Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
σουπερμαμα ολα ετοιμα ετσι ηθικο ακμαιο? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 15 604962

ναι!!! περνανε κατι χαζες σκεψεις αλλα τις διωχνω! ενα καλο μπανακι να κανω αυριο και μαλλι. σας εχω πριξει με το αυτο το μαλλι αλλα επειδη τοχω σγουρο με το σκουφακι και τηνξαπλα και απο δω και απο κει θα γινει χαλια. οποτε ισιο ναμαι ησυχη!.. ειπαμε πλεον εχω φτασει σε αυτο το επιπεδο. τα αλλα τα ξερω. αυτα με απασχολουν τωρα! Razz
νυχακια εκοψα πριν και λιμαρα. μη μου την πουν εκει αν με δουνμε κανενα παραξενο πανικιουρ


Αυτο ειναι ενα απο τα καλα,οταν ξερεις ποτε θα γεννησεις...κοκετα θα πας Αθηνουλα Razz Razz Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpisrex έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Αλεξια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

θα εχουν δει αυτοι ουυυυυυυυυ! ενα σωροοοοο μην σε αγχωνει! ολα τζετ θα πανε! Very Happy I love you

ελπιδα λες? παιζει και το 25! θα δουμε... 40 εβδ. κλεινω στις 29 δεκ. παντως I love you

κοριτσια εσας ποτε σας ειπε ο γιατρος ΠΩΣ θα γεννησετε? η παιζει μεχρι τελευταια στιγμη? Rolling Eyes

εμένα μου είπε ότι πάμε για φυσιολογικό και ότι έχει πολύ καλό προαίσθημα ότι δε θα προκύψει τίποτα. επίσης, προέβλεψε ότι θα γεννήσω στα μισά της 39ης (αν βγουν οι "προφητείες" θα του ζητήσω και νούμερα για τζόκερ Razz Razz Razz ).



καλε εσυ δεν πας σε γιατρο σε μεντιουμ πας! Laughing Laughing Laughing Laughing

α θελω και γω προβλεψεις! εμενα ο δικος μου ειναι μες τη νιρβανα drunken

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki-baby έγραψε:
ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΙΑΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΚΟΚΕΤΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΓΑΛΛΙΚΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΜΕ ΜΑΡΑΝΕ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΒΑΦΑ..ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΩ..Κ ΤΑ ΚΑΝΩ ΧΑΛΙΑ...
τελικα ειναι και αναλογα στη γιατρο αλλα και στην καθε κινικη τι κανονες εχει. εγω ξερω πως δε πρεπει ναναι βαμενα και ενα παραπανω σε χειρουργειο γιατι το χρωμα εμποδιζει να δουν κατι. και το μηχανηματακι εκεινο που ειναι σαν μανταλακι που μετραει τον κορεσμο αν το λεω σωστα εμποδιζετε αν εχει εμποδιο οπως το χρωμα..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ασχετο αλλα αν εχετε ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ και μια δοση αναισθησιας κατεβαστε τον πρωτο κυκλο
''one born every minute''
εχουν βαλει 45 καμερες σε μαιευτηριο και δειχνουν γεννες χυμα δειχνει τα παντα, εχω κατεβασει ολη τη σεζον ειναι η αγγλικη βερσιον , υπαρχει και σε αμερικανια εννοειτε, αλλα για μενα αξιζε που το ειδα ολο!
εχει και κατι μπεμπακια μεσα ! απαπα μεγαλες στιγμες κοριτσια θα ζησουμε ΜΕΓΑΛΕΣ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 15 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ; ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΥΠΤΟΣ!! I love you I love you I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια ασχετο αλλα αν εχετε ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ και μια δοση αναισθησιας κατεβαστε τον πρωτο κυκλο
''one born every minute''
εχουν βαλει 45 καμερες σε μαιευτηριο και δειχνουν γεννες χυμα δειχνει τα παντα, εχω κατεβασει ολη τη σεζον ειναι η αγγλικη βερσιον , υπαρχει και σε αμερικανια εννοειτε, αλλα για μενα αξιζε που το ειδα ολο!
εχει και κατι μπεμπακια μεσα ! απαπα μεγαλες στιγμες κοριτσια θα ζησουμε ΜΕΓΑΛΕΣ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 15 215994

Σωτηρία από που την κατέβασες?Είδα λίγο στο youtube..Κάπως έτσι τις άκουγα και αυτές δίπλα μου όταν έκανα nst Shocked Shocked Και την Παρασκευή που θα πάω πάλι, θα έχει και συνέχεια!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια καλησπέρα!
Με το καλό να έρθουν τα νινάκια σας όπως έρχονται ένα ένα και στην δικιά μας ομαδούλα!
Τώρα για το κλύσμα!
Το είχα πολύ άγχος όταν πήγα στην κλινική!
Τίποτα δεν είναι!
Γίνεται σε χρόνο ντε τε!
Όπως σε χρόνο ντε τε τρέχεις για την τουαλέτα!
Κάνουν και στην καισαρική και στον φυσιολογικό τοκετό!
Μια φίλη που είναι νοσηλεύτρια ήθελε να κάνει μόνη της στο σπίτι πριν πάει στην κλινική αλλά εκεί που το συζήτησε της είπαν ότι και να έκανε από το σπίτι μόνη της πάλι θα την έκαναν εκεί!
Ξυρισματάκι είχα κάνει μόνη μου... το έλεγξαν... είπαν οκ... οπότε δεν έβαλαν το χεράκι τους! Μόνο στο σημείο όπου θα έκαναν την καισαρική τομή!
Νυχάκια στα χέρια δεν είχα βαμμένα! Στα ποδαράκια είχα όμως ένα ωραιότατο κοραλλί! Λέω αν θέλουν ας μου τα ξεβάψουν αυτοί! Αλλά δεν τα πείραξαν...!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙΚΙΤΣΑΚΙ το ειδα και γω αυτο το φανταστικο μωρο που σταματησε να κλαιει μολις το πηρε η μαμα του! μαγικο ετσι???
εσυ το εχεις ξαναζησει εγω θα μεινω ουφο τελειως θα χαζεψω alien alien
χαχαχαχα...

Νατασα μου απ το μτορεντ πρωτη σεζον,καλο θα ηταν να μην σε εππιρεαζει η καθε γυναικα ειναι ξεχωριστη!
παρεπιπτοντως σε ενα επεισοδειο εχει μια κοπελα που της σπανε τα νερα και με μια σπρωξια βγαινει η μπουμπου! affraid γεννα εξπρες μιλαμε, ουτε επισκλ. ουτε τιποτα μονο λιγο gas! cheers cheers

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Εμείς ίσως το αποφασίσουμε την Παρασκευή που θα μας δει αν θα πάμε με πρόκληση για φτ ή αν θα περιμένουμε και όοποτε έρθει!!Πάντως μου είπε σήμερα στο τηλ ότι αν ήτανε σοβαρές οι συσπάσεις θα είχα γεννήσει ως τώρα!!Είναι αυτό το πράσινο φως λέτε να κάνε λιιιιιιγο σεξ????
[/quote]

εμενα στην μικρη μου μου ειχε πει λιγες μερες πριν γεννησω οτι επιτρεπετε το σεξ κ πως ισα ισα μπορει να φερει γρηγοροτερο τοκετο ιδιαιτερα αν ολοκληρωσει ..........!!!!!!!!!!!!!!!Οποτε αν θελεις να γεννησης γρηγοτοτερα βαλε μπρος!!!!!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι!!Τι κάνει η μπουμπούκα σου????SmileSmileSmileSmile Ρε κορίτσια..σχετικά με το ξυρισματάκι...πρέπει να είναι πως? Embarassed Embarassed Τύπου μπραζίλ?? confused confused

Φωτεινή με τα χάπια που παίρνω ακόμη 3 φορές την μέρα δεν το βλέπω όσο σεξ και να κάνω!!!Ο τράχηλος είναι ακόμη θεόκλειστος και μία χαρά μακρύς!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι χαπια περνεις? οσο για το ξυρισμα πρεπει να μην υπαρχει δειγμα απο τριχα γιατι αλλιως θα σε ξανα ξυρισουν εκει!!!!!!!!!κ δεν το θελεις σιγουρα!!!!!!!!!!!!!Οσο γαι το κλισμα πραγματικα δεν ειναι τιποτα μπροστα στα υπολοιπα ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:τι χαπια περνεις? οσο για το ξυρισμα πρεπει να μην υπαρχει δειγμα απο τριχα γιατι αλλιως θα σε ξανα ξυρισουν εκει!!!!!!!!!κ δεν το θελεις σιγουρα!!!!!!!!!!!!!Οσο γαι το κλισμα πραγματικα δεν ειναι τιποτα μπροστα στα υπολοιπα ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Τα αγαπημένα yutopar!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασσα,περιμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρος μεθαυριο για τα χαπια κ αν δεν σου αναφερει τιποτα ρωτησε τον...εμενα μου τα εκοψε εδω κ 2 εβδομαδες,αφου πρ'ολο που τα επαιρνα παλι ειχα ποναλακια κ μου ειπε οτι αφου θα εμπαινα κ στον μηνα μου δεν υπηρχε λογος να τα συνεχισω...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάλλον αυτό θα κάνει σιγά σιγά!Εδώ και δύο βδομάδες δεν τα παίρνεις??Εγώ φοβάμαι ότι μόλις τα κόψω θα γεννήσω την επόμενη Shocked Shocked Shocked

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οντως ειναι αρκετα δυνατα χαπια κ απ"οτι ξερω φερνουν κ ταχυκαρδιες!!!!!!Εγω προς το πατων παιρνω 3 φορες την ημερα απο 2 τροφοκαρντ κ στα πολλα του τα ντουζενια κ 3 φορες απο 1 ανταλατ!Τα οποια ομως ειπαμε εχθες πως θα τα κοψω ολα οταν μπω στον μηνα μου εσυ δεν θα τα σταματησεις ?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:οντως ειναι αρκετα δυνατα χαπια κ απ"οτι ξερω φερνουν κ ταχυκαρδιες!!!!!!Εγω προς το πατων παιρνω 3 φορες την ημερα απο 2 τροφοκαρντ κ στα πολλα του τα ντουζενια κ 3 φορες απο 1 ανταλατ!Τα οποια ομως ειπαμε εχθες πως θα τα κοψω ολα οταν μπω στον μηνα μου εσυ δεν θα τα σταματησεις ?

Θα τα σταματήσω σιγά σιγά δεν έχω μπει και ακόμη στον μήνα μουSmile Από ταχυκαρδίες άστα...

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπέλες όσον αφορά τα νυχάκια έκανα κι εγώ σχετική ερώτηση στο γιατρό μου και μου είπε ότι θα συνεννοηθεί με τον αναισθησιολόγο και θα μου απαντήσει.

στα πόδια σίγουρα δεν τους απασχολεί αλλά και στα χέρια μπορεί να αφήνουν ένα διάφανο τύπου γαλλικό.

όταν έχω σίγουρη απάντηση θα ενημερώσω γιατί κι εγώ έκανα ημιμόνιμο και την τελευταία φορά δεν με άφησε η αισθητικός μου, μπας και συμβεί τίποτα και μπω να γεννήσω απρόοπτα.

προς το παρόν σας αφήνω, πάω επιτέλους να κολυμπήσω! τα λέμε μετά! (ελπίζω να μην έχετε αλλάξει νούμερο μέχρι να γυρίσω Razz Razz )

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Μάλλον αυτό θα κάνει σιγά σιγά!Εδώ και δύο βδομάδες δεν τα παίρνεις??Εγώ φοβάμαι ότι μόλις τα κόψω θα γεννήσω την επόμενη Shocked Shocked Shocked


Εδω κ 2μιση εβδομαδες συγκεκριμενα...κ εγω νομιζα οτι θα γεννησω αν τα κοψω (επαιρνα μαλιστα μισο χαπι 3 φορες την ημερα!!!) κ ομως ο τραχηλος ειναι ακομα κλειστος!!!!Παιρνω ακομα μονο σιδηρο κ ασβεστιο γιατι ειναι πολυ χαμηλα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 15 534787

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Θα τα σταματήσω σιγά σιγά δεν έχω μπει και ακόμη στον μήνα μουSmile Από ταχυκαρδίες άστα...[/quote]

ολα θα πανε καλα μην ανυσηχεις !!!!!!!!!!(Τα λεω για να τ"ακουσω κ εγω!!!!!!!!)η αληθεια ειναι πως στην γεννα τις μικρης πηγα χωρις αγχος γιατι ηταν σαν εμπειρια πρωτογνωρη τωρα πας με περισσοτερο γιατι κ ξερεις τι θα γινει( στο περιπου παντα μονο ο θεος ξερει!!!!!) αλλα γιατι αφηνεις πισω σου κ το αλλο το μωρο!!!!!!!!!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα ο ντοκτορ μου ειπε οτι μετα το πρωτο nst που θα με δει στις 31/10 θα δουμε τι θα κανουμε απο δω και περα και πως θα κανονιστουμε.Το μονο που μου ειπε ειναι οτι μπορει να με βλεπει καθε βδομαδα και αναλογως πως θα ειναι τα πραγματα θα πραξουμε.Ειναι λιγο σφιγγα,δεν μου λεει πολλα.Το θεμα φ.τ ή καισαρικη ειπε οτι θα το δουμε μεχρι τελευταια στιγμη.Εκτος αν μου σπασουν τα νερα νωριτερα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Για το ξυρισματακι δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη,λογω μη οπτικης επαφης down there.... Shocked Shocked Shocked

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:Εμενα ο ντοκτορ μου ειπε οτι μετα το πρωτο nst που θα με δει στις 31/10 θα δουμε τι θα κανουμε απο δω και περα και πως θα κανονιστουμε.Το μονο που μου ειπε ειναι οτι μπορει να με βλεπει καθε βδομαδα και αναλογως πως θα ειναι τα πραγματα θα πραξουμε.Ειναι λιγο σφιγγα,δεν μου λεει πολλα.Το θεμα φ.τ ή καισαρικη ειπε οτι θα το δουμε μεχρι τελευταια στιγμη.Εκτος αν μου σπασουν τα νερα νωριτερα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Για το ξυρισματακι δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη,λογω μη οπτικης επαφης down there.... Shocked Shocked Shocked



Ασ'τα...αυτο το ξυρισμα ειναι πονεμενη ιστορια....με τον καθρεφτη κ μονο μπορω ναξυριστω κ παλι μου παιρνει κανενα μισαωρο!!!!!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μια ειναι η λυση στο ξυρισμα δια τις αφης!!!!!!!!δεν υπαρχει αλλος τροπος στην πρωτη μου γεννα τα προσπαθησα ολα γιατι φοβομουν μη με ξυρισουν στην κλινικη αλλα τελικα με την αφη τα εκανα τζαμι!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:μια ειναι η λυση στο ξυρισμα δια τις αφης!!!!!!!!δεν υπαρχει αλλος τροπος στην πρωτη μου γεννα τα προσπαθησα ολα γιατι φοβομουν μη με ξυρισουν στην κλινικη αλλα τελικα με την αφη τα εκανα τζαμι!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Καλη ιδεα....

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω εγώ θα κατακοπώ σίγουρα, ρεζίλι θα γίνω λολ!
Όταν είχε γυρίσει ο μπέμπης και συζητούσαμε για καισαρική, το πρώτο που σκέφτηκα είναι οτι θα γλιτώσω το κλίσμα!! Μετά μου είπε η νονά μου οτι δεν το γλιτώνω ούτε έτσι Rolling Eyes

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειδα μιλατε για το ξυρισμα:εγω ειχα ραντεβου στην αισθητικο μου την δευτερα στο νοσοκομειο μπηκα τεταρτη μεσανυχτα ''οποτε με ξυρισανε'' μιλαμε μια βλαμενη λες κ ψαρια καθαριζε εχουν απο τα προπολεμικα ξυραφακια κ μιλαμε με ματωσε αφου εκανε με τετοια δυναμη!!!κ τι δεν με ξανα εξετασε κανενας απο κατω απλα το εκαναν ΣΕ περιπτωση που θα γεννησω να ειμαι ετοιμη!!!οποτε κοριτσια με το που κανετε μπανιο ριξτε κ ενα καλο ξυρισμα γιατι ειληκρινα αυτο δεν παλευετε!!!!εγω θα περιμενω καμια βδομαδα κ παω να κανω αποτριχωση,,,τωρα θα ειναι κ σκληρη η τριχα κ θα υποφερω,,,3χρονια κανω αποτριχωση κ η βλαμενη με ξυρισε!!!



εμενα με εξετασε απο κατω ο γιατρος δεν ξερω αν εβαλε κατι μεσα παντως εγω πονεσα κ ημουνα σφιγγμενη οσο κ αν μου ελεγε να χαλαρωσο!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις