Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
273 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 273 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ, ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ(ΜΗΝ ΠΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ)...ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙ ΤΗΝ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΠΑΛΕΣ, 8Α ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΝ ΕΝ8ΥΜΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΠΤΩΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ)...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΑΥΡΙΟ ΕΜΑ8Α ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑ8ΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ..ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!ΑΜΕΣΩΣ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΜΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ,ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΠΙΤΙ ΤΥΛΙΓΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΛΕΩ(ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΛΟΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ-ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ-)ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,ΠΕΤΟΥΣΑΜΕ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.....ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΑΝΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ....ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΟΒΑΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ "ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗ"ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ.........ΟΛΟΙ ΠΕΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΧΑΡΑ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ,ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ.........ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ, ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ(ΜΗΝ ΠΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ)...ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙ ΤΗΝ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΠΑΛΕΣ, 8Α ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΝ ΕΝ8ΥΜΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΠΤΩΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ)...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΑΥΡΙΟ ΕΜΑ8Α ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑ8ΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ..ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!ΑΜΕΣΩΣ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΜΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ,ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΠΙΤΙ ΤΥΛΙΓΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΛΕΩ(ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΛΟΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ-ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ-)ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,ΠΕΤΟΥΣΑΜΕ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.....ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΑΝΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ....ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΟΒΑΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ "ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗ"ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ.........ΟΛΟΙ ΠΕΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΧΑΡΑ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ,ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ.........ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ

είναι ωραίο να είσαι μανούλα του Αυγούστου.... είναι το ομορφότερο δώρο εορτών αυτό που μαθαίνεις αυτές τις μέρες!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy κ εμεις την παραγγειλαμε προχθες κ την περιμενουμε!!!ελπιζω να πιασει τοπο κ να τρωμε τη σοφι παρα τα χερακια μας..
τι ωραια η ιστορια σου??? πολυ συγκινητικη...!!!
καλες γιορτες κ σε σενα κ να χαιρεσει την οικογενεια σου!!! santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ hundpupper ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΒΙΤΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΑΜΕ ΜΕΛΕΝΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΝΣΕΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΝ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ


καλημερα....
τι ειναι αυτη η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ hundpupper? κ το μαγαζι αυτο μεσω ινερνετ?
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΑΝ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΜΕ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΤΟ SITE ΛΕΓΕΤΑΙ MARIA EVITA

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ TICKET ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ??? Laughing

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήγαμε και εμείς για το τρίτο μας εμβόλιο... Όλα καλά και δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου η φάτσα μου!!! Είμαστε 67 εκατοστά και 7700!!! Η χοντρέλα...
Είμαστε στα όρια των καμπυλών με ανοδικές τάσεις και με στεναχώρησε λίγο γιατί μου είπε ότι αν ξεφύγουμε την επόμενη φορά από τα όρια δεν θα μας ξεκινήσει τις κρέμες...

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα μανουλες...εχουμε κανενα 2μηνο να μπουμε δεν ειχαμε νετ.σημερα ξαναβαλαμε..βλεπω και νεα μελη στην ομαδα.. αλλα και τα παλια σκιζουν....τι κουκλια ειναι αυτα στις φωτο!!!!!!
εμεις σημερα πηγαμε στον παιδιατρο. ολα καλα. 6400 και 63 υψος. υγιεστατη και κατα τα λεγομενα του γιατρου πανεξυπνη.
συνεχιζουμε με αποκλειστικο θυλασμο. τον αλλο μηνα κρεμουλα.θα αρχισουμε νωρις για να αποφυγουμε το ξενο γαλα μιας και η μπεμπα μου εχει αλεργια στην πρωτεινη του βοδινου επομενως θα δυσκολευτουμε πολυ οταν αναγκαστηκα θα ξεκινησει το ξενο.
40 σελιδες με τα νεα σας που να σας προλαβουμε...
χρονια πολλα πολλα...καλη πρωτοχρονια να εχουμε με τα μωρακια μας... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 215994

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΤΕΡΟΟΟΟ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ..ΚΑΙ ΝΑ Σ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ..Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 9500ΚΙΛΑ Κ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΡΕΜΑ..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2ΜΕΤΡΑ ΟΜΩΣ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:aΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΤΕΡΟΟΟΟ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ..ΚΑΙ ΝΑ Σ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ..Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 9500ΚΙΛΑ Κ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΡΕΜΑ..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2ΜΕΤΡΑ ΟΜΩΣ

Αχ εσείς είστε και αγόρια και έχετε διαφορετικές καμπύλες... Μου είπε να την ετοιμάζουμε για μπασκετμπολίστρια! Απλά μωρέ ζορίζεται η ψυχή μου που είναι τόσο μεγαλόσωμη και βαριά. Και επειδή οι κρέμες δίνουν ακόμη περισσότερες θερμίδες στα μωρά ίσως αρχίσουμε από μικρές τις δίαιτες... από μικρή στα βάσανα!!!!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="astero2000"]
angel-1 έγραψε:aΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΤΕΡΟΟΟΟ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ..ΚΑΙ ΝΑ Σ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ..Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 9500ΚΙΛΑ Κ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΡΕΜΑ..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2ΜΕΤΡΑ ΟΜΩΣ

Αχ εσείς είστε και αγόρια και έχετε διαφορετικές καμπύλες... Μου είπε να την ετοιμάζουμε για μπασκετμπολίστρια! Απλά μωρέ ζορίζεται η ψυχή μου που είναι τόσο μεγαλόσωμη και βαριά. Και επειδή οι κρέμες δίνουν ακόμη περισσότερες θερμίδες στα μωρά ίσως αρχίσουμε από μικρές τις δίαιτες... από μικρή στα βάσανα!!!![/quote


ναι αλλεσ καμπυλεσ εχουμε..πωσ εισαι στ facebook??σε εστειλα κ pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ… ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΕΣ…ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ…
ΧΘΕΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΟ ΣΥΜΜΑΖΕΜΑ, ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ… ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ…. ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΕΔΩ, ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ. ΟΠΟΤΕ ΣΤΟΛΙΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ…
ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΕΤΕ 4 ΜΗΝΩΝ… ΠΩ ΠΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ… ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΑΡΧΙΣΕ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΟΥΛΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑ ΣΗΚΩΘΕΙ…
ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ,ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ… ΚΑΘΕ 1 ΜΕ 1,5 ΩΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ…. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΦΑΓΕ ΣΤΗΣ 9.30 ΤΑ 180γρ (ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 200γρ) ΤΗΝ ΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΤΣΙ… ΚΑΝΕΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΕΚΛΑΙΓΕ, ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ 120γρ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ… ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ… Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 180γρ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ, ΣΤΗΣ 5 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ, ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 5Ο ΜΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ… ΤΙ ΛΕΤΕ; ΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΛΙΓΗ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;; ΣΤΗΣ 15/12 ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ 6100γρ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ…
ΑΑΑΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΦΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΛΗΤΩ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ..
ΑΥΤΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…. ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ…
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zizou έγραψε:minubaki ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ TICKET ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ


ναι στης 12 Αυγουστου γεννησα ¨9:45το πρωι...
κ η angel την ιδια ημερομηνια κ αν θυμαμαι καλα γεννησαμε σχεδον την ιδια ωρα...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 990599 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 788471 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 612298

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:Πήγαμε και εμείς για το τρίτο μας εμβόλιο... Όλα καλά και δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου η φάτσα μου!!! Είμαστε 67 εκατοστά και 7700!!! Η χοντρέλα...
Είμαστε στα όρια των καμπυλών με ανοδικές τάσεις και με στεναχώρησε λίγο γιατί μου είπε ότι αν ξεφύγουμε την επόμενη φορά από τα όρια δεν θα μας ξεκινήσει τις κρέμες...

καλημερα...
χμμμ... τελικα εγω αρχιζω κ μπερδευομαι περισσοτερο...εμεις 19του μηνα που ημασταν 6400γρ. κ 68εκ. μου ειπε πως αν φτασουμε τα 7000κιλα τον επομενο μηνα θα αρχισουμε κρεμες αλλιως τον μεθεπομενο... εσας το αντιθετο....
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:καλησπερα μανουλες...εχουμε κανενα 2μηνο να μπουμε δεν ειχαμε νετ.σημερα ξαναβαλαμε..βλεπω και νεα μελη στην ομαδα.. αλλα και τα παλια σκιζουν....τι κουκλια ειναι αυτα στις φωτο!!!!!!
εμεις σημερα πηγαμε στον παιδιατρο. ολα καλα. 6400 και 63 υψος. υγιεστατη και κατα τα λεγομενα του γιατρου πανεξυπνη.
συνεχιζουμε με αποκλειστικο θυλασμο. τον αλλο μηνα κρεμουλα.θα αρχισουμε νωρις για να αποφυγουμε το ξενο γαλα μιας και η μπεμπα μου εχει αλεργια στην πρωτεινη του βοδινου επομενως θα δυσκολευτουμε πολυ οταν αναγκαστηκα θα ξεκινησει το ξενο.
40 σελιδες με τα νεα σας που να σας προλαβουμε...
χρονια πολλα πολλα...καλη πρωτοχρονια να εχουμε με τα μωρακια μας... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 215994


κ η δικια σου τρελη φατσα...
συγνωμη αλλα επαθα πλακα με τα μαλλια της... εχετε παρα πολλαααααααααα.....κ μακρια...μεχρι κ κοκκαλακι βαζετε... εμας πεσαν αρκετα βεβαια βγαινουν τα καινουργια...κ μπορουμε να φοραμε μονο κορδελες κοκαλακια οχι ακομα...!!! καλη πρωτοχρονια κ σε σενα ευχομαι...κ να μαθαινουμε νεα σου πιο συχνα τωρα...

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΟΥ8ΟΥΝΙΖΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΛΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΙΩΣΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣSmile ΕΛΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΜ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχ μωρε περαστικα σας...!!!
μακαρι να το περασει πιο ελαφρα το νινακι σας κ να γινει συντομα καλα...
εμεις πριν κανα μισαωρο πηραμε τη sophie τη καμηλοπαρδαλη...τη πλυναμε απαλα με ενα πανακι κ λιγο σαπουνακι την αφησαμε να στεγνωσει κ τωρα τη μασουλαμε... εχει πολυ πλακα την πιανει απο το λαιμο κ της τρωει το καφαλι... σαν πρωτη εντυπωση φαινεται να μας αρεσει... για να δουμε...

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:ωχ μωρε περαστικα σας...!!!
μακαρι να το περασει πιο ελαφρα το νινακι σας κ να γινει συντομα καλα...
εμεις πριν κανα μισαωρο πηραμε τη sophie τη καμηλοπαρδαλη...τη πλυναμε απαλα με ενα πανακι κ λιγο σαπουνακι την αφησαμε να στεγνωσει κ τωρα τη μασουλαμε... εχει πολυ πλακα την πιανει απο το λαιμο κ της τρωει το καφαλι... σαν πρωτη εντυπωση φαινεται να μας αρεσει... για να δουμε...


ωωω μπράβο μπράβο, μεγιά σας...εγώ σήμερα την περιμένω, άντε και καλά "μασουλήματα"

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:Πήγαμε και εμείς για το τρίτο μας εμβόλιο... Όλα καλά και δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου η φάτσα μου!!! Είμαστε 67 εκατοστά και 7700!!! Η χοντρέλα...
Είμαστε στα όρια των καμπυλών με ανοδικές τάσεις και με στεναχώρησε λίγο γιατί μου είπε ότι αν ξεφύγουμε την επόμενη φορά από τα όρια δεν θα μας ξεκινήσει τις κρέμες...

καλημερα...
χμμμ... τελικα εγω αρχιζω κ μπερδευομαι περισσοτερο...εμεις 19του μηνα που ημασταν 6400γρ. κ 68εκ. μου ειπε πως αν φτασουμε τα 7000κιλα τον επομενο μηνα θα αρχισουμε κρεμες αλλιως τον μεθεπομενο... εσας το αντιθετο....
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

εγώ έτσι ήξερα γι' αυτό μου έκανε εντύπωση αυτό που σας είπε... Αλλά ίσως να υπάρχει και όριο προς τα κάτω, τι να πώ;;;;

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:Η ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ??? Laughing
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΤΗΣ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΣΥ?

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
zizou έγραψε:minubaki ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ TICKET ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ


ναι στης 12 Αυγουστου γεννησα ¨9:45το πρωι...
κ η angel την ιδια ημερομηνια κ αν θυμαμαι καλα γεννησαμε σχεδον την ιδια ωρα...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 990599 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 788471 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 612298
ΕΓΩ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:Πήγαμε και εμείς για το τρίτο μας εμβόλιο... Όλα καλά και δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου η φάτσα μου!!! Είμαστε 67 εκατοστά και 7700!!! Η χοντρέλα...
Είμαστε στα όρια των καμπυλών με ανοδικές τάσεις και με στεναχώρησε λίγο γιατί μου είπε ότι αν ξεφύγουμε την επόμενη φορά από τα όρια δεν θα μας ξεκινήσει τις κρέμες...

καλημερα...
χμμμ... τελικα εγω αρχιζω κ μπερδευομαι περισσοτερο...εμεις 19του μηνα που ημασταν 6400γρ. κ 68εκ. μου ειπε πως αν φτασουμε τα 7000κιλα τον επομενο μηνα θα αρχισουμε κρεμες αλλιως τον μεθεπομενο... εσας το αντιθετο....
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

εγώ έτσι ήξερα γι' αυτό μου έκανε εντύπωση αυτό που σας είπε... Αλλά ίσως να υπάρχει και όριο προς τα κάτω, τι να πώ;;;;


δεν ξερω... λες να παιζει ρολο κ ο θηλασμος η οχι? γιατι μου ειπε οτι μωρα που θηλαζουν μπορουν να αρχισουν τον 6ο...!!!
παντως εχω παρατηρησει οτι μπορει να διαφερουν οι αποψεις των παιδιατρων σσε ορισμενα θεματα...!!! Rolling Eyes

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:ωχ μωρε περαστικα σας...!!!
μακαρι να το περασει πιο ελαφρα το νινακι σας κ να γινει συντομα καλα...
εμεις πριν κανα μισαωρο πηραμε τη sophie τη καμηλοπαρδαλη...τη πλυναμε απαλα με ενα πανακι κ λιγο σαπουνακι την αφησαμε να στεγνωσει κ τωρα τη μασουλαμε... εχει πολυ πλακα την πιανει απο το λαιμο κ της τρωει το καφαλι... σαν πρωτη εντυπωση φαινεται να μας αρεσει... για να δουμε...


ωωω μπράβο μπράβο, μεγιά σας...εγώ σήμερα την περιμένω, άντε και καλά "μασουλήματα"


ευχαριστουμε...!!!
μολις γυρισαμε απο τη βολτα μας κ την ειχαμε μαζι μας τη σοφι στο καροτσακι... οχι οτι της εδινε σημασια αλλα εγω απο τη χαρα μας που ηρθε επιτελους την εχωσα στο καροτσι...!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zizou έγραψε:
minubaki έγραψε:
zizou έγραψε:minubaki ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ TICKET ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ


ναι στης 12 Αυγουστου γεννησα ¨9:45το πρωι...
κ η angel την ιδια ημερομηνια κ αν θυμαμαι καλα γεννησαμε σχεδον την ιδια ωρα...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 990599 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 788471 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 612298
ΕΓΩ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ


ουαου...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
zizou έγραψε:
minubaki έγραψε:
zizou έγραψε:minubaki ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ TICKET ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ


ναι στης 12 Αυγουστου γεννησα ¨9:45το πρωι...
κ η angel την ιδια ημερομηνια κ αν θυμαμαι καλα γεννησαμε σχεδον την ιδια ωρα...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 990599 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 788471 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 612298
ΕΓΩ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ


ουαου...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 35 228222


χαχαχαχ εμεισ 9 και τεταρτο!!τελεια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις