Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
592 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 592 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε δεν το εβαλα γι αυτο (Money bags) απλα αν κανετε την προσθεση οντως βγαινει 111..... Very Happy

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Σούλα έγραψε:Γιατί δεν λέει να μου έρθει η περίοδος???
γιατι?ε?γιατι?μηπως.......



Αχ τουρτίτσα δεν ξέρω γιατί..
είναι από τις πολυκυστικές???
είναι από κρύωμα??
είναι από το άγχος??
.....είναι μωρό???
δεν ξέρω αυτό που ξέρω είναι πως δεν αντέχω ΑΛΛΟ...
και για μωρό δεν είμαστε Crying or Very sad
αλλά αν έγινε η σύλληψη πάει!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη ο αντρας μου δεν ειναι σπιτι.να ανησυχω;;; χαχαχα. εν τω μεταξυ ο δικος μου λειπει και δεν ξερει και τι εχει γινει. να κουσω κα ι τη δικη του πλευρα! βιβη μη μου πεις οτι και απο τις αδελφες σου εισαι η μεγαλυτερη γτ θα τρελαθω!

http://stardustwork.blogspot.com

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν είμαι έγκυος τελικά.... Ένα ωραιότατο αρνητικό τεστ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Άρρωστη είμαι τελικά και όχι έγκυος... Αμάν...

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενα μου μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν. διασκεδαστε την προσπαθεια Embarassed Cool χωρις αγχοσ και σε λιγο καιρο θα σου λεμε : "μ'ενα πονο"

http://stardustwork.blogspot.com

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φέτος τον Οκτώβριο θα έχουμε 5 Κυριακές, 5 Δευτέρες και 5 Σάββατα.
Αυτό συμβαίνει μόνο κάθε 823 χρόνια.

Όποιος μήνας ξεκιναει απο Σάββατο θα εχει 5 Σάββατα και 5 Κυριακες . Κι αν εχει 31 θα εχει και 5 Δευτέρες. Ω του θαύματος! Το ιδιο συνέβη και το 2005, τον Οκτωβρη, ο οποιος ξεκινησε παλι απο Σαββατο και ειχε 5 Σαβ/Κυρ/Δευ.
Και ο φετινος Ιανουαριος επίσης. Και ο Δεκεμβριος του 2012. Και αρκετοι ακομα μηνες μεσα σε αυτα τα 823 χρονια.

Αυτά τα συγκεκριμένα έτη είναι γνωστά ως «Moneybags» ("σακούλες λεφτά")
Οπότε υποθέτω οτι τα money bags θα μας ερθουν με δοσεις μεσα σε αυτα τα 823 χρονια...

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σούλα έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Σούλα έγραψε:Γιατί δεν λέει να μου έρθει η περίοδος???
γιατι?ε?γιατι?μηπως.......



Αχ τουρτίτσα δεν ξέρω γιατί..
είναι από τις πολυκυστικές???
είναι από κρύωμα??
είναι από το άγχος??
.....είναι μωρό???
δεν ξέρω αυτό που ξέρω είναι πως δεν αντέχω ΑΛΛΟ...
και για μωρό δεν είμαστε Crying or Very sad
αλλά αν έγινε η σύλληψη πάει!!

ποσες μερες εχεισ καθυστερηση; γτ δεν κανεις ενα τεστ η κμ χοριακη;

http://stardustwork.blogspot.com

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα σας σήμερα έχω ευχαριστες δουλειες να κάνω θα φυγουμε τριημερο για τον βολο οικογενειακως, ειπα στον άντρα μου να πάμε και λιγο στο πήλιο αφού θα παμε στον βολο .εχω πακεταρισμα.....

ποσο σε ζηλευω!!!!!θελω και εγω να φυγω!

marinaki <3 <3 έγραψε:καλημερααααααα!!!!κοριτσια ειμαι χαλιαααααααα δεν παλευετε Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 ποναει ο λαιμος μου κ εχω τρομερο βηχα κ φτερνησμα εχω γινει λιωμα κ σημερα ειναι χειροτερα,τα τσαγια δεν μου κανουν τπτ.καμια ιδεα να μου περασει δεν θελω να παρω φαρμακααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 679259

καμια καραμελιτσα δοκιμασες?εαν κανεις και πυρετο παρε ενα depon!

mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

περαστικα!χαμος απο ιωσεις!

tatijana έγραψε:Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

elena25 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!

η πεθερα σου πλεον ειναι εκτος συναγωνισμου

Ο άντρας μου δεν είχε βάρδια σήμερα και ήρθε 11 το πρωί! Τώρα τον πήρανε τηλέφωνο να ξαναπάει για βάρδια γιατί αυτός που είχε κανονικά αρρώστησε!!!

Αμάν πια! Και είχα σχέδια για απόψε... (Μη πάει το μυαλλό σας στο πονηρό, ρομαντικό δείπνο έλεγα να ετοιμάσω, αλλά τώρα μόνη μου θα τα φάω όλα!)

και μετα το δειπνο τι???? Embarassed Embarassed

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα νευρα μου κροσια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
μολις με πηρε τηλ ενας παλιμα@@@@,με αποκρυψη φυσικα,μου ψιθυριζε κατι,δεν ξερω τι,δεν ακουγα,αναστεναζε.αρχικα νομιζα οτι καποιος πηρε κατα λαθος,αλλα μετα ξαναπηρε.

πολυ ανωμαλος κοσμος κυκλοφορει!

Σούλα έγραψε:Γιατί δεν λέει να μου έρθει η περίοδος???

μηπως αντι για την περιοδο ερθει καποιος αλλος????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπεραααα!τη κανετε;εμας εδω ειναι μια δυσκολη ωρα γιατι ετοιμαζουμε τα παιδια για γαλα και υπνο!!!
θα τα πουμε σε λιγουλακι!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Περιμένω τον άντρα μου να φάμε κι ακόμη!Έχω ξεληγωθεί. Κοιμάται και η μικρή. Μόλις φάμε θα κάνω το νύχι. Μαρή κυρία Εύη, κανόνισε να μην μου πετύχει! bom

πετυχε τελικα???

elena25 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
εγω μαρη σε απαντησα σε ρωτησα και για το αβαταρ σου και δε μου εριξες ουτε μια ματια!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κυρά-Εύα μου, νομίζεις ότι δε σου έριξα ματιά... Και ματιά σου έριξα, και για τις πίτσες διάβασα... Αλλά είσαι θρασύτατο άτομο και δε σου απάντησα! Απαξιώ! Άκου εκεί να μιλάει για πίτσες και μάλιστα όχι πίτσα (ενικός) πίτσες (πληθυντικός)! Και το άβατάρ μου πηγαινοέρχεται εκνευρισμένο γιατί δεν έφαγε ούτε ψίχουλο από αυτές! Γκαγκάτιν;;; (που λέει και η Φλώρα! χαχαχαχαχαχα!)

elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, τι λόγια είναι αυτά;;

Μπήκε... Αχ δεν μπαίνει...

Ντροπή βραδιάτικά...Embarassed Embarassed Embarassed

πονηρουλικο!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Τι να πω;;;... Ντρέπομαι....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
με καλυψες..........αντε γιατι πολυ καιρο δε μιλαω αλλα να μου προσαπτουν οτι πρωτη εγω δημιουργησα κλιμα ειναι πολυ.......

Άντε βρε... Μάτια έχουμε και βλέπουμε![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχα ωραιο το γκαγκαντιν!!!!!!!!!
θα το λεω κι εγω!!!!!!!!!


Vivian έγραψε:
mamavivo έγραψε:
καλυτερα να τραγουδησετε "περασμενα -ξεχασμενα ,ολα καλα"ΓΑΡΜΠΗ ,ΩΡΑΙΟ ΣΟΥΞΕΔΑΚΙ ...

Σου αρεσει και η Γαρμπη;;; Εχεις αρχιζει να με προβληματιζεις!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ναι να το κοιταξεις αυτο!!! Razz Razz

athina24 έγραψε:που μπορει να εχω βαλει τα παπουτσια του αντρα μου?στην παπουτσοθηκη δεν ειναι...επισης ουτε στη ντουλαπα,ουτε κατω απο το κρεβατι,ουτε στην αποθηκη και αυτε στο παταρι!!!!!!!
οεο??????? scratch scratch

στα παιχνιδια τωνπαιδιων κοιταξες??? Rolling Eyes

desT έγραψε:
antonia32 έγραψε:τωρα που το ανεφερε η ελενα το φαγητο ξερετε καμια ωραια συνατγη με μελιτζανα. ο αντρας μου δε θελει ιμαμ κ μουσακα παλι. τι θα κανω τις μελιτζανες; θα φυτρωσουν στο ψυγειο στο τελος. εγω ενα μουσακα ηθελα να κανω (μου ρθε η λιγουρα οταν ειδα το παστιτσιο σου ρε κατερινακι!!!!!!!), αλλα δεν καιγεται ο συζυγος

Στο 'Τι μαγειρεύουμε σήμερα' κάπου έχει κάποια μια ωραία συνταγή μακαρόνια με μελιτζάνα. Γίνονται πολύ ωραία.

εγω κανω σαλτσα μελιτζανα για τα μακαρονια αλλα μαλλον αργησα!!! Very Happy

naysika έγραψε:πριν λιγο γυρισαμε απο την ΟΡΛ!!ο Παναγιωτης μου εχει οξια φαριγκιτιδα και ξεκινησε αντιβιωση! ουφ αντε παλι απο την αρχη!!!

περαστικα κοριτσακι μου!!!

swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΜΕ!! Shocked Shocked Shocked Shocked

να σου ζησει κοπελα μου!!!!(αργησα παλι... Rolling Eyes )

desT έγραψε:Το κέικ έγινε και το μισό φαγώθηκε κιόλας. Ήταν στο σπίτι ο αδερφός μου και το δοκίμασε και λέει ότι είναι καλούτσικο.
Τι να πω... το περίμενα πιο εντυπωσιακό. Πάω να δοκιμάσω λίγο ακόμα να σας πω ακριβώς πως είναι.

ετσι που το πας δοκιμη στη δοκιμη θα τελειωσει!!! Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
αλικακι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:η κορη η μεγαλη πηρε ποιημα για την 28η οκτωβριου.εχει 2 στροφες και εμαθε κιολας την 1η.το κοριτσακι θα πει το πρωτο της ποιημα κα εγω θα την καμαρωνω.
η μικρη μου εχει μυξουλες παλι πριν καμια ωρα ανεβασε και πυρετο 38.αντε να δουμε τι βραδυ θα περασουμε παλι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Περαστικά,Γεωργία μου,στο κοριτσάκι σου.Αμάν,μ'αυτές τις ιώσεις...ακούω για πυρετό και μυξούλες και τρελλαίνομαι!!!!
Αααα,και μπράβο στην μεγάλη σου!!!Φαντάζομαι πως θα καμαρώνεις ε???
ευχαριστω αλικη.για την μεγαλη δεν φανταζεσαι πως καμαρωνω,ελπιζω μονο να μην με παρουν τα ζουμια εκεινη την μερα.αλλες κοροιδευα εγω θα κλαιω.σε λιγα χρονια να δεις και εσυ ετσι θα νιωθεις.

να σε παρουν τα ζουμια!και καλα θα κανεις!ειναι μοναδικες αυτες οι πρωτειες!!!! I love you

mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσια! περαστικα στις αρρωστουλες! και μενα με κολλησαν οι κορες μου!!!! Rolling Eyes

περαστικααααααααα!!!!!!!!


mama katerina έγραψε:
koukida έγραψε:Κατερινα οι κραμερ
????
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ειναι κ χειμωνας- τελος κ τα τσοκαρα!!!

θα αρχισουμε τα σαμπω! αχαχαχα Very Happy

απ'οτι βλεπω οι απο κατω σας ησυχια δε θα βρουν!!! Razz Razz Razz Razz

tatijana έγραψε:Θελετε να γελασετε?
Η μανα του αντρα μου εστειλε χθες δωρο για τον γιο μου.Για την βαφτιση η οποια εγινε πριν απο 1,5 μηνα....

Καλο?

Εχει μια χρονο καθυστερηση αυτη η γυναικα.Στα γεννητουρια ηρθε 3 μερες αφου γεννησα...

Καλυτερο????

εμενα ηρθε 10 μερες μετα τη γεννα πως κανεις ετσι? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
τι δωρο εστειλε???????????????

tatijana έγραψε:

Να το εβλεπε κι ο δικος μου καλο δε θα ηταν που μου λεει συνεχεια "εεε,μανα μου ειναι"
Του σπας τα δοντια εκεινη την ωρα?

του τα σπας.......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:διονυση λενε τονπεθερο μου, αλαλ το παιδι το βγαλαμε γιωργο απο τον παππου του αντρα μου. καθηγητης ειναι ο αντρας μου και εχει φροντηστηριο.ΝΟΜΙΖΕΙΣ..ΤΑΡΙΦΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩ Α! ρε συ το παιδι μου ειναι 9 μηνωνκαι ειναι σαν το δικο σου σε μεγεθος. θηριο! τι να τον κανω; και τρωει και πετρες αυτο το μωρο! και αυτο απο μενα το πηρε!!! Laughing


διονυση λενε και τον δικο μου πεθερο....

παρακαλω τους διαχειριστες να με ενημερωνουν γι'αυτο το σηριαλ!!!!!!!!χαχαχα κοριτσια ψαξτε το!!!!!!!!!! Razz Razz

mamavivo έγραψε:γυρισα σπιτι τον χαστουκισα και τι μου λεει?"αντωνια ειπες?φιλια πες της χαθηκαμε" και στα καπακια"πως θα πουμε στον διονυση οτι εχει και αλλο αδελφακι?"


και τον εχω αρχισει στον εξαψαλμοοοοοοοοοοοο

αλλα πολλες συμπτωσεις ρε κοριτσια....αντωνια ....?

χαχαχα εχει και ορεξη για πλακιτσες????που να'ξερε!!!!!! Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα νευρα μου κροσια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
μολις με πηρε τηλ ενας παλιμα@@@@,με αποκρυψη φυσικα,μου ψιθυριζε κατι,δεν ξερω τι,δεν ακουγα,αναστεναζε.αρχικα νομιζα οτι καποιος πηρε κατα λαθος,αλλα μετα ξαναπηρε.

αχ καρδιες καις!!!!!!!! Razz Razz Razz

elena25 έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα νευρα μου κροσια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
μολις με πηρε τηλ ενας παλιμα@@@@,με αποκρυψη φυσικα,μου ψιθυριζε κατι,δεν ξερω τι,δεν ακουγα,αναστεναζε.αρχικα νομιζα οτι καποιος πηρε κατα λαθος,αλλα μετα ξαναπηρε.


Και τι έκανε τι δεύτερη φορά;

πονηρουλικοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!! Embarassed

lidiaki έγραψε:Δύσκολο να το πιστέψετε , ΑΛΛΑ !!! Φέτος θα έχουμε την εμπειρία τεσσάρων ασυνήθιστων ημερομηνίων. 1/1/11, - 11/1/11, - 1/11/11, - 11/11/11 και αυτό δεν είναι όλο ...
Πάρτε τα δύο τελευταία ψηφία του έτους κατά το οποίο γεννηθήκατε -
Τώρα προσθέστε την ηλικία που θα έχετε φέτος, και το αποτέλεσμα θα είναι 111 για όλους!
Για παράδειγμα, ο Χάρι γεννήθηκε το 1957 ( 57 + 54 = 111 ) καλό, ε !!!
Αυτό είναι το έτος των χρημάτων!
Φέτος τον Οκτώβριο θα έχουμε 5 Κυριακές, 5 Δευτέρες και 5 Σάββατα.
Αυτό συμβαίνει μόνο κάθε 823 χρόνια.
Αυτά τα συγκεκριμένα έτη είναι γνωστά ως «Moneybags» ("σακούλες λεφτά")

επειδη μεχρι στιγμης δεν εχω καμια σακουλα με λεφτα μηπως φταιει που χρησιμοποιω σακουλες καρφουρ????αμα παρω μαρινοπουλου θα βρω κι εγω????? scratch scratch scratch scratch scratch

καλησπερα!!!!!!!!!τι κανετε?πολλη δουλεια αυτες τις μερες λεμε!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
desT έγραψε:

Θα σας πω όμως τι με περιμένει στο σπίτι...
κοτόπουλο με ρύζι στο φούρνο μμμμμμμμ
(κινέζο π@@@τη που λέει ο άντρας μου χαχαχαχα)


Χαχαχαχαχα! Και ο δικός μου έτσι το λέει!

κ μενα,να δειτε που ειναι καμια βλακεια που ελεγαν στον στρατο..ολο κατι κρυαδες μαθαιναν εκει κ μετα μας ζαλιζουν εμας Very Happy

elena25 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!

Ο άντρας μου δεν είχε βάρδια σήμερα και ήρθε 11 το πρωί! Τώρα τον πήρανε τηλέφωνο να ξαναπάει για βάρδια γιατί αυτός που είχε κανονικά αρρώστησε!!!

Αμάν πια! Και είχα σχέδια για απόψε... (Μη πάει το μυαλλό σας στο πονηρό, ρομαντικό δείπνο έλεγα να ετοιμάσω, αλλά τώρα μόνη μου θα τα φάω όλα!)

ειπαμε,μετα το δειπνο θα μυριζατε τα κρινα.Τα παμε αυτα!

mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:τον αντρα σου τον λενε σπυρο;;;


δεν απαντας ???

dest ανοιξες μας την ορεξη και εχω ρεβυθια σημερα Sad

antonia32 έγραψε:mamavivo τον αντρα μου το λενε σπυρο (χωρις πλακα) αλλα το παιδι μου μοιαζει σε εμενα. στον υπνο τον επιασα το συζυγο. το μονο που του πηρε ο μικρος ειναι τα λακακια. ολα τα αλλα δικα μου. κι ασ ηθελα να μοπιαζει τσον μπαμπα του το παιδι μου. ποσο ειναι το μικρος σου;

mamavivo έγραψε:και μενα σπυρο τον λενε (συμπτωση?)

και τι δουλεια κανει?

ο γιος μου ειναι 14,5 μηνων ,Διονυση τον λενε...


antonia32 έγραψε:διονυση λενε τονπεθερο μου, αλαλ το παιδι το βγαλαμε γιωργο απο τον παππου του αντρα μου. καθηγητης ειναι ο αντρας μου και εχει φροντηστηριο. Α! ρε συ το παιδι μου ειναι 9 μηνωνκαι ειναι σαν το δικο σου σε μεγεθος. θηριο! τι να τον κανω; και τρωει και πετρες αυτο το μωρο! και αυτο απο μενα το πηρε!!! Laughing

ειδα το ποστ σου ακομα γελαω!!! παμε μαζι να τον σφαξουμε!!!!!!

mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:διονυση λενε τονπεθερο μου, αλαλ το παιδι το βγαλαμε γιωργο απο τον παππου του αντρα μου. καθηγητης ειναι ο αντρας μου και εχει φροντηστηριο.ΝΟΜΙΖΕΙΣ..ΤΑΡΙΦΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩ Α! ρε συ το παιδι μου ειναι 9 μηνωνκαι ειναι σαν το δικο σου σε μεγεθος. θηριο! τι να τον κανω; και τρωει και πετρες αυτο το μωρο! και αυτο απο μενα το πηρε!!! Laughing


διονυση λενε και τον δικο μου πεθερο....


ελεος κοριτσια.....πολυ γελασα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

κ μενα,να δειτε που ειναι καμια βλακεια που ελεγαν στον στρατο..ολο κατι κρυαδες μαθαιναν εκει κ μετα μας ζαλιζουν εμας Very Happy


Ναι καλέ! Ο δικός μου τουλάχιστον από εκεί το κόλλησε!


elena25 έγραψε:Τα νεύρα μου!!!

Ο άντρας μου δεν είχε βάρδια σήμερα και ήρθε 11 το πρωί! Τώρα τον πήρανε τηλέφωνο να ξαναπάει για βάρδια γιατί αυτός που είχε κανονικά αρρώστησε!!!

Αμάν πια! Και είχα σχέδια για απόψε... (Μη πάει το μυαλλό σας στο πονηρό, ρομαντικό δείπνο έλεγα να ετοιμάσω, αλλά τώρα μόνη μου θα τα φάω όλα!)

ειπαμε,μετα το δειπνο θα μυριζατε τα κρινα.Τα παμε αυτα!

Καλέ ναι!!! Αυτό ακριβώς θα κάναμε!



[

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πόσοι ηλίθιοι κυκλοφορούν????????
Πήγα στο super markeτ δεν πρόλαβα να βγω απο το αυτοκίνητο και ο μποστινος ανοιξε το πορτ-παγκαζ και κατέβασε το παιδακι που ζήτημα να ήταν 3 χρονών!!!!
Φευγουμε απο το super market και στο φανάρι στο μπροστινο αυτοκινητο βλεπω ενα παιδακι να κοιματε στη μπαγκαζιέρα του αυτοκινήτου.ε λεω δεν μπορει δεν βλεπω καλα ρωταω τον άντρα μου αν αυτο είναι παιδακι και μου λεει ναι!!!!Δεν μπορει ο κόσμος τρελαθηκε μα τα παιδια στο πορτ μπακαζ και στην παγκαζιέρα?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:

κ μενα,να δειτε που ειναι καμια βλακεια που ελεγαν στον στρατο..ολο κατι κρυαδες μαθαιναν εκει κ μετα μας ζαλιζουν εμας Very Happy


Ναι καλέ! Ο δικός μου τουλάχιστον από εκεί το κόλλησε!



μμμμμμμμμμ παλι ο στρατος σας φταιει.......... Razz Razz Razz Razz Razz

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenalamprini έγραψε:Πόσοι ηλίθιοι κυκλοφορούν????????
Πήγα στο super markeτ δεν πρόλαβα να βγω απο το αυτοκίνητο και ο μποστινος ανοιξε το πορτ-παγκαζ και κατέβασε το παιδακι που ζήτημα να ήταν 3 χρονών!!!!
Φευγουμε απο το super market και στο φανάρι στο μπροστινο αυτοκινητο βλεπω ενα παιδακι να κοιματε στη μπαγκαζιέρα του αυτοκινήτου.ε λεω δεν μπορει δεν βλεπω καλα ρωταω τον άντρα μου αν αυτο είναι παιδακι και μου λεει ναι!!!!Δεν μπορει ο κόσμος τρελαθηκε μα τα παιδια στο πορτ μπακαζ και στην παγκαζιέρα?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Πόσοι ηλίθιοι κυκλοφορούν????????
Πήγα στο super markeτ δεν πρόλαβα να βγω απο το αυτοκίνητο και ο μποστινος ανοιξε το πορτ-παγκαζ και κατέβασε το παιδακι που ζήτημα να ήταν 3 χρονών!!!!
Φευγουμε απο το super market και στο φανάρι στο μπροστινο αυτοκινητο βλεπω ενα παιδακι να κοιματε στη μπαγκαζιέρα του αυτοκινήτου.ε λεω δεν μπορει δεν βλεπω καλα ρωταω τον άντρα μου αν αυτο είναι παιδακι και μου λεει ναι!!!!Δεν μπορει ο κόσμος τρελαθηκε μα τα παιδια στο πορτ μπακαζ και στην παγκαζιέρα?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

υπερβολικη!!!!!!!και που θα εβααζε το παιδι!αφου στο πισω καθισμα ειχε τα ψωνια του σουπερμαρκετ και της λαικης!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:
κ μενα,να δειτε που ειναι καμια βλακεια που ελεγαν στον στρατο..ολο κατι κρυαδες μαθαιναν εκει κ μετα μας ζαλιζουν εμας Very Happy
Ναι καλέ! Ο δικός μου τουλάχιστον από εκεί το κόλλησε!
μμμμμμμμμμ παλι ο στρατος σας φταιει.......... Razz Razz Razz Razz Razz
Οχι, ο δικος μου το κόλλησε απο τη λεσχη του πανεπιστημιου... Αυτα κάνουν οι σπουδες...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εν ταχει να σας πω το
θεμα μου!μερικες θα το ειδαν και στο φου-μπου.εχω μια
γειτονισσα 22-23 χρονων απο ρωσσια καπου εκει εν πασει
περιπτωσει.παντρεμενη με ελληνα,ζει με τον αντρα τα παιδια και τα
πεθερικα της.η πεθερα της εχει καρκινο και οσο εκανε χημειοθεραπειες
πηγαινα της εκανα τις ενεσεις για να μη πληρωνει η γυναικα την "βοηθεια
στο σπιτι" αφου μπορουσα σιγα το πραμα.το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου
εχει γινει κολλιτσιδα.και μαλιστα ασχημη κολλιτσιδα...ετσι και δει το
αμαξι στο παρκινγκ τσουπ στο θυροτηλεφωνο "ελα βρε κερνα εναν καφε" ή
πιο σπανια παιρνει τηλεφωνο και δε λεει να το κλεισει.χτυπαει τα
κουδουνια 10 παρα το βραδυ "να ανεβουμε να παιξουν τα παιδια?"
ε
κοπελα μου ε πια!εγω καταρχας δουλευω,δεν εχω κανεναν σπιτι να μοιραστει
τις δουλειες μαζι μου και τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι στερουμαι απο
τον υπνο μου για να μαγειρεψω ωστε το απογευμα να εχω δουλιτσες ναι μεν
αλλα να μπορω να δω και τα παιδια μου.θες να ερθεις?να ερθεις
μαλιστα,παρε με ομως ενα τηλεφωνο να το ξερω απο την προηγουμενη να
μοιρασω τις δουλειες μου ετσι ωστε να προλαβω κι εγω να πιω καφε και να
μην τρεχω μετα σα το βεγγο...μην πολυλογω ομως με πηρε τηλεφωνο την περασμενη βδομαδα
και μεσα σε ολα ειπε θα κανει γενεθλια την κορη της το σαββατο που μας περασε,της ειπα
κι εγω οτι εχω εφημερια και δε νομιζω ο βαγγελης μετα απο 1 μηνα ασκηση
να παρει τα παιδια να τα παει στο παρτυ χωρις εμενα...και χτυπαει το
θυροτηλεφωνο 2 μερες μετα να μου πει οτι θα κανει το παρτυ την κυριακη για να
μας βολευει και να παμε κι εμεις........τεσπα λεω δε το γλιτωνουμε...το σαββατο λοιπον και ενω γυριζω απο τη δουλεια στις 4 και πρεπει να ξαναφυγω στις 10 γιατι ημουν νυχτερινη -ειχα και τον μπαμπα στο νοσοκομειο και ετρεχα και εκει-χτυπαει στις 5 το μεσημερι το θυροτηλεφωνο..."ελα βρε δε πιστευω να σε ξυπνησα,το παρτυ ακυρο γιατι ειναι αρρωστα τα παιδια"... Shocked Shocked Shocked ρε κοπελια ελεος δλδ...ας μας το ελεγες το βραδυ,ας επαιρνες ενα τηλεφωνο στις 7,στις 8 στις 9........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!τα πηρα στο κρανιο οπως καταλαβατε...ξαναδινω τοπο στην οργη....σημερα το απογευμα στις 6.20 ξαναχτυπαει το θυροτηλεφωνο...θα μου πεις 6.20 αλλα κοιμομασταν ολοι..ανοιγω παλι ξεμαλλιασμενη αφου μας ξυπνησε ολους "αχ σας ξυπνησα?το παρτυ θα γινει την κυριακη" ρε κοπελα μου καταλαβαινεις τι εστι δουλευω νυχτερινος?εγω μπορει να θελω να κοιμαμαι ολο το απογευμα για να ειμαι ξεκουραστη στη δουλεια μου...θα σε ρωτησω δλδ?ελεος πια......τηλεφωνο δεν μπορεις να σκεφτεις να παρεις?????μονο το κουλο σου ξερεις να μη ξεκολλας απο το θυροτηλεφωνο μου????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil δε μπορω να το αποφυγω οπως
καταλαβατε.......και δε θελω να βαλω και το χερι στην τσεπη
παλι......... Rolling Eyes εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:κοριτσια εν ταχει να σας πω το
θεμα μου!μερικες θα το ειδαν και στο φου-μπου.εχω μια
γειτονισσα 22-23 χρονων απο ρωσσια καπου εκει εν πασει
περιπτωσει.παντρεμενη με ελληνα,ζει με τον αντρα τα παιδια και τα
πεθερικα της.η πεθερα της εχει καρκινο και οσο εκανε χημειοθεραπειες
πηγαινα της εκανα τις ενεσεις για να μη πληρωνει η γυναικα την "βοηθεια
στο σπιτι" αφου μπορουσα σιγα το πραμα.το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου
εχει γινει κολλιτσιδα.και μαλιστα ασχημη κολλιτσιδα...ετσι και δει το
αμαξι στο παρκινγκ τσουπ στο θυροτηλεφωνο "ελα βρε κερνα εναν καφε" ή
πιο σπανια παιρνει τηλεφωνο και δε λεει να το κλεισει.χτυπαει τα
κουδουνια 10 παρα το βραδυ "να ανεβουμε να παιξουν τα παιδια?"
ε
κοπελα μου ε πια!εγω καταρχας δουλευω,δεν εχω κανεναν σπιτι να μοιραστει
τις δουλειες μαζι μου και τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι στερουμαι απο
τον υπνο μου για να μαγειρεψω ωστε το απογευμα να εχω δουλιτσες ναι μεν
αλλα να μπορω να δω και τα παιδια μου.θες να ερθεις?να ερθεις
μαλιστα,παρε με ομως ενα τηλεφωνο να το ξερω απο την προηγουμενη να
μοιρασω τις δουλειες μου ετσι ωστε να προλαβω κι εγω να πιω καφε και να
μην τρεχω μετα σα το βεγγο...μην πολυλογω ομως με πηρε τηλεφωνο την περασμενη βδομαδα
και μεσα σε ολα ειπε θα κανει γενεθλια την κορη της το σαββατο που μας περασε,της ειπα
κι εγω οτι εχω εφημερια και δε νομιζω ο βαγγελης μετα απο 1 μηνα ασκηση
να παρει τα παιδια να τα παει στο παρτυ χωρις εμενα...και χτυπαει το
θυροτηλεφωνο 2 μερες μετα να μου πει οτι θα κανει το παρτυ την κυριακη για να
μας βολευει και να παμε κι εμεις........τεσπα λεω δε το γλιτωνουμε...το σαββατο λοιπον και ενω γυριζω απο τη δουλεια στις 4 και πρεπει να ξαναφυγω στις 10 γιατι ημουν νυχτερινη -ειχα και τον μπαμπα στο νοσοκομειο και ετρεχα και εκει-χτυπαει στις 5 το μεσημερι το θυροτηλεφωνο..."ελα βρε δε πιστευω να σε ξυπνησα,το παρτυ ακυρο γιατι ειναι αρρωστα τα παιδια"... Shocked Shocked Shocked ρε κοπελια ελεος δλδ...ας μας το ελεγες το βραδυ,ας επαιρνες ενα τηλεφωνο στις 7,στις 8 στις 9........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!τα πηρα στο κρανιο οπως καταλαβατε...ξαναδινω τοπο στην οργη....σημερα το απογευμα στις 6.20 ξαναχτυπαει το θυροτηλεφωνο...θα μου πεις 6.20 αλλα κοιμομασταν ολοι..ανοιγω παλι ξεμαλλιασμενη αφου μας ξυπνησε ολους "αχ σας ξυπνησα?το παρτυ θα γινει την κυριακη" ρε κοπελα μου καταλαβαινεις τι εστι δουλευω νυχτερινος?εγω μπορει να θελω να κοιμαμαι ολο το απογευμα για να ειμαι ξεκουραστη στη δουλεια μου...θα σε ρωτησω δλδ?ελεος πια......τηλεφωνο δεν μπορεις να σκεφτεις να παρεις?????μονο το κουλο σου ξερεις να μη ξεκολλας απο το θυροτηλεφωνο μου????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil δε μπορω να το αποφυγω οπως
καταλαβατε.......και δε θελω να βαλω και το χερι στην τσεπη
παλι......... Rolling Eyes εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?


Τελευταία μέρα πες της πως είσαι άρρωστη!!
τι θα κάνει?
θα το ξαναακυρώσει?
η πές της πως είσαι νυχτερινή και ο άντρας σου είναι πολύ κουρασμένος για πάρτυ!!!
και σιγά σιγά να της κόβεις τον αέρα!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:κοριτσια εν ταχει να σας πω το
θεμα μου!μερικες θα το ειδαν και στο φου-μπου.εχω μια
γειτονισσα 22-23 χρονων απο ρωσσια καπου εκει εν πασει
περιπτωσει.παντρεμενη με ελληνα,ζει με τον αντρα τα παιδια και τα
πεθερικα της.η πεθερα της εχει καρκινο και οσο εκανε χημειοθεραπειες
πηγαινα της εκανα τις ενεσεις για να μη πληρωνει η γυναικα την "βοηθεια
στο σπιτι" αφου μπορουσα σιγα το πραμα.το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου
εχει γινει κολλιτσιδα.και μαλιστα ασχημη κολλιτσιδα...ετσι και δει το
αμαξι στο παρκινγκ τσουπ στο θυροτηλεφωνο "ελα βρε κερνα εναν καφε" ή
πιο σπανια παιρνει τηλεφωνο και δε λεει να το κλεισει.χτυπαει τα
κουδουνια 10 παρα το βραδυ "να ανεβουμε να παιξουν τα παιδια?"
ε
κοπελα μου ε πια!εγω καταρχας δουλευω,δεν εχω κανεναν σπιτι να μοιραστει
τις δουλειες μαζι μου και τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι στερουμαι απο
τον υπνο μου για να μαγειρεψω ωστε το απογευμα να εχω δουλιτσες ναι μεν
αλλα να μπορω να δω και τα παιδια μου.θες να ερθεις?να ερθεις
μαλιστα,παρε με ομως ενα τηλεφωνο να το ξερω απο την προηγουμενη να
μοιρασω τις δουλειες μου ετσι ωστε να προλαβω κι εγω να πιω καφε και να
μην τρεχω μετα σα το βεγγο...μην πολυλογω ομως με πηρε τηλεφωνο την περασμενη βδομαδα
και μεσα σε ολα ειπε θα κανει γενεθλια την κορη της το σαββατο που μας περασε,της ειπα
κι εγω οτι εχω εφημερια και δε νομιζω ο βαγγελης μετα απο 1 μηνα ασκηση
να παρει τα παιδια να τα παει στο παρτυ χωρις εμενα...και χτυπαει το
θυροτηλεφωνο 2 μερες μετα να μου πει οτι θα κανει το παρτυ την κυριακη για να
μας βολευει και να παμε κι εμεις........τεσπα λεω δε το γλιτωνουμε...το σαββατο λοιπον και ενω γυριζω απο τη δουλεια στις 4 και πρεπει να ξαναφυγω στις 10 γιατι ημουν νυχτερινη -ειχα και τον μπαμπα στο νοσοκομειο και ετρεχα και εκει-χτυπαει στις 5 το μεσημερι το θυροτηλεφωνο..."ελα βρε δε πιστευω να σε ξυπνησα,το παρτυ ακυρο γιατι ειναι αρρωστα τα παιδια"... Shocked Shocked Shocked ρε κοπελια ελεος δλδ...ας μας το ελεγες το βραδυ,ας επαιρνες ενα τηλεφωνο στις 7,στις 8 στις 9........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!τα πηρα στο κρανιο οπως καταλαβατε...ξαναδινω τοπο στην οργη....σημερα το απογευμα στις 6.20 ξαναχτυπαει το θυροτηλεφωνο...θα μου πεις 6.20 αλλα κοιμομασταν ολοι..ανοιγω παλι ξεμαλλιασμενη αφου μας ξυπνησε ολους "αχ σας ξυπνησα?το παρτυ θα γινει την κυριακη" ρε κοπελα μου καταλαβαινεις τι εστι δουλευω νυχτερινος?εγω μπορει να θελω να κοιμαμαι ολο το απογευμα για να ειμαι ξεκουραστη στη δουλεια μου...θα σε ρωτησω δλδ?ελεος πια......τηλεφωνο δεν μπορεις να σκεφτεις να παρεις?????μονο το κουλο σου ξερεις να μη ξεκολλας απο το θυροτηλεφωνο μου????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil δε μπορω να το αποφυγω οπως
καταλαβατε.......και δε θελω να βαλω και το χερι στην τσεπη
παλι......... Rolling Eyes εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?

Θα πηγαινα να μεινω διπλα σε μια γλυκεια κοπελα!! Ε; ε;;;;; Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απλα το ειδα και θεωρησα σωστο να το μοιραστω μαζι σας...

Ζητω προκαταβολικά συγγνωμη για οσες ξερασουν με την πανδαισια ροζουλίου, τουλίου και στρας.

http://tackyweddings.com/2009/09/09/hot-mess-irish-wedding-with-neon-pink-chanel-bridesmaids/

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:κοριτσια εν ταχει να σας πω το
θεμα μου!μερικες θα το ειδαν και στο φου-μπου.εχω μια
γειτονισσα 22-23 χρονων απο ρωσσια καπου εκει εν πασει
περιπτωσει.παντρεμενη με ελληνα,ζει με τον αντρα τα παιδια και τα
πεθερικα της.η πεθερα της εχει καρκινο και οσο εκανε χημειοθεραπειες
πηγαινα της εκανα τις ενεσεις για να μη πληρωνει η γυναικα την "βοηθεια
στο σπιτι" αφου μπορουσα σιγα το πραμα.το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου
εχει γινει κολλιτσιδα.και μαλιστα ασχημη κολλιτσιδα...ετσι και δει το
αμαξι στο παρκινγκ τσουπ στο θυροτηλεφωνο "ελα βρε κερνα εναν καφε" ή
πιο σπανια παιρνει τηλεφωνο και δε λεει να το κλεισει.χτυπαει τα
κουδουνια 10 παρα το βραδυ "να ανεβουμε να παιξουν τα παιδια?"
ε
κοπελα μου ε πια!εγω καταρχας δουλευω,δεν εχω κανεναν σπιτι να μοιραστει
τις δουλειες μαζι μου και τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι στερουμαι απο
τον υπνο μου για να μαγειρεψω ωστε το απογευμα να εχω δουλιτσες ναι μεν
αλλα να μπορω να δω και τα παιδια μου.θες να ερθεις?να ερθεις
μαλιστα,παρε με ομως ενα τηλεφωνο να το ξερω απο την προηγουμενη να
μοιρασω τις δουλειες μου ετσι ωστε να προλαβω κι εγω να πιω καφε και να
μην τρεχω μετα σα το βεγγο...μην πολυλογω ομως με πηρε τηλεφωνο την περασμενη βδομαδα
και μεσα σε ολα ειπε θα κανει γενεθλια την κορη της το σαββατο που μας περασε,της ειπα
κι εγω οτι εχω εφημερια και δε νομιζω ο βαγγελης μετα απο 1 μηνα ασκηση
να παρει τα παιδια να τα παει στο παρτυ χωρις εμενα...και χτυπαει το
θυροτηλεφωνο 2 μερες μετα να μου πει οτι θα κανει το παρτυ την κυριακη για να
μας βολευει και να παμε κι εμεις........τεσπα λεω δε το γλιτωνουμε...το σαββατο λοιπον και ενω γυριζω απο τη δουλεια στις 4 και πρεπει να ξαναφυγω στις 10 γιατι ημουν νυχτερινη -ειχα και τον μπαμπα στο νοσοκομειο και ετρεχα και εκει-χτυπαει στις 5 το μεσημερι το θυροτηλεφωνο..."ελα βρε δε πιστευω να σε ξυπνησα,το παρτυ ακυρο γιατι ειναι αρρωστα τα παιδια"... Shocked Shocked Shocked ρε κοπελια ελεος δλδ...ας μας το ελεγες το βραδυ,ας επαιρνες ενα τηλεφωνο στις 7,στις 8 στις 9........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!τα πηρα στο κρανιο οπως καταλαβατε...ξαναδινω τοπο στην οργη....σημερα το απογευμα στις 6.20 ξαναχτυπαει το θυροτηλεφωνο...θα μου πεις 6.20 αλλα κοιμομασταν ολοι..ανοιγω παλι ξεμαλλιασμενη αφου μας ξυπνησε ολους "αχ σας ξυπνησα?το παρτυ θα γινει την κυριακη" ρε κοπελα μου καταλαβαινεις τι εστι δουλευω νυχτερινος?εγω μπορει να θελω να κοιμαμαι ολο το απογευμα για να ειμαι ξεκουραστη στη δουλεια μου...θα σε ρωτησω δλδ?ελεος πια......τηλεφωνο δεν μπορεις να σκεφτεις να παρεις?????μονο το κουλο σου ξερεις να μη ξεκολλας απο το θυροτηλεφωνο μου????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil δε μπορω να το αποφυγω οπως
καταλαβατε.......και δε θελω να βαλω και το χερι στην τσεπη
παλι......... Rolling Eyes εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?

Θα πηγαινα να μεινω διπλα σε μια γλυκεια κοπελα!! Ε; ε;;;;; Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 23 667478



Για εμένα λέει Ευάκι Very Happy Very Happy

Μόνο γειτονιά θα αλλάξεις...το χωριό θα μείνει ίδιο!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι σε καταλαβαινω εχω κι εγω μια ιδια γειτονισσα ρωσιδα που με εχει φαει να ερθει κι ολο το αποφευγω γιατι ξερω πως θα καταληξει σαν το δικο σου επισης ειμαι της αποψης πως οταν δεν εχω να πω κατι με εναν ανθρωπο ποιος ο λογος να πινω και καφε μαζι του? δεν μπορω και δεν γινεται!!!!!
δεν υπαρχει ευκολος δρομος στην περιπτωση σου! πρεπει να μιλησεις! να εξηγησεις πως εισαι εργαζομενη και δεν μπορει να σου χτυπαει ο καθενας οτι ωρα γουσταρει το θυροτηλεφωνο απλα και σταρατα πεστο!!!!!! αν δεν μιλησεις δεν θα καταλαβει το ξερω γιατι κι εγω το εχω διπλα μου! οσο για το παρτυ θες να πας? αν δεν θες μπορεις να πεις οτιδηποτε και να μην πας

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πραγματικά λυπάμαι πολύ...
πάρα πολύ....
αλλά πρέπει να σας πω καληνύχτα..
δεν αντέχουν άλλο τα μάτια μου...
φιλιά σε όλες..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Πραγματικά λυπάμαι πολύ...
πάρα πολύ....
αλλά πρέπει να σας πω καληνύχτα..
δεν αντέχουν άλλο τα μάτια μου...
φιλιά σε όλες..

ωχ αλλο ενα σημαδι!!! χαχαχαχααχχα

καληνυχτα Σουλακι! Sleep

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις