Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
139 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 139 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ώρα είναι 3:52 και είμαι ήδη 2 ώρες ξύπνια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 911307 Απλά έχω βρικολακιάσει σήμερα για τα καλά!!Έχω μία περίεργη ανησυχία που δεν με αφήνει να κοιμηθώ..και το μάτι γαρίδα!!!Και όχι τίποτα αλλά δείχνει και στο Σκαί ένα ντοκιμαντέρ με πνεύματα pale pale pale pale ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 585182 Να δω πως θα βγάλω την μέρα αύριο!!Λέω να μείνω καμία ωρίτσα ακόμη ξύπνια να κάνω πρωινό στον άνδρα μου που θα ξυπνήσει και μετά να την πέσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 850933

Στελλίτσα αν και δεν θα το δεις πιθανότατα όλα εύχομαι να πάνε καλά!!Θα μιλήσουμε Smile

Κικίτσο να ψηφίσω το Θάνος που θα το πούμε και εμείς?Συναισθηματικοί λόγοι,καταλαβαίνεις..Αλλιώς μάλλον θα ψήφιζα το Ιωάννης -και όχι Γιάννης- και το Αχιλλέας!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες, καλημέρα!
Να ευχηθώ πρώτα στην supermama για το μικρούλι τους! Ό,τι καλύτερο! Υγεία και ευτυχία να έχει σε όλη του τη ζωή!
Στελίτσα, θα σε σκεφτόμαστε όλες αύριο (σήμερα το πρωί δηλαδή!) οπότε μην ανησυχείς! Τυχερούλα! Τα μαρτύρια τελειώνουν για σένα σε λίγες ώρες! Και ξεκινούν άλλα φυσικά..... Φιλάκια πολλά σε σένα και στη μικρούλα σου μόλις την συναντήσεις!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472
Οι υπόλοιπες πώς είστε; Ακάθεκτες βλέπω! Εγώ σήμερα παραδίδω και παρουσιάζω την διπλωματική μου! Δεν έχω κοιμηθεί ακόμη και φυσικά η παρουσίαση δεν τέλειωσε.....
Έπεισα όμως τον σύζυγο και στήσαμε το κρεβατάκι σήμερα. Μας έφερε και η κουνιάδα μου δώρο ένα υπέροχο ριλάξ και η πεθερά μου μου έστειλε κάτι πολύ πολύ όμορφα πραγματάκια! Και το πιο καλό είναι ότι τα έπλυνε κιόλας και με απάλλαξε από το σίδερο! Δεν είναι πολύ καλή;;; Very Happy Very Happy Very Happy
Αυτά! πάω για νάνι για κανένα δίωρο και ελπίζω να σηκωθώ εγκαίρως!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!ολα καλα σε ολες μας?χτες δεν μπορουσα να μπω με τπτ στο φορουμ μας,δεν ξερω γιατι μου το εβγαζει μισο και δεν μπορουσα να το διαβασω! Mad Mad Mad Mad Mad

στελλιτσα,δεν σε προλαβα,αλλα σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην ανησυχεις.Συντομα θα εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλια και θα ξεχασεις ολες τις απαισιοδοξες σκεψεις και οσα σε βασανιζαν αυτον τον καιρο.

Μια και λεμε για ονοματα ψηφιζω Νεφελη ή Δαναη για κοριτσια και Αχιλλέας ή Θανος(ο αντρας μου,χιχι) για αγορι!

Σημερα εχω λιγη δουλιτσα σε σχεση με αλλες μερες και ελπιζω να μην μου προκυψει τπτ επιπλεον.Οσο για τα πονακια που λετεεχω και εγω που και που,και μαλιστα χαμηλα με τασεις τρελλης συχνοουριας και ο ντοκτορ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο.Οσο προχωραει ο καιρος μπορει να αυξηθουν κιολας.Αραγε θα καταλαβω εγκαιρως οτι γενναω ή θα γεννησω στο σπιτι?ή στις σκαλες του σπιτιου? affraid affraid affraid affraid

παω να ετοιμασω πρωινουλι και ελπιζω να τα ξαναπουμε σε λιγο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 417472

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Very Happy καλημερα!!!!!
στελλα με το καλο ολα να σου ερθουν δεξια!!!
μαμιτα προτιμω προσωπικα το αρτεμις...γιατι εχει παιξει πολυ το νεφελη πιστευω κ το εχω βαρεθει..οπως κ το λυδια!!!
για αγορι μαρεσει το μαριος!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσιαααα!! Aylin Με το καλό να δεις την μπέμπα σου!!!


Σας βάζω φωτό απο τις τσαντούλες μας και το καροτσάκι μας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pumpkin μεγείες σας!!Τέλεια είναι!Αυτή την τσαντούλα με το αυτοκινητάκι την μπάνιζα και εγώ αλλά τελικά μας πήραν δώρο οπότε δεν την πήραSmile

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Καλημέρα κορίτσιαααα!! Aylin Με το καλό να δεις την μπέμπα σου!!!


Σας βάζω φωτό απο τις τσαντούλες μας και το καροτσάκι μας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πολυ ωραια, με γεια

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας βάζω ένα βιντεάκι απο τον παιδίατρο που θα πάμε, σχετικά με τον θηλασμό!Είναι πολύ επιμορφωτικό!
https://www.youtube.com/watch?v=ZaOGZ3zjzsc&feature=related

αλήθεια σκέφτομαι να το κάνω dvd να το μοιράσω μπας και γλιτώσω το πρήξιμο αχα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
΄Μα που ειστε όλες σήμερα?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!carrie γιατι αγχωνεσαι???ολα θα πανε καλα.και μολις γεννησουμε θα φαμε απο ενα ολοκληρο ταψι γλυκο!!!(μου το υποσχεθηκαν και οι μαιες στην κλινικη).
μαθαμε κανενα νεο απο τη στελλα?

http://stefxon@gmail.com

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοπελες μου...πως ειστε σημερα???
εγω ειμαι λιγο καλυτερα σημερα εχω πονακια αλλα φυσιολογικα νομιζω...αυριο θα παω στο γιατρο και θα μας πει γιατι εγινε αυτο...εφτιαξα και την βαλιτσα μας και τωρα θα περιμενουμε...
ρε κοριτσια τα φωτα σας γιατι ψιλομπερδευτικα σημερα γενναει η στελλιτσα μας?ή μπηκε για να κανει καποιες εξετασεις???την αλλη βδομαδα δεν ηταν προγραμματισμενη???

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολακι απο οτι καταλαβα(γιατι τα διαβασα ολα μαζεμενα)θα μπει σημερα και θα κατσει μεχρι να γεννησει(αν δεν κανω λαθος)

http://stefxon@gmail.com

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:πολακι απο οτι καταλαβα(γιατι τα διαβασα ολα μαζεμενα)θα μπει σημερα και θα κατσει μεχρι να γεννησει(αν δεν κανω λαθος)

ααα και εγω αυτο καταλαβα αλλα καπου το εχασα το θεμα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι και εγώ έτσι κατάλαβα, θα κάνει κάποιες εξετάσεις και αν είναι όλα καλά θα γεννήσει στην ώρα της την άλλη Δευτέρα.Αν για κάποιο λόγο κάποια εξέταση δεν είναι καλή, θα γεννήσει νωρίτερα.Μπήκε όμως στον μήνα της, όλα μια χαρά θα είναι, θα έχει φτάσει και το Μαριζάκι τα 2500κιλά! Very Happy
Έχει καμια το τηλ της να ενημερωνόμαστε μέχρι να γεννήσει? Θα σκάσουμε 2 εβδομάδες! Rolling Eyes
Εμείς έχουμε γιατρό την Παρασκευή και περιμένω να δούμε και εμείς το βάρος μας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγχώνομαι γιατί έχω ξερυθμιστεί εντελώς και δεν θέλω τώρα στο τέλος να πάει κάτι στραβά.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Εγώ κατάλαβα ότι θα έμενε για εξετάσεις μόνο αλλά επειδή είχε κάτι πονάκια ίσως και να γεννήσει.Της έστειλα μήνυμα το πρωί αλλά απάντηση δεν πήρα..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
carrie εφτασες στο τελος.και κατι να στραβωσει γεννας λιγο πιο νωρις και πατε σπιτι και συ και το μωρο ασφαλεις.
χθες στον υπνο μου εβλεπα οτι ηταν χριστουγεννα και ειμασταν ολες μαζεμενες στην αριστοτελους και πιναμε καφε(ακομα με τις κοιλιες μας!)

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τα Χριστούγεννα..Πραγματικά έχω μεγάλη απορία πως θα είμαστε φέτος.. Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 648530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 648530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 648530

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τρισευτυχισμενες και λιγο κουρασμενες!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναρωτιέμαι αν θα έχουμε 40ίσει άραγε..και αν θα έχουν φύγει όλοι από το σπίτι μας να έχουμε την ησυχία μας και να περάσουμε τα πρώτα μας Χριστούγεννα οικογενειακά!!Πάντως σήμερα το πρωί έψαχνα γιορτινά φορμάκια για τον μπεμπάκο μας Very Happy Very Happy Λέω να πάω και μία βόλτα από Marks&Spencer να δω τι παίζει!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι ωραία που θα είναι!!
Πότε στολίζετε σπιτάκι?

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ...ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΕΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ...ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ...ΠΩΠΠΩΩΩ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την PoLaKi στις Δευ Οκτ 24, 2011 2:28 am, 1 φορά

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς συνήθως κατά τις 10Δεκ!Φέτος λέει ο άνδρας μου δεν θα στολίσουμε και με φρικάρει εντελώς!!!!Δεν υπάρχει περίπτωση να μην στολίσουμε!Και παρ'όλη την κούραση θα κάνω και φέτος μελομακάρονα και βασιλόπιτα όπως πέρυσι!!Μόνο που φέτος θα είμαστε ένα κομμάτι plus ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 215994

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αα και εγώ αυτό είπα, θα κάνω μεγαλύτερη βασιλόπιτα φέτος χαχαχα
Τα μελομακάρονα όσο και να προσπαθήσω δεν μου κάθονται στο μέλωμα :/
Η θα είανι στεγνά, η θα διαλύονται απο το πολύ συρόπι και φέτος λέω να μην προσπαθήσω καν χεχε

Εγώ στολίζω αρχές του μήνα, αν θα είμαι ακόμα πολύ φρέσκια λεχωνίτσα, θα τα κάνει ο αντρούλης μου μωρέ δεν θα με αφήσει αστόλιστη χαχα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pumpkin στις Δευ Οκτ 24, 2011 2:30 am, 1 φορά

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑΤΑΣΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 38 536304

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις στολιζουμε 30/11 που γιορταζει ο αντρας μου και συνηθως εχουμε κοσμο.σημερα διαβαζα οτι επιτελους θα αλλαξουν τον τροπο που στολιζουν την πολη και σκεφτομουνα οτι αν εχει καλο καιρο θα κατεβασω τον μπεμπη στην αριστοτελους με φορμακι αη βασιλη!

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις