Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Κορίτσια ΑΝ γεννήσω σε ιδιωτικό θα πάρω το επίδομα τοκετού απο το ΙΚΑ? Ξέρει καμία? δεν μπορώ αν βγάλω άκρη :S
ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ. ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:Κορίτσια ΑΝ γεννήσω σε ιδιωτικό θα πάρω το επίδομα τοκετού απο το ΙΚΑ? Ξέρει καμία? δεν μπορώ αν βγάλω άκρη :S

Ναι τα παιρνεις ..δεν εχει σημασια που θα γεννησεις!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

karamelenia

karamelenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
biskotaki έγραψε:καλησπέρα κορίτσια,
μπορεί να μην ξέρω τι δινει το ΙΚΑ τωρα που τα τσεκουρευουν όλα αλλά ένα είναι σίγουρο....ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΕΣ να βαλετε στην φορολογικη σας δηλωση τα επιδοματα που θα λαβετε από ΙΚΑ-ΟΑΕΔ κλπ, για την περίοδο κυοφορίας, λοχείας, γέννας.
Εγω γέννησα πέρσι στις 03/09/2010, έλαβα αυτά τα επιδόματα που είναι λεφτά που ήδη έχω πληρώσει με τα τόσα χρόνια εργασίας/ασφάλισής μου στο ΙΚΑ κ ήρθε ο κύριος Κράτος (γκρρρρρρρ.......) με την έκτακτη εισφορά κ με φορολόγισε.


δεν ζητησες νεα εκκαθαριση για να μην πληρωσεις???



παντως ετσι οπως τα γραφει ο τσουκαλος εγω καταλαβα οτι τα ταμεια θα πληρωνουν τα καινουργια νοσηλεια και οχι οι ασφαλισμενοι.μα εχει κατι τρελα ποσα......τις τιμες για προωρα τις ειδατε?ειδα ενα ποσο 42.000 ευρω Shocked Shocked Shocked

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα θα πληρωνουμε τις γεννες μας και στα δημοσια νοσοκομεια????

Κατι τετοιο πηρε το αφτι μου...
Αληθευει??

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI TO EIXE KANEI ΘΕΜΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΣΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταζομαι αυτο ειναι αμα δεν εχεις ασφαλεια...εεεεεεεεε??

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:φανταζομαι αυτο ειναι αμα δεν εχεις ασφαλεια...εεεεεεεεε??

κι αυτοι που ΕΧΟΥΝ ασφαλεια....

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οοοο...ναι κοριτσια αληθευει!!!
απο 1/10/11 οι τιμες στα δημοσια νοσοκομεια ειναι
για φυσιολογικο τοκετο : 872e
για καισαρικη : 1540e
αυτες ειναι οι αρχικες τιμες,τα κατωτερα νοσηλεια.τωρα αν χρειαστειτε κατι παραπανω π.χ. θερμοκοιτιδα ή 2κλινο βρε αδερφε,εννοειτε οτι χρεωνεστε παραπανω.
για περισσοτερες λεπτομερειες μπειτε στο site:http://didefth.gr/lows/fek_2011_1702b.pdf

και ολα αυτα γινονται για να εξαλειφθουν ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ τα φακελακια στους γιατρους οι οποιοι θα περνουν πλεον ποσοστα απο τις παραπανω τιμες και δεν θα πληρωνονται απο εμας...
ΤΡΙΧΕΣ ποιος γιατρος ΔΕΝ θα ζητησει χρηματα-φακελακι??????????????

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τελικα θα πληρωνουμε τις γεννες μας και στα δημοσια νοσοκομεια????

Κατι τετοιο πηρε το αφτι μου...
Αληθευει??

γιατι ποτε ηταν τζαμπα ;;;;;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανε τα ονειρα για 3ο παιδι Crying or Very sad

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα η αδερφή θα γεννήσει στο Ελενα τον Γενάρη και η γιατρός της είπε ότι ο τοκετός θα κοστίσει 1.500 μαζί με τον αναισθησιολόγο και την μαία χωρίς απόδειξη.

http://istoriestismamas.blogspot.com

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valerakievelinaki έγραψε:
tatijana έγραψε:Τελικα θα πληρωνουμε τις γεννες μας και στα δημοσια νοσοκομεια????

Κατι τετοιο πηρε το αφτι μου...
Αληθευει??

γιατι ποτε ηταν τζαμπα ;;;;;


δεν ηταν τσαμπα αλλα εδινες 450 e και οχι 900 που ζητανε τωρα.και η καισαρικη ηταν τσαμπα γιατι θεωρειτε χειρουργειο,τωρα χρεωνετε 1540.
ΤΡΕΛΛΟ ΜΕ 2500 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΓΕΝΝΑς ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΟΥΒΑΛΩΝΤΑς ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΙΚΙΑ ΣΟΥ.μεχρι θερμομετρο και ψαλιδακι ζητανε λογω ελλειψεις.ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavas έγραψε:Εμένα η αδερφή θα γεννήσει στο Ελενα τον Γενάρη και η γιατρός της είπε ότι ο τοκετός θα κοστίσει 1.500 μαζί με τον αναισθησιολόγο και την μαία χωρίς απόδειξη.


αυτη ειναι η τιμη για την γιατρο και το team της,ας ρωτησει και το νοσοκομειο για τα νοσηλεια..........

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την τεταρτη νοσηλευτηκα στο Ιπποκρατειο κ βγηκα χτες οποτε βρηκα ευκαιρια να ενημερωθο γιατι πολλα ακουγονται!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ο Φυσιολογικος Τοκετος κοστιζει 872Ε κ αν μεινεις πανω απο 3μερες πληρωνεις 80Ε την βραδυα...



Καισαρικη Δωρεαν:

Γ θεση Δωρεαν

Β+Α 30Ε την βραδυα

Β+Β 15Ε την βραδυα



αυτες ειναι η τιμες εδω!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο ισχυει για ολους μονο οσοι εχουν ΟΓΑ δεν πληρωνουν τιποτα...

οσοι εχουν ΙΚΑ πληρωνουν κανονικα κ τα παιρνουν πισω απο το ΙΚΑ ....

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απ'οσο ξερω,πληρωνεις κανονικα και μετα τα παιρνεις απο την ασφαλεια σου.Αν ειναι δημοσιο το νοσοκομειο,παιρνεις το 100% των εξοδων,αν ειναι ιδιωτικο οχι.Ειμαι στο ΟΑΕΕ και για το ιδιωτικο μου δικαιολογει ενα γελοιο ποσο αλλα για δημοσιο το 100%.Θα πληρωσω μονο το γιατρο αλλα απο δικη μου επιλογη γιατι ειναι αυτος που με παρακολουθει.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια το ξερω οτι τωρα ειναι ετσι τα πραγματα...Αλλα ακουσα οτι απο τηναρχη του νεου ετους ολες οσες θα γεννησουμε θα πληρωνουμε στο δημοσιο..1600 η καισαρικη..Ενω τωρα με το παλιο συστημα δε πληρωνεις τιποτα και περνεις κ τα λεφτα απο το ικα..

amarylis

amarylis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαμομηλακι έγραψε:απ'οσο ξερω,πληρωνεις κανονικα και μετα τα παιρνεις απο την ασφαλεια σου.Αν ειναι δημοσιο το νοσοκομειο,παιρνεις το 100% των εξοδων,αν ειναι ιδιωτικο οχι.Ειμαι στο ΟΑΕΕ και για το ιδιωτικο μου δικαιολογει ενα γελοιο ποσο αλλα για δημοσιο το 100%.Θα πληρωσω μονο το γιατρο αλλα απο δικη μου επιλογη γιατι ειναι αυτος που με παρακολουθει.

χαμομηλακι
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΑΕΕ? ΠΟΤΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ. ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΛΑ ? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ? ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΨΙΛΟ (ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ!!!)ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΑΝ ΟΛΑ...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai tati egv anoiksa to thema!!asta na pane,mn nomizeis k i asfaleia den kalyptei k polla!!!!!!!pantos einai ligotera apo to idiotiko ektos an kanei kalei timh o giatros

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΧΘΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ. Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 2000 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ -ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ- ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΣΗ ΑΝ ΠΧ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.... ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΗΚΩΣΕ.....

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΧΘΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ. Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 2000 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ -ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ- ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΣΗ ΑΝ ΠΧ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.... ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΗΚΩΣΕ.....

Καλημερα μαμακα μου να σε ρωτησω κατι για το αττικο? ο γυναικολογος σου ειναι εκει? Αν μπορεις δωσε μου καποιες πληροφοριες γιατι ψαχνω γυναικολογο σε αυτο το νοσοκομειο. Εισαι σιγουρη για 2000 η καισαρικη? ειναι η πιο ακριβη ταριφα καισαρικης που ακουσα για τα δημοσια μεχρι στιγμης affraid

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια .
Ναι το κοστολόγιο ανέβηκε στα δημόσια νοσοκομεία και παίρνεις ανάλογα το ασφαλιστικό σου φορέα ένα μέρος των χρημάτων πίσω .
Ακόμα και σε ιδιωτικό να πάρεις αν έχεις ΙΚΑ δεν ξέρω για τα άλλα ταμεία θα παίρνεις πίσω το λεγόμενο επίδομα τοκετού το οποίο είναι γύρω στα 1000 ευρω και κάτι παραπάνω για την καισαρική .
Αυτά ισχύουν μέχρι σήμερα τώρα αν αλλάξουν τα πράγματα αυτό δεν το ξέρουμε . Ρε κορίτσια δεν έχετε δει πόσα πράγμτα που ήταν δεδομένα ξαφνικά άλλαξαν; Αν είναι να δώσεις σε δήμοσιο νοσοκομείο αυτά τα χρήματα τουλάχιστον να λες δεν θα πληρώσεις το γιατρό .
Προχτές πήγα να κάνω ένα κολπικό υπέρηχο σε δημόσιο νοσοκομείο το συγκεκριμένο φαινόταν σαν επανεξέταση στις ημέρες που νοσηλευόμουν και μου είπαν να ξαναπάω σε 15 ημέρες και το κόστος για κολπικό υπέρηχο με το ΙΚΑ σε δημόσιο νοσοκομείο (κρατικό Νίκαιας ) είναι 30 ευρω . Αν είναι έτσι για ποιο λόγο να μην πάω σε ιδιώτη γιατρό εμένα τα ίδια μου παίρνει .

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΚΟΥΣΑ.. ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ.ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:την τεταρτη νοσηλευτηκα στο Ιπποκρατειο κ βγηκα χτες οποτε βρηκα ευκαιρια να ενημερωθο γιατι πολλα ακουγονται!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ο Φυσιολογικος Τοκετος κοστιζει 872Ε κ αν μεινεις πανω απο 3μερες πληρωνεις 80Ε την βραδυα...



Καισαρικη Δωρεαν:

Γ θεση Δωρεαν

Β+Α 30Ε την βραδυα

Β+Β 15Ε την βραδυα



αυτες ειναι η τιμες εδω!!!


ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΔΩΣΑΜΕ 400 ΕΥΡΩ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ, ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ.
ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑ.
ΤΩΡΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ Κ ΠΟΣΣΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Rolling Eyes

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το ακουγα δεν ηξερα τελικα πως ζητανε τοσα...τι να πεις...βαλε και τα φακελακια και το ενα το αλλο....παντου κατα διαολου...τωρα αν παντρευομουν δεν ξερω ρε κοριτσια αν θα βαζα μπρος για παιδι με ολα αυτα που γινονται

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις