Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Ήθελα κι εγώ να δοκιμάσω τις σελίδες που λες αλλά δν θυμάμαι προηγούμενες ημερομηνίες.. δν είμαι τόσο οργανωμένη ώστε να τα σημειώνω.. μόνο την την τελευταία φορά κρατάω στο κινητό! Embarassed Embarassed Το πρώτο πάντως λέει πως αν έμεινα τώρα πιθανή ημερομηνία τοκετού 12 Ιουλίου Rolling Eyes

*Αν φάω ένα τοστ λετε να μου κάτσει βαρύ που έχω ένα στομάχι χάλια??

Δεν πειράζει... Ας ξέρεις στο περίπου... Κάνε προθέρμανση με τον άνδρα σου και θα έρθει!!! χιχιχι!!!
Τι τοστ καλέ... εγω πριν έφαγα 3 κεφτεδάκια που περίσσεψαν απο το μεσημέρι και δεν μου έκατσαν στο στομάχι!!! Για το τοστάκι κανεις έτσι!!! tongue

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις μέρες που αδιαθέτησα δν ξέρω.. πότε έχω ωορρηξία ξέρω!! Έχω τεστάκια!! Very Happy

Καλέ σιγά.. τι είναι 3 κεφτεδάκια??? Laughing Laughing

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχεις δικαιο για το να μην αγχωνομαστε αλλα πως γινετε αυτο?? Εγω το σκεφτομαι συνεχεια!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε, αφού έχεις τεστάκια τι σκας... Αλήθεια επειδη ακόμα δεν έχω χρησιμοποιήσει τι ποσοστό ακρίβειας γράφουν ότι έχουν;;;
Εφούλα μου δίκαιο έχεις... Δύσκολο να φύγει το άγχος αλλα ξέρεις τι παρατήρησα αυτές τις μέρες που έχω περίοδο.. Ότι δεν έχω καθόλου άγχος!!! χιχι! Θα μου πεις εννοείται αφού έχεις περίοδο!! αλλα θα προσπαθήσω να ασχολούμαι με άλλα πράγματα... Για να φύγει από το μυαλό μου... Ασε που αυτες τις μέρες περιμένω να έρθουν να μου περάσουν τζάκι και μετά να βάψω το σπίτι... Οπότε θα έχω ασχολία!!! Αυτο μας προτείνω.. Να ασχοληθούμε με κάτι άλλο για να ξεχαστούμε! Very Happy Very Happy

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Να σου πω την αλήθεια το δεύτερο site μου φαίνεται πιο αξιόπιστο... όχι σαν site σαν υπολογισμός... γιατι ζητάει περισσότερα στοιχεια...
Ασχέτο... μια φίλη μου κορίτσια είχε πάει με τον άνδρα της σε ένα μοναστήρι και ο συζηγός της ρώτησε τις καλόγριες ποια είναι η κατάλληλη μέρα για να συλλάβει η γυναίκα και αυτές του είπαν ότι είναι η 14η μέρα του κύκλου...
Στη φίλη μου πέτυχε γιατί και τις δύο της της κόρες τις έπιασε την 14η μέρα του κύκλου! Very Happy
Καλησπερα Ευαγγελιτσα εγω την δευτερη την επιασα την 14 μερα που λες.Κατα τ`αλλα με το τριτο που εχω κανει την 14 μερα τιποτα..οποτε παιζει ρολο ποσο κυκλο εχεις 28 ημερων ειναι η 14 μερα,,σε ολες δεν ειναι ετσι ομως ο κυκλος. Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα έχω πάρει από το ebay είναι μάρκας wondfo δν ξέρω τι ποσοστό... εγώ τα χρησιμοποιώ 3 μήνες τώρα και πέφτουν μέσα με βάση τον κύκλο μου!! Και δν μου έχουν βγάλει κανένα άκυρο!Έιναι σαν τα hometest σε ταινίες! Τώρα αν σκάει κιόλας το αβγουλάκι αυτό δν το ξέρω γιατί δν το διπλοτσεκάρω με τον γυναικολόγο μου! Και είχα πάρει 30 ωορρηξίας +10 εγκυμοσύνης στο εκπληκτικό ποσό των 4,50ευρώ! χιχιχι τώρα έχω ξαναπαραγγείλει κι άλλα γιατί μου τελειώνουν, αλλά ελπίζω να μη μου χρειαστούν !! Embarassed

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
allo έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Να σου πω την αλήθεια το δεύτερο site μου φαίνεται πιο αξιόπιστο... όχι σαν site σαν υπολογισμός... γιατι ζητάει περισσότερα στοιχεια...
Ασχέτο... μια φίλη μου κορίτσια είχε πάει με τον άνδρα της σε ένα μοναστήρι και ο συζηγός της ρώτησε τις καλόγριες ποια είναι η κατάλληλη μέρα για να συλλάβει η γυναίκα και αυτές του είπαν ότι είναι η 14η μέρα του κύκλου...
Στη φίλη μου πέτυχε γιατί και τις δύο της της κόρες τις έπιασε την 14η μέρα του κύκλου! Very Happy
Καλησπερα Ευαγγελιτσα εγω την δευτερη την επιασα την 14 μερα που λες.Κατα τ`αλλα με το τριτο που εχω κανει την 14 μερα τιποτα..οποτε παιζει ρολο ποσο κυκλο εχεις 28 ημερων ειναι η 14 μερα,,σε ολες δεν ειναι ετσι ομως ο κυκλος. Embarassed


Εγώ αυτό που κατάλαβα όταν μου το διηγήθηκε αυτό η φίλη μου που σας ανέφερα ήταν ότι γενικά η 14η μέρα κάθε κύκλου είναι η πιο γόνιμη στη γυναίκα... Γιατί δεν μου ανέφερε καθόλου αν ο κύκλος πρέπει να είναι 28 ημερών ή όχι...

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευαγγελιτσα θα προσπαθησω κι εγω να το κανω αυτο να ασχολουμε με κατι και να μην σκεφτομαι... Μπορειτε να μου πειτε και μενα την διευθυνση για να δω τις γονιμες μερες? Γιατι το εψαχνα πιο πανω και δεν το βρηκα..

boubou πως παει το στομαχι σου?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*efoula* έγραψε:Ευαγγελιτσα θα προσπαθησω κι εγω να το κανω αυτο να ασχολουμε με κατι και να μην σκεφτομαι... Μπορειτε να μου πειτε και μενα την διευθυνση για να δω τις γονιμες μερες? Γιατι το εψαχνα πιο πανω και δεν το βρηκα..

boubou πως παει το στομαχι σου?

http://www.asxetos.gr/ypologismos/somatos-ygeias/egkimosini-gonimes-meres-calculator.html

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μετά το τοστακι καλύτερα αλλά ακόμη βαρύ!!σήμερα μάλλον έφταιγε το ότι είχα αρκετές ώρες να φάω? Κάθε μέρα φταίει κι άλλο πράγμα!! Crying or Very sad

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευαγγελιτσα σε ευχαριστω!!!

Βρε boubou μου τι εχεις πα8ει?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Τα έχω πάρει από το ebay είναι μάρκας wondfo δν ξέρω τι ποσοστό... εγώ τα χρησιμοποιώ 3 μήνες τώρα και πέφτουν μέσα με βάση τον κύκλο μου!! Και δν μου έχουν βγάλει κανένα άκυρο!Έιναι σαν τα hometest σε ταινίες! Τώρα αν σκάει κιόλας το αβγουλάκι αυτό δν το ξέρω γιατί δν το διπλοτσεκάρω με τον γυναικολόγο μου! Και είχα πάρει 30 ωορρηξίας +10 εγκυμοσύνης στο εκπληκτικό ποσό των 4,50ευρώ! χιχιχι τώρα έχω ξαναπαραγγείλει κι άλλα γιατί μου τελειώνουν, αλλά ελπίζω να μη μου χρειαστούν !! Embarassed


Και εγώ τα είδα αυτά και είμαι στη φάση να τα παραγγείλω ή όχι... Απο τη μια θέλω και από την άλλη... Φοβάμαι μην αγχωθω... Γιατί κορίτσια αυτό που πέρασα αυτό το μηνα που είχα 5 μερες καθυστέρηση και νόμιζα ότι είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν πρόκειται να επιτρέψω στον εαυτό μου να το ξαναπεράσει.. Γι αυτό σας λέω όχι ΑΓΧΟΣ... Για να το ακούω και εγω....!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*efoula* έγραψε:Ευαγγελιτσα σε ευχαριστω!!!

Βρε boubou μου τι εχεις πα8ει?

Μπορεί να είναι ψιλοαρρωστούλα ή μπορεί να είναι......................................... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπα, σκ@τούλες.. ακόμη χάλια είναι!!! Πάλι μου έκατσε ο κόμπος στο λαιμό!! Crying or Very sad Βαγγελίτσα εγώ στην αρχή, επειδή έκανα τα τεστάκια και έβλεπα την γόνιμη, αλλά ο άντρας μου σχολουσε στις 5 κι εγώ έφευγα 4 για δουλειά την μέρα που έπρεπε να γίνει για πιο σίγουρα, και γυρνούσα 12,30 που αυτός ήθελε να κοιμηθεί (κι εννοείται δν τον κυνηγούσα κιόλας, είπαμε!!) με έτρωγε μια στεναχώωωωρια άλλο πράγμα.. αυτό έγινε στους 3 από τους 5 μήνες που προσπαθούμε!(αλλά ο 3ος ήταν αυτός που είμαστε τώρα..και ενώ είχα πεί δν θα του το λέω να μην αγχώνεται, αυτόν τον μήνα του το είπα κι έκανε την ....καρδιά του πέτρα και μου έκατσε ακόμη και κουρασμένος!! Laughing Laughing )... μόνο όταν πλησιάζουν οι μέρες με πιάνει μια μικρή αγωνία..αλλά αδιαθετώ χωρίς καμία καθυστέρηση, και νωρίτερα τις περισσότερες φορές κι έτσι δν προλαβαίνω να αγχωθώ! Wink

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εκανα υπολογισμο της περιοδου και τις γονιμες μερες.. Η περιοδος πρεπει να μου ερθει 6/11 και στις γονιμες μερες ειχα επαφεςςςςςςς........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μακαρι να ξεκινησει να φουσκωνει η κοιλιτσα της και να μην ειναι αρρωστουλα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι καλές που είστε!! Με συγκινείτε αλήθεια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 5 417472 Να έχουμε σύντομα ΟΛΕΣ τα καλύτερα νέα του κόσμου!!!

Κάπου εδώ θα προσπαθήσω να πάω να κοιμηθώ , γιατί αύριο δουλεύω πρωί και 7 πρέπει να σηκωθώ!! Να έχετε μια γλυκιά καληνύχτα!!! I love you

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 5 850933

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ το προηγούμενο μήνα μέχρι και πριν 5 μέρες που αδιαθέτησα είχα πει θα τα κάνω όλα... Επαφες αρκετά συχνά, στι γόνιμες όμως μέρα παρα μέρα, τελείωνε η πράξη και ξαπλωνα για μισή ώρα... δεν πηγαινα στην τουαλέτα, δεν έκανα μπανια-ντουζ, μετρούσα την θερμοκρασία μου κάθε πρωι...
Το μόνο που κατάφερα ήταν να αγχωθώ και να μην ευχαρτιστηθώ καθόλου αυτή την διαδικασία...Γι αυτό σας λέω... είναι πολύ κουραστικό κ αγχώδες... Και κουράζονται και οι άνδρες... Αφου ο δικός μου έφτασε στο σημείο να μου πει (και το υπογραμμίζω ένα μήνα όλη αυτή η διαδικασία) μόνο γιατι θες να μείνεις έγκυος κάνουμε σεξ;;;
Δεν το ξανα περνάω αυτό ούτε το συνιστώ σε καμία!!!

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καληνυχτα!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Τι καλές που είστε!! Με συγκινείτε αλήθεια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Να έχουμε σύντομα ΟΛΕΣ τα καλύτερα νέα του κόσμου!!!

Κάπου εδώ θα προσπαθήσω να πάω να κοιμηθώ , γιατί αύριο δουλεύω πρωί και 7 πρέπει να σηκωθώ!! Να έχετε μια γλυκιά καληνύχτα!!! I love you

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καληνύχτα μπουμπού!!! Και όχι άγχος!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχω ακουσει πως μετα την επαφη καλο θα ειναι να καθεσαι 5 λεπτα ξαπλωμενη με τα ποδια ορθια... Ξερεις αν ισχυει κατι τετοιο?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*efoula* έγραψε:Εχω ακουσει πως μετα την επαφη καλο θα ειναι να καθεσαι 5 λεπτα ξαπλωμενη με τα ποδια ορθια... Ξερεις αν ισχυει κατι τετοιο?

Ναι... Και αυτό το έκανα!!!! Για μισή ώρα... Ε, τώρα πες μου... Αν τα κανουμε όλα αυτά μέχρι να δώσει ο Θεούλης και να μείνουμε έγκυες ... Θα τρελαθούμε ή οχι;;;; Ασε που θα τρελάνουμε και τους ανδρες μας και δεν μας φταίνε σε τιποτα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιγουρα θα τρελαθουμε το κανω και εγω αυτο μετα την επαφη και ο αντρας μου με κοροιδευει... Very Happy Very Happy Ναι αλλα ο Θεουλης βλεπει ποσο πολυ το θελουμε γιατι δεν μας το στελνει??? Μερικες φορες σκεφτομαι πως τα στελνει εκει που δεν τα θελουν και κανουν αμβλωσεις και εμεις που το κυνηγαμε και τιποτα.. Sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Μην το σκεφτεσαι αυτό... Ξέρει αυτός τι κάνει.... Απλά θα έρθει την κατάλληλη στιγμή... Και σίγουρα αυτός ξέρει καλύτερα απο εμας την κατάλληλη στιγμη... Smile Smile Smile Smile

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι είναι κούκλα μου... Ξέρει αυτός... Και σε αυτούς που δεν στέλνει παιδάκι το κάνει γιατί είναι πιο δυνατοί άνθρωποι και τους έχει για ποιο δύσκολες αποστολές... Όπως είναι η υιοθεσία... Αυτοί που μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία είναι πιο δυνατοί ανθρωποι από τους υπόλοιπους και μπορουν να τα καταφέρουν καλύτερα...
Και αυτό που σου λεω το πιστεύω, γιατί το δικό σου το παιδί το αγαπάς και του προσφέρεις τα πάντα... Το να αγαπάς όμως ένα ξένο παιδί και να το έχεις σαν να το γέννησες είναι πιο δυσκολο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις