Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στελλακι η κοπελα δεν ειχε γιατρο γι''αυτο της κανανε κολπα...ηταν κ ξενη δεν ελεγε κ πολλα!!!!!

δεν πιστευω να σε βαλουν με την Σαρα κ την Μαρα κ αν δεις οτι σε βαζουν πες θελω δωματιο ''θα πληρωσο'' κ τελος!!!

μην φρικαρεις απο τωρα πανε κ βλεπεις...απλα οπως σου ειπα παρε χλωρινη,μωρομαντηλα,ντετολ,σαπουνι,χαρτι υγειας!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο τελος αν ειναι να παρεις και την προικα σου μαζι πιο ακριβο σου βγαινει το νοσοκομειο

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πως θα αλλαξει η ζωη μας ε?????Laughing Laughing Laughing

την πρωτη νυχτα επειδη δεν ειχε δωματια με βαλανε με της λεχονες.....ειχανε κ τα μωρακια μαζι τους κλαμα που επεσε,,αλλα τα εβλεπες ολα ενα κ ενα τα κοιτουσα κ ελεγα κ'γω σε λιγο θα ειμαι εδω κ θα εχω το μωρακι μου!!!!!!!ηθελα να βαλω τα κλαματα ,,εβλεπες απολυτη ευτυχια η μανουλες να προσπαθουν να θηλασουν χαζομπαμπαδες να ερχονται με μπαλονια κ αρκουδακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τελεια!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν το ξεραμε οτι στο δημοσιο θα μας εβγαινε τι ιδιο με το ιδιωτικο,θα πηγαιναμε απο την αρχη στην κλινικη....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:στο τελος αν ειναι να παρεις και την προικα σου μαζι πιο ακριβο σου βγαινει το νοσοκομειο





ΟΝΤΩΣ!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:Πως θα αλλαξει η ζωη μας ε?????Laughing Laughing Laughing

την πρωτη νυχτα επειδη δεν ειχε δωματια με βαλανε με της λεχονες.....ειχανε κ τα μωρακια μαζι τους κλαμα που επεσε,,αλλα τα εβλεπες ολα ενα κ ενα τα κοιτουσα κ ελεγα κ'γω σε λιγο θα ειμαι εδω κ θα εχω το μωρακι μου!!!!!!!ηθελα να βαλω τα κλαματα ,,εβλεπες απολυτη ευτυχια η μανουλες να προσπαθουν να θηλασουν χαζομπαμπαδες να ερχονται με μπαλονια κ αρκουδακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τελεια!!!




Αχ Τατιανα μου,αυτη την στιγμη την περιμενω πλεον πως κ πως..!!!!Δεν περνανε οι ατιμες οι μερες...!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ξερω αλεξια μου δεν περνανε η ατιμες!!!!τι να κανουμε ''υπομονη''......

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω να ξαπλωσο λιγο η γιαγια ,,πονεσε η μεση μου παλι απ''το καθισιο!!!τα λεμε αργοτερα φιλακια σε ολες!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:παω να ξαπλωσο λιγο η γιαγια ,,πονεσε η μεση μου παλι απ''το καθισιο!!!τα λεμε αργοτερα φιλακια σε ολες!!!



καλη ξεκουραση ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σήμερα οι ορμόνες με έχουν τσακίσει. έφτανε η περιγραφή της τατιανούλας για το θάλαμο με τις λεχώνες για να με πάρουν τα ζουμιά. και δεν ήμουν ποτέ ευσυγκίνητη (και γαϊδούρα με έλεγες). λέτε να μου μείνει κουσούρι και μετά; Shocked Shocked

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:Πως θα αλλαξει η ζωη μας ε?????Laughing Laughing Laughing

την πρωτη νυχτα επειδη δεν ειχε δωματια με βαλανε με της λεχονες.....ειχανε κ τα μωρακια μαζι τους κλαμα που επεσε,,αλλα τα εβλεπες ολα ενα κ ενα τα κοιτουσα κ ελεγα κ'γω σε λιγο θα ειμαι εδω κ θα εχω το μωρακι μου!!!!!!!ηθελα να βαλω τα κλαματα ,,εβλεπες απολυτη ευτυχια η μανουλες να προσπαθουν να θηλασουν χαζομπαμπαδες να ερχονται με μπαλονια κ αρκουδακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τελεια!!!

τατιάνα τα είχαν όλη την μέρα μαζί τους? rooming in δηλαδή? επειδή τώρα ξεκίνησε στο ιπποκράτειο, δεν έχει πολύ καιρό ήθελα να μου το επιβεβαιώσεις Very Happy
Επίσης μήπως πήρε το μάτι σου καμιά λίστα με πράγματα που σου ζητάνε απο το νοσοκομείο σαν το Παπαγεωργίου?
Πήγα τζάμπο να πάρω ένα δωράκι στην μητριά μου και έσκασα 50αρι, είμαι πιο μαζεμένη απο εσάς χαχαχ!
Είχε την κουβερτούλα που λέγανε τα κορίτσια σε ένα άλλο ποστ, αλλά προτίμησα να πάρω μια τσαντούλα και να πάρω άλλη μέρα την κουβερτούλα, θα βάλω μετά φωτό!

υγ ΠΟΥ είσαi σουπερμπαμπά σου πήρε τα μυαλά το μωρό? Very Happy Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελεος ... βαριέμαι οικτρά...τελείωσα ένα βιβλίο για 4η φορά "Η αγάπη άργησε μια μέρα"-Λ.Ζωγράφου...κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το πιάνο μου...

Νέα απο την Αθηνούλα λογικά θα έχουμε με την λήξη του επισκεπτηρίου!χιχιχι...κατά τις 8 με 9 λογικά Very Happy Very Happy Very Happy Μακάρι όλα να πήγαν καλά!

Χαμομηλίνο, Τοτούλα που είστε?

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Ελεος ... βαριέμαι οικτρά...τελείωσα ένα βιβλίο για 4η φορά "Η αγάπη άργησε μια μέρα"-Λ.Ζωγράφου...κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το πιάνο μου...

Νέα απο την Αθηνούλα λογικά θα έχουμε με την λήξη του επισκεπτηρίου!χιχιχι...κατά τις 8 με 9 λογικά Very Happy Very Happy Very Happy Μακάρι όλα να πήγαν καλά!

Χαμομηλίνο, Τοτούλα που είστε?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου 2 μερες "τρεχω" με το σπιτι και ειμαι πολυ κουρασμενη και λιγο φοβισμενη. σας διαβαζω αλλα πολλες φορες δεν εχω και κουραγιο να απαντησω

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
totula έγραψε:
aylin έγραψε:Ελεος ... βαριέμαι οικτρά...τελείωσα ένα βιβλίο για 4η φορά "Η αγάπη άργησε μια μέρα"-Λ.Ζωγράφου...κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το πιάνο μου...

Νέα απο την Αθηνούλα λογικά θα έχουμε με την λήξη του επισκεπτηρίου!χιχιχι...κατά τις 8 με 9 λογικά Very Happy Very Happy Very Happy Μακάρι όλα να πήγαν καλά!

Χαμομηλίνο, Τοτούλα που είστε?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου 2 μερες "τρεχω" με το σπιτι και ειμαι πολυ κουρασμενη και λιγο φοβισμενη. σας διαβαζω αλλα πολλες φορες δεν εχω και κουραγιο να απαντησω

Προσπάθησε να μην κουράζεσαι!Και να μην φοβάσαι!!!ο'τι χρειαστείς εδώ είμαστε και το ξέρεις...Σε φιλώ Σοφάκι να προσέχεις εσένα τους άντρες σου και τον Γιαννάκη!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
totula έγραψε:
aylin έγραψε:Ελεος ... βαριέμαι οικτρά...τελείωσα ένα βιβλίο για 4η φορά "Η αγάπη άργησε μια μέρα"-Λ.Ζωγράφου...κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το πιάνο μου...

Νέα απο την Αθηνούλα λογικά θα έχουμε με την λήξη του επισκεπτηρίου!χιχιχι...κατά τις 8 με 9 λογικά Very Happy Very Happy Very Happy Μακάρι όλα να πήγαν καλά!

Χαμομηλίνο, Τοτούλα που είστε?

καλα ειμαι κοριτσαρα μου 2 μερες "τρεχω" με το σπιτι και ειμαι πολυ κουρασμενη και λιγο φοβισμενη. σας διαβαζω αλλα πολλες φορες δεν εχω και κουραγιο να απαντησω

Προσπάθησε να μην κουράζεσαι!Και να μην φοβάσαι!!!ο'τι χρειαστείς εδώ είμαστε και το ξέρεις...Σε φιλώ Σοφάκι να προσέχεις εσένα τους άντρες σου και τον Γιαννάκη!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ειστε καλε ολες...?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Που ειστε καλε ολες...?

Ασε μωρέ Αλεξάκι, είναι άρρωστη η μαμά μου, βήχει συνέχεια η καημένη και πήγε να μείνει σε μια φίλη της για 2-3 μέρες για να μην μας κολλήσει...

4 μέρες τώρα βήχει πολύ έντονα και φοβάμαι, αύριο οπωσδήποτε της είπα να πάει στον γιατρό.Ευτυχώς η φίλη της δεν μένει και πολύ μακρυά(2 στενά πιο πάνω) οπότε εαν συμβεί κάτι θα την φωνάξω...

Καλά μιλάμε ΔΕΝ περνούν οι μέρες να ησυχάσω...πολύ αναποδιά γενικότερα μια το ένα μια το άλλο...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Που ειστε καλε ολες...?

Ασε μωρέ Αλεξάκι, είναι άρρωστη η μαμά μου, βήχει συνέχεια η καημένη και πήγε να μείνει σε μια φίλη της για 2-3 μέρες για να μην μας κολλήσει...

4 μέρες τώρα βήχει πολύ έντονα και φοβάμαι, αύριο οπωσδήποτε της είπα να πάει στον γιατρό.Ευτυχώς η φίλη της δεν μένει και πολύ μακρυά(2 στενά πιο πάνω) οπότε εαν συμβεί κάτι θα την φωνάξω...

Καλά μιλάμε ΔΕΝ περνούν οι μέρες να ησυχάσω...πολύ αναποδιά γενικότερα μια το ένα μια το άλλο...



Ιωση ειναι κ θα περασει...κριμα μονο η καημενουλα,ηρθε να σε βοηθησει κ της ετυχε αυτο...προσεχε μην κολλησεις γλυκια μου,εγω απο την Κυριακη ταλαιπωρουμαι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787


Γιατι ομως κουκλιτσα μου διακρινω μια απαισιοδοξια σε σενα τις τελευταιες μερες....?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
aylin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Που ειστε καλε ολες...?

Ασε μωρέ Αλεξάκι, είναι άρρωστη η μαμά μου, βήχει συνέχεια η καημένη και πήγε να μείνει σε μια φίλη της για 2-3 μέρες για να μην μας κολλήσει...

4 μέρες τώρα βήχει πολύ έντονα και φοβάμαι, αύριο οπωσδήποτε της είπα να πάει στον γιατρό.Ευτυχώς η φίλη της δεν μένει και πολύ μακρυά(2 στενά πιο πάνω) οπότε εαν συμβεί κάτι θα την φωνάξω...

Καλά μιλάμε ΔΕΝ περνούν οι μέρες να ησυχάσω...πολύ αναποδιά γενικότερα μια το ένα μια το άλλο...



Ιωση ειναι κ θα περασει...κριμα μονο η καημενουλα,ηρθε να σε βοηθησει κ της ετυχε αυτο...προσεχε μην κολλησεις γλυκια μου,εγω απο την Κυριακη ταλαιπωρουμαι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787


Γιατι ομως κουκλιτσα μου διακρινω μια απαισιοδοξια σε σενα τις τελευταιες μερες....?

Αλεξάκι μου ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...για όλα, τρέξε απο δω τρέξε απο εκεί, κάνε το ένα κάνε το άλλο, κάνε εξετάσεις, αχ και τώρα τι κάνει το μωρό είναι καλά και γιατί είναι τόσο ήσυχη σήμερα...και γιατί μου είπαν έτσι οι γιατροί...σε γενικές γραμμές προσπάθησα τόσο πολύ να το απολαύσω, αλήθεια σου λέω, αλλά ΔΕΝ με άφησαν μία τύγχανε το ένα μία το άλλο...πόσο πια να αντέξει ένας άνθρωπος?...Τέλος πάντων πλησιάζουμε στο τέλος οπότε όλα καλά...στο δεύτερο μωρό (εάν αποφασίσω ποτέ να κάνω) εύχομαι όλα να είναι διαφορετικά.Αλεξάκι ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας μπογαλινια τι κανετε?? χαμος γινετε στη βουλη..ακουει ο αντρας μου και εφυγα για να μην παθω καταθλιψη.
Τι εγινε βρε με το σουπερμαμιδιο?? μηπως κοιμηθηκε απο την κουραση ο αντρας της και ξεχασε να μας γραψει??

τι λετε παμε για πτωχευση??
σε τι κοσμο θα ερθουν τα μωρουλινια μας?
κυβερνουμαστε απο μ@λ@κες.
Ελπιδακι δε θα σου μεινει κουσουρι η ευσυγκινησια κ εγω ετσι ειμαι και ρωτησε το γιατρο μου ο αντρας μου " γιατρε θα επανελθει?" και τον διαβεβαιωσε οτι παλι θα γινω η γνωστη γαιδαρα.

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita έγραψε:γεια σας μπογαλινια τι κανετε?? χαμος γινετε στη βουλη..ακουει ο αντρας μου και εφυγα για να μην παθω καταθλιψη.
Τι εγινε βρε με το σουπερμαμιδιο?? μηπως κοιμηθηκε απο την κουραση ο αντρας της και ξεχασε να μας γραψει??

τι λετε παμε για πτωχευση??
σε τι κοσμο θα ερθουν τα μωρουλινια μας?
κυβερνουμαστε απο μ@λ@κες.
Ελπιδακι δε θα σου μεινει κουσουρι η ευσυγκινησια κ εγω ετσι ειμαι και ρωτησε το γιατρο μου ο αντρας μου " γιατρε θα επανελθει?" και τον διαβεβαιωσε οτι παλι θα γινω η γνωστη γαιδαρα.

Εχουμε πτωχεύσει εδώ και πολύ καιρό..."φοβούνται" να μας το ανακοινώσουν...τα μωράκια μας αυτά σκέφτομαι και εγώ...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
aylin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Που ειστε καλε ολες...?

Ασε μωρέ Αλεξάκι, είναι άρρωστη η μαμά μου, βήχει συνέχεια η καημένη και πήγε να μείνει σε μια φίλη της για 2-3 μέρες για να μην μας κολλήσει...

4 μέρες τώρα βήχει πολύ έντονα και φοβάμαι, αύριο οπωσδήποτε της είπα να πάει στον γιατρό.Ευτυχώς η φίλη της δεν μένει και πολύ μακρυά(2 στενά πιο πάνω) οπότε εαν συμβεί κάτι θα την φωνάξω...

Καλά μιλάμε ΔΕΝ περνούν οι μέρες να ησυχάσω...πολύ αναποδιά γενικότερα μια το ένα μια το άλλο...



Ιωση ειναι κ θα περασει...κριμα μονο η καημενουλα,ηρθε να σε βοηθησει κ της ετυχε αυτο...προσεχε μην κολλησεις γλυκια μου,εγω απο την Κυριακη ταλαιπωρουμαι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 534787


Γιατι ομως κουκλιτσα μου διακρινω μια απαισιοδοξια σε σενα τις τελευταιες μερες....?

Αλεξάκι μου ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...για όλα, τρέξε απο δω τρέξε απο εκεί, κάνε το ένα κάνε το άλλο, κάνε εξετάσεις, αχ και τώρα τι κάνει το μωρό είναι καλά και γιατί είναι τόσο ήσυχη σήμερα...και γιατί μου είπαν έτσι οι γιατροί...σε γενικές γραμμές προσπάθησα τόσο πολύ να το απολαύσω, αλήθεια σου λέω, αλλά ΔΕΝ με άφησαν μία τύγχανε το ένα μία το άλλο...πόσο πια να αντέξει ένας άνθρωπος?...Τέλος πάντων πλησιάζουμε στο τέλος οπότε όλα καλά...στο δεύτερο μωρό (εάν αποφασίσω ποτέ να κάνω) εύχομαι όλα να είναι διαφορετικά.Αλεξάκι ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!!



Γλυκια μου Στελλιτσα,σιγουρα ειναι για μενα ευκολο να μιλαω γιατι ειχα μια ευκολη εγκυμοσυνη...ομως δεν θελω να απογοητευεσαι κατα καποιο τροπο απο τωρα κ να λες οτι κοραστηκες...ναι,συμφωνω,απο την αρχη της εγκυμοσυνης ταλαιπωρεισαι κ δεν την ευχαριστηθηκες οπως θα επρεπε.Τι θα γινει ομως οταν θα γεννηθει η Μαριζουλα κ γενικως τα μωρακια μας κ θα χτυπανε,θα αρρωσταινουν κλπ...?δεν θελω να σε φοβισω καρδια μου,ομως η Μαριζουλα σου εχει αποδειξει οτι ειναι μαχητρια κ θα πρεπει να παιρνεις κουραγιο απο αυτο...κ αν κανεις οπως λες δευτερο παιδακι,ισως να ειναι ολα ομαλα,αυτο δεν το γνωριζεις...καθε εγκυμοσυνη ειναι κ διαφορετικη αλλωστε...θα σου το ξαναπω για αλλη μια φορα,να εισαι παντα αισιοδοξη στην ζωη σου,ολα θα πανε καλα...οπως πανε παντα αλλωστε,η Μαριζα στο εχει αποδειξει...!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 28 417472

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????

AYLIN ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΠΟΛΑΚΙ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ.

ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΓΑΛΑ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mora έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????

AYLIN ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΠΟΛΑΚΙ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ.

ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΓΑΛΑ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ



Εγω εχω βαλει ηδη στην βαλιτσα μπιμπερο,οχι ομως γαλα...θα πρεπει να εχω παρει ηδη....?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mora έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????

AYLIN ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΠΟΛΑΚΙ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ.

ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΓΑΛΑ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

Shocked Shocked Shocked πρέπει να πάρω και γάλα και τα μπιμπερό???Jesus Christ και που ξέρω η καημενούλα ποιό γάλα θα της χρειαστεί???

Ελενάκι πολλά φιλιά και από εμένα!!!Και εμείς σήμερα φτιάξαμε την βαλίτσα-προίκα της μπέμπας μας!!!χιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις