Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
641 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 641 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ Κ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΣΠΕΙ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑΓΜΕΝΗ ΤΑΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥ??? 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΗ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?

γεια σου Μινα με την ομορφη μπουμπου!
αυτο που περναει η μικρουλα μαλλον ειναι κολικοι ειδικα αν την πιανει την ιδια ωρα περιπου καθε μερα! ειναι λογικο να νιωθετε ετσι γιατι σε αυτη τη φαση πραγματικα δεν μπορειτε να βοηθησετε και πολυ..θελει αγκαλιτσα και υπομονη! εγω πηρα και το grape water της το εδινα 3 φορες την ημερα εβγαζε τα αερια ολη μερα και το βραδυ που την επιανε το περνουσε πιο ηπια!

ΔΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.ΤΟΣΟ ΣΤΟΥΡΝΟΣ ΠΙΑ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο εμενα!! αν και λιγο αργα αλλα τωρα καταφερα να μπω.
εχω να Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 20 517142 4 πληντυρια ελεος!!!!!!! δεν αντεχω αλλο.....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

Γινε καλα μεχρι το σαββατο γιατι θα σε δειρωωωωωωω!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:καλημερα και απο εμενα!! αν και λιγο αργα αλλα τωρα καταφερα να μπω.
εχω να Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 20 517142 4 πληντυρια ελεος!!!!!!! δεν αντεχω αλλο.....

ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ Κ ΛΟΓΩ ΧΩΡΟΥ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΑΜΠΩΣ ΔΕ ΠΑΜΕ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΗ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μινα παρε ενα σεντονακι διπλωσετο στη μεση και βαλτο πανω στο κρεβατι θελουμε να ειναι μακρυ δεξια αριστερα κοντο δε μας πειραζει να ειναι,οσο μηκος εχει η μπεμπα. Βαλε τη μπεμπα στη μεση ισιωσε τα χερακια της απαλα παρε τη μια ακρη του σεντονιου και τηλιξε την και βαλε την ακρη απο κατω κανε το ιδιο απο την αλλη μερια στα ποδια δε χρειαζεται σφυξιμο απλα λιγο μαζεμα. Το σεντονι να ξεκιναει λιγο κατω απο το λαιμο της για να καταλαβεις θα γινει λιγο σα "μουμια". πες μου αν το καταλαβες?

http://www.worldjamboree.gr

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Μινα παρε ενα σεντονακι διπλωσετο στη μεση και βαλτο πανω στο κρεβατι θελουμε να ειναι μακρυ δεξια αριστερα κοντο δε μας πειραζει να ειναι,οσο μηκος εχει η μπεμπα. Βαλε τη μπεμπα στη μεση ισιωσε τα χερακια της απαλα παρε τη μια ακρη του σεντονιου και τηλιξε την και βαλε την ακρη απο κατω κανε το ιδιο απο την αλλη μερια στα ποδια δε χρειαζεται σφυξιμο απλα λιγο μαζεμα. Το σεντονι να ξεκιναει λιγο κατω απο το λαιμο της για να καταλαβεις θα γινει λιγο σα "μουμια". πες μου αν το καταλαβες?

εμεις οι τσιγγανοι τα φασκιονουμε ακομα !!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
mama katerina έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ Κ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΣΠΕΙ ΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑΓΜΕΝΗ ΤΑΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥ??? 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΗ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?



γεια σου Μινα με την ομορφη μπουμπου!
αυτο που περναει η μικρουλα μαλλον ειναι κολικοι ειδικα αν την πιανει την ιδια ωρα περιπου καθε μερα! ειναι λογικο να νιωθετε ετσι γιατι σε αυτη τη φαση πραγματικα δεν μπορειτε να βοηθησετε και πολυ..θελει αγκαλιτσα και υπομονη! εγω πηρα και το grape water της το εδινα 3 φορες την ημερα εβγαζε τα αερια ολη μερα και το βραδυ που την επιανε το περνουσε πιο ηπια!

ΔΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.ΤΟΣΟ ΣΤΟΥΡΝΟΣ ΠΙΑ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ?

αν το παιδι ειναι αλλαγμενο ταισμενο και κλαιει προφανως ποναει!!! εμενα συνηθως σφιγγοτανε οταν πονουσε! τωρα τι να σου πω τα μωρακια λενε συνηθως περνανε κολικους και αυτο μεχρι και τους 2μιση περιπου μηνες!
αυτο που σου λεω ειναι ενα σιροπακι που βοηθαει να βγουνε τα αερια και το μωρο ξαλαφρωνει!

Vivian έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

Γινε καλα μεχρι το σαββατο γιατι θα σε δειρωωωωωωω!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

θα ερθω δεν υπαρχει περιπτωση!!!!!!!!!!! Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

Vivian έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

Γινε καλα μεχρι το σαββατο γιατι θα σε δειρωωωωωωω!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

θα ερθω δεν υπαρχει περιπτωση!!!!!!!!!!! Very Happy

αχ που θα πατε τυχερουλια? θα βρεθειτε??
περαστικα σας βρε Κατριν!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
mama katerina έγραψε:

Vivian έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

Γινε καλα μεχρι το σαββατο γιατι θα σε δειρωωωωωωω!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

θα ερθω δεν υπαρχει περιπτωση!!!!!!!!!!! Very Happy

αχ που θα πατε τυχερουλια? θα βρεθειτε??
περαστικα σας βρε Κατριν!!

που εισαι κουκιδιτσα? ευχαριστω ναι θα βρεθουμε οι κραμερ.. Wink

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τι γινετε πολλα θεματα δεν ανοιγουν μου βγαζει προειδοποιηση για ιο. το παθενετε και εσεις?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Μινα παρε ενα σεντονακι διπλωσετο στη μεση και βαλτο πανω στο κρεβατι θελουμε να ειναι μακρυ δεξια αριστερα κοντο δε μας πειραζει να ειναι,οσο μηκος εχει η μπεμπα. Βαλε τη μπεμπα στη μεση ισιωσε τα χερακια της απαλα παρε τη μια ακρη του σεντονιου και τηλιξε την και βαλε την ακρη απο κατω κανε το ιδιο απο την αλλη μερια στα ποδια δε χρειαζεται σφυξιμο απλα λιγο μαζεμα. Το σεντονι να ξεκιναει λιγο κατω απο το λαιμο της για να καταλαβεις θα γινει λιγο σα "μουμια". πες μου αν το καταλαβες?

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΧΑΖΗ Μ ΕΧΕΙΣ?? Laughing Laughing Laughing

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα οι κραμερ
????
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ειναι κ χειμωνας- τελος κ τα τσοκαρα!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Κατερινα οι κραμερ
????
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ειναι κ χειμωνας- τελος κ τα τσοκαρα!!!

θα αρχισουμε τα σαμπω! αχαχαχα Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω βαρυστομαχιασει λιγο...και νυσταζω ...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:εχω βαρυστομαχιασει λιγο...και νυσταζω ...

Φάγατε ε;
Έγω σε καμιά ωρίτσα που θα πάω σπίτι. Και έχω να πάω και την μεγάλη μπαλέτο.
Ουφ!
Έχω μια πείνα τώρα.... τι να σε κάνουν δύο κομματάκια κέικ (μαστίχας παρακαλώ! ) και ένα ρόδι όλη μέρα;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα δεν λεω τι εφαγα γιατι θα πεσει κραξιμο...λιτοδιαιτη παντως εισαι ....αχχαχαχ

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλα δεν λεω τι εφαγα γιατι θα πεσει κραξιμο...λιτοδιαιτη παντως εισαι ....αχχαχαχ

χαχαχαχαχαχχαχα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα γενεθλεια θα ερθει στα φετινα το κοβεις ή στα επομενα?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

απαραδεκτη! επισης μονη της εκτειθεται..γιατι οπου και να γυρισεις να το πεις αυτο ολοι το ιδιο θα πουν.. μη δινεις σημασια ρε Τατι αδιαφορια ουτε κρυο ουτε ζεστη οχι τιποτα αλλο για να εισαι καλα εσυ με την οικογενεια σου! αυτη μου φαινεται αφηνει λιγο καιρο και μετα κανει κατι για να τραβηξει την προσοχη σας και να φαγωνεστε μην της δινεις τετοια χαρα της σιχαμενης! ελεος παλι θα το πω δεν ντρεπονται καθολου?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλα δεν λεω τι εφαγα γιατι θα πεσει κραξιμο...λιτοδιαιτη παντως εισαι ....αχχαχαχ

χαχαχαχαχαχχαχα

Είπα να πάρω παραπάνω κομμάτια κέικ μήπως και κεράσω αλλά αν δεν τα δέχοταν κανένας θα ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ να τα φαω εγώ.
Πρέπει να σας πω ότι από το ένα κομμάτι κέικ έδωσα να δοκιμάσει η συνάδελφος περίπου το 1/3.
Μη με πουν και γαϊδούρα.

Θα σας πω όμως τι με περιμένει στο σπίτι...
κοτόπουλο με ρύζι στο φούρνο μμμμμμμμ
(κινέζο π@@@τη που λέει ο άντρας μου χαχαχαχα)

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

απαραδεκτη! επισης μονη της εκτειθεται..γιατι οπου και να γυρισεις να το πεις αυτο ολοι το ιδιο θα πουν.. μη δινεις σημασια ρε Τατι αδιαφορια ουτε κρυο ουτε ζεστη οχι τιποτα αλλο για να εισαι καλα εσυ με την οικογενεια σου! αυτη μου φαινεται αφηνει λιγο καιρο και μετα κανει κατι για να τραβηξει την προσοχη σας και να φαγωνεστε μην της δινεις τετοια χαρα της σιχαμενης! ελεος παλι θα το πω δεν ντρεπονται καθολου?

Να το εβλεπε κι ο δικος μου καλο δε θα ηταν που μου λεει συνεχεια "εεε,μανα μου ειναι"
Του σπας τα δοντια εκεινη την ωρα?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλα δεν λεω τι εφαγα γιατι θα πεσει κραξιμο...λιτοδιαιτη παντως εισαι ....αχχαχαχ

χαχαχαχαχαχχαχα

Είπα να πάρω παραπάνω κομμάτια κέικ μήπως και κεράσω αλλά αν δεν τα δέχοταν κανένας θα ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ να τα φαω εγώ.
Πρέπει να σας πω ότι από το ένα κομμάτι κέικ έδωσα να δοκιμάσει η συνάδελφος περίπου το 1/3.
Μη με πουν και γαϊδούρα.

Θα σας πω όμως τι με περιμένει στο σπίτι...
κοτόπουλο με ρύζι στο φούρνο μμμμμμμμ
(κινέζο π@@@τη που λέει ο άντρας μου χαχαχαχα)

εγω απλα θα πω οτι μεχρι το βραδυ,μαλλον μεχρι αυριο μονο νερο επιτρεπεται να πιω...αχχαχαχαχχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

απαραδεκτη! επισης μονη της εκτειθεται..γιατι οπου και να γυρισεις να το πεις αυτο ολοι το ιδιο θα πουν.. μη δινεις σημασια ρε Τατι αδιαφορια ουτε κρυο ουτε ζεστη οχι τιποτα αλλο για να εισαι καλα εσυ με την οικογενεια σου! αυτη μου φαινεται αφηνει λιγο καιρο και μετα κανει κατι για να τραβηξει την προσοχη σας και να φαγωνεστε μην της δινεις τετοια χαρα της σιχαμενης! ελεος παλι θα το πω δεν ντρεπονται καθολου?

Να το εβλεπε κι ο δικος μου καλο δε θα ηταν που μου λεει συνεχεια "εεε,μανα μου ειναι"
Του σπας τα δοντια εκεινη την ωρα?

ΜΑΝΑ ΣΟΥ δικη σου πεστου οχι δικη μου! εκτος κι αν την πηρα προικα μαζι με σενα πεστου!!!!!!! εκει θελει να επιμεινεις να μην του αφησεις περιθωρια να σε κανει να τον λυπηθεις που εχει μανα! ειναι δυσκολη η περιπτωση Τατιανα γιατι ο δικος σου της εχει αδυναμια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:στα γενεθλεια θα ερθει στα φετινα το κοβεις ή στα επομενα?

ΧαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧ...Καλο πολυ καλο...Δε ξερω θα σας πω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις