Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
647 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 647 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι τώρα που σε βρήκα..σου στέλνω αίτημα φιλίας στο φου μπου!!!Ελπίζω να είσαι εσύ!!!Έχουμε πολλές κοινές φίλες!

Α ωραια!!! Περιμενω!

Στο έχω στείλει,δεν ήρθε ακόμα???

Αλικάκι μου δεν μου ήρθε... Μάλλον δεν είμαι εγώ! Με λένε Mitroglou Maria.


XAXAXA!!!!Ναι,δεν ήσουν εσύ!!!!Σου στέλνω τώρα.Έλεγα μήπως δεν ήθελες να πω το επίθετό σου εδώ!!!Κάποια άλλη Μαρία ήταν!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυτοι θελουν να μας πεθανουν και εμεις θα τους κανουμε την χαρη να αυτοκτονησουμε ;;; αμ δε !!εγω προσωπικα ψαχνω πραγματα που θα με κανουν χαρουμενη και ας ειναι λιγα !!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:κοριτσια αυτοι θελουν να μας πεθανουν και εμεις θα τους κανουμε την χαρη να αυτοκτονησουμε ;;; αμ δε !!εγω προσωπικα ψαχνω πραγματα που θα με κανουν χαρουμενη και ας ειναι λιγα !!!

Καλέ ντροπή μου.... ξέχασα να ευχηθώ!
Να χαίρεστε την κορούλα σας!!!!!!!!
Πολύχρονη και ευτυχισμένη σ' όλη της τη ζωή να είναι!
Να τα 100στήσει η μπουμπούκα.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
MariaM έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

...
Τωρα οσο αφορα το πολυφωτο-για να αλλαξουμε κι θεμα-ειδα ενα ωραιο για το παιδικο,εφοσον θαναι πριγκιπικο κ κοριτσιστικο,στο δωματιο που αναρτησε η Ολιβια στο Ελληνιδες Μαμαδες στο facebook.
Ειπε οτι ειναι απο το Octopus,αλλα στο site δν βρηκα το πολυφωτο.

Α, λες ένα που είναι σαν μικρός πολυέλαιος με πλαστικά κρυσταλλάκια και βγαίνει σε εντονο χρώμα; Αν είναι αυτο, το έχει σίγουρα στο Octopus! Πολύ κοριτσίστικο και πριγκιπικό φωτιστικο!

Bρήκα και φωτό! Αυτό εννοείς;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Αχχ ναιιιιιιιιιι αυτοοο!!!!!!!

Κατσε να σου βαλω το λινκ! Ειναι οντως πολυ γλυκουλι και ταιριαζει σε κοριτσιστικο δωματιο!
https://www.octopus.gr/en/products/details/1724/1/home/lamp-chandelier-6t-romeo-pink


τη τελειο που ειναι!!ενα τετοιο θα ηθελα για το δωματιο της κορης μου!!αλλα ρε μαμωτο τα λεφτα ειναι πολλαααααααααα!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι τώρα που σε βρήκα..σου στέλνω αίτημα φιλίας στο φου μπου!!!Ελπίζω να είσαι εσύ!!!Έχουμε πολλές κοινές φίλες!

Α ωραια!!! Περιμενω!

Στο έχω στείλει,δεν ήρθε ακόμα???

Αλικάκι μου δεν μου ήρθε... Μάλλον δεν είμαι εγώ! Με λένε Mitroglou Maria.


XAXAXA!!!!Ναι,δεν ήσουν εσύ!!!!Σου στέλνω τώρα.Έλεγα μήπως δεν ήθελες να πω το επίθετό σου εδώ!!!Κάποια άλλη Μαρία ήταν!!!

Χαχαχχα, ναι είμαστε και πολλές οι Μαρίες τρομάρα μας! Χαχαχαχα!

Δέσποινα, στείλε μου και εσύ! Ούτε εγώ μπαινω συχνά! Μπαινοβγαίνω αλλά δεν κάθομαι! Razz

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααα!! ξεχασα!!καλησπερααααα κοριτσια!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι τώρα που σε βρήκα..σου στέλνω αίτημα φιλίας στο φου μπου!!!Ελπίζω να είσαι εσύ!!!Έχουμε πολλές κοινές φίλες!

Α ωραια!!! Περιμενω!

Στο έχω στείλει,δεν ήρθε ακόμα???

Αλικάκι μου δεν μου ήρθε... Μάλλον δεν είμαι εγώ! Με λένε Mitroglou Maria.


XAXAXA!!!!Ναι,δεν ήσουν εσύ!!!!Σου στέλνω τώρα.Έλεγα μήπως δεν ήθελες να πω το επίθετό σου εδώ!!!Κάποια άλλη Μαρία ήταν!!!

Χαχαχχα, ναι είμαστε και πολλές οι Μαρίες τρομάρα μας! Χαχαχαχα!

Δέσποινα, στείλε μου και εσύ! Ούτε εγώ μπαινω συχνά! Μπαινοβγαίνω αλλά δεν κάθομαι! Razz


Πάντως και η άλλη Μαρία,κάποια γνωστή θα είναι γιατί έχουμε κοινές φίλες.Μαρία,η άλλη όχι εσύ(χαχα)αν δεις μια Alice εγώ είμαι το Αλικάκι,χαχαχαχα!!!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:κοριτσια αυτοι θελουν να μας πεθανουν και εμεις θα τους κανουμε την χαρη να αυτοκτονησουμε ;;; αμ δε !!εγω προσωπικα ψαχνω πραγματα που θα με κανουν χαρουμενη και ας ειναι λιγα !!!

Καλέ ντροπή μου.... ξέχασα να ευχηθώ!
Να χαίρεστε την κορούλα σας!!!!!!!!
Πολύχρονη και ευτυχισμένη σ' όλη της τη ζωή να είναι!
Να τα 100στήσει η μπουμπούκα.

Έχει γενέθλια; Να την χαίρεστε Βαρβάρα μου! Υγεία και ευτυχία εύχομαι!

naysika έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
MariaM έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

...
Τωρα οσο αφορα το πολυφωτο-για να αλλαξουμε κι θεμα-ειδα ενα ωραιο για το παιδικο,εφοσον θαναι πριγκιπικο κ κοριτσιστικο,στο δωματιο που αναρτησε η Ολιβια στο Ελληνιδες Μαμαδες στο facebook.
Ειπε οτι ειναι απο το Octopus,αλλα στο site δν βρηκα το πολυφωτο.

Α, λες ένα που είναι σαν μικρός πολυέλαιος με πλαστικά κρυσταλλάκια και βγαίνει σε εντονο χρώμα; Αν είναι αυτο, το έχει σίγουρα στο Octopus! Πολύ κοριτσίστικο και πριγκιπικό φωτιστικο!

Bρήκα και φωτό! Αυτό εννοείς;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Αχχ ναιιιιιιιιιι αυτοοο!!!!!!!

Κατσε να σου βαλω το λινκ! Ειναι οντως πολυ γλυκουλι και ταιριαζει σε κοριτσιστικο δωματιο!
https://www.octopus.gr/en/products/details/1724/1/home/lamp-chandelier-6t-romeo-pink


τη τελειο που ειναι!!ενα τετοιο θα ηθελα για το δωματιο της κορης μου!!αλλα ρε μαμωτο τα λεφτα ειναι πολλαααααααααα!!

Κορίτσια, κάντε μια βόλτα και απο το ebay Αγγλίας! Έψαξα απο περιέργεια και βρήκα πολυ πιο φθηνά πράγματα. Το πιο ακριβό που βρήκα είναι αυτό: http://www.ebay.co.uk/itm/110709651202?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2648

154 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! Και μιλάμε για το πιο ακριβό που βρήκα έτσι; Μισή τιμή ουσιαστικά...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:
MariaM έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαράκι τώρα που σε βρήκα..σου στέλνω αίτημα φιλίας στο φου μπου!!!Ελπίζω να είσαι εσύ!!!Έχουμε πολλές κοινές φίλες!

Α ωραια!!! Περιμενω!

Στο έχω στείλει,δεν ήρθε ακόμα???

Αλικάκι μου δεν μου ήρθε... Μάλλον δεν είμαι εγώ! Με λένε Mitroglou Maria.


XAXAXA!!!!Ναι,δεν ήσουν εσύ!!!!Σου στέλνω τώρα.Έλεγα μήπως δεν ήθελες να πω το επίθετό σου εδώ!!!Κάποια άλλη Μαρία ήταν!!!

Χαχαχχα, ναι είμαστε και πολλές οι Μαρίες τρομάρα μας! Χαχαχαχα!

Δέσποινα, στείλε μου και εσύ! Ούτε εγώ μπαινω συχνά! Μπαινοβγαίνω αλλά δεν κάθομαι! Razz

Μαρία κάποια στιγμή θα σου στείλω από το σπίτι.
Από τη δουλειά δε μπαίνω.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="desT"]
valerakievelinaki έγραψε:κοριτσια αυτοι θελουν να μας πεθανουν και εμεις θα τους κανουμε την χαρη να αυτοκτονησουμε ;;; αμ δε !!εγω προσωπικα ψαχνω πραγματα που θα με κανουν χαρουμενη και ας ειναι λιγα !!!

Καλέ ντροπή μου.... ξέχασα να ευχηθώ!
Να χαίρεστε την κορούλα σας!!!!!!!!
Πολύχρονη και ευτυχισμένη σ' όλη της τη ζωή να είναι!
Να τα 100στήσει η μπουμπούκα

σε ευχαριστω παρα πολυ σου ευχομαι και εγω υγεια και ευτυχια με την οικογενεια σου !!!

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια και απο μενα ....
μολις συνειδητοποιησα οτι
ΣΕ 31 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩ....
τωρα ν'αρχισω ν'ανυσηχω???????????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατινα έγραψε:γεια σας κοριτσια και απο μενα ....
μολις συνειδητοποιησα οτι
ΣΕ 31 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩ....
τωρα ν'αρχισω ν'ανυσηχω???????????

γεια σου Κατερινα!!! με καλο και με ενα πονο να φερεις το μωρακι σου στο κοσμο!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια γιατί θα με τρελάνουν!

120 ευρώ για μετάφραση 29 σελίδων νομικού κειμένου, είναι πολλά; Πείτε μου σας παρακαλώ! Θα τραβάω τα μαλλιά μου σε λίγο! (Μην πω τίποτα άλλο και με πείτε πάλι πονηρή!)

πονηρουλικο!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
οχι εγω δε τα βρισκω πολλα...απαραδεκτοι οι πελατες σου...

litsakos έγραψε:
Γιατι δεν τους βρε Ευα οτι ειναι ακαταλληλη ωρα? Ας βαρανε στις 6 ή ας τους παρεις ενα θυροτηλεφωνο δωρο να παιζουν σπιτι τους.. Very Happy



βρε λιτσακι μου πρεπει να το πω?δε με βλεπει που πετιεμαι με το μαλλι ανακατεμενο και την μπιτζαμουλα μου? Shocked

mamamatina έγραψε:Κορίτσια, θα πέρνατε το μωρό με το μάρσιπο να μπείτε στο λεωφορείο? Πρωί πρωί που κοιμόταν είπα στην μαμά μου ή στον μπαμπά μου να μου κρατήσουν καμιά μιάμιση ωρίτσα να πάω Πειραιά να κάνω κάτι δουλειές και κανένας δεν μπορεί!!!!!!!!!! Twisted Evil

με τα 1000!!!!!!!!τους αρεσει τοσο πολυ η βολτιτσα!εχει και καλες μερες τελευταια!!!!!!

MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
chicken έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
desT έγραψε:
MariaM έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

...
Τωρα οσο αφορα το πολυφωτο-για να αλλαξουμε κι θεμα-ειδα ενα ωραιο για το παιδικο,εφοσον θαναι πριγκιπικο κ κοριτσιστικο,στο δωματιο που αναρτησε η Ολιβια στο Ελληνιδες Μαμαδες στο facebook.
Ειπε οτι ειναι απο το Octopus,αλλα στο site δν βρηκα το πολυφωτο.

Α, λες ένα που είναι σαν μικρός πολυέλαιος με πλαστικά κρυσταλλάκια και βγαίνει σε εντονο χρώμα; Αν είναι αυτο, το έχει σίγουρα στο Octopus! Πολύ κοριτσίστικο και πριγκιπικό φωτιστικο!

Bρήκα και φωτό! Αυτό εννοείς;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

290,00 € [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το έκανα κόκκινο για να δείξω πόσο απαγορευτικό είναι.
Να ξέρω σε ποιο σαιτ ΔΕΝ θα μπω με την κόρη μου γιατί θα ξετρελλανόταν αν το έβλεπε.

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ????????Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ...Κ ΓΩ ΠΡΙΓΚΙΠΙΚΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ Μ ΕΝΑ ΧΡΩΜΑ Κ ΛΙΓΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

καλέ γιατί είναι τόσο ακριβό? Μήμπως μαζί δίνουνε και κυριούλη να το αναβοσβήνει? Razz Razz Razz


Καλα μολις ειδα τη τιμη σκεφτηκα ευτυχως που δν το δειξα στη κορη μου γτ θα τρελαινοταν.Θα δω μηπως το βρω απο κανενα μαγαζι φθηνοτερα.Γενικως το συγκεκριμενο σαιτ δν φημιζεται για τις χαμηλες τιμες.Ολα καινε εεκει μεσα.

Συμφωνώ... Ανοιχτήρι για μπουκάλια 21 ευρώ, τσάμπα πράμα, χαχαχαχα!

Πλάκα-πλάκα αν δεν βρεις κάτι αντίστοιχο μπορείς να φτιάξεις. Αν έχεις κάποιον παλιό πολυέλαιο ή έστω κάποιο παλιο πολυφωτο σε καμια αποθήκη (πχ απο το σπίτι της γιαγιάς) μπορείς σε πρώτη φάση να παρεις έχω χρωματάκι να τον βάψεις, και μετά να αγοράσεις μόνο διάφανες χάντρες να τον στολίσεις και να αγοράσεις και τα υφασμάτινα καπελακια.

εγω κοριτσια πηρα ενα μεγαλο καπελο υφασματινο απο το ικεα(15 ευρω)και ειχα πει σε αυτη που εραψα την κουρτινα και οσο υφασμα περισευε μου το εδωσε και το κολλησα πανω στο φωτιστικο και ετσι φωτιστικο και κουρτινα πανε ασορτι!!!!!!
δοκιμαστε το!το πολυ πολυ να χαλασετε κανα 20ευρο!!! Wink
απ'το να δινατε 290 ομως.........


καλησπερα κιολας!!!!!!!
σουπερμαμα και αγαπη25 να σας ζησουν τα μπεμπακια σας!!!
αλικακι καλο ταξιδι στον μπαμπα σου!
κατερινα αντε να τα βγαλει να ηρεμησει μωρε η μικρουλα!
νενα περαστικα σας!
σουλααααααααααα τι εγινε?
σωτηρια κοπελαρα ολοκληρη η μικρη!!!
βαρβαρα χιλιοχρονη η βαλερια!να την χαιρεστε!!!
στις υπολοιπες φιλακια!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ!!!!!!!!Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!Η ΑΓΑΠΗ 25 ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ!!ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΙΣ 4 ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΑ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ 3800!!!!!ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316


μπράβο!!!!! τι ωραία νέα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316


Να της ζησει!Καλη λοχεια! Very Happy

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ!!!!!!!!Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!Η ΑΓΑΠΗ 25 ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ!!ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΙΣ 4 ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΑ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ 3800!!!!!ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316


μπράβο!!!!! τι ωραία νέα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 654316


Να της ζησει!Καλη λοχεια! Very Happy


να της ζησει το μωρακι και να΄ναι καλοτυχο...
αντε βρε και στα δικα μας!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MOLIS ANAKALYPSA PWS DEN MOU KANOUN TA ROUXA MOU! W NAI EXW FTASEI STO APROXWRHTO! STENAXWRE8HKA ALLA PEISMWSA KI OLAS! Sad Sad Sad Sad

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινακι μου πως παει η ιωση; καλυτερα;

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:κατερινακι μου πως παει η ιωση; καλυτερα;

SYNAXI EXW MONO ANTWNIA MOU! AYTO TO PALEYW

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και οσο για τη διαιτα εχασα κιλα οταν αρχισα να τρωω κατι μικρο καθε τρεις ωρες. ενα φρουτο, ενα γιαουρτι κατι. ετσι κρατας σε εγρηγορση το μεταβολισμο και καις περισσοτερες θερμιδες απο το να φας πολυ μια φορα. ετσι εχασα 10 κιλα

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παρε κανενα κομτρεξ κολτ και βαλε οτριβιν. ρε συ η ολιβια που ηταν το πρωι στο λιαγκα ειναι η δικη μασ ολιβια;

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:και οσο για τη διαιτα εχασα κιλα οταν αρχισα να τρωω κατι μικρο καθε τρεις ωρες. ενα φρουτο, ενα γιαουρτι κατι. ετσι κρατας σε εγρηγορση το μεταβολισμο και καις περισσοτερες θερμιδες απο το να φας πολυ μια φορα. ετσι εχασα 10 κιλα

TO KSERW EIXA XASEI KI EGW STO PAREL8ON ETSI! TI ME EPIASE DEN KSERW PALI! ASTA NA PANEEEE

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκια μου ολα γινονται χωρις αγχος. ουτως η αλλωσ μεχρι τη βαφτιση εχεις χρονο. ανοιξε τελικα το μπαλετο;

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:γλυκια μου ολα γινονται χωρις αγχος. ουτως η αλλωσ μεχρι τη βαφτιση εχεις χρονο. ανοιξε τελικα το μπαλετο;

DEN MAS EXOUN PAREI AKOMH THL! PERIMENOUME! SE EYXARISTW ANTONIA MOU NAI PREPEI NA KANW KATI GIA TON EAYTO MOU AMESA

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανεις για τον εαυτο σου. αυτο που λες οτι πεισμωσες ειναι ηδη η αρχη. και ολα τα αλλα θα ερθουν. εν τω μεταξυ ρε γαμωτο μου τελειωσε ο καπνος και θελωτσιγαροοοοοοοοο. τωρα που κοιμαται ο μικρος ευκαιρια ηταν. πως κ τι περιμενα να κατσω χαλαρα. και ειμαι μονη σπιτι κ δε μπορω να κατεβω να παρω. σκατουλες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 30 679259

http://stardustwork.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντονία, είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να κόψεις το κάπνισμα!

Κατερίνα, πόσα κιλά θες να χάσεις;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις