Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΜΙΝΟΥΒΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 6-9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΤΣΑΜΠΟ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΣΑΝ ΥΛΙΚΟ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΘΕΤΕ ΣΑΝ ΡΟΜΠΟΤ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΕ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ?ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?




ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ Κ ΑΥΤΑΚΙΑ..ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΜΑΘΕ..ΤΝ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ??


εγω εχω 3φορμακια εξοδου (δωρο) πολυωμαλακα κ τα 3 αλλα οταν τα φοραμε πολυ κλαμα μεχρι να βγουμε απο το σπιτι κ να ξεκινησει η βολτα... ειδικα οταν βαζουμε το σκουφακι μας γινετε χαμος... οταν βγαινουμε εξω σταματαει... προφανως ζεσταινεται μεσα γι αυτο...



ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΔΟΜΗ..

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙ 8Α ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ ΕΞΩ...ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Μ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕ8ΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΘΕΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ 8Α ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙ 8Α ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ ΕΞΩ...ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Μ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕ8ΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΘΕΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ 8Α ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?


EXΩ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΗ ΟΤΙ ΣΤΝ ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΟΧΙ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΜ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Μ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ν Τ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ Μ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ..ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΟΥΠΙ ΜΟΝΗ Σ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙ 8Α ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ ΕΞΩ...ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Μ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕ8ΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΘΕΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ 8Α ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?


EXΩ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΗ ΟΤΙ ΣΤΝ ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΟΧΙ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΜ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Μ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ν Τ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ Μ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ..ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΟΥΠΙ ΜΟΝΗ Σ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΧΕΤΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ "ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ" (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑΙΣΕΙ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ "ΑΧ" ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:
angel-1 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙ 8Α ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ ΕΞΩ...ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Μ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕ8ΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΘΕΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ 8Α ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?


EXΩ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΗ ΟΤΙ ΣΤΝ ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΟΧΙ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΜ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Μ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ν Τ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ Μ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ..ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΟΥΠΙ ΜΟΝΗ Σ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΧΕΤΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ "ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ" (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑΙΣΕΙ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ "ΑΧ" ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ





ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΧΑΧΑ..ΑΠΛΑ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ!ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥΣ..'Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΑΙΣΧΑΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ..ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 834918 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 834918 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 834918

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
angel-1 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ 8Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕΙ 8Α ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΟΝΗ ΕΞΩ...ΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Μ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΕ8ΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΘΕΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ , ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ 8Α ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?


EXΩ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΗ ΟΤΙ ΣΤΝ ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΟΧΙ..ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΜ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Μ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ν Τ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ Μ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ..ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΟΥΠΙ ΜΟΝΗ Σ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΧΕΤΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ "ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ" (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑΙΣΕΙ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ "ΑΧ" ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ


α εμενα τσακωνοντουσαν οταν εμενα στους δικουςμου ποιος θα την πρωτοπαρει... οταν ηρθα στο νησι κ την επαιρνε η πεθερα μου αγκαλια πλανταζε στο κλαμα το ιδιο εκανε κ στον αντρα μου που ηταν εναμιση μηνα μακρυα μας λογο δουλειας.. αλλα τωρα που τους συνηθησε καθεται κ με τους 2... να λειψω ομως απο το σπιτι μονο με την μανα την εχω αφησει κ δυστηχως τριτη πρωι φευγει... οποτε θα ειμαστε αυτοκολλητακια με την μπεπμα...

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΡΣΙΠΟ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ....

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinabio έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΡΣΙΠΟ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ....


καλημερα κουκλα...!!!ringsling δαγκωτο!!!εμενα με εχει βολεψει απο 20 ημερων μεχρι σημερα το χρησιμοποιουμε καθημερινα.... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinabio έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΡΣΙΠΟ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ....


γεια σου κ απο μενα...
εγω εχω mei tai... το πηρα μεσω internet κ το πληρωσα ακριβα 80ευρω γιατι τα εχει κ μια κοπελα εδω που ειδα 40ε... αν θελεις να ριξεις μια ματια...
http://forum.eimaimama.gr/t8713-topic

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ δεν τα κατάφερα με αυτούς τους έντεχνους μάρσιπους. Ευτυχώς που δεν αγόρασα και μου τους έδωσε μία φίλη (3 παρακαλώ) που ούτε αυτή τους βολεύτηκε. Πήρα τελικά ένα κλασσικό μάρσιπο της chicco από αυτούς που βγαίνουν τα χεράκια και τα ποδαρακια αριστερά-δεξιά και τον έχουμε καταβολευτεί και εγώ και η μπέμπα. Είναι λίγο προσωπικό το τι βολεύει τον καθένα. Καλύτερα να δοκιμάσεις πρώτα πριν πάρεις...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:εγώ δεν τα κατάφερα με αυτούς τους έντεχνους μάρσιπους. Ευτυχώς που δεν αγόρασα και μου τους έδωσε μία φίλη (3 παρακαλώ) που ούτε αυτή τους βολεύτηκε. Πήρα τελικά ένα κλασσικό μάρσιπο της chicco από αυτούς που βγαίνουν τα χεράκια και τα ποδαρακια αριστερά-δεξιά και τον έχουμε καταβολευτεί και εγώ και η μπέμπα. Είναι λίγο προσωπικό το τι βολεύει τον καθένα. Καλύτερα να δοκιμάσεις πρώτα πριν πάρεις...


μεχρι ποσα κιλα ειναι αυτος ο μαρσιπος?
εχει επενδυση για χειμωνα?

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="katerinabio"]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΡΣΙΠΟ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ....

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΗ CHICCO ΣΤΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝ ..ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΝ ΡΟΥΧΙΣΜΟ ΤΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ..ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΑΛΛΟ..ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!!!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝ!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 893968

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι πως και εγω τωρα με το κρυο δεν το χρησιμοποιω μονο καροτσι...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:η αληθεια ειναι πως και εγω τωρα με το κρυο δεν το χρησιμοποιω μονο καροτσι...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


ε ναι με την φορμα εξοδου ειναι σαν ρομποτακι αν τον βαλω και μαρσιποοο θα σκασει..ασε που ειναι πολυ κηνιτικος και 7,200 θα ξεμεσιαστω!!!!!!!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:η αληθεια ειναι πως και εγω τωρα με το κρυο δεν το χρησιμοποιω μονο καροτσι...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


ε ναι με την φορμα εξοδου ειναι σαν ρομποτακι αν τον βαλω και μαρσιποοο θα σκασει..ασε που ειναι πολυ κηνιτικος και 7,200 θα ξεμεσιαστω!!!!!!!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657



ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΒΟΛΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΡΟΥΧΑ 8Α ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ΣΤΟΝ ΜΑΡΣΙΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:η αληθεια ειναι πως και εγω τωρα με το κρυο δεν το χρησιμοποιω μονο καροτσι...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


ε ναι με την φορμα εξοδου ειναι σαν ρομποτακι αν τον βαλω και μαρσιποοο θα σκασει..ασε που ειναι πολυ κηνιτικος και 7,200 θα ξεμεσιαστω!!!!!!!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


7200?
ουαου καλε εσεις εισαστε απο τα μεγαλα μωρακια...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 15419

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:εγώ δεν τα κατάφερα με αυτούς τους έντεχνους μάρσιπους. Ευτυχώς που δεν αγόρασα και μου τους έδωσε μία φίλη (3 παρακαλώ) που ούτε αυτή τους βολεύτηκε. Πήρα τελικά ένα κλασσικό μάρσιπο της chicco από αυτούς που βγαίνουν τα χεράκια και τα ποδαρακια αριστερά-δεξιά και τον έχουμε καταβολευτεί και εγώ και η μπέμπα. Είναι λίγο προσωπικό το τι βολεύει τον καθένα. Καλύτερα να δοκιμάσεις πρώτα πριν πάρεις...


μεχρι ποσα κιλα ειναι αυτος ο μαρσιπος?
εχει επενδυση για χειμωνα?

εγώ πήρα τον πιο φτηνό (γύρο στα 25 ή 30 ευρώ αν θυμάμαι καλά) γιατί δεν ήξερα αν θα με βολέψει και είναι μέχρι 9 κιλά. Επένδυση δεν παίρνει αλλά τον φοράω κάτω από το μπουφάν μου και θα την κλείνω και αυτή μέσα αν χρειαστεί (έχω δει να το κάνουν και είναι πολύ χαριτωμένο) Εξάλλου πόσες φορές θα χρειαστεί;;; Όσο χειμωνιάζει πιο πολύ καρότσι χρειάζεται...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:εγώ δεν τα κατάφερα με αυτούς τους έντεχνους μάρσιπους. Ευτυχώς που δεν αγόρασα και μου τους έδωσε μία φίλη (3 παρακαλώ) που ούτε αυτή τους βολεύτηκε. Πήρα τελικά ένα κλασσικό μάρσιπο της chicco από αυτούς που βγαίνουν τα χεράκια και τα ποδαρακια αριστερά-δεξιά και τον έχουμε καταβολευτεί και εγώ και η μπέμπα. Είναι λίγο προσωπικό το τι βολεύει τον καθένα. Καλύτερα να δοκιμάσεις πρώτα πριν πάρεις...


μεχρι ποσα κιλα ειναι αυτος ο μαρσιπος?
εχει επενδυση για χειμωνα?

εγώ πήρα τον πιο φτηνό (γύρο στα 25 ή 30 ευρώ αν θυμάμαι καλά) γιατί δεν ήξερα αν θα με βολέψει και είναι μέχρι 9 κιλά. Επένδυση δεν παίρνει αλλά τον φοράω κάτω από το μπουφάν μου και θα την κλείνω και αυτή μέσα αν χρειαστεί (έχω δει να το κάνουν και είναι πολύ χαριτωμένο) Εξάλλου πόσες φορές θα χρειαστεί;;; Όσο χειμωνιάζει πιο πολύ καρότσι χρειάζεται...


αλλά τον φοράω κάτω από το μπουφάν μου και θα την κλείνω και αυτή μέσα αν χρειαστεί....
αυτο δεν το ειχα σκεφτει...πολυ καλη ιδεα!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 377361 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 377361 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 377361

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:
minubaki έγραψε:η αληθεια ειναι πως και εγω τωρα με το κρυο δεν το χρησιμοποιω μονο καροτσι...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


ε ναι με την φορμα εξοδου ειναι σαν ρομποτακι αν τον βαλω και μαρσιποοο θα σκασει..ασε που ειναι πολυ κηνιτικος και 7,200 θα ξεμεσιαστω!!!!!!!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 429657


7200?
ουαου καλε εσεις εισαστε απο τα μεγαλα μωρακια...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 15419


xaxaxa eimaste megaliiiiii antresssss xaxaxaxa μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 50580

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ κοριτσια να στε καλα... εγω δυστυχως δεν εχω βοηθεια και δεν μπορω να πεταχτω ουτε μεχρι το περιπτερο και να τον αφησω με καποιον.... μονο αργα το βραδυ που γυριζει ο αντρας μου και δεν μπορω συνεχεια πανω κατω με το καροτσι...ασε που σε αυτη τη φαση που ο μικρος θελει ακομα το πορτ μπεμπε για να κατεβουμε με το ασανσερ δινουμε μαχη...γιατι καλα καλα δεν χωραμε μεσα...οποτε πιστευω θα με βολεψει καλυτερα να μπορω εστω να κανω γρηγορα της δουλειες μου...ειδα το σχετικο topic που μου στειλατε και επικοινωνησα με την κοπελα μπας και δω και εγω καμια ασπρη μερα...εχω να βγω στο φως του ηλιου 5 μερες Razz

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinabio έγραψε:αχ κοριτσια να στε καλα... εγω δυστυχως δεν εχω βοηθεια και δεν μπορω να πεταχτω ουτε μεχρι το περιπτερο και να τον αφησω με καποιον.... μονο αργα το βραδυ που γυριζει ο αντρας μου και δεν μπορω συνεχεια πανω κατω με το καροτσι...ασε που σε αυτη τη φαση που ο μικρος θελει ακομα το πορτ μπεμπε για να κατεβουμε με το ασανσερ δινουμε μαχη...γιατι καλα καλα δεν χωραμε μεσα...οποτε πιστευω θα με βολεψει καλυτερα να μπορω εστω να κανω γρηγορα της δουλειες μου...ειδα το σχετικο topic που μου στειλατε και επικοινωνησα με την κοπελα μπας και δω και εγω καμια ασπρη μερα...εχω να βγω στο φως του ηλιου 5 μερες Razz


ποσο σε καταλαβαινω...
απο αυριο κ εγω μια απο τα ιδια...
ειχα την μητερα μου σπιτι αλλα αυριο πρωι φευγει κ δεν εχω κανεναν αλλο δικο μου εδω... ο αντρας μου ερχετε σπιτι λιγο το μεσημερι κ μετα της 12το βραδυ παλι... στο σπιτι που μενουμε εχουμε πολλα σκαλια εξωτερικα κ χρειαζομαι βοηθεια για να βγαλω το καροτσι οποτε ισως ξαναχρησιμοποιησω το mei tai... η αληθεια ειναι πως το καροτσακι βολευει χειμωνα και κανει κ κατι τρελους υπνους εκει μεσα...

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Η ΓΙΑΤΡΟΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΛΙΓΟ....ΕΙΝΑΙ 6100 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΥΨΟΣ 60CM...
ANGEL ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΤΕΛΙΚΑ, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ...ΤΟ 8ΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ Κ 12 ΜΗΝΩΝ ,ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ 6 ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΛΠΙΑΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 12 ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ,ΕΣΥ ΠΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΧΕΙΣ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ,ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΧΟΥΜΕ?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Η ΓΙΑΤΡΟΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΛΙΓΟ....ΕΙΝΑΙ 6100 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΥΨΟΣ 60CM...
ANGEL ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΤΕΛΙΚΑ, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ...ΤΟ 8ΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ Κ 12 ΜΗΝΩΝ ,ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ 6 ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΛΠΙΑΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 12 ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ,ΕΣΥ ΠΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΧΕΙΣ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ,ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΧΟΥΜΕ?

μεγαλωσατε και εσεις μπραβο!

δε μου λες τελικα το δευτερο εμβολιο το γραψατε στο ικα?

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Η ΓΙΑΤΡΟΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΛΙΓΟ....ΕΙΝΑΙ 6100 ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΥΨΟΣ 60CM...
ANGEL ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΤΕΛΙΚΑ, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ...ΤΟ 8ΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ Κ 12 ΜΗΝΩΝ ,ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ 6 ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΛΠΙΑΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 12 ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ,ΕΣΥ ΠΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΧΕΙΣ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ,ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΧΟΥΜΕ?

μεγαλωσατε και εσεις μπραβο!

δε μου λες τελικα το δευτερο εμβολιο το γραψατε στο ικα?


εμεις το γραψαμε ευη μου...ειναι να το κανουμε 7 δεκεμβρη...πηγαινε γραψτο γιατι κανει 70 ευρω.... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 17 606100

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΟΓΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ...ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΑΤΡΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις