Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
200 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 200 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!! Τι κάνετε; Εχω να μπω αρκετό καιρό και έχασα τα νέα σας. Δεν προλαβαίνω με τίποτα. Όλη μέρα στο πόδι. Ο μικρός γκρινιάζει διαρκώς, μόνο στην αγκαλιά μου κάθεται. Άσε που δεν θέλει και κανέναν άλλο, ούτε γιαγιάδες ούτε παππούδες και καμιά φορά ούτε τον μπαμπά του!!! Που θα πάει αυτό το βιολί δεν ξέρω. Να φανταστείτε τις προάλλες που έπρεπε να πάω στον οδοντίατρο και τον άφησα στην μάνα μου, όταν γύρισα(45 λεπτά έληψα) τον βρήκα να κλαίει με αναφυλλητά και μόλις τιν πήρα αγκαλιά ως δια μαγίας αρχισε και γέλαγε. Η μάνα μου τα έπαιξε. Έχω απελπιστεί πια, αφου ώρες ώρες με πιάνουν τα κλάματα. Τέλος πάντων μην σας κουράζω και με τα δικά μου. Σας εύχομαι Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία σε σας και στα αγγελούδια σας! Θέλω να πιστεύω οτι θα τα ξαναπούμε ΣΥΝΤΟΜΑ! Φιλακια σε όλες σας! santa




kai emena nasia moy einai poly gkriniaris den thelei me tipota na einai monos sinexeia agkalia stithos kai koynima gia na koimithei.ti trabame den pirazi xalali toys .xronia polla kala xristoygena na exeis na xairesai tin oikogeneia soy.

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μίνα, πώς περάσατε το βράδυ? Όλα καλά?
Νάσια, υπομονή και κουράγιο. Κάποια στιγμή θα στρώσει. Εν τω μεταξύ, απόλαυσέ το, γιατί θα έρθει ο καιρός που θα ζητάς αγκαλιά και δεν θα έχει...
Φωτεινή, καλώς να ορ'ισεις λοιπόν στην πατρίδα! Εγώ μένω Ηράκλειο μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΥΠΝΗΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ..ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΩΠΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΜΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Ε? ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΠΥΡΕΤΟ?...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?
Α!ΒΟΛΤΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑ8Ε ΜΕΡΑ?
ΝΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Μίνα, πώς περάσατε το βράδυ? Όλα καλά?
Νάσια, υπομονή και κουράγιο. Κάποια στιγμή θα στρώσει. Εν τω μεταξύ, απόλαυσέ το, γιατί θα έρθει ο καιρός που θα ζητάς αγκαλιά και δεν θα έχει...
Φωτεινή, καλώς να ορ'ισεις λοιπόν στην πατρίδα! Εγώ μένω Ηράκλειο μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994


tin alli bdomada erxomai pf.ante bre apo irakleio steile moy pm apo poy?

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="candycandy"]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΥΠΝΗΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?
Α!ΒΟΛΤΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑ8Ε ΜΕΡΑ?


Ξαναζωήρεψε και βεβαιώθηκες ότι έφταιγε το εμβόλιο ε; Αχ τα καημενούλια τι τραβάνε.....
Εμένα μου είπες χθες ο παιδίατριος να ξεκινήσω ρυζάλευρο βανίλια αλλά ακόμη δεν κοίταξα για να αποφασίσω ποια θα πάρω. Αυτές που πουλάνε στο μαρκετ πάνω κάτω ίδιες είναι. Τέτοιες έδινα και στο γιο μου. Τώρα αν σκέφτεσαι για κρέμες φαρμακείου ή βιολογικές δεν έχω ιδέα. Θα ρωτήσω μια φίλη μου που έδωσε ήδη και θα σας πω.
Βόλτα δεν πάμε κάθε μερα. Εξαρτάται από τον καιρό, από τις δουλειές, από το αν κοιμάται εκείνη την ώρα που με βολεύει, από το αν θέλουμε τίποτα ψώνια. Σήμερα ας πούμε βγήκαμε αλλά ενώ είχε ήλιο ξαφνικά συννέφιασε και έπιασε κρύο, οπότε γυρίσαμε σπίτι.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!! Τι κάνετε; Εχω να μπω αρκετό καιρό και έχασα τα νέα σας. Δεν προλαβαίνω με τίποτα. Όλη μέρα στο πόδι. Ο μικρός γκρινιάζει διαρκώς, μόνο στην αγκαλιά μου κάθεται. Άσε που δεν θέλει και κανέναν άλλο, ούτε γιαγιάδες ούτε παππούδες και καμιά φορά ούτε τον μπαμπά του!!! Που θα πάει αυτό το βιολί δεν ξέρω. Να φανταστείτε τις προάλλες που έπρεπε να πάω στον οδοντίατρο και τον άφησα στην μάνα μου, όταν γύρισα(45 λεπτά έληψα) τον βρήκα να κλαίει με αναφυλλητά και μόλις τιν πήρα αγκαλιά ως δια μαγίας αρχισε και γέλαγε. Η μάνα μου τα έπαιξε. Έχω απελπιστεί πια, αφου ώρες ώρες με πιάνουν τα κλάματα. Τέλος πάντων μην σας κουράζω και με τα δικά μου. Σας εύχομαι Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία σε σας και στα αγγελούδια σας! Θέλω να πιστεύω οτι θα τα ξαναπούμε ΣΥΝΤΟΜΑ! Φιλακια σε όλες σας! santa




kai emena nasia moy einai poly gkriniaris den thelei me tipota na einai monos sinexeia agkalia stithos kai koynima gia na koimithei.ti trabame den pirazi xalali toys .xronia polla kala xristoygena na exeis na xairesai tin oikogeneia soy.



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΣΙΑ ΑΧ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΝΑΣ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Σ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟΣ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑΑ????ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΘΕΤΕ!!!ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ..ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 328109

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοριτσια δεν ξανανεβασε πυρετο η μπουμπουκα μας περασε... απλα χθες το απογευμα ξαφνικα εκει που την κρατουσα αγκαλια αρχισε μια γκρινια κ ενα κλαμα... δεν ξερω γιατι, ισως απο το εμβολιο να ηταν κ αυτο η να πονουσε το χερακι της (μας το κανει στο μπρατσο μας εμας το εμβολιο) κ ειναι λιγο ερεθισμενο ακομα κ εχει σγουρμπουλακι... καμια ωριτσα κρατησε αυτη η γκρινια με το κλαμα κ μετα ηρεμησε...
οσο για τη βολτα κ εγω πλεον δεν την παω καθε μερα...εξαρταται απο τον καιρο...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:
fotini2705 έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!! Τι κάνετε; Εχω να μπω αρκετό καιρό και έχασα τα νέα σας. Δεν προλαβαίνω με τίποτα. Όλη μέρα στο πόδι. Ο μικρός γκρινιάζει διαρκώς, μόνο στην αγκαλιά μου κάθεται. Άσε που δεν θέλει και κανέναν άλλο, ούτε γιαγιάδες ούτε παππούδες και καμιά φορά ούτε τον μπαμπά του!!! Που θα πάει αυτό το βιολί δεν ξέρω. Να φανταστείτε τις προάλλες που έπρεπε να πάω στον οδοντίατρο και τον άφησα στην μάνα μου, όταν γύρισα(45 λεπτά έληψα) τον βρήκα να κλαίει με αναφυλλητά και μόλις τιν πήρα αγκαλιά ως δια μαγίας αρχισε και γέλαγε. Η μάνα μου τα έπαιξε. Έχω απελπιστεί πια, αφου ώρες ώρες με πιάνουν τα κλάματα. Τέλος πάντων μην σας κουράζω και με τα δικά μου. Σας εύχομαι Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία σε σας και στα αγγελούδια σας! Θέλω να πιστεύω οτι θα τα ξαναπούμε ΣΥΝΤΟΜΑ! Φιλακια σε όλες σας! santa




kai emena nasia moy einai poly gkriniaris den thelei me tipota na einai monos sinexeia agkalia stithos kai koynima gia na koimithei.ti trabame den pirazi xalali toys .xronia polla kala xristoygena na exeis na xairesai tin oikogeneia soy.



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΣΙΑ ΑΧ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΝΑΣ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Σ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟΣ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 215994


νασια μου κ εμενα ετσι ηταν στην αρχη... το πρωτο 2μηνο....μονο αγκαλια αλλιως ειχαμε πολυ γκρινια...
τωρα καθομαστε κ ριλαξ κ καροτσι αλλα οχι κ για πολυ... η αληθεια ειναι οτι θελω κ εγω να την εχω αγκαλια δεν την πολυαφηνω οποτε εμαθε,αλλα μ'αρεσει να ειμαστε αγκαλιτσα τα 2μας... κουραστικο μεν αλλα κ πολυ γλυκο!!!
απλα το καλο με μενα ειναι οτι με ατομα που γνωριζει παπουδες κ συζηγο καθεται μαζι τους σε ξενους με τπτ κλαιμε... το κακο ειναι οτι οι δικοι μου ειναι μακρια κ ο αντρας μου λειπει ολη μερα οποτε δεν εχω βοηθεια κ αναγκαστικα τα κανω ολα μονη μου κ δεν ξεκουραζομαι παρα μονο το βραδυ που θα κοιμηθουμε...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλξμέρα κορίτσια! Πώς είστε σήμερα; Εμεις μια χαρά. Ετοιμαζόμαστε για ταξιδάκι στην άλλη μας γιαγιά.
Για τις επομενες μερες δε θα έχω τον υπολογιστή μαζί μου, αλλά θα σας διαβάζω από τι κινητό Smile
Θέλω να σας ευχηθώ να περάσετε πολύ πολύ πολύ καλά με τις οικογένειές σας, να εχετε αγάπη ευτυχία και υγεία. Είμαι σίγουρη ότι τα φετινα Χριστούγεννα θα είναι για όλες μας ξεχωριστά με τα μπεμπάκια μας στην αγκαλιά. Καλά να περάσετε, καλά Χριστούγεννα και να χαμογελάτε ότι και να γίνεται Very Happy Very Happy Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Καλξμέρα κορίτσια! Πώς είστε σήμερα; Εμεις μια χαρά. Ετοιμαζόμαστε για ταξιδάκι στην άλλη μας γιαγιά.
Για τις επομενες μερες δε θα έχω τον υπολογιστή μαζί μου, αλλά θα σας διαβάζω από τι κινητό Smile
Θέλω να σας ευχηθώ να περάσετε πολύ πολύ πολύ καλά με τις οικογένειές σας, να εχετε αγάπη ευτυχία και υγεία. Είμαι σίγουρη ότι τα φετινα Χριστούγεννα θα είναι για όλες μας ξεχωριστά με τα μπεμπάκια μας στην αγκαλιά. Καλά να περάσετε, καλά Χριστούγεννα και να χαμογελάτε ότι και να γίνεται Very Happy Very Happy Very Happy

καλημερα!!!
κ εμεις ευτυχως μια χαρουλα ειμαστε τωρα... περασαν ολες οι παρενεργιες του εμβολιου κ επανηλθαμε οπως ειμασταν... τι καλα...!!!
θα πατε ταξιδακι?τι ωραια? που?
καλα να περασετε καλα Χριστουγεννα κ καλη Πρωτοχρονια!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 648530

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλα καλά λοιπόν με τη μικρή σου. Μπράβο σας.
Εμείς μένουμε Βόλο και θα πάμε στους γονείς μου στις Σέρρες. Αχχχχχ περιμένω πως και πως γιατι με την εγκυμοσύμη και το μωρό έχω να πάω από το Πάσχα.....

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Μίνα, όλα καλά λοιπόν με τη μικρή. Μπράβο!
Εγώ μετράω πλέον τις ώρες για να ξεκινήσουν κι επίσημα οι διακοπές μου (10 μέρες) και να απολαύσω τον μπόμπιρα!!
panta, καλά Χριστούγεννα καλή μου. Να περάσατε όσο πιο όμοφα μπορείτε και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:Όλα καλά λοιπόν με τη μικρή σου. Μπράβο σας.
Εμείς μένουμε Βόλο και θα πάμε στους γονείς μου στις Σέρρες. Αχχχχχ περιμένω πως και πως γιατι με την εγκυμοσύμη και το μωρό έχω να πάω από το Πάσχα.....

αχ αλήθεια; Βόλο είσαι και εσύ; Πολύ χάρηκα!!!!
καλά να περάσετε!!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia ti kanete?panta kales giortes na exete.mina epiteloys iremise to mikroyli bravo.ego metrao meres kai ego tin triti taksideyo gia kriti.ax ti oraia exo na apo apo ton aygoysto poy genisa kai moy leipoyne oloi.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΕ ΦΟΤΕΙΝΗ ΤΥΧΕΡΙ ΘΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ !!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!ΓΙΝΑΜΕ 7900 ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΨΟΣ!! Very Happy Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel k astero νομιζω εισται απο τα πιο μεγαλα μωρακια στην ομαδα μας...
εμεις την δευτερα που πηγαμε ημασταν 6.400γρ κ 68εκ....!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:ΑΝΤΕ ΦΟΤΕΙΝΗ ΤΥΧΕΡΙ ΘΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ !!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!ΓΙΝΑΜΕ 7900 ΚΑΙ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΨΟΣ!! Very Happy Very Happy


eyxaristo poly bre mpoyloykos einai o dikos soy mia xara.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΤΡΩΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑ Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xm εγω δεν ξερω τι τρωμε γιατι θηλαζω...
οποτε δεν εχω ιδεα... να δουμε οταν αρχισουμε κρεμες... θα μας αρεσουν αραγε?

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:angel k astero νομιζω εισται απο τα πιο μεγαλα μωρακια στην ομαδα μας...
εμεις την δευτερα που πηγαμε ημασταν 6.400γρ κ 68εκ....!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419

Εμείς είμαστε και από τα μικρότερα σε ηλικία!!! Για να δούμε πως θα πάει την Πέμπτη 29/12 έχουμε εμβόλιο και ζύγισμα την μοσχαρίτσα μας!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
minubaki έγραψε:angel k astero νομιζω εισται απο τα πιο μεγαλα μωρακια στην ομαδα μας...
εμεις την δευτερα που πηγαμε ημασταν 6.400γρ κ 68εκ....!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 33 15419

Εμείς είμαστε και από τα μικρότερα σε ηλικία!!! Για να δούμε πως θα πάει την Πέμπτη 29/12 έχουμε εμβόλιο και ζύγισμα την μοσχαρίτσα μας!!!!

α δεν το ξερα οτι εισται απο τις πιο μικρεσ ηλικιακα... γιατι στα αλλα εισται στα υψη... καλα θα μας καταπληξει η μπουμπου σου παλι...
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia kalimera xronia polla kala xristoygenna.ti kanete?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα,καλα Χριστουγεννα...
εμεις πηγαμε για φαγητο στη πεθερα μου,τωρα γυρισαμε κ κοιμομαστε... στησ 7εχουμε αλλη μια επισκεψη... μαζεψαμε κ πολλα δωρακια σημερα...!!! να εχουμε παιχνιδια να παιζουμε...

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!! χαθηκαμε τα μωρακια σας τι κανουν? εμας εδω και μια βδομαδα μας τρεχει η μπεμπα γκρινια και στο φαγητο και στον υπνο πικραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις