουλεια,η πιεση απο την αλλαγη,ειναι πολλα αυτα που πρεπει να διαχειριστουμε. Κ δεν λυνονται ως δια μαγειας απο το ενα επισοδιο στο αλλο. Θελει αγωνα η σχεση. Κ καληνυχτα θα ξεχασουμε να πουμε,κ χρονια πολλα(τα γενεθλια του αντρα μου τα μπερδευω,ποτε δεν θυμαμαι την σωστη μερα,δεν το χω τι να κανω τωρα?).
Ετσι χωριζει ο κοσμος? Δλδ αγαπιεσαι την μιση σου ζωη (σχεδον τοσο ειμαι με τον αντρα μου) κ θα τον χωρισω ετσι? Απο αυτα ψηνεται η σχεση. Κ μακαρι τα θεματα μας να ειναι οι καληνυχτες....

ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΛΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ!ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΧΩΡΙΖΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ??ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ?ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΝ ΧΤΙΖΕΙΣ Κ ΤΗ ΦΡΕΣΚΑΡΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΦΑΣΕΙΣ..

σωστεεεεεεεεεες Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 587529

Δε μπορω να μη συμφωνησω κοριτσια...Κι εγω βρηκα τον ανθρωπο αυτο, ερωτευτηκαμε πολυ, στηριξε ο ενας τον αλλον πολυ κι ας μην εχουμε κλεισει 3 χρονια...
Το μωρο που ηρθε μας εβαλε σε μια αλλη διαδικασια και μεχρι στιγμης τα παμε πολυ καλα και με το μεγαλωμα του μωρου καιστην μεταξυ μας σχεση..Περασαμε πολλα..Αλλα απο ολα αυτα προσπαθουμε για το καλυτερο....Οπως επισης κ το σεξ ελειπε στην αρχη μολις γεννησα...Δε μου ερχοταν καθολου...Εγω που λυσσαγα....Σημερα μπορω να πω οτι κι αυτο εχει φτιαξει πληρως...
θελει τρεξιμο και συνεχεια προσπαθεια κι απο τους δυο...

57Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:02 am

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:ολα αυτα τα ωραια που ειπαμε..ισχυουν για νορμαλ καταστασεις με νορμαλ ανθρωπους γιατι υπαρχουν και γυναικες που πραγματικα δυνοπαθουν με τα γαιδουρια που παντρευτηκαν. τωρα μολις πηρα ενα μνμ στο κινητο απο μια φιλη φρεσκογενημενη που ο αντρας της ειναι ενα αθλιο υποκειμενο που μπεκροκοπαει και δεν σεβεται την μανα των παιδιων του αποκαλοντας την με χυδαιουσ χαρακτηρισμους. ειχε μια ελπιδα οτι θα αλλαξει με τον ερχομο της μπεμπας τους αλλα αυτος εγινε χειροτερος, μεχρι και χερι πηγε να σηκωσει...εκει χωριζεις η δεν χωριζεις????? κινδυνευει η σωματικη ακαιρεοτητα σου και η ψυχικη υγεια των παιδιων.




Χωριζεις..φυσικα και χωριζεις. αλλα χωρις να θελω να προσβαλλω την φιλη σου, η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση..Τι εννοω? Ειπες οτι η φιλη σου αντιμετωπιζε προβληματα και πριν το παιδι. Αλλα εκανε το παιδι με την ελπιδα να αλλαξουν τα πραγματα. ΔΕν αλλαζουν ρε παιδια. Ενα παιδι δεν ερχεται για να τα κανει ολα μαγικα απο τη μια στιγμη στην αλλη. Ουτε για να λυσει τα προβληματα που ηδη υπαρχουν σε μια σχεση! Αντιθετως ο ερχομος ενος παιδιου μεγαλοποιει τα κενα αναμεσα μας τουλαχιστον τον πρωτο καιρο. Εκει θα δουμε αν η σχεση μας εχει γερες βασεις και επομενως θα εξομαλυνθουν τα προβληματα η οχι.

58Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:02 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
beba160a έγραψε:ολα αυτα τα ωραια που ειπαμε..ισχυουν για νορμαλ καταστασεις με νορμαλ ανθρωπους γιατι υπαρχουν και γυναικες που πραγματικα δυνοπαθουν με τα γαιδουρια που παντρευτηκαν. τωρα μολις πηρα ενα μνμ στο κινητο απο μια φιλη φρεσκογενημενη που ο αντρας της ειναι ενα αθλιο υποκειμενο που μπεκροκοπαει και δεν σεβεται την μανα των παιδιων του αποκαλοντας την με χυδαιουσ χαρακτηρισμους. ειχε μια ελπιδα οτι θα αλλαξει με τον ερχομο της μπεμπας τους αλλα αυτος εγινε χειροτερος, μεχρι και χερι πηγε να σηκωσει...εκει χωριζεις η δεν χωριζεις????? κινδυνευει η σωματικη ακαιρεοτητα σου και η ψυχικη υγεια των παιδιων.

Συγγνωμη αλλα δεν εβλεπε που επλεκε η φιλη σου?Φυσικα και χωριζεις εκει...Το παιδι σου και η σωματικη σου ακεραιοτητα προεχει...

59Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:03 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:
beba160a έγραψε:ολα αυτα τα ωραια που ειπαμε..ισχυουν για νορμαλ καταστασεις με νορμαλ ανθρωπους γιατι υπαρχουν και γυναικες που πραγματικα δυνοπαθουν με τα γαιδουρια που παντρευτηκαν. τωρα μολις πηρα ενα μνμ στο κινητο απο μια φιλη φρεσκογενημενη που ο αντρας της ειναι ενα αθλιο υποκειμενο που μπεκροκοπαει και δεν σεβεται την μανα των παιδιων του αποκαλοντας την με χυδαιουσ χαρακτηρισμους. ειχε μια ελπιδα οτι θα αλλαξει με τον ερχομο της μπεμπας τους αλλα αυτος εγινε χειροτερος, μεχρι και χερι πηγε να σηκωσει...εκει χωριζεις η δεν χωριζεις????? κινδυνευει η σωματικη ακαιρεοτητα σου και η ψυχικη υγεια των παιδιων.




Χωριζεις..φυσικα και χωριζεις. αλλα χωρις να θελω να προσβαλλω την φιλη σου, η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση..Τι εννοω? Ειπες οτι η φιλη σου αντιμετωπιζε προβληματα και πριν το παιδι. Αλλα εκανε το παιδι με την ελπιδα να αλλαξουν τα πραγματα. ΔΕν αλλαζουν ρε παιδια. Ενα παιδι δεν ερχεται για να τα κανει ολα μαγικα απο τη μια στιγμη στην αλλη. Ουτε για να λυσει τα προβληματα που ηδη υπαρχουν σε μια σχεση! Αντιθετως ο ερχομος ενος παιδιου μεγαλοποιει τα κενα αναμεσα μας τουλαχιστον τον πρωτο καιρο. Εκει θα δουμε αν η σχεση μας εχει γερες βασεις και επομενως θα εξομαλυνθουν τα προβληματα η οχι.

Σωστη.....

60Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:07 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ΜΙΝΑ+μπεμπα"]
mamarena έγραψε:
beba160a έγραψε:
chicken έγραψε:
κραταει το μωρο λιγο να πλυνω του μουρη και να χτενιστω που γυρναω ολη μερα σαν γυφτακι


Respect Respect Respect


χαχαχχαχχαχ!! Προσκυνω!!!

Κ ΓΩ ΣΑ ΓΥΦΤΑΚΙ.ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΑΣΤΡΑ ΑΣΤΑ..ΜΕΧΡΙ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΝΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ.
ετσι ετσι ειναι αφαφτα εχουν βγει οι ασπρες τριχες, και οι μαυρες στα ποδια...σουρνεται η σαγιοναρα..κατι βρακαρες σαν σημαιες αστα.....και θελω και σεξ..εγω δεν θα με ....συνουσιαζα παντως..

61Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Παρ Οκτ 14, 2011 6:13 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamarena έγραψε:
beba160a έγραψε:ολα αυτα τα ωραια που ειπαμε..ισχυουν για νορμαλ καταστασεις με νορμαλ ανθρωπους γιατι υπαρχουν και γυναικες που πραγματικα δυνοπαθουν με τα γαιδουρια που παντρευτηκαν. τωρα μολις πηρα ενα μνμ στο κινητο απο μια φιλη φρεσκογενημενη που ο αντρας της ειναι ενα αθλιο υποκειμενο που μπεκροκοπαει και δεν σεβεται την μανα των παιδιων του αποκαλοντας την με χυδαιουσ χαρακτηρισμους. ειχε μια ελπιδα οτι θα αλλαξει με τον ερχομο της μπεμπας τους αλλα αυτος εγινε χειροτερος, μεχρι και χερι πηγε να σηκωσει...εκει χωριζεις η δεν χωριζεις????? κινδυνευει η σωματικη ακαιρεοτητα σου και η ψυχικη υγεια των παιδιων.




Χωριζεις..φυσικα και χωριζεις. αλλα χωρις να θελω να προσβαλλω την φιλη σου, η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση..Τι εννοω? Ειπες οτι η φιλη σου αντιμετωπιζε προβληματα και πριν το παιδι. Αλλα εκανε το παιδι με την ελπιδα να αλλαξουν τα πραγματα. ΔΕν αλλαζουν ρε παιδια. Ενα παιδι δεν ερχεται για να τα κανει ολα μαγικα απο τη μια στιγμη στην αλλη. Ουτε για να λυσει τα προβληματα που ηδη υπαρχουν σε μια σχεση! Αντιθετως ο ερχομος ενος παιδιου μεγαλοποιει τα κενα αναμεσα μας τουλαχιστον τον πρωτο καιρο. Εκει θα δουμε αν η σχεση μας εχει γερες βασεις και επομενως θα εξομαλυνθουν τα προβληματα η οχι.
100 φορες της τα πα αλλα φοβαμαι και μην παρεξηγηθω οτι βαζω λογια σε μια οικογενεια να την χαλασω. μην κοιτατε εδω ειμαστε ουσιαστικα αγνωστοι και μιλαμε πιο ελευθερα...
συμπερασμα οτι αφου ο ερχομος ενος παιδιου ειναι δυσκολος απο μονος του μην τρεφουν ορισμενες γυναικες απατηλες ελπιδες να σωσουν μια αρρωστη σχεση η να κρατησουν εναν αντρα με ενα παιδι. το παιδι πρεπει να ειναι συνειδητη και εκουσια αποφαση και απο τους 2 και να γινεται με αγαπη κι οχι απο την ξεπετα μιας βραδιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις