Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
275 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 275 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα Δημητρα...
καιρο ειχαμε να μαθουμε νεα σου...!!!
τι επαθε η μπουμπου καλε?γιατι ετσι? δοντακια? εμεις ειχαμε γκρινια για κανα 2-3μερες αλλα ηταν λογο εμβολιου...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!Α ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΧΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ!!ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ??ΜΙΝΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ??ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ χρονια πολλα κ παλι...
ωραια περασαμε...κ η μικρη το διασκεδασε χθες κ ευτυχως ηταν μεσα στα γελια κ τη χαρα γιατι οταν παμε επισκεψεις κ ερχεται σε επαφη με ξενο κοσμο βαζει τα κλαματα αλλα χθες τπτ καθοταν μια χαρα...
το βραδακι την κρατησε λιγο η πεθερα μου κ συνεχισαμε με τον συζηγο...!!!
εσεις πως περασατε?

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsia pos ta pate?emeis kala.ayrio taksideoume gia kriti.eimai poly xaroymeni tha do olooi tin oikogeneia moy kai toys filoys moy exo na toys do 4 mines tora kai anipomonoyne na doyne ton mpempi.poly pikra bre koritsia na min eisai konta me tin oikogeneia soy.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε φωτεινη...πολυ πικρα να εχεις ολους τους δικους σου μακρια... σε καταλαβαινω γιατι κ εγω μακρια ειμαι...
περιμενω πως κ πως να ερθουν εδω 5ιανουαριου 7θα κανουμε τη βαφτιση 9θα φυγουν αλλα θα κρατησω τη μαμα μου εννοειται κανα μηνα... κ μετα θα χτυπιεμαι στο κλαμα οταν φυγει...
ειναι πολλα κ τα αεροπωρικα βρα εσυ... στα υψη εχουν φτασει...!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!! santa

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΠΑΝΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΕΜΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΡΕΜΑ!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΘ ΚΑΛΟΣ!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 34 50580 ΔΩΔΕΚΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΡΕΜΑ !!ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ !!!ΕΣΑΣ ΤΙ ΣΑ ΕΙΠΕ??????

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΠΑΝΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΕΜΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΡΕΜΑ!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΘ ΚΑΛΟΣ!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 34 50580 ΔΩΔΕΚΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΡΕΜΑ !!ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ !!!ΕΣΑΣ ΤΙ ΣΑ ΕΙΠΕ??????

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα. χρονια πολλα. τι κανετε? μινα νομιζω οτι ειναι τα δοντια της χωρις να ειμαι σιγουρη γιατι και αυτα αλλαζουν συνηθειες και διαθεσεις. ετρωγε με γκρινια δε κοιμοταν καλα το βραδυ αργουσε να κοιμηθει ξυπνουσε πολυ πρωι αλλα ελπιζω σιγα σιγα να επανερθουμε στα φυσιολογικα μας. εμεις 10 ιαινουαριου θα κανουμε εμβολιο και γυρω στις 15 θα την ξεκινησω φρουτο και κρεμα για να μην πεσουν μαζι.

http://www.worldjamboree.gr

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΕΙ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια...!!!
εμας για κρεμα μας ειπε θα εξαρτηθει απο το βαρος...19ιανουαριου που θα παμε για εμβολιο κ εξεταση αν εχουμε φτασει τα 7κιλα θα ξεκινησουμε κρεμα αλλιως τον μεθεπομενο...!!! θηλαζει αποκλειστικα η μικρη οποτε μπορει να αρχισει κ τον 6ο μου ειπε...
κατι αλλο ομως...μεχρι κ τον μαιο εχουμε συνεχεια εμβολιο με διακοπη ενα μηνα η μαρτιο η απριλιο δεν θυμαμαι... τοσα πολλα??? εγω νομιζα οτι τωρα ηταν το τελευταιο... διαβασα απο μερικες που ειπατε για 2τσιμπιματα(2 εμβολια τη φορα) εμεις καναμε παντα ενα...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ νόμιζα ότι η κρέμα έχει σχέση με το βάρος αλλά το αντίθετο. Όσο πιο μεγάλο το μωρό τόσο πιο πολύ καθυστερούν την κρέμα γιατί είναι πιο παχυντική...
Λες να αρχίσουμε κρέμα από τώρα;;;; Εμείς έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ τα 7 κιλά (τον προηγούμενο μήνα ήμασταν 6800). Λεπτομέρειες θα σας πω την Πέμπτη που πάμε και εμείς για εμβόλιο...

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:καλησπερα κοριτσια...!!!
εμας για κρεμα μας ειπε θα εξαρτηθει απο το βαρος...19ιανουαριου που θα παμε για εμβολιο κ εξεταση αν εχουμε φτασει τα 7κιλα θα ξεκινησουμε κρεμα αλλιως τον μεθεπομενο...!!! θηλαζει αποκλειστικα η μικρη οποτε μπορει να αρχισει κ τον 6ο μου ειπε...
κατι αλλο ομως...μεχρι κ τον μαιο εχουμε συνεχεια εμβολιο με διακοπη ενα μηνα η μαρτιο η απριλιο δεν θυμαμαι... τοσα πολλα??? εγω νομιζα οτι τωρα ηταν το τελευταιο... διαβασα απο μερικες που ειπατε για 2τσιμπιματα(2 εμβολια τη φορα) εμεις καναμε παντα ενα...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΙΠΛΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΥΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:Εγώ νόμιζα ότι η κρέμα έχει σχέση με το βάρος αλλά το αντίθετο. Όσο πιο μεγάλο το μωρό τόσο πιο πολύ καθυστερούν την κρέμα γιατί είναι πιο παχυντική...
Λες να αρχίσουμε κρέμα από τώρα;;;; Εμείς έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ τα 7 κιλά (τον προηγούμενο μήνα ήμασταν 6800). Λεπτομέρειες θα σας πω την Πέμπτη που πάμε και εμείς για εμβόλιο...


ξερω κ εγω...
ετσι μου ειπε η παιδιατρος αλλα βλεπω οτι ορισμενες φορες δεν συμφωνουν ολοι οι γιατροι μεταξυ τους...
ετσι μου ειπε τουλαχιστον πως θα βαλουμε κρεμα οταν φτασουμε τα 7κιλα...
πες μας την πεμτη τι σου ειπε κ εσενα για κρεμα...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zizou έγραψε:
minubaki έγραψε:καλησπερα κοριτσια...!!!
εμας για κρεμα μας ειπε θα εξαρτηθει απο το βαρος...19ιανουαριου που θα παμε για εμβολιο κ εξεταση αν εχουμε φτασει τα 7κιλα θα ξεκινησουμε κρεμα αλλιως τον μεθεπομενο...!!! θηλαζει αποκλειστικα η μικρη οποτε μπορει να αρχισει κ τον 6ο μου ειπε...
κατι αλλο ομως...μεχρι κ τον μαιο εχουμε συνεχεια εμβολιο με διακοπη ενα μηνα η μαρτιο η απριλιο δεν θυμαμαι... τοσα πολλα??? εγω νομιζα οτι τωρα ηταν το τελευταιο... διαβασα απο μερικες που ειπατε για 2τσιμπιματα(2 εμβολια τη φορα) εμεις καναμε παντα ενα...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΙΠΛΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΥΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ


εμεις ποτε δεν καναμε 2τσιμπηματα... απλα ξερω πως μεχρι τον μαιο θα κανουμε καθε μηνα εκτος απο εναν μηνα απο 1εμβολιο...!!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μινα τα εμβολια εχουν σχεση με το παιδιατρο εγω τα κανω στο ικα οποτε μας τα κανουν και τα δυο μαζι αλλα ο παιδιατρος μου τα κανει ενα ενα οποτε θα ερχοταν καποιο μηνα δυο φορες αλλα 60 ευρω η καθε επισκεψη και απο 40 εως 100 που εχει το καθε εμβολιο δε συμφερει. τα κανω καθε μηνα στο ικα και καθε μηνα φωναζω και το γιατρο μου για να την εξεταζει σωστα γιατι εκει στο ικα τιποτα δε κανουν.

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταλαβα...
εγω στη παιδιατρο τα κανω τα εμβολια αλλα ο αντρας μου εχει ογα οποτε τα κανουμε δωρεαν...
επισκεψη εδω περνουν 30ευρω...
εμας ενα ενα τα κανει αλλα 1φορα τον μηνα...οποτε μεχρι μαιο θα εχουμε τσιμπι τσιμπι... pale

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="minubaki"]καταλαβα...
εγω στη παιδιατρο τα κανω τα εμβολια αλλα ο αντρας μου εχει ογα οποτε τα κανουμε δωρεαν...
επισκεψη εδω περνουν 30ευρω...
εμας ενα ενα τα κανει αλλα 1φορα τον μηνα...οποτε μεχρι μαιο θα εχουμε τσιμπι τσιμπι... ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΣΗ ΤΕΤΟΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΠΛΗ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 6800kg

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
εμεις ποτε δεν καναμε 2τσιμπηματα... απλα ξερω πως μεχρι τον μαιο θα κανουμε καθε μηνα εκτος απο εναν μηνα απο 1εμβολιο...!!!!

Το δεύτερο εμβόλιο και εμάς ήταν διπλό. Από ένα σε κάθε μπουτάκι... πάνω που συνήλθε από το πρώτο τσίμπημα... έφαγε το δεύτερο η ψυχούλα μου!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
minubaki έγραψε:
εμεις ποτε δεν καναμε 2τσιμπηματα... απλα ξερω πως μεχρι τον μαιο θα κανουμε καθε μηνα εκτος απο εναν μηνα απο 1εμβολιο...!!!!

Το δεύτερο εμβόλιο και εμάς ήταν διπλό. Από ένα σε κάθε μπουτάκι... πάνω που συνήλθε από το πρώτο τσίμπημα... έφαγε το δεύτερο η ψυχούλα μου!!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΑΦΟΥ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΧ! ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ hundpupper ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΒΙΤΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΑΜΕ ΜΕΛΕΝΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΝΣΕΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΝ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας μανούλες, τι κάνετε?
Χρόνια πολλά σε εσάς και τις οικογένειές σας!Πώς τα περάσατε?
Λοιπόν να σας πω ότι κι εμείς κάθε μήνα, μας κάνουν δυο τσιμπηματάκια. Μάλιστα, από τον προηγούμενο μήνα μας είπαν πως από εδώ και πέρα το ΙΚΑ θα μας χορηγεί το σύνολο των εμβολίων (εκτός κι αν σε κάποιο υπάρχει απόθεμα)! Όσο για τις κρέμες, μετράμε κι εμείς αντίστροφα γιατί περίπου στις 15/01 θα ξεκινήσουμε και θα κόψουμε την αποστείρωση μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 34 215994 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 34 215994

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ hundpupper ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΒΙΤΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΑΜΕ ΜΕΛΕΝΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΝΣΕΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΝ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ


καλημερα....
τι ειναι αυτη η ΓΑΝΤΟΚΟΥΚΛΑ hundpupper? κ το μαγαζι αυτο μεσω ινερνετ?

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ??ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ???ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ????ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ..ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
αναλογως τον καιρο κ εμεις...με το κρυο αν την ντυσω καλα βαζω κ τα ναυλον στο καροτσι κ την βγαζω... με την βροχη δεν βγαινουμε εμεις...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις