Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 12:47 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ Η ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ 99. 12 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΡΕΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ! ΓΙΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΟΥΝΤΩΝΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΤΟ 2006 ΒΡΙΣΚΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ. ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ. ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟ 2008 ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΩΤΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΧΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ. ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ. ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 12 ΩΡΑ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΥ ΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΑΥΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ. Η ΛΥΣΗ ΟΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ, ΔΕΙΠΝΟ, ΚΕΡΙΑ, ΣΕΞ ΚΤΛ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΩ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΑΥΡΙΟ ΞΥΠΝΑΩ ΝΩΡΙΣ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΣΟΥ. ΤΟ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ... ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΝΕΥΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΩ ΚΑΝΑΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΕ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ.
Υ.Σ: ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΝΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΥ. ΑΡΑ ΑΔΙΑΕΞΟΔΟ.

2Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 12:58 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ενα θα σου πω..για μια ακομα φορα εγω καθομαι μονη μου στο σαλονι και εκεινος κοιμαται χωρις καληνυχτα.και αυτο ειναι το λιγοτερο...

3Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:03 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ! ΔΝΤ!

4Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:05 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΕΣ.... ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ... Rolling Eyes ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΠΑΛΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ

5Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:08 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι να πω!ουτε που περιμενα μετα απο τετοιο αγωνα που καναμε για παιδι να εχουμε φτασει σε σημειο ..μην πω καλυτερα.ενα κομπο στο στομαχι εχω και κλαιω συνεχεια.το παιδι εχει τα γενεθλια του αυριο και μια κουβεντα καλη δεν ειπαμε.ο καθενας μονος του

6Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:08 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΕΣ.... ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ... Rolling Eyes ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΠΑΛΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΕΦΨ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΥΝΧΙΖΟΜΑΙ!

7Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:15 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SNOOPY ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΕΙΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ. ΑΛΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΤΕΣΠΑ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΕΙΚΟΝΑ: ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ LAP TOP ΤΟΥ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

8Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:21 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εβριζε γιατι του εβαλα το μποξερακι για απλυτα και επειδη του ειπα να κανει ησυχια γιατι κοιμαται το παιδι!το οποιο παιδι σε καθε τσακωμο πεταγεται απο το φοβο του!και γω κανω οτι δεν τρεχει τιποτα στους τριγυρω!με βλεπει να κλαιω το μωρο και με κοιταει ανεκφραστο..σου λεει τι κανει αυτη?

9Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:28 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΝΑΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ!!!! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΕΞ ΣΕΞ!!!!

10Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:35 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:ενα θα σου πω..για μια ακομα φορα εγω καθομαι μονη μου στο σαλονι και εκεινος κοιμαται χωρις καληνυχτα.και αυτο ειναι το λιγοτερο...
μια απο τα ιδια.

11Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:37 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
snoopy έγραψε:ενα θα σου πω..για μια ακομα φορα εγω καθομαι μονη μου στο σαλονι και εκεινος κοιμαται χωρις καληνυχτα.και αυτο ειναι το λιγοτερο...
μια απο τα ιδια.
πολυ ωραια.τι να πω?για αλλη μια φορα δεν μπορω να το χωνεψω

12Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:41 pm

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι ειναι βρε κοριτσια.. μια μερα ετσι.. μια μερα αλλιως..

Εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε που ενιωθα ακριβως οπως εσεις. Δε θελω καν να θυμαμαι εκεινη την εποχη. Κλαματα..φωνες..τσακωμοι.. συζητησεις ωρες ολοκληρες χωρις να βγαινει νοημα.. Ποσα βραδια εχω κλαψει μονη μου στη βεραντα μου να ξερατε.. Ηταν το πρωτο 6μηνο με το μωρο στο σπιτι. Εκεινος επαθε μπλακ αουτ! Κι ολα επεσαν πανω μου. Η απολυτη αποξενωση! Εγω μεσα στο παραπονο που δε με καταλαβαινει..εκεινος να μου λεει συνεχεια οτι ειμαι υπερβολικη και δε καταλαβαινει γιατι κανω ετσι αφου ολα ειναι καλα... Shocked

Ξερετε τι εκνα και ολα εγιναν καλυτερα και απο παλια? Αλλαξα εγω. Δεν περιμενα να αλλαξει εκεινος!
οσο ημουν μεσα στα μουτρα ηταν κι εκεινος σα χαμενος. Οσο φωναζα εκεινος αμυνοταν. Ξυπνηστε λοιπον αυριο και πειτε του ποσο ευτυχισμενες σας κανει! Χαμογελαστε του! Φλερταρετε τον! Καντε τον να νιωσει ξεχωριστος και μοναδικος! Και δειτε την αντιδραση του!!! Θα τη θυμαστε για πολυ καιρο να ειστε σιγουρες!
Δε κανω πλακα.. στην αρχη θα ειναι δυσκολο..θα το κανετε χωρις να το νιωθετε. Αλλα και ετσι να γινει καντε το! Σιγα σιγα θα σας γινει συνηθεια και ολα θα πανε καλυτερα!
Σε μενα επιασε.. ευχομαι και σε σας!

13Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:54 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:εβριζε γιατι του εβαλα το μποξερακι για απλυτα και επειδη του ειπα να κανει ησυχια γιατι κοιμαται το παιδι!το οποιο παιδι σε καθε τσακωμο πεταγεται απο το φοβο του!και γω κανω οτι δεν τρεχει τιποτα στους τριγυρω!με βλεπει να κλαιω το μωρο και με κοιταει ανεκφραστο..σου λεει τι κανει αυτη?

Αχ κορίτσι μου προσπαθήστε να μην συμβαινει αυτό..μιλησε του!!!

14Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 1:59 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το μεγα λάθος των περισσοτερων αντρων που πιστεύουν πως οι γυναικες τους που δεν δουλευουν έξω είναι ξεκουραστες...μεγα λάθος και μονο αν μεινουν μια μερα σπιτι θα το καταλαβουν..εγω ενα σας λεω τωρα τελειωσα τις δουλειές....αν ακουσω ποτε απο το στομα του κατι τετοιο ε ρε βαστατε Τουρκοι τα αλογα......που δεν μου το λεει αντιθετα με βοηθαει με το παιδι οταν γυριζει απο την δουλεια!!!

15Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 2:20 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ειναι γεγονος οτι σχεδον ολα τα ζευγαρια περνανε κριση μολις ερθει το παιδι. εγω θεωρω τον εαυτο μου τυχερο γιατο ο αντρας μου ειναι πολυ καλο παιδι αλλα δυστυχως κι εμεις δεν γλιτωσαμε απο τον κανονα. τον εχει καταλαβει ενας περιεργος εκνευρισμος απο το την τελευταια μερα στο μαιευτηρειο.ολα του φταινε μου μιλαει αποτομα,φυσαει ξεφυσαει,κανει του κεφαλιου του χωρις να με ρωτησει. κ.α
βεβαια δεν εχουμε χοντρες καταστασεις αλλα επικρατει ενα κλιμα περιεργο.
το παιδι ηταν μια απολυτα συνειδητη αποφαση και ειμαστε πολυ ευτυχησμενοι που υπαρχει στη ζωη μας. ομως δεν παυει να ειναι μια τεραστια αλλαγη. το μωρακι υποφερει απο κολικους και δεν μας αφηνει να ξεκουραστουμε καθολου,το σπιτι ειναι μονιμως ακαταστατο αφου δεν εχω χρονο ουτε τα δοντια μου να πλυνω οχι να κανω δουλειες.λεφτα δεν εχουμε χρεη εχουμε...10 μηνες χωρις σεξ
(βαραει κι αυτο στο κεφαλι
)κι αλλα πολλα παρολαυτα εγω κρατιεμαι και δεν ξεσπαω. τις προαλλες του ειπα "εγω γεννησα εσυ επαθες επιλοχεια καταθλιψη"
το θεμα ειναι οτι και αυτοι περνανε τα συναισθηματικα τους τα λουκια.
κι μενα στην αρχη με πηρε απο κατω και σκεφτομουν οτι εκανα παιδι για να παρω διαζυγιο? αλλα στην πορεια εκανα αυτοψυχοθεραπεια και αρχισα να μην τα παιρνω ολα της μετρητοις. τον αφησα ξεσπασε και τωρα συνηλθε.
νομιζω οτι πρεπει να τους λεμε πως νιωθουμε και μετα να τους αφηνουμε χρονο και χωρο να το επεξεργαστουν. αν μας αγαπουν θα αντιληφθουν το λαθος και ολα θα ειναι και παλι καλα!!!

16Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 2:39 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι γεγονός ότι η σχέση ενός ζευγαριού αλλάζει μετά το παιδί, αλλά πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει λόγω του οτι και οι δύο χαλαρώνουν αφού πια έχουν ολοκληρωθεί σαν άνθρωποι και δεν κοιτούν να διεκδικούν ο ένας τον άλλον, όπως πριν που είχαν μια σχέση ή ήταν παντρεμένοι. Από την άλλη πιστεύω πως και οι γυναίκες μετά το παιδί αλλάζουμε, μεταμορφωνόμαστε θα έλεγα...η πρώτη μας έγνοια είναι το παιδί και πριν το καταλάβουμε έχουμε χάσει επαφή με τον σύντροφο μας.

Εγώ προσωπικά, πριν 'χορτάσω' καλά καλά τον άντρα μου και πριν τον γνωρίσω πάρα πολύ καλά, έτυχε να μείνω έγκυος..Ημασταν μόλις 6 μήνες μαζί όταν συνέβη..οπότε ένα μεγάλο μέρος της σχέσης μας ήταν μία εγκυμοσύνη που όσο να ναι είναι μεγάλη αλλαγή για μια γυναίκα...

Αφού γεννήθηκε το μωρό, ευτυχώς ο άντρας μου δεν άλλαξε απέναντι μου συμπεριφορά και δεν μειώθηκε το σεξουαλικό του ενδιαφέρον καθόλου, πράγμα που ίσως γίνεται ενοχλητικό πολλές φορές..(θα μου πεις τώρα, κλαινε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες Rolling Eyes ), αλλά αφότου γέννησα, οι σεξουαλικές μου ορέξεις μειώθηκαν κατακόρυφα, ως δια μαγείας...σε σημείο που ανησυχώ πολλές φορές και αμφιβάλλω για την ίδια μου τη σχέση και για τον εαυτό μου....αλλά μετά σκέφτομαι με τόσες υποχρεώσεις και άγχη που έχουμε λογικό είναι ως ένα σημείο...δεν είμαστε και 17 χρονών πλέον, να έχουμε το μυαλό μας συνέχεια στο πως και πότε θα κάνουμε σεξ. Καλώς η κακώς αλλάζει η ζωή ενός ζευγαριού με τον ερχομό ενός παιδιού...αλλά σίγουρα και οι δύο μεριές συμβάλλουν σε αυτό δυστυχώς και φτάνουν να χωρίζουν στο τέλος... Crying or Very sad

Το τραγικό της υπόθεσης πάντως είναι όταν συμπεριφέρονται κάπως όπως περιγράφετε οι άντρες και θεωρούν ότι όλα είναι καλά στη ζωή και τη σχέση τους.

Εγώ θυμάμαι πριν 3 χρόνια που είχα χωρίσει από τον πρώην άντρα μου, μετά από 6 χρόνια μαζί, που ενώ του έκρουα τον κώδωνα του κινδύνου, εκείνος επειδή ήταν στο κόσμο του ή μάλλον ήθελε να είναι, έλεγε ότι είμαστε μια χαρά... μέχρι που του είπα το αντίο δεν άντεξα ήμουν δυστυχισμένη..μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν το αποφάσισα...

Τι ωραία που άνοιξα την καρδιά μου, έστω και μέσω internet, χρειάζεται τελικά που και που χιχι Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 215994

17Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 2:45 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:κοριτσια ειναι γεγονος οτι σχεδον ολα τα ζευγαρια περνανε κριση μολις ερθει το παιδι. εγω θεωρω τον εαυτο μου τυχερο γιατο ο αντρας μου ειναι πολυ καλο παιδι αλλα δυστυχως κι εμεις δεν γλιτωσαμε απο τον κανονα. τον εχει καταλαβει ενας περιεργος εκνευρισμος απο το την τελευταια μερα στο μαιευτηρειο.ολα του φταινε μου μιλαει αποτομα,φυσαει ξεφυσαει,κανει του κεφαλιου του χωρις να με ρωτησει. κ.α
βεβαια δεν εχουμε χοντρες καταστασεις αλλα επικρατει ενα κλιμα περιεργο.
το παιδι ηταν μια απολυτα συνειδητη αποφαση και ειμαστε πολυ ευτυχησμενοι που υπαρχει στη ζωη μας. ομως δεν παυει να ειναι μια τεραστια αλλαγη. το μωρακι υποφερει απο κολικους και δεν μας αφηνει να ξεκουραστουμε καθολου,το σπιτι ειναι μονιμως ακαταστατο αφου δεν εχω χρονο ουτε τα δοντια μου να πλυνω οχι να κανω δουλειες.λεφτα δεν εχουμε χρεη εχουμε...10 μηνες χωρις σεξ
(βαραει κι αυτο στο κεφαλι
)κι αλλα πολλα παρολαυτα εγω κρατιεμαι και δεν ξεσπαω. τις προαλλες του ειπα "εγω γεννησα εσυ επαθες επιλοχεια καταθλιψη"
το θεμα ειναι οτι και αυτοι περνανε τα συναισθηματικα τους τα λουκια.
κι μενα στην αρχη με πηρε απο κατω και σκεφτομουν οτι εκανα παιδι για να παρω διαζυγιο? αλλα στην πορεια εκανα αυτοψυχοθεραπεια και αρχισα να μην τα παιρνω ολα της μετρητοις. τον αφησα ξεσπασε και τωρα συνηλθε.
νομιζω οτι πρεπει να τους λεμε πως νιωθουμε και μετα να τους αφηνουμε χρονο και χωρο να το επεξεργαστουν. αν μας αγαπουν θα αντιληφθουν το λαθος και ολα θα ειναι και παλι καλα!!
!

Αυτό που είπες είναι πολύ σημαντικό!
Περνάνε και αυτοί λούκια με τη γέννηση ενός παιδιού και άγχη και πρέπει δυστυχώς δεν εκφράζονται όπως εμείς, τα κρατάνε μέσα τους και πιστεύουμε μετά ότι κάτι έχουν ότι κρατάνε μούτρα ότι είναι δυστυχισμένοι, ενώ απλά θέλουν λίγο χώρο και χρόνο!!

18Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 2:54 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy12585 έγραψε:
beba160a έγραψε:κοριτσια ειναι γεγονος οτι σχεδον ολα τα ζευγαρια περνανε κριση μολις ερθει το παιδι. εγω θεωρω τον εαυτο μου τυχερο γιατο ο αντρας μου ειναι πολυ καλο παιδι αλλα δυστυχως κι εμεις δεν γλιτωσαμε απο τον κανονα. τον εχει καταλαβει ενας περιεργος εκνευρισμος απο το την τελευταια μερα στο μαιευτηρειο.ολα του φταινε μου μιλαει αποτομα,φυσαει ξεφυσαει,κανει του κεφαλιου του χωρις να με ρωτησει. κ.α
βεβαια δεν εχουμε χοντρες καταστασεις αλλα επικρατει ενα κλιμα περιεργο.
το παιδι ηταν μια απολυτα συνειδητη αποφαση και ειμαστε πολυ ευτυχησμενοι που υπαρχει στη ζωη μας. ομως δεν παυει να ειναι μια τεραστια αλλαγη. το μωρακι υποφερει απο κολικους και δεν μας αφηνει να ξεκουραστουμε καθολου,το σπιτι ειναι μονιμως ακαταστατο αφου δεν εχω χρονο ουτε τα δοντια μου να πλυνω οχι να κανω δουλειες.λεφτα δεν εχουμε χρεη εχουμε...10 μηνες χωρις σεξ
(βαραει κι αυτο στο κεφαλι
)κι αλλα πολλα παρολαυτα εγω κρατιεμαι και δεν ξεσπαω. τις προαλλες του ειπα "εγω γεννησα εσυ επαθες επιλοχεια καταθλιψη"
το θεμα ειναι οτι και αυτοι περνανε τα συναισθηματικα τους τα λουκια.
κι μενα στην αρχη με πηρε απο κατω και σκεφτομουν οτι εκανα παιδι για να παρω διαζυγιο? αλλα στην πορεια εκανα αυτοψυχοθεραπεια και αρχισα να μην τα παιρνω ολα της μετρητοις. τον αφησα ξεσπασε και τωρα συνηλθε.
νομιζω οτι πρεπει να τους λεμε πως νιωθουμε και μετα να τους αφηνουμε χρονο και χωρο να το επεξεργαστουν. αν μας αγαπουν θα αντιληφθουν το λαθος και ολα θα ειναι και παλι καλα!!
!

Αυτό που είπες είναι πολύ σημαντικό!
Περνάνε και αυτοί λούκια με τη γέννηση ενός παιδιού και άγχη και πρέπει δυστυχώς δεν εκφράζονται όπως εμείς, τα κρατάνε μέσα τους και πιστεύουμε μετά ότι κάτι έχουν ότι κρατάνε μούτρα ότι είναι δυστυχισμένοι, ενώ απλά θέλουν λίγο χώρο και χρόνο!!

θεωρω οτι οταν η κατασταση δεν διορθωθει ουτε ετσι σημαινει ειτε οτι δεν ηταν ετοιμος για παιδι ειτε οτι δεν ηταν τα συναισθηματα του αρκετα δυνατα απεναντι στη γυναικα του,ειτε δεν γνωριζαμε τελικα τον ανθρωπο που παντρευτικαμε.
αυτες ομως ειναι οι ακραιες εκδοχες.οφειλουμε να δωσουμε μια ευκαιρια στη σχεση μας με υπομονη κατανοηση και ψυχραιμια!

19Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 4:05 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΟΝΗ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 42 ΜΕΡΕΣ ! ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΛΟΧΕΙΑ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ! ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΗΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ! ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ......ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! Crying or Very sad

20Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 9:55 pm

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Το μεγα λάθος των περισσοτερων αντρων που πιστεύουν πως οι γυναικες τους που δεν δουλευουν έξω είναι ξεκουραστες...μεγα λάθος και μονο αν μεινουν μια μερα σπιτι θα το καταλαβουν..εγω ενα σας λεω τωρα τελειωσα τις δουλειές....αν ακουσω ποτε απο το στομα του κατι τετοιο ε ρε βαστατε Τουρκοι τα αλογα......που δεν μου το λεει αντιθετα με βοηθαει με το παιδι οταν γυριζει απο την δουλεια!!!
έχεις δικιο απόλυτο και εμενα μου λεει εχθες γιατι κάνεις και δουλειες ? ακου εκει λες και τα ρουχα μονα τους πλενονται σιδερωνονται , τα πιατα μονα τους πλένονται και πολλα άλλα

http://hawk-girl.blogspot.com/

21Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 9:57 pm

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
vasoula έγραψε: Το μεγα λάθος των περισσοτερων αντρων που πιστεύουν πως οι γυναικες τους που δεν δουλευουν έξω είναι ξεκουραστες...μεγα λάθος και μονο αν μεινουν μια μερα σπιτι θα το καταλαβουν..εγω ενα σας λεω τωρα τελειωσα τις δουλειές....αν ακουσω ποτε απο το στομα του κατι τετοιο ε ρε βαστατε Τουρκοι τα αλογα......που δεν μου το λεει αντιθετα με βοηθαει με το παιδι οταν γυριζει απο την δουλεια!!!
έχεις δικιο απόλυτο και εμενα μου λεει εχθες γιατι κάνεις και δουλειες ? ακου εκει λες και τα ρουχα μονα τους πλενονται σιδερωνονται , τα πιατα μονα τους πλένονται και πολλα άλλα
α και μετα που τα πήρα μου λεει πλακα σου έκανα γιατι τα παιρνεις σοβαρα μου αρεσει να σε πειραζω

http://hawk-girl.blogspot.com/

22Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 10:11 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 2 ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ 3 ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΑΪΣΕΙΣ,ΞΕΣΚΑΤΩΣΕΙΣ,ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ..........ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ!!!!ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΡΟΛΟΙ!!!!!ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΤΟΙΧΟ.ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΡΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ.ΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ 3 ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ !!!!!

23Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 10:27 pm

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ!!! ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΤΕ.ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. ΕΜΑΣ Η ΣΧΑΣΗ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΕΙ ΕΤΣΙ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ!ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ! ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ.. ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΕΡΩΜΕΝΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ.. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ..
ΕΓΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΟΚ!ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΥΤΟΝ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ! ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ.. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΟΛΑ..

24Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 11:04 pm

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρανια εισαι μολις 23?????!!μπραβο για την ωριμοτητα που δειχνεις να αντιμετωπιζεις την οικογενεια σου!

25Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Empty Απ: Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Πεμ Οκτ 13, 2011 11:14 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsaki mou gliko,oi ginaikes to xoume apo thn fisi mas, na kanoume polla pragmata mazi ,kai n mporoume na antapaxlthoume se para polles katastaseis ....den sou krivo oti iparxoun stigmes pou kai ego h idia ta ftino alla kai o anthropos mou exei katanoisi ...iparxoun kapoia praponakia kapoies fores alla otan iparxei agapi ola ginontai.....oso afora gia tis manoules pou kathontai spiti ...eimaste oi pio sklira ergazomenes pragmatika ena 24 oro les den me ftanei ,alla otan vlepeis xaroumeni thn oikogeneia s ,sou dinei kouragio na antapexeltheis...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις