Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia emeis molis girisame apo ton paidiatro eimaste 6400 kai 62 pontoys kaname to embolio kai mas akoyse olo to tetragono.apo ton allo mina moy eipe tha arxxisoyme kai sterees trofes.ayta apo emena.perimeno kai ta alla koritsia na mas poyne

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ 6600 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ 65 ΥΨΟΣ...ΑΠΟ 5/1 ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ,ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΟΛΟΣΩΜΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΕΚΑΖΕΙ

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χτες το βραδυ δεν σας ειπα τι επαθα ο μικρος μου ξυπνησε πρωτα 2 και μιση εφαγε για καμμια ωρα και μετα παλι κατα τις 6 και μιση το οποιο δεν ξανακοιμηθηκε καθολου μεχρι τις 9 και μιση ηθελε να ειναι στο στηθος.εγω τι μια ξυπνουσα την μια κοιμομουνα.η απορια μου ειναι γιατι το εκανε αυτο.μου φανηκε περιεργο.ειναι 4 μηνων σημερα καναμε και εμβολιο ζηγιστηκαμε ειμαστε 6400 δηλαδη πηραμε 500 γραμμαρια απο τον προηγουμενο μηνα και υψος 62.τα κιλα που πηρε ειναι καλα?και γιατι μου το εκανε αυτο.γενικα ξυπνουσε 1 φορα την νυχτα και ξανακοιμοτανε.πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ 6600 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ 65 ΥΨΟΣ...ΑΠΟ 5/1 ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ,ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΟΛΟΣΩΜΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΕΚΑΖΕΙ


κοντα ειμαστε στα κιλα καντυ ποσο υψος ειχε οταν γενηθηκε ο δικο σου.και ποσο εισαστε και ξεκινατε στερρες?

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια!
Το κάναμε κι εμείς το 3ο εμβόλιο και πλάνταξε στο κλάμα η μπουμπού. Κατά τα άλλα πήρε 500 γρ και έφτασε τα 7.000 και ψήλωσε 2 εκ και πήγε στα 66εκ. (γεννήθηκε 3220 και 51εκ). Μας είπε είναι μια χαρά και δεδομένου ότι θηλάζει αποκλειστικά πήρε πολύ καλό βάρος. Βέβαια είναι 4 μηνών και 9 ημερών.
Για τις κρέμες τώρα, μας είπε αρχικά πως από τον επόμενο μηνα θα ξεκινήσουμε. Την ώρα όμως που τον χαιρετούσα και έφευγα μου είπε πως αν θέλω μπορώ να της δώσω ρυζάλευρο βανίλια από τώρα. Λίγο στην αρχή και σταδιακά να το αυξάνω και να της το δίνω το απόγευμα. Μάλλον θα ξεκινήσω να της δίνω σε καμιά βδομάδα γιατί μου ήρθε λίγο ξαφνικό και θέλω το χρόνο μου για να το συνηθίσω... Very Happy Very Happy Very Happy

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ 6600 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ 65 ΥΨΟΣ...ΑΠΟ 5/1 ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ,ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΟΛΟΣΩΜΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΕΚΑΖΕΙ


κοντα ειμαστε στα κιλα καντυ ποσο υψος ειχε οταν γενηθηκε ο δικο σου.και ποσο εισαστε και ξεκινατε στερρες?

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ...ΕΙΧΑ ΠΗΤ 28/8 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 5/8....ΥΨΟΣ ΕΙΧΕ 48 ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑ..ΑΣΤΑ 2200 ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ....
ΣΤΕΡΕΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ 5/1 ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fotini2705 έγραψε: χτες το βραδυ δεν σας ειπα τι επαθα ο μικρος μου ξυπνησε πρωτα 2 και μιση εφαγε για καμμια ωρα και μετα παλι κατα τις 6 και μιση το οποιο δεν ξανακοιμηθηκε καθολου μεχρι τις 9 και μιση ηθελε να ειναι στο στηθος.εγω τι μια ξυπνουσα την μια κοιμομουνα.η απορια μου ειναι γιατι το εκανε αυτο.μου φανηκε περιεργο.ειναι 4 μηνων σημερα καναμε και εμβολιο ζηγιστηκαμε ειμαστε 6400 δηλαδη πηραμε 500 γραμμαρια απο τον προηγουμενο μηνα και υψος 62.τα κιλα που πηρε ειναι καλα?και γιατι μου το εκανε αυτο.γενικα ξυπνουσε 1 φορα την νυχτα και ξανακοιμοτανε.πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας


Φωτεινή κι εμένα 500 γρ πήρε και μου είπε είναι μια χαρά. (θηλάζουμε όπως κι εσύ). Αν δεν ήταν καλά θα σου το έλεγε και κατά πάσα πιθανότητα θα σου έκανε κουβέντα για συμπλήρωμα. Εκτός κι αν πάντα σου λέει για συμπλήρωμα....
Για το ότι ξυπνούσε συνέχεια το βράδυ, προφανώς θα είχε καμια ανησυχία από τα δοντάκια του. Είναι η ώρα τους τώρα και θα μας ταλαιπωρήσουν μέχρι να βγουν. Σε κάποια παιδάκια έχω ακούσει πως κάνουν πυρετό, συνάχι κλπ, οπότε υπομονή. Αν ήταν αρρωστούλης θα το έβλεπε και ο γιατρός. Εξάλλου περνάνε και αυτα διάφορες φάσεις μέχρι να βρουν το ρυθμό τους. Άλλα γρηγορότερα , άλλα πιο αργά. Μάνα κουράγιο

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6700 ΤΟ ΥΨΟΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΡΟΟΡΟΣ ΠΗΤ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΣ 9/9 ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 12/8 ΕΙΧΕ ΜΠΛΕΧΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΩΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΙΣΧΙΑΚΗ ΘΕΣΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΣΑΜΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!!ΚΑΙ ΑΡΑ ΘΑ ΖΥΓΙΣΤΟΥΜΕ !!ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΑΣΤΑΝ 7200 ΚΑΙ 67 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 8 ΚΙΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!! Very Happy Very Happy ΤΟ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΑΣ!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια...
κ εμεις χθεσ καναμε το εμβολιο... αντεδρασε μονο πολυ λιγο την ωρα του τσιμπηματος... καναμε το 6πλουν κ μας εκανε αντιδραση οπως την πρωτη φορα...πυρετο 38οποτε εδωσα ντεπον κ τωρα εχει 37,5... να μην δωσω μου ειπε τωρα γιατι ειναι ανεκτη αυτη η θερμοκρασια απλα αν συνεχισει μεχρι το μεσημερι να δωσω παλι λιγο ντεπονακι...
η καημενουλα μου κ ειναι τοσο καλη..χαμογελαει...δεν χανει την διαθεση της... το βραδυ βεβαια ειχαμε λιγο γκρινια αλλα παλι μια χαρα η μικρουλα μου...
γιναμε 6.400 κ 68ποντους...
φωτεινη εμεις πηραμε 450γρ... κ μου ειπε για αποκλειστικο θηλασμο ειναι σουπερ...τα μωρα που θηλαζουν μου ειπε περνουν απο 400 εως 800 γρ.. το μαξιμουμ κ μετα τον 3ομηνα επιβραδυνουν... τα μωρα που πινουν μπουκαλι περνουν κιλο κ μου ειπε να μην το σταματησω με τπτ...εφοσον εχω γαλα ειναι η καλυτερη τροφη για τη μικρη κ τη προστατευω κ απο ιωσεις τωρα που ειναι χειμωνας...
κ εμας μας εκανε κουβεντα για στερεα τροφη τον επομενο μηνα αλλα θα εξαρτηθει απο τα κιλα της... αν φτασουμε τα 7000κιλά τον αλλο μηνα θα αρχισουμε στερεα αλλιως θα αρχισουμε στον 6ο.κ παλι μου τονισε οτι τα μωρα που θηλαζουν μπορουν να αρχισουν στον 6ο μηνα τις στερεες...
φωτεινη μην σαγχωνεσαι για τα κιλα τα πας μια χαρα κ ειναι η καλυτερη τροφη που μπορεις να δωσεις στο μωρο σου γι αυτο συνεχισε... οσο για την γκρινια μηπως ειναι κ απο το εμβολιο?

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:καλημερα κοριτσια...
κ εμεις χθεσ καναμε το εμβολιο... αντεδρασε μονο πολυ λιγο την ωρα του τσιμπηματος... καναμε το 6πλουν κ μας εκανε αντιδραση οπως την πρωτη φορα...πυρετο 38οποτε εδωσα ντεπον κ τωρα εχει 37,5... να μην δωσω μου ειπε τωρα γιατι ειναι ανεκτη αυτη η θερμοκρασια απλα αν συνεχισει μεχρι το μεσημερι να δωσω παλι λιγο ντεπονακι...
η καημενουλα μου κ ειναι τοσο καλη..χαμογελαει...δεν χανει την διαθεση της... το βραδυ βεβαια ειχαμε λιγο γκρινια αλλα παλι μια χαρα η μικρουλα μου...
γιναμε 6.400 κ 68ποντους...
φωτεινη εμεις πηραμε 450γρ... κ μου ειπε για αποκλειστικο θηλασμο ειναι σουπερ...τα μωρα που θηλαζουν μου ειπε περνουν απο 400 εως 800 γρ.. το μαξιμουμ κ μετα τον 3ομηνα επιβραδυνουν... τα μωρα που πινουν μπουκαλι περνουν κιλο κ μου ειπε να μην το σταματησω με τπτ...εφοσον εχω γαλα ειναι η καλυτερη τροφη για τη μικρη κ τη προστατευω κ απο ιωσεις τωρα που ειναι χειμωνας...
κ εμας μας εκανε κουβεντα για στερεα τροφη τον επομενο μηνα αλλα θα εξαρτηθει απο τα κιλα της... αν φτασουμε τα 7000κιλά τον αλλο μηνα θα αρχισουμε στερεα αλλιως θα αρχισουμε στον 6ο.κ παλι μου τονισε οτι τα μωρα που θηλαζουν μπορουν να αρχισουν στον 6ο μηνα τις στερεες...
φωτεινη μην σαγχωνεσαι για τα κιλα τα πας μια χαρα κ ειναι η καλυτερη τροφη που μπορεις να δωσεις στο μωρο σου γι αυτο συνεχισε... οσο για την γκρινια μηπως ειναι κ απο το εμβολιο?



oxi den einai mina moy apo embolio giati ayto to klama einai kathimerina kai akoma an ton afisoyme ligo mono i barethei stin agkalia mas klaiei me ligmoys.tin allh bdomada pao kriti gia protoxronia kai tha pao mallon na miliso me mia paidiatro ekei.edo pera toy eipa oti exei sinexeia gkrinia kai moy eipe dine oty depon kai leo ego ma sinexeia klaiei sinexeia tha xapakono to paidi eleos apantisi itan ayti.i dikia soy einai mia xara.

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:
fotini2705 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ 6600 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ 65 ΥΨΟΣ...ΑΠΟ 5/1 ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ,ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΟΛΟΣΩΜΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΕΚΑΖΕΙ


κοντα ειμαστε στα κιλα καντυ ποσο υψος ειχε οταν γενηθηκε ο δικο σου.και ποσο εισαστε και ξεκινατε στερρες?

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΩΡΑΚΙ...ΕΙΧΑ ΠΗΤ 28/8 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 5/8....ΥΨΟΣ ΕΙΧΕ 48 ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑ..ΑΣΤΑ 2200 ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ....
ΣΤΕΡΕΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ 5/1 ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ

malista katalaba candy kai poly kala einai tora kai se baros kai se ipsos.emeis tha ksekinisoyme apo 19 toy mina poy mpainei ston 6 tote

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????

ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Ε? ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΝΤΕΠΟΝ...ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΤΟ ΠΙΕΙ....ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ..ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ?Ή ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΤΑ8ΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΤΙ Η ΣΤΗ ΜΥΤΗ?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????

ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Ε? ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΝΤΕΠΟΝ...ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΤΟ ΠΙΕΙ....ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ..ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

μιλησα με την παιδιατρο πριν αυτο μου ειπε κ αυτη αλλα αφου δεν εχει πιασει μπουκαλι μου ειπε απιθανο να πιασει... αλλιως μου ειπε να της ζουληξω τα μαγουλα κ να το δωσω λιγο λιγο απ το παλι να μην το βγαλει, αν δεν πιασει κ αυτο μου ειπε να της βαλω μισο ντολαλ υποθετο... τωρα ειναι στο 37,5... ελπιζω να μην ανεβει παλι γιατι της εδωσα στης 11 αλλα δεν ξερω τι ηπιε το περισσοτερο παντως το εβγαλε... αχ αυτο το ατιμο εμβολιο... κ θα κανουμε την τελευταια δοση το φεβρουαριο... να τελιωνω μαυτο γιατι αντιδραει αρκετα σε αυτο η καημενουλα...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ?Ή ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΤΑ8ΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΤΙ Η ΣΤΗ ΜΥΤΗ?


ΧΑΧΑ... εμενα ναι πιανει αλλα δεν ειναι παντα τοσο σταθερα...τις περισσοτερεσ φορεσ μπαινουν στο στομα αλλα μπορει να τα φερουμε κ στο κεφαλι μας....

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????

ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Ε? ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΝΤΕΠΟΝ...ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΤΟ ΠΙΕΙ....ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ..ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

μιλησα με την παιδιατρο πριν αυτο μου ειπε κ αυτη αλλα αφου δεν εχει πιασει μπουκαλι μου ειπε απιθανο να πιασει... αλλιως μου ειπε να της ζουληξω τα μαγουλα κ να το δωσω λιγο λιγο απ το παλι να μην το βγαλει, αν δεν πιασει κ αυτο μου ειπε να της βαλω μισο ντολαλ υποθετο... τωρα ειναι στο 37,5... ελπιζω να μην ανεβει παλι γιατι της εδωσα στης 11 αλλα δεν ξερω τι ηπιε το περισσοτερο παντως το εβγαλε... αχ αυτο το ατιμο εμβολιο... κ θα κανουμε την τελευταια δοση το φεβρουαριο... να τελιωνω μαυτο γιατι αντιδραει αρκετα σε αυτο η καημενουλα...

ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΒΑΚ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ,ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΒΜΟΛΙΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΞΑΝΑ,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΟ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????

ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Ε? ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΝΤΕΠΟΝ...ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΤΟ ΠΙΕΙ....ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ..ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

μιλησα με την παιδιατρο πριν αυτο μου ειπε κ αυτη αλλα αφου δεν εχει πιασει μπουκαλι μου ειπε απιθανο να πιασει... αλλιως μου ειπε να της ζουληξω τα μαγουλα κ να το δωσω λιγο λιγο απ το παλι να μην το βγαλει, αν δεν πιασει κ αυτο μου ειπε να της βαλω μισο ντολαλ υποθετο... τωρα ειναι στο 37,5... ελπιζω να μην ανεβει παλι γιατι της εδωσα στης 11 αλλα δεν ξερω τι ηπιε το περισσοτερο παντως το εβγαλε... αχ αυτο το ατιμο εμβολιο... κ θα κανουμε την τελευταια δοση το φεβρουαριο... να τελιωνω μαυτο γιατι αντιδραει αρκετα σε αυτο η καημενουλα...

ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΒΑΚ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ,ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΒΜΟΛΙΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΞΑΝΑ,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΟ

εχω θηλαστρο... τωρα το αποστειρωνω αν χρειαστει να βγαλω λιγο γαλα να βαλω κ το ντεπον μεσα κ να το δωσω αν χρειαστει... τωρα κοιμαται,δεν μου φαινεται ζεστη.... εμεις πρωτη δοση καναμε το infarix texa εκανε λιγο πυρετο το βραδυ κ γκρινια την επομενη μερα δευτερη δοση το prevenar στο οποιο δεν αντεδρασε καθολου κ χθες καναμε παλι το infarix texa κ μου εκανε 37,9 πυρετο...

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena den ekane pyreto se kanena eixe mono gkrinia kai prizetai to podaraki toy.mina gia na tis to doseis aposxolise tin me kati kai tin ora poy einai anoixto to stoma tis balto siga siga.oso gia ta paixnidia toy ta dino kai ta pianei kai amesos ta bazei sto stoma toy.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινη δεν μπορω με τπτ κ εχω αγχωθει παρα πολυ... βεβαια τωρα επεσε στο 37 αλλα μπορει ξαφνικα να ανεβει παλι στο 37.9 ...!!! η μαμα μου μου ειπε να μην το διαλυσω με το γαλα μου μπορει να μην κανει... η παιδιατρος μου ειπε με χαμομηλι αλλα αποκλειεται να το πιει... μακαρι να μην ανεβει παλι... ειμαι κ μονη μου κ εχω ΑΓΧΩΘΕΙ....

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????
Καλησπέρα κι από μένα! εγώ όταν του δίνω ντεπόν με τη σύριγγα επειδή μου το φτύνει του το μαζεύω και του το δίνω πάλι με κουτάλι.Όταν δηλαδή στο φτύνει και τρέχει στο σαγονάκι του εσύ μάζεψέ το με το κουτάλι και δώστο του.Και κά8ε φορά που στο φτύνει εσύ μαζευέ το και δώστο του μέχρι να το πιεί.Συνή8ωσ αντιδρούν 8ετικά στο κουτάλι και το δέχονται γιατί είναι κλατι καινούριο που τοιυσ κινεί την περιέργεια. drunken

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8alassenia έγραψε:
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????
Καλησπέρα κι από μένα! εγώ όταν του δίνω ντεπόν με τη σύριγγα επειδή μου το φτύνει του το μαζεύω και του το δίνω πάλι με κουτάλι.Όταν δηλαδή στο φτύνει και τρέχει στο σαγονάκι του εσύ μάζεψέ το με το κουτάλι και δώστο του.Και κά8ε φορά που στο φτύνει εσύ μαζευέ το και δώστο του μέχρι να το πιεί.Συνή8ωσ αντιδρούν 8ετικά στο κουτάλι και το δέχονται γιατί είναι κλατι καινούριο που τοιυσ κινεί την περιέργεια. drunken


ναι ε? α κ αυτη τη μεθοδο μου ειπε η γιατρος αλλα δεν το δοκιμασα... ειναι 4μηνων το μωρο... θα πιασει λες?

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
minubaki έγραψε:
8alassenia έγραψε:
minubaki έγραψε:αχου δεν πεφτει ο πυρετος κ δεν μπορω να δωσω το σιροπι το βγαζει...κατι πινει αλλα δεν ξερω τι γιατι το βγαζει...με συριγγα το δινω...τι να κανω????
Καλησπέρα κι από μένα! εγώ όταν του δίνω ντεπόν με τη σύριγγα επειδή μου το φτύνει του το μαζεύω και του το δίνω πάλι με κουτάλι.Όταν δηλαδή στο φτύνει και τρέχει στο σαγονάκι του εσύ μάζεψέ το με το κουτάλι και δώστο του.Και κά8ε φορά που στο φτύνει εσύ μαζευέ το και δώστο του μέχρι να το πιεί.Συνή8ωσ αντιδρούν 8ετικά στο κουτάλι και το δέχονται γιατί είναι κλατι καινούριο που τοιυσ κινεί την περιέργεια. drunken


ναι ε? α κ αυτη τη μεθοδο μου ειπε η γιατρος αλλα δεν το δοκιμασα... ειναι 4μηνων το μωρο... θα πιασει λες?

Εγώ του το έκανα αυτό από 2 μηνών, πιάνει μια χαρά. Κι ο δικός μου είναι και ζόρικοσ δεν σηκώνει πολλά πολλά jocolor

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:φωτεινη δεν μπορω με τπτ κ εχω αγχωθει παρα πολυ... βεβαια τωρα επεσε στο 37 αλλα μπορει ξαφνικα να ανεβει παλι στο 37.9 ...!!! η μαμα μου μου ειπε να μην το διαλυσω με το γαλα μου μπορει να μην κανει... η παιδιατρος μου ειπε με χαμομηλι αλλα αποκλειεται να το πιει... μακαρι να μην ανεβει παλι... ειμαι κ μονη μου κ εχω ΑΓΧΩΘΕΙ....

μην αγχώνεσαι εμένα η παιδίατρός μας είπε μέχρι 38,3 να μην της δίνουμε τίποτα και ότι είναι φυσιολογική θερμοκρασία για 24 ώρες μετά το εμβόλιο. Κάπως το ανέφερε αλλά δεν τα πάω καλά με τους ορισμούς. Κοινώς μας είπε ότι ο πυρετός αυτός που ξέρουμε από που προέρχεται, πόσο θα κρατήσει και πόσο θα ανέβει αν ανέβει, χρειάζεται μόνο παρακολούθηση... μόνο αν ξεφύγει μας είπε να την ενημερώσουμε. Και να κάνετε και κανένα χλιαρό (όχι ζεστό μπανάκι) μας είπε ότι τα ανακουφίζει πολύ και ρίχνει τον πυρετό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις