Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
585 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 585 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="elena25"]
]Και πού να σου πω κι άλλα! Τις προάλλες μετέφρασα ένα συμβόλαιο 16 σελίδων για το αστρονομικό ποσό των 70 ευρώ! [/color][/font]

Καταλαβαίνω ότι όταν ζεις από αυτό είναι πολύ δύσκολο να πεις όχι αλλά αναρωτιέμαι...η ποιότητα δεν τους ενδιαφέρει; Γιατί, να μιλήσω για εμένα, όταν έβλεπα ότι χρειάζεται να ξοδέψω πολύ χρόνο και να πληρωθώ ψίχουλα...στο τέλος δεν το ξεψάχνιζα και πολύ. Και ξαναλέω ότι ποτέ δεν ζούσα από αυτό γιατί στην περίπτωση αυτή θα έπρεπε να αναλάβω και περισσότερη δουλειά και άρα να αφιερώσω λιγότερο χρόνο σε κάθε τι που αναλαμβάνω. Από την άλλη, φαντάζομαι ότι αν ασχολείσαι συγκεκριμένα με νομικά κείμενα μετά από κάποιο καιρό οι χρόνοι σου μειώνονται...

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις ξεμπερδεψα με το θηλασμο και το ξαναρχισα. δυστυχως δεν παιζει να το κοψω. και στην εγκυμοσυνη κ το θηλασμο για το παιδι τα εκοψα. δεν το ηθελα, αλλα δε εφατιγε τπτ ο μικρος να επιβαρυνω την υγεια του επειδη κανω μ@@@κιες. εν τω μεταξυ ειναι καταντιια το τσιγαρο. νευριαζω που ειμαι σα το πρεζακι κατω απο τον απορροφητηρα η με το ψοφοκρυο στο μπαλκονι για να καπνισω. τι ειναι αυτο το αβαταρ που εβαλες;;; θες να κανω επιδρομη στις λιγες σοκολατες που εχω στο σπιτι και ναμην αφησω καμια;;; Laughing

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενακι με τι ακριβως ασχολεισαι; σορυ που ρωτ6αω αλλα ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ και δεν εχω γνωρισει καλα αρκετες απο εσας;

http://stardustwork.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:
Καταλαβαίνω ότι όταν ζεις από αυτό είναι πολύ δύσκολο να πεις όχι αλλά αναρωτιέμαι...η ποιότητα δεν τους ενδιαφέρει; Γιατί, να μιλήσω για εμένα, όταν έβλεπα ότι χρειάζεται να ξοδέψω πολύ χρόνο και να πληρωθώ ψίχουλα...στο τέλος δεν το ξεψάχνιζα και πολύ. Και ξαναλέω ότι ποτέ δεν ζούσα από αυτό γιατί στην περίπτωση αυτή θα έπρεπε να αναλάβω και περισσότερη δουλειά και άρα να αφιερώσω λιγότερο χρόνο σε κάθε τι που αναλαμβάνω. Από την άλλη, φαντάζομαι ότι αν ασχολείσαι συγκεκριμένα με νομικά κείμενα μετά από κάποιο καιρό οι χρόνοι σου μειώνονται...


Ασχολούμαι με τη μετάφραση 5 χρόνια και κάτι. Η αλήθεια είναι πως η μεγάλη μου αγάπη είναι τα βιβλία αλλά δυστυχώς μέχρι τώρα δεν έχω καταφέρει να πάρω τέτοιου είδους δουλειά. Συνήθως είναι "κύκλωμα", πρέπει να δικτυωθείς στους εκδοτικούς οίκους για να αναλάβεις κάτι τέτοιο. Οπότε αναγκαστικά (όχι πως δεν το απολαμβάνω βέβαια) ασχολούμε με επιστημονικά έγγραφα όλων των ειδών (ιατρικά, οικονομικά, νομικά κτλ). Στην αρχή μου έτρωγε ΟΛΟ μου το χρόνο, να φανταστείς, μια παράγραφο την παίδευα για 1 ώρα (τελειομανία γαρ). Τώρα πια που έχω εξοικειωθεί φεύγουν σαν νερό οι λέξεις.

Όσο για την ποιότητα που λες, φυσικά και τους ενδιαφέρει! Θέλουν και λίγα να πληρώσουν και το κείμενο να είναι τέλειο! Οπότε ο μεγάλος χαμένος της υπόθεσης είναι ο μεταφραστής!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:ελενακι με τι ακριβως ασχολεισαι; σορυ που ρωτ6αω αλλα ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ και δεν εχω γνωρισει καλα αρκετες απο εσας;


Καλέ, τι ζητάς συγνώμη;; Μεταφράστρια είμαι. Έχω σπουδάσει κάτι τελείως άσχετο αλλά έχω το Diploma in Translations και το παλεύω εκεί.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε: τι ειναι αυτο το αβαταρ που εβαλες;;; θες να κανω επιδρομη στις λιγες σοκολατες που εχω στο σπιτι και ναμην αφησω καμια;;; Laughing


Αντονία προκαλείς και απαιτώ την άμεση απομάκρυνσή σου από το φόρουμ....

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
antonia32 έγραψε:ελενακι με τι ακριβως ασχολεισαι; σορυ που ρωτ6αω αλλα ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ και δεν εχω γνωρισει καλα αρκετες απο εσας;


Καλέ, τι ζητάς συγνώμη;; Μεταφράστρια είμαι. Έχω σπουδάσει κάτι τελείως άσχετο αλλά έχω το Diploma in Translations και το παλεύω εκεί.

σκοτωμα η δουλεια σου! πρεπει να εχει πολυ κουραση. κουραγιο. αχ! ξυπνησε ο μικρος και πρεπει να σας αφησω. τα λεμε πιομετα κοριτσακια μου να του δωσω το γιαουρτι του και να παμε βολτα γτ απο αυριο χαλαει ο καιρος καιθα κλειστουμε σπιτι.
και δε θα αγγιξω και τισ σοκολατες μου ελενακι (για την ακριβεια του αντρα μου ειναι. εγω δεν παιρνω για να μην μπαινω σε πειρασμο, αλλα τρωω απο του σπυρου. χιχι) φιλια σε ολες! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 417472

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:κανεις για τον εαυτο σου. αυτο που λες οτι πεισμωσες ειναι ηδη η αρχη. και ολα τα αλλα θα ερθουν. εν τω μεταξυ ρε γαμωτο μου τελειωσε ο καπνος και θελωτσιγαροοοοοοοοο. τωρα που κοιμαται ο μικρος ευκαιρια ηταν. πως κ τι περιμενα να κατσω χαλαρα. και ειμαι μονη σπιτι κ δε μπορω να κατεβω να παρω. σκατουλες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 679259

AX POU EISAI NA SE KERASW ENA POY MOU DWSES KOURAGIO... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 417472

elena25 έγραψε:Αντονία, είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να κόψεις το κάπνισμα!

Κατερίνα, πόσα κιλά θες να χάσεις;

POOOOOLLA Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 31 4872

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μη λετε για κιλα!!!!Εχω βαρεθει τη ζωή μου με τις διαίτες........

http://changedyourlife.blogspot.com/

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μη λετε για κιλα!!!!Εχω βαρεθει τη ζωή μου με τις διαίτες........


Γι' αυτό κι εγώ δεν κάνω ποτέ δίαιτα! Σου προκαλούν αυτοκτονικές τάσεις!Very Happy Very Happy Very Happy

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μη λετε για κιλα!!!!Εχω βαρεθει τη ζωή μου με τις διαίτες........


Γι' αυτό κι εγώ δεν κάνω ποτέ δίαιτα! Σου προκαλούν αυτοκτονικές τάσεις!Very Happy Very Happy Very Happy
την καλύτερη δουλειά κάνεις

http://changedyourlife.blogspot.com/

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μη λετε για κιλα!!!!Εχω βαρεθει τη ζωή μου με τις διαίτες........


Γι' αυτό κι εγώ δεν κάνω ποτέ δίαιτα! Σου προκαλούν αυτοκτονικές τάσεις!Very Happy Very Happy Very Happy
την καλύτερη δουλειά κάνεις
Η διαιτα ειναι μεγαλο λαθος. Ψυχαναλυση πρεπει να αρχισουμε.. Αντι να προσπαθουμε να χασουμε τα κιλα μας, πρεπει να προσπαθησουμε να τα αποδεχτουμε ρε.. Για να μη μας πειραζουν, καταλαβατε??? Razz Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:POOOOOLLA


Έλα μωρέ, πόσα πολλά πια; Μια χαρά είσαι! Εγώ θέλω να χάσω 15 τουλάχιστον! Αλλά δεν το βλέπω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μη λετε για κιλα!!!!Εχω βαρεθει τη ζωή μου με τις διαίτες........


Γι' αυτό κι εγώ δεν κάνω ποτέ δίαιτα! Σου προκαλούν αυτοκτονικές τάσεις!Very Happy Very Happy Very Happy
την καλύτερη δουλειά κάνεις
Η διαιτα ειναι μεγαλο λαθος. Ψυχαναλυση πρεπει να αρχισουμε.. Αντι να προσπαθουμε να χασουμε τα κιλα μας, πρεπει να προσπαθησουμε να τα αποδεχτουμε ρε.. Για να μη μας πειραζουν, καταλαβατε??? Razz Razz Razz Razz

NAI ALLA DEN NOMIZW PWS SYMFWNOUNE KAI TA ROUXA SE AYTO.. Very Happy

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια,τι κανετε?εγω ειμαι πολυ κουρασμενη.επλενα τα χαλια μου.δεν διαβασα τα νεα σας,εχουμε τιποτα σημαντικο?η σωσω γεννησε τελικα,μαθατε τιποτα?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/

εαν το ειχα δει λιγο νωριτερα!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευάκι έγραψε:
κι εδω αξιζει τον κοπο να ρωτησω λες????
σπιτια-οικογενεια-δουλειες δεν εχουν?????????μονο με εμας γιατι ασχολουνται????
ασε και το αλλο,πηγαμε πηραμε εμεις παιδικο δωματιο και αφου το ειδε πηγαν και πηραν ιδιο!!!!!!!!!!ιδια κουκετα,ιδια γωνιακη ντουλαπα ιδια ολα!!!!!!
ενταξει ειπαμε ωραιο επιπλαδικο,ωραιες τιμες αλλα εχει 150 σχεδια,παρε κατι αλλο!!!!!!!!!!!
GET A LIFE OF YOUR OWN!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

valerakievelinaki έγραψε:σκεφτομαι οτι σε λιγες ωρες κλεινει τα 3 του χρονια το μικρο μου μπισκοτακι !! αχχχ πως περνανε ετσι τα χρονια ;;;

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????


mama katerina έγραψε:MOLIS ANAKALYPSA PWS DEN MOU KANOUN TA ROUXA MOU! W NAI EXW FTASEI STO APROXWRHTO! STENAXWRE8HKA ALLA PEISMWSA KI OLAS! Sad Sad Sad Sad

ελα να κανουμε παρεα!!!!!!

antonia32 έγραψε:παρε κανενα κομτρεξ κολτ και βαλε οτριβιν. ρε συ η ολιβια που ηταν το πρωι στο λιαγκα ειναι η δικη μασ ολιβια;

ναι ναι η δικια μας Ολιβια!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε Αθηνουλα να κανουμε παρεα αλλα δεν ερχεσαι αυριο... Crying or Very sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κατερινα με τρομαζεις!!!!εισαι και συνωνοματη με τη γειτονισσα....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κατερινα με τρομαζεις!!!!εισαι και συνωνοματη με τη γειτονισσα....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ααα σοβαρα??? ΚΑΤΙΡΙΝΑ κι αυτη? ο μάι γκοντ! Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κατερινα με τρομαζεις!!!!εισαι και συνωνοματη με τη γειτονισσα....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ααα σοβαρα??? ΚΑΤΙΡΙΝΑ κι αυτη? ο μάι γκοντ! Shocked

κατιρινα ή αλλιως "ελα βρε"...γιατι οποτε σε βλεπει-χτυπαει τηλεφωνο-θυροτηλεφωνο δε λεει ποτε καλημερα ή καλησπερα λεει "ελα βρε κερνας καφε?" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Twisted Evil

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας κοριτσια,τι κανετε?εγω ειμαι πολυ κουρασμενη.επλενα τα χαλια μου.δεν διαβασα τα νεα σας,εχουμε τιποτα σημαντικο?η σωσω γεννησε τελικα,μαθατε τιποτα?

γεια σου Γεωργια!!! κατσε και χαλαρωσε τωρα!!!!! θα εχει γεννησει η Σωσω σιγουρα τωρα θα κραταει αγκαλιτσα την κορουλα της!

Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:

μηπως εχει αποκτησει μια μικρη εμμονη??????

μικρη το λες αυτο?????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


σουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κατερινα με τρομαζεις!!!!εισαι και συνωνοματη με τη γειτονισσα....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ααα σοβαρα??? ΚΑΤΙΡΙΝΑ κι αυτη? ο μάι γκοντ! Shocked

κατιρινα ή αλλιως "ελα βρε"...γιατι οποτε σε βλεπει-χτυπαει τηλεφωνο-θυροτηλεφωνο δε λεει ποτε καλημερα ή καλησπερα λεει "ελα βρε κερνας καφε?" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Twisted Evil

αχαχαχαχαχαχαχαχα πωπω πικρα! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε και καυγα διαρκειας σημερα το απογευμα με τον αντρα μου.στην αρχη ελεγε να παμε,δε πειραζει αμα δε περασουμε καλα σημασια εχει να περασουν τα παιδια καλα.μετα του ελεγα οτι στο δικο μας παρτυ δεν ηρθαν,το επαιξαν οτι δε καταλαβε καλα(εγκω ντεν ξερει ελληνικος κι ετσι...)αυτη μονο θελει να εχει κοσμο στη χαρα του παιδιου της?εγω οχι?ασε που στο προηγουμενο παρτυ της ηταν μια εκει και ουρλιαζει σαν την παπαρηγα για την καταφορη αδικια που πληττει μονο αυτην....... Shocked Shocked Shocked Shocked
και αφου τα θυμηθηκε αυτα ο βαγγος λεει καλα δεν παμε.και μετα μας επιασε η απελπισια οτι θα χρωσταμε επισκεψη και μηπως τελικα καλυτερα ειναι να παμε να "χαθουμε" μεσα στον κοσμο να γλιτωσουμε την αποκλειστικοτητα?????????????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσακια μου ομορφα!!!σημερα στο mega ειχε την ολιβια ,κ ελεγα κατι μου θυμιζει αυτη κ μετα την θυμηθηκα οτι ειναι η ολιβια απο εδω,ειχε κ την μπεμπα της κ ελεγε συμβουλες για τα μωρα,...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις