Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά έτσι όπως το κάνουν ανεξάρτητα αν δίνεις 500 η 900 είναι χρήματα τα οποία τα έχουν πάρει απο τη δουλειά σου η τη δουλειά του συζύγου .
500 ευρώ για 7 ημέρες τα θεωρώ υπερβολικά πολλά και να μην σου προσφέρουν και σωστές υπηρεσίες. Το ζάχαρο μόνη της το μέτραγε και εντάξει δεν είναι και το πιο δύσκολο πράγμα αλλά να κάνει και την ινσουλίνη μόνη της; αν είναι έτσι γιατι κάνεις την εισαγωγή ; πες μου τη να κάνω να το κάνω μόνη μου .
Ρε κορίτσια μήπως αν απο εδω και πέρα όσες είναι να γίνεστε μανούλες να γεννάται στο σπί τι σας; ποιο οικονομικά έρχεται .
Άντε μέσα εδω νοσηλεύτριες έχουμε -μαίες νομίζω υπάρχουν καμιά γυναικολόγος δεν γίνεται; να υπάρχει και έκπτωση; Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτσακια δεν ξερω αν οντως ισχυει αυτο αλλα εαν ειναι ετσι αυτο σημαινει το τελος τον ελληνων.δεν υπαρχουν δουλειες τα ζευγαρια δισταζουν να κανουν παιδια κ οσα φερνουν στον κοσμο μια νεα ζωη δεν θα μπορουν να γεννησουν γτ δεν υπαρχουν λεφτα.σπιτι μου σπιτακι μου λοιπον κ ααααααντεεεεε γειααααααααα

mpempaki21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα ειμαι καινουργια εδω μαθατε τιποτα γι'αυτο το θεμα εγω εχω ψαξει παντου κ εκτος απο το parents δεν εχω βρει κατι σχετικο με αυτο την δευτερα μπαινω να γεννησω στο ελενα κ πριν 10 μερες που ειχα ρωτησει για τισ τιμεσ δεν μου ειπαν κατι για αυξηση μου ειπαν για μονοκλινο οτι ειναι 130 ευρω τη μερα κ προχτες πυ ειχα παει στο γιατρο μου κ με ρωτησε σε τι δωματιο θα παω τελικα δεν μου ειπε οτι ανεβηκαν οι τιμες λογικα δεν θα το ηξερε να με ενημερωσει?? εγω εχω ικα μια κοπελα μου ειπε οτι ακουσε για τεβε οτι ανεβηκε εχω αγχωθει γιατι τα εχουμε ισα ισα τα λεφτα θα περιμενω να δω αν εμαθε καμια τιποτα αλλο

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πιστευω πως ειναι πατατα μονο και μονο για εναν λογο!!!στα δημοσια νοσοκομεια σε περιπτωση καισαρικης δεν πληρωνεις το δωματιο!!!πως ειναι λοιπον δυνατον να ειναι τωρα πιο ακριβο και απο τον φ.τ.?η καισαρικη ειναι χειρουργειο.

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο αρεταιειο που γεννησα και τα δυο μου παιδια πληρωσα 330 ευρω για δικλινο!!!χωρια βεβαια του γιατρου μου.σε περιπτωση καισαρικης η χρεωση ηταν 15 ευρω!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω στο parents το ειδα δεν ξερω τι γινεται οποια μαθει μας λεει!εχω ανχοθει υπερβολικα σημερα ολη μερα εκλεγα στα καλα καθουμενα σκευτομουν ολα αυτα κ ακομα αυτο για το νοσοκομειο Sad Sad μακαρη να μην ειναι τιπτ γιατι αλλιως μην τον ειδατε τον παναγη..

vivilag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλημερα!δυστηχως ισχυουν οι αλλαγες των τιμων.μιλησα πριν περιπου 15 λεπτα με το γρ.κινησης του αλεξανδρα και μου ειπαν οτι ειναι πακετο πλεον για τον φτ 850Ε και την καισαρικη 1540Ε.αυτη την στιγμη λεει βρισκονται σε μεταβατικο σταδιο και περιμενουν απο μερα σε μερα την εγκυλιο που θα λεει ποτε να αρχισουν να χρεωνουν με τις νεες τιμες.συγκεκριμενα μου ειπε οτι αν γεννησω σημερα θα χρεωθω με την παλια τιμη αν αυριο ισως και με την νεα!αυτα τα ωραια....

vivilag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια επειδη καραφλιασα με αυτες τις τιμες ειπα να παρω και σε αλλα μαιευτηρια και πηρα αττικο και ελενα και διαπιστωσα οτι καθενα εχει τις δικες του τιμες. στο ελενα ηδη αλλαξαν και ειναι πακετο 1200ε για φτ συν την διαφορα σε καθε δωματιο και στο αττικο με νεες τιμες απο 1/10 110/μερα σε 2κλινο και 75/μερα σε 4κλινο.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κοριτσια μιλατε για ατομα που δεν εχουν ασφαλεια;; Γιατι η καισαρικη ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ και δεν πληρωνεις!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vivilag έγραψε:κοριτσια επειδη καραφλιασα με αυτες τις τιμες ειπα να παρω και σε αλλα μαιευτηρια και πηρα αττικο και ελενα και διαπιστωσα οτι καθενα εχει τις δικες του τιμες. στο ελενα ηδη αλλαξαν και ειναι πακετο 1200ε για φτ συν την διαφορα σε καθε δωματιο και στο αττικο με νεες τιμες απο 1/10 110/μερα σε 2κλινο και 75/μερα σε 4κλινο.
δηλαδ οταν λες πακετο τι εννοεισ!!μηπως ρωτησες τι παιζει με τις ασφαλειες!!δηλαδ τοσο πληρωνεις το νοσκομε με αυτη την τιμη,κ χωρια τον γιατρο affraid affraid

mpempaki21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Βρε κοριτσια μιλατε για ατομα που δεν εχουν ασφαλεια;; Γιατι η καισαρικη ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ και δεν πληρωνεις!!

εγω τωρα γυρησα απο το ελενα οντως μου ειπαν οτι εχουν αλλαξει οι τιμες δεν μου ειπαν ακριβωσ το ποσο αλλα εγω το πρωι θα μπω να γεννησω με καισαρικη κ ρωτησα για τις τιμες με ικα κ μου ειπε οτι το ικα το θεωρει χειρουργειο κ το ποσο ειναι 60 ευρω τη μερα για μονοκλινο

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΣΟΒΑΡΑ???
ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ… ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 30/08 ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 380 ΕΥΡΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΑΤΙ, ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΦΗΜΕΡΙΑ .
ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΤΩΡΑ, ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΙΩΣ. ΚΑΙ ΤΑ 380 ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ, ΟΧΙ ΚΑΙ 900…. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

vivilag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω τους ειπα οτι εχω οπαδ και μου ειπε οτι θα πληρωσω κανονικα το νοσοκομειο και μετα θα παρω τα χρηματα απο το επιδομα!ο γιατρος εννοειτε χωρια!

????????


Επισκέπτης
Καλα κοριτσια, αν οντως ισχυει φανταστειτε τι τιμες θα παιξουν παλι στο Ιασω!! Ας περιμενουν ενα μηνα τουλαχιστον να γεννησω!! Εβαλα και αλλο αγχος τωρα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

vivilag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
etoile! έγραψε:Καλα κοριτσια, αν οντως ισχυει φανταστειτε τι τιμες θα παιξουν παλι στο Ιασω!! Ας περιμενουν ενα μηνα τουλαχιστον να γεννησω!! Εβαλα και αλλο αγχος τωρα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

εγω να δεις πως αγχωθηκα!κι εγω ενα μηνα θελω ας περιμενουν λιγοοοοο....

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οπως ξαναειπε η Βιβιαν αυτα ισχυουν για ολους ανεξαρτητως βιβλιαριου?????
Αχ αυτο μας ελειπε.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια,ηρεμηστε,οι τιμες αυτες ειναι για ανασφαλιστους.Πληρωνει η ασφαλεια μας στα δημοσια νοσοκομεια και εμεις πληρωνουμε τη διαφορα αν ζητησουμε π.χ μονοκλινο ή lux.Ακομα και στα ιδιωτικα πληρωνει ενα μερος το ταμειο σου αλλα πολυ μικρο και συμφερει μονο αν εχεις ιδιωτικη ασφαλεια που σε καλυπτει να πας.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην έννοια του Κλειστού Ενοποιημένου Νοσηλίου, όπως περιγράφεται ανωτέρω, περιλαμβάνεται κάθε ιατρι−
κή και νοσηλευτική προς τον άρρωστο συνδρομή, που παρέχεται από το Νοσοκομείο καθώς και η σχετική δαπά−
νη που πραγματοποιείται για την παροχή σ’ αυτόν των ανωτέρω υπηρεσιών. Επίσης, στην έννοια αυτή περιλαμ−
βάνονται και τα εξαιρούμενα του ημερήσιου ενοποιημένου (κλειστού) νοσηλίου, που περιγράφονται στην κ.υ.α.
Υ4α/οικ. 1320/10−2−1998 (Β΄99), όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει.
Όταν κάποια νοσηλεία υπερβαίνει τη μέση διάρκεια νοσηλείας (ΜΔΝ) του κάθε ανωτέρω KEN, τα ασφαλιστικά
ταμεία καλύπτουν τη δαπάνη για τις πρόσθετες ημέρες νοσηλείας (ημερήσιο κλειστό νοσήλιο και εξαιρούμενα
αυτού), σύμφωνα με την κ.υ.α. Υ4α/οικ. 1320/10−2−1998 (Β΄99), όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει και με βάση την
κατωτέρω αναπροσαρμογή του ημερήσιου ενοποιημένου κλειστού νοσηλίου.
Για κάθε νέο KEN και μέχρις ότου αυτό λάβει αντίστοιχη κοστολόγηση, τα ασφαλιστικά ταμεία καλύπτουν τη
δαπάνη (ημερήσιο ενοποιημένο (κλειστό) νοσήλιο και εξαιρούμενα αυτού), σύμφωνα με την κ.υ.α. Υ4α/οικ. 1320/10−
2−1998 (Β΄99), όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει και με βάση την κατωτέρω αναπροσαρμογή του ημερήσιο οποιοσ καταλαβενει τι λεει να μου το εξηγησει,εγω εχω μπερδευτι παρα πολυ,τελικα καλυπτει η οχι το ταμειο μν τρελαθουμε κ τζαμπα

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οτι θα υπαρξει αλλαγη στις τιμες ειναι σιγουρο το ακουσα που το λεγαν στο νοσοκομειο. εγω γεννησα την πεμπτη και βγηκαμε χθες. αυριο θα παει να πληρωσει και να παρει το εξιτηριο θα σας ενημερωσω. παντςω μεχρι το σαββατο οποιες πηραν εξιτηριο η τιμη για το δωματιο ηταν 230 ευρω για φυσιολογικο τοκετο. ελεγε παντςω μια μαια οτι ο φυσιολογικος θα γινει 800 ευρω και η καισαρικη 1500. τωρα λεπτοερειες δεν ξερω θα ενημερωσω αυριο

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:οτι θα υπαρξει αλλαγη στις τιμες ειναι σιγουρο το ακουσα που το λεγαν στο νοσοκομειο. εγω γεννησα την πεμπτη και βγηκαμε χθες. αυριο θα παει να πληρωσει και να παρει το εξιτηριο θα σας ενημερωσω. παντςω μεχρι το σαββατο οποιες πηραν εξιτηριο η τιμη για το δωματιο ηταν 230 ευρω για φυσιολογικο τοκετο. ελεγε παντςω μια μαια οτι ο φυσιολογικος θα γινει 800 ευρω και η καισαρικη 1500. τωρα λεπτοερειες δεν ξερω θα ενημερωσω αυριο
να σου ζησει κοριτσακι μου να τον/ην χαιρεσε κα να ειναι παντα γερο κ δυνατο,ναι αν μπορεις γραψε μας να ξερουμε Θα πληρωνουμε και στα δημοσια νοσοκομεια οταν παμε να γεννησουμε? - Σελίδα 2 215994 Θα πληρωνουμε και στα δημοσια νοσοκομεια οταν παμε να γεννησουμε? - Σελίδα 2 215994 Θα πληρωνουμε και στα δημοσια νοσοκομεια οταν παμε να γεννησουμε? - Σελίδα 2 215994

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι απαράδεκτο να δίνεις 1500 σε δημόσιο νοσοκομείο και να σου ζητάει και ο γιατρός άλλα 1500. Που να βρούμε δηλαδή 3 χιλιαρικάκια να τα δώσουμε κάτω από τέτοιες συνθήκες? Εμείς θέλουμε άλλο ένα παιδάκι αλλά αν είναι έτσι δε γίνεται. Καλύτερα να πάς σε ιδιωτικό. Αλήθεια βγαίνει σε ιδιωτικό πάνω από 3 χιλιαρικάκια λέτε?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rwxanh έγραψε:Είναι απαράδεκτο να δίνεις 1500 σε δημόσιο νοσοκομείο και να σου ζητάει και ο γιατρός άλλα 1500. Που να βρούμε δηλαδή 3 χιλιαρικάκια να τα δώσουμε κάτω από τέτοιες συνθήκες? Εμείς θέλουμε άλλο ένα παιδάκι αλλά αν είναι έτσι δε γίνεται. Καλύτερα να πάς σε ιδιωτικό. Αλήθεια βγαίνει σε ιδιωτικό πάνω από 3 χιλιαρικάκια λέτε?

ΑΝΕΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3000,00 ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΙΑΣΩ 2364,00 ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ 1800,00 Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ: 4164,00 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΛΠΙΖΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΙΝΑΚΙ Sad

????????


Επισκέπτης
siren έγραψε:
Rwxanh έγραψε:Είναι απαράδεκτο να δίνεις 1500 σε δημόσιο νοσοκομείο και να σου ζητάει και ο γιατρός άλλα 1500. Που να βρούμε δηλαδή 3 χιλιαρικάκια να τα δώσουμε κάτω από τέτοιες συνθήκες? Εμείς θέλουμε άλλο ένα παιδάκι αλλά αν είναι έτσι δε γίνεται. Καλύτερα να πάς σε ιδιωτικό. Αλήθεια βγαίνει σε ιδιωτικό πάνω από 3 χιλιαρικάκια λέτε?

ΑΝΕΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3000,00 ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΙΑΣΩ 2364,00 ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ 1800,00 Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ: 4164,00 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΛΠΙΖΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΙΝΑΚΙ Sad

Εμενα ο γιατρος ζητησε 2000...
Αρα 4364......................

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΩΡΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Shocked

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οφου οφου οφουυυυ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις