Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
279 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 279 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια εμεισ σημερα καναμε το πρωτο μας εμβολιο...αργησαμε 20 μερες να το κανουμε γιατι ειχαμε ενα θεμα με το τεβε..να σας ρωτησω που το εχετε κανει εσεις το πρωτο...ειχατε καμια παρενεργεια??

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:κοριτσια εμεισ σημερα καναμε το πρωτο μας εμβολιο...αργησαμε 20 μερες να το κανουμε γιατι ειχαμε ενα θεμα με το τεβε..να σας ρωτησω που το εχετε κανει εσεις το πρωτο...ειχατε καμια παρενεργεια??

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ 24ΩΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥ8ΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΥΡΕΤΟ

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμενα εκλαψε πολυ λιγο στο ιατριο και μετα αρχισε τα γελια..μεχρι να ερθουμε σπιτι τον ειχε παρει ο υπνος...τωρα ακομα κοιμαται...εχω ακουσει οτι η υπνιλια ειναι συμπτωμα...δεν ειδεε τιποτα τετοιο??

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:εμενα εκλαψε πολυ λιγο στο ιατριο και μετα αρχισε τα γελια..μεχρι να ερθουμε σπιτι τον ειχε παρει ο υπνος...τωρα ακομα κοιμαται...εχω ακουσει οτι η υπνιλια ειναι συμπτωμα...δεν ειδεε τιποτα τετοιο??


ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΥΠΝΑΜΕ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:εμενα εκλαψε πολυ λιγο στο ιατριο και μετα αρχισε τα γελια..μεχρι να ερθουμε σπιτι τον ειχε παρει ο υπνος...τωρα ακομα κοιμαται...εχω ακουσει οτι η υπνιλια ειναι συμπτωμα...δεν ειδεε τιποτα τετοιο??

μην ανησυχείς... εμείς δεν ξυπνούσαμε ούτε για φαγητό. Κοιμισμένες και με το ζόρι το τρώγαμε για ένα εικοσιτετράωρο σχεδόν!!!! Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να εκμεταλλευτείς την ηρεμία του γιατί πρέπει να ελέγχεις συνεχώς την θερμοκρασία του... καλό σου ξενύχτι λοιπόν!!!!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ 37,8 ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕΧΡΙ 38,1....ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ωχ περαστικουλια σας βρε candy candy... εγω ακομα στο περιμενε ειμαι...δεν εχει κσιπνισει αλλα παω και τον πιανω και ειναι δροσερο το μετωπακι του...

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:ωχ περαστικουλια σας βρε candy candy... εγω ακομα στο περιμενε ειμαι...δεν εχει κσιπνισει αλλα παω και τον πιανω και ειναι δροσερο το μετωπακι του...

ΜΠΡΑΒΟ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΑΣ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗΣ...ΑΧ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ...ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΕΙΣ ΚΑ8Ε 3ΩΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τωρα μολις ξυπνησει θα του βαλω θερμομετρο....και δεν του εχω ξαναβαλει...εσας πως το δεχτηκε στον πωπουλη του?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:τωρα μολις ξυπνησει θα του βαλω θερμομετρο....και δεν του εχω ξαναβαλει...εσας πως το δεχτηκε στον πωπουλη του?

ΣΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ...ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΩΠΟΥΛΗ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε??
Βλέπω ότι κάνατε εμβόλια!Μην ανησυχείτε Very Happy Φανταστείτε ότι εμείς στα δεύτερα εμβόλια κάναμε πυρετούλι 38 και κάτι, αλλά το αντιμετωπίσαμε χωρίς αντιπυρετικό...
katerina bio, συγγνωμή που απαντώ τόσο αργά! Ομικρός πίνει το Novalac AC λόγων κολικών. Κοστίζει γύρω στα 16 ευρώ και θέλω σίγουρα δυο κουτιά την εβδομάδα!!!

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pf δεν πειραζει καλε...να σου πω εμενα δεν πινει δυο κουτια...ενα κοθτι το τελειωνεισε 4 μερες...αλλα εμενα ειναι 600 γραμμαρια το κουτι...εχει μια συσκευασια

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerinabio έγραψε:
τωρα μολις ξυπνησει θα του βαλω θερμομετρο....και δεν του εχω ξαναβαλει...εσας πως το δεχτηκε στον πωπουλη του?


ΣΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ...ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΩΠΟΥΛΗ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?
ξερω πως κανονικα τα βαζουνε στον πωπο...κ μολις βαλαμε εκει..το δεχτηκε καλυτερα απ οτι στη μασχαλη...γτ στη μασχαλη μου κουνιοταν συνεχεια και δεν μπορουσα να του παρω θερμοκρασια....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ 37,8 ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕΧΡΙ 38,1....ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?


καλημερα...
εμενα στο πρωτο εμβολιο εκανε 37,8 στο δευτερο καθολου... απλα στο δευτερο ηταν λιγο ανησυχη κ ειχε γκρινια την επομενη μερα...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinabio έγραψε:katerinabio έγραψε:
τωρα μολις ξυπνησει θα του βαλω θερμομετρο....και δεν του εχω ξαναβαλει...εσας πως το δεχτηκε στον πωπουλη του?


ΣΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ...ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΩΠΟΥΛΗ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?
ξερω πως κανονικα τα βαζουνε στον πωπο...κ μολις βαλαμε εκει..το δεχτηκε καλυτερα απ οτι στη μασχαλη...γτ στη μασχαλη μου κουνιοταν συνεχεια και δεν μπορουσα να του παρω θερμοκρασια....


εμενα μια χαρα το δεχτηκε πωπουλη αλλα ηταν η μαμα μου εδω κ το εβαζε..εγω φοβαμαι.. απλα να ξερεις απ'τον πωπο πρεπει να αφερεις 5δεκατα απο αυτο που σου δειχνει...

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια...εμεις ειχαμε λιγη γκρινια το βραδυ αλλα πυρετο οχι...μονο που δεν μου πολυτρωει το παιδι σημερα....παντως πυρετο δεν καναμε...θα δω πως θα παει μεχρι το βραδυ....

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinabio έγραψε:καλημερα κοριτσια...εμεις ειχαμε λιγη γκρινια το βραδυ αλλα πυρετο οχι...μονο που δεν μου πολυτρωει το παιδι σημερα....παντως πυρετο δεν καναμε...θα δω πως θα παει μεχρι το βραδυ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα τι κανετε? εχει κανενας νεα απο τη μινα? minubaki πως εισαι?

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλησπερα τι κανετε? εχει κανενας νεα απο τη μινα? minubaki πως εισαι?


γεια σου δημητρα... οχι τπτ...
καλα ειμαι λιγο απο κατω με εχει παρει,εφυγε η μητερα μου χθες κ μεπιασαν τα ψυχολογικα μου...στεναχωρηθηκα πολυ....
να σε ρωτησω ρε δημητρα υπαρχει περιπτωση απ το αμαζον να μου χρεωσαν στη καρτα αυτα που ακυρωσα?

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι καμια πιθανοτητα η χρεωση γινεται οταν η παραγγελεια φευγει απο εκει για να ερθε σε σενα.

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:οχι καμια πιθανοτητα η χρεωση γινεται οταν η παραγγελεια φευγει απο εκει για να ερθε σε σενα.

οκ...ηρεμησα τωρα γιατι ηρθε ενα τρελο 'χαρατσι' στης μητερας μου τη πιστωτικη κ τρελαθηκα.τα ψωνησα απο τη δικια της καρτα..κ ακομα δεν ξερουμε απο τι ειναι αυτες οι χρεωσεις... γιατι αν θυμασαι οταν μιλησαμε στο τηλ πηρα καποια πραγματα καταλαθος κ ευτυχως προλαβα να τα ακυρωσω κ ειπα μηπως χρεωσαν αυτα που ακυρωσα...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ..ΑΝΤΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ..ΕΣΕΙΣ Τ ΚΑΝΕΤΕ ??ΓΥΝΑΜΕ 7200 ΚΑΙ 67ΠΟΝΤΟΥΣ!!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρουλα σας βρισκω και μενα το αντρακι μου οταν ηταν 3 μηνων ηταν 67εκατοστα και 7,300

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Μια χαρουλα σας βρισκω και μενα το αντρακι μου οταν ηταν 3 μηνων ηταν 67εκατοστα και 7,300


ΑΑΑΑΑΑ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ Σ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 18 215994

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Αυγουστιάτικες μανούλες Very Happy
Φτου φτου φτου μργάλοι άντρες είστε. Να τα χαίρεστε Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις