Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
615 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 615 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κοριτσια εν ταχει να σας πω το
θεμα μου!μερικες θα το ειδαν και στο φου-μπου.εχω μια
γειτονισσα 22-23 χρονων απο ρωσσια καπου εκει εν πασει
περιπτωσει.παντρεμενη με ελληνα,ζει με τον αντρα τα παιδια και τα
πεθερικα της.η πεθερα της εχει καρκινο και οσο εκανε χημειοθεραπειες
πηγαινα της εκανα τις ενεσεις για να μη πληρωνει η γυναικα την "βοηθεια
στο σπιτι" αφου μπορουσα σιγα το πραμα.το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου
εχει γινει κολλιτσιδα.και μαλιστα ασχημη κολλιτσιδα...ετσι και δει το
αμαξι στο παρκινγκ τσουπ στο θυροτηλεφωνο "ελα βρε κερνα εναν καφε" ή
πιο σπανια παιρνει τηλεφωνο και δε λεει να το κλεισει.χτυπαει τα
κουδουνια 10 παρα το βραδυ "να ανεβουμε να παιξουν τα παιδια?"
ε
κοπελα μου ε πια!εγω καταρχας δουλευω,δεν εχω κανεναν σπιτι να μοιραστει
τις δουλειες μαζι μου και τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι στερουμαι απο
τον υπνο μου για να μαγειρεψω ωστε το απογευμα να εχω δουλιτσες ναι μεν
αλλα να μπορω να δω και τα παιδια μου.θες να ερθεις?να ερθεις
μαλιστα,παρε με ομως ενα τηλεφωνο να το ξερω απο την προηγουμενη να
μοιρασω τις δουλειες μου ετσι ωστε να προλαβω κι εγω να πιω καφε και να
μην τρεχω μετα σα το βεγγο...μην πολυλογω ομως με πηρε τηλεφωνο την περασμενη βδομαδα
και μεσα σε ολα ειπε θα κανει γενεθλια την κορη της το σαββατο που μας περασε,της ειπα
κι εγω οτι εχω εφημερια και δε νομιζω ο βαγγελης μετα απο 1 μηνα ασκηση
να παρει τα παιδια να τα παει στο παρτυ χωρις εμενα...και χτυπαει το
θυροτηλεφωνο 2 μερες μετα να μου πει οτι θα κανει το παρτυ την κυριακη για να
μας βολευει και να παμε κι εμεις........τεσπα λεω δε το γλιτωνουμε...το σαββατο λοιπον και ενω γυριζω απο τη δουλεια στις 4 και πρεπει να ξαναφυγω στις 10 γιατι ημουν νυχτερινη -ειχα και τον μπαμπα στο νοσοκομειο και ετρεχα και εκει-χτυπαει στις 5 το μεσημερι το θυροτηλεφωνο..."ελα βρε δε πιστευω να σε ξυπνησα,το παρτυ ακυρο γιατι ειναι αρρωστα τα παιδια"... Shocked Shocked Shocked ρε κοπελια ελεος δλδ...ας μας το ελεγες το βραδυ,ας επαιρνες ενα τηλεφωνο στις 7,στις 8 στις 9........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!τα πηρα στο κρανιο οπως καταλαβατε...ξαναδινω τοπο στην οργη....σημερα το απογευμα στις 6.20 ξαναχτυπαει το θυροτηλεφωνο...θα μου πεις 6.20 αλλα κοιμομασταν ολοι..ανοιγω παλι ξεμαλλιασμενη αφου μας ξυπνησε ολους "αχ σας ξυπνησα?το παρτυ θα γινει την κυριακη" ρε κοπελα μου καταλαβαινεις τι εστι δουλευω νυχτερινος?εγω μπορει να θελω να κοιμαμαι ολο το απογευμα για να ειμαι ξεκουραστη στη δουλεια μου...θα σε ρωτησω δλδ?ελεος πια......τηλεφωνο δεν μπορεις να σκεφτεις να παρεις?????μονο το κουλο σου ξερεις να μη ξεκολλας απο το θυροτηλεφωνο μου????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil δε μπορω να το αποφυγω οπως
καταλαβατε.......και δε θελω να βαλω και το χερι στην τσεπη
παλι......... Rolling Eyes εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?

Θα πηγαινα να μεινω διπλα σε μια γλυκεια κοπελα!! Ε; ε;;;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Για εμένα λέει Ευάκι Very Happy Very Happy

Μόνο γειτονιά θα αλλάξεις...το χωριό θα μείνει ίδιο!!

χαχαχαχα οτι θα σφαζονταν στην ποδια μου δε το'χα φανταστει!!!

mama katerina έγραψε:Ευακι σε καταλαβαινω εχω κι εγω μια ιδια γειτονισσα ρωσιδα που με εχει φαει να ερθει κι ολο το αποφευγω γιατι ξερω πως θα καταληξει σαν το δικο σου επισης ειμαι της αποψης πως οταν δεν εχω να πω κατι με εναν ανθρωπο ποιος ο λογος να πινω και καφε μαζι του? δεν μπορω και δεν γινεται!!!!!
δεν υπαρχει ευκολος δρομος στην περιπτωση σου! πρεπει να μιλησεις! να εξηγησεις πως εισαι εργαζομενη και δεν μπορει να σου χτυπαει ο καθενας οτι ωρα γουσταρει το θυροτηλεφωνο απλα και σταρατα πεστο!!!!!! αν δεν μιλησεις δεν θα καταλαβει το ξερω γιατι κι εγω το εχω διπλα μου! οσο για το παρτυ θες να πας? αν δεν θες μπορεις να πεις οτιδηποτε και να μην πας

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/
αμαν! πονεσαν τα ματια μου! η χαρα της ψευτοβυζουμπας, του εξτε και του ακρυλικου (νυχιου)! μπλιαχ....! η κιτσαρια σε ολο το μεγααλειο. το ροζουλι ειναι το λιγοτερο που με ενοχλησε

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ αυτες ρε συ δεν καταλαβαινουν εδω η δικια μου ολο μου λεει θα ερθω μια μερα και ολο την αποφευγω μεχρι που δεν εχω απαντησει οταν μου ειπε μια μερα θα ερθω! αφου με ειδε η μαμα μου και μου την ειπε "καλε πως μιλας ετσι?" ασε μανα δεν ξερεις της λεω μη μιλας! μετα επιασε την πεθερα μου και της λεει "πεστη Κατιρινα (σου κανω και την προφορα) οτι θα παω την τριτη το πρωι!!!!!" αμαν τι με θες εμενα! την επομενη την βλεπω εξω και της λεω " δεν μπορω την τριτη που ειπες στην πεθερα μου και σε παρακαλω αλλη φορα να κανονιζεις με μενα" καλα μου λεει πεσμου εσυ οταν ειναι και μετα απο μια εβδομαδα επιασε την μαμα μου στη λαικη και της λεει "πες στη Κατιρινα θα παω την παρασκευη" Shocked τι της λες τωρα? ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ αυτες ρε συ δεν καταλαβαινουν εδω η δικια μου ολο μου λεει θα ερθω μια μερα και ολο την αποφευγω μεχρι που δεν εχω απαντησει οταν μου ειπε μια μερα θα ερθω! αφου με ειδε η μαμα μου και μου την ειπε "καλε πως μιλας ετσι?" ασε μανα δεν ξερεις της λεω μη μιλας! μετα επιασε την πεθερα μου και της λεει "πεστη Κατιρινα (σου κανω και την προφορα) οτι θα παω την τριτη το πρωι!!!!!" αμαν τι με θες εμενα! την επομενη την βλεπω εξω και της λεω " δεν μπορω την τριτη που ειπες στην πεθερα μου και σε παρακαλω αλλη φορα να κανονιζεις με μενα" καλα μου λεει πεσμου εσυ οταν ειναι και μετα απο μια εβδομαδα επιασε την μαμα μου στη λαικη και της λεει "πες στη Κατιρινα θα παω την παρασκευη" Shocked τι της λες τωρα? ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ
οντως δεν καταλαβαινουν αυτες. εμενα ειχε προσπαθησει να μου γινει κολιτσιδα μια ρουμανα(νομιζω)απο την γειτονια. ελεος λεω, απο που κι ως που? στην αρχη ημουν καπως ευγενικη, μετα ομως που με επρηζε σταματησα να της μιλαω ελπιζοντας να παρεξηγηθει. και μαλλον το πετυχα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ αυτες ρε συ δεν καταλαβαινουν εδω η δικια μου ολο μου λεει θα ερθω μια μερα και ολο την αποφευγω μεχρι που δεν εχω απαντησει οταν μου ειπε μια μερα θα ερθω! αφου με ειδε η μαμα μου και μου την ειπε "καλε πως μιλας ετσι?" ασε μανα δεν ξερεις της λεω μη μιλας! μετα επιασε την πεθερα μου και της λεει "πεστη Κατιρινα (σου κανω και την προφορα) οτι θα παω την τριτη το πρωι!!!!!" αμαν τι με θες εμενα! την επομενη την βλεπω εξω και της λεω " δεν μπορω την τριτη που ειπες στην πεθερα μου και σε παρακαλω αλλη φορα να κανονιζεις με μενα" καλα μου λεει πεσμου εσυ οταν ειναι και μετα απο μια εβδομαδα επιασε την μαμα μου στη λαικη και της λεει "πες στη Κατιρινα θα παω την παρασκευη" Shocked τι της λες τωρα? ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ

κι εδω αξιζει τον κοπο να ρωτησω λες????
σπιτια-οικογενεια-δουλειες δεν εχουν?????????μονο με εμας γιατι ασχολουνται????
ασε και το αλλο,πηγαμε πηραμε εμεις παιδικο δωματιο και αφου το ειδε πηγαν και πηραν ιδιο!!!!!!!!!!ιδια κουκετα,ιδια γωνιακη ντουλαπα ιδια ολα!!!!!!
ενταξει ειπαμε ωραιο επιπλαδικο,ωραιες τιμες αλλα εχει 150 σχεδια,παρε κατι αλλο!!!!!!!!!!!
GET A LIFE OF YOUR OWN!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
Nena έγραψε:Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/
αμαν! πονεσαν τα ματια μου! η χαρα της ψευτοβυζουμπας, του εξτε και του ακρυλικου (νυχιου)! μπλιαχ....! η κιτσαρια σε ολο το μεγααλειο. το ροζουλι ειναι το λιγοτερο που με ενοχλησε

Ώπα βρε Νενα και ετοιμαζομουν να παω για υπνο... Τι ήταν αυτο που είδαν τα γλαρωμένα μου ματάκια και ανοίξανε; Άντε να νυστάξω πάλι!

Καλέ σε αυτό τον γάμο μέχρι και οι καλεσμένοι είναι ντυμένοι περίεργα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ αυτες ρε συ δεν καταλαβαινουν εδω η δικια μου ολο μου λεει θα ερθω μια μερα και ολο την αποφευγω μεχρι που δεν εχω απαντησει οταν μου ειπε μια μερα θα ερθω! αφου με ειδε η μαμα μου και μου την ειπε "καλε πως μιλας ετσι?" ασε μανα δεν ξερεις της λεω μη μιλας! μετα επιασε την πεθερα μου και της λεει "πεστη Κατιρινα (σου κανω και την προφορα) οτι θα παω την τριτη το πρωι!!!!!" αμαν τι με θες εμενα! την επομενη την βλεπω εξω και της λεω " δεν μπορω την τριτη που ειπες στην πεθερα μου και σε παρακαλω αλλη φορα να κανονιζεις με μενα" καλα μου λεει πεσμου εσυ οταν ειναι και μετα απο μια εβδομαδα επιασε την μαμα μου στη λαικη και της λεει "πες στη Κατιρινα θα παω την παρασκευη" Shocked τι της λες τωρα? ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ

κι εδω αξιζει τον κοπο να ρωτησω λες????
σπιτια-οικογενεια-δουλειες δεν εχουν?????????μονο με εμας γιατι ασχολουνται????
ασε και το αλλο,πηγαμε πηραμε εμεις παιδικο δωματιο και αφου το ειδε πηγαν και πηραν ιδιο!!!!!!!!!!ιδια κουκετα,ιδια γωνιακη ντουλαπα ιδια ολα!!!!!!
ενταξει ειπαμε ωραιο επιπλαδικο,ωραιες τιμες αλλα εχει 150 σχεδια,παρε κατι αλλο!!!!!!!!!!!
GET A LIFE OF YOUR OWN!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αμαν εχει προχωρησει δλδ σε εσας ετσι???? αρρωστια! καλα ξεμπερδεματα! κανε αυτο που ειπε η trilly


trilly καλα εκανες κι εγω τωρα την εχω αποφυγει επειδη ειναι χειμωνας και δεν με βλεπει στη βεραντα ..το καλοκαιρι εχουμε καινουργιο κυκλο! χαχαχαχχαχαχαχα

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

ρε κατερινα καλα τα λες και καλα τα καταλαβαινω κι εγω.αυτη αφου μας ξυπνησε την πρωτη φορα δε μπορεσε να ειναι λιγο διακριτικη και να στειλει ενα μηνυμα,να παρει ενα τηλεφωνο.ξανα θυροτηλεφωνο?ελεος!!!!!!!!ειναι βιδωμενο το χερι της πανω στο κουμπι μας?τι να πω?εγω ετσι θα εκανα απο την πρωτη φορα...ασε που στα δικα μας γενεθλια που καλεσα για να βγω απο την υποχρεωση που μας ειχε καλεσει στο αλλο της παιδι δεν ηρθε,ταχα μου δε καταλαβε...ρε κοπελια ολη μερα κοιτας ποτε μπαινω σπιτι μου και μετα τσουπ πατας θυροτηλεφωνο εκεινη τη μερα δεν ειδες 30 ατομα στο μπαλκονι να εχω και να ερθεις?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ αυτες ρε συ δεν καταλαβαινουν εδω η δικια μου ολο μου λεει θα ερθω μια μερα και ολο την αποφευγω μεχρι που δεν εχω απαντησει οταν μου ειπε μια μερα θα ερθω! αφου με ειδε η μαμα μου και μου την ειπε "καλε πως μιλας ετσι?" ασε μανα δεν ξερεις της λεω μη μιλας! μετα επιασε την πεθερα μου και της λεει "πεστη Κατιρινα (σου κανω και την προφορα) οτι θα παω την τριτη το πρωι!!!!!" αμαν τι με θες εμενα! την επομενη την βλεπω εξω και της λεω " δεν μπορω την τριτη που ειπες στην πεθερα μου και σε παρακαλω αλλη φορα να κανονιζεις με μενα" καλα μου λεει πεσμου εσυ οταν ειναι και μετα απο μια εβδομαδα επιασε την μαμα μου στη λαικη και της λεει "πες στη Κατιρινα θα παω την παρασκευη" Shocked τι της λες τωρα? ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΝΝΝΝΝ

κι εδω αξιζει τον κοπο να ρωτησω λες????
σπιτια-οικογενεια-δουλειες δεν εχουν?????????μονο με εμας γιατι ασχολουνται????
ασε και το αλλο,πηγαμε πηραμε εμεις παιδικο δωματιο και αφου το ειδε πηγαν και πηραν ιδιο!!!!!!!!!!ιδια κουκετα,ιδια γωνιακη ντουλαπα ιδια ολα!!!!!!
ενταξει ειπαμε ωραιο επιπλαδικο,ωραιες τιμες αλλα εχει 150 σχεδια,παρε κατι αλλο!!!!!!!!!!!
GET A LIFE OF YOUR OWN!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αμαν εχει προχωρησει δλδ σε εσας ετσι???? αρρωστια! καλα ξεμπερδεματα! κανε αυτο που ειπε η trilly


trilly καλα εκανες κι εγω τωρα την εχω αποφυγει επειδη ειναι χειμωνας και δεν με βλεπει στη βεραντα ..το καλοκαιρι εχουμε καινουργιο κυκλο! χαχαχαχχαχαχαχα
ωχ! το καλοκαιρι δλδ θαχεις να μας λες καινουριο κυκλο επεισοδιων!!! χα χα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι οτι σε λιγες ωρες κλεινει τα 3 του χρονια το μικρο μου μπισκοτακι !! αχχχ πως περνανε ετσι τα χρονια ;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:


trilly καλα εκανες κι εγω τωρα την εχω αποφυγει επειδη ειναι χειμωνας και δεν με βλεπει στη βεραντα ..το καλοκαιρι εχουμε καινουργιο κυκλο! χαχαχαχχαχαχαχα
ωχ! το καλοκαιρι δλδ θαχεις να μας λες καινουριο κυκλο επεισοδιων!!! χα χα![/quote]


ναι χαμος!!!!!! και δεν μασαει η γυναικα λεμεεεε scratch

valerakievelinaki έγραψε:σκεφτομαι οτι σε λιγες ωρες κλεινει τα 3 του χρονια το μικρο μου μπισκοτακι !! αχχχ πως περνανε ετσι τα χρονια ;;;

Βαρβαρα να σου ζησει!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαρβάρα να σου ζήσει η ζουζού!

Αμάν βρε Νένα! Είναι που είναι το στομάχι μου χάλια, είδα και την επέλαση του ροζ και έδεσε το θέμα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/

και οχι απλο ροζ! ροζ-φουξια παρακαλω!!
και ολες υπεροχες "ετσι απλα" Laughing

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω κοριτσια μου !!! και σε εσας ευχομαι υγεια και ευτυχια σε οτι κιαν κανετε !!
ειναι ξερετε αυτες οι στιγμες που που δεν ξεχνιουνται ποτε και δεν συγκρινονται με τιποτα !!! καθε φορα την στιγμη που σβηνουν τα κερακια τους δεν βλεπω κανεναν μονο την πρωτη φορα που τα ειδα !!!αστο καλο θα κλαψω (παλι )

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δλδ βρε κοριτσια για να περιφρουρησεις την οικογενεια σου πρεπει να γινεις κατι που δεν εισαι?να γινεις αγενης,προσβλητικος?ελεος...δεν μπορει απλα η αλλη να καταλαβει οτι καποια πραματα καλο ειναι να τα προσεχουμε?δλδ το να χτυπας ολη την ωρα το θυροτηλεφωνο μου σου προκαλει τοση ικανοποιηση,δεν κρατιεσαι και τρεχεις στις 5 τζαστ, που δε σε αφηνει να σκεφτεις την παραμικρη πιθανοτητα να κοιμαμαι το μεσημερι? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια μου !!! και σε εσας ευχομαι υγεια και ευτυχια σε οτι κιαν κανετε !!
ειναι ξερετε αυτες οι στιγμες που που δεν ξεχνιουνται ποτε και δεν συγκρινονται με τιποτα !!! καθε φορα την στιγμη που σβηνουν τα κερακια τους δεν βλεπω κανεναν μονο την πρωτη φορα που τα ειδα !!!αστο καλο θα κλαψω (παλι )
να σου ζησει το μπισκοτακι κοπελα μου! και καλα κανεις και συγκινεισαι.σιγα τωρα. φυσιολογικα πραγματα. το λεω κι εγω γιατι σε λιγο καιρο χρονιζει η δικια μου και σημερα που εγραφα τος πρωτες της προσκλησεις για το παρτυ με πηραν τα ζουμια.οποτε σε καταλαβαινω!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Nena έγραψε:Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/

και οχι απλο ροζ! ροζ-φουξια παρακαλω!!

και ολες υπεροχες "ετσι απλα" Laughing


Ο γάμος της Barbie! and they lived happily ever after.... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 654316

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τι θα γινει με τον ιο σε πολλα θεματα δεν μπορω να μπω.και σε εσας το ιδιο συμβαινει?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε παιδι μου πολυ κλαμα !!! ενω ειμαι αναισθητη γενικα και δεν κλαιω σχεδον ποτε παντα στα γεννεθλια τους κλαιω !!! φανταζεσαι στους γαμους τους ;;; πρωτα ο θεος γερα να ειναι !!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΡΒΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΒΑΛΕΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627

zoyzoy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
GEIA SAS EIMAI KAINOYRGIA STHN PAREA SAS.... TI KANETE?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:ΒΑΡΒΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΒΑΛΕΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627


Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 για τον αγγελο Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 για τον παναγιωτη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590για τον λαζαρο Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 για το ναυσικακι μας
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 334590 για εσενα !! σε ευχαριστω πολυυυυυυυ πολυυυυυ ελενητσα μου !! υγεια σε ολον τον κοσμο !! το παιδι πως ειναι καλητερα;;;

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!Η ΕΒΕΛΙΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ?ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 12978 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 860530

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!Η ΕΒΕΛΙΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ?ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 12978 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 860530

μινα μου καλη να σαι καλα να χαιρεσαι το κουκλακι σου !! να ειναι γερο και καλοτυχο παντα !! δεν το πετυχες ακριβως χαχχαχα το βαλερακι μου εχει τα γεννεθλια του!! φτανει η ευχη σου δεν πειραζει !! εσυ τι εκανες ολα καλα ;;; σου εφυγε λιιιιιιγο το αγχος ;;;

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ζουζου καλωσηρθες !!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΤΟ ΒΑΛΕΡΙΑΚΙ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ?ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 130627 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 12978 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 24 860530

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις