Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι πολυ νωρις ακομα boubou για συμπτωματα!αρχιζουν παντα στις αρχες του πρωτου μηνα η του δευτερου!περιμενε να εχεις πρωτα καθυστερηση και μετα θα δεις!μακαρι να εχεις ενα μπεμπακι στην κοιλιτσα σου...καληνυχτα...!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό σκέφτομαι κι εγώ! Θα προσγειωθώ λοιπόν και πάλι για να μην γίνει ανώμαλα την άλλη εβδομάδα! Όχι τίποτα άλλο .. το χειρότερο μου είναι οι εμετοί.. θα ήταν τραγικό λοιπόν το πρώτο μου σύμπτωμα να είναι αυτό! Δν θα τ' αντέξω Razz Razz Razz

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!Κι εμένα αυριο μου τελειώνει η περίοδος!!!Μα καλά όλες μαζί?????
Λέτε να είναι σημαδιακό?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα....!εμενα η περιοδος μου κρατησε δυο μερες!λογικα μεχρι αυριο δεν θα εχω τιποτα!γιατι ομως δυο?θα μας τρελανει αυτη η περιοδος!boubou εχεις και εμετους?μηπως ειναι ιωση?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:καλημερα....!εμενα η περιοδος μου κρατησε δυο μερες!λογικα μεχρι αυριο δεν θα εχω τιποτα!γιατι ομως δυο?θα μας τρελανει αυτη η περιοδος!boubou εχεις και εμετους?μηπως ειναι ιωση?

καλημερες σας και εγω αυτο επαθα την προηγουμενη φορα στη 3 μερα καθαρισα λεω μπας και ειναι σημαδι του συμπαντος να επιταχυνουμε τις διαδικασιες?χαχαχα αμα ηταν θα σας πω σε μερικες μερες . ολες καλα πως παει?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα έτσι Αυγολέμονη, μάλλον αυτό θα είναι!!
Το στομάχι μου συνεχίζει να έχει μια ελαφριά ενόχληση, αλλά δν το βοηθάω κι εγώ, όλο χαζομαρούλες τσιμπολογάω! χεχε Embarassed
Την Κυριακή που μας πέρασε έκανα κι εμετό, αλλά μάλλον κάτι με είχε πειράξει..Δευτέρα πρωι ήμουν καλά..και τώρα πάλι χθες το απόγευμα στα καλα καθούμενα με ξαναέπιασε... όλο ρευόμουν..και δν είχα φάει τίποτα βαρύ!!Κι ένιωθα σαν να μου κάθεται κατι στο λαιμό!! Μάλλον προπονούμαι για όταν θα τα έχω πραγματικά σαν συμπτώματα για να μάθω να τα αντέχω Laughing Laughing Laughing Laughing

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχα ας ειναι καλοδεχτη και η προπονηση ετσι να μην χαλαρωνουμε ολα για το bebe Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 536304

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα και απο εμένα,
τι μου κάνετε ;
εμείς έχει καμία ώρα που γυρίσαμε,
θα κάνω μπανάκι σε λίγο Wink
ξεκινάνε οι προσπάθειες
αυτού του μήνα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 215994

κορίτσια θέλω μια χάρη, μία και μοναδική !!
επειδή άνοιξα εγώ το θέμα θα ήθελα όταν φτάσουμε στο όριο σελίδων να ανοίξω εγώ πάλι και το δεύτερο.
Δεν με ενδιαφέρει ο τίτλος, διαλέξτε εσείς ένα τίτλο αλλά θα ήθελα να το κάνω εγώ.
Ο λόγος είναι καθαρά και μόνο ένας.. προληπτικά...
το άνοιξα με όλη μου την αγάπη και νιώθω οτι θα μου φέρει γούρι.
Εννοείτε με την δική σας βοήθεια γιατί είστε τα γούρια μουΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472


siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!

Λεμονακι εννοειται εσυ θα το ανοιξεις και αποφασισε εσυ πως θες να λεγετε. Εμεις ακολουθουμε Wink

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κουκλίτσες!!! Τι κάνετε;;; Πως είστε σήμερα;;;
Λεμονάκι άνοιξε θέμα και εμεις ακολουθούμε!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ελευθερία μου, καίρο έχουμε να τα πούμε, χάθηκες!! Είσαι καλά;;; Κανένα νέο;;;
Έλεναααα πού είσαι;;;; οεο

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον εχω καιρο να σας πω τα νεα μου....

Οποτε αρχιζω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 536304 αδιαθετησα στις 18/10 και 27/10 & 29/10 καναμε ελευθερα δηλαδη 10η και 12η με αντε το πολυ 27 ημερες κυκλο. Υποτιθεται οτι περιμενω στις 13/11 περιοδο εχουμε ακομα πολυ καιρο αναμονης... οποτε δεν ξερω τι μπορει να εχει γινει scratch Αυτα απο μενα.

Σας διαβαζω καθε μερα και ας μην μπορω να γραψω...

Η Ελενα ομως λειπει πολυ καιρο που να ειναι?

Φιλακια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Λοιπον εχω καιρο να σας πω τα νεα μου....

Οποτε αρχιζω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αδιαθετησα στις 18/10 και 27/10 & 29/10 καναμε ελευθερα δηλαδη 10η και 12η με αντε το πολυ 27 ημερες κυκλο. Υποτιθεται οτι περιμενω στις 13/11 περιοδο εχουμε ακομα πολυ καιρο αναμονης... οποτε δεν ξερω τι μπορει να εχει γινει scratch Αυτα απο μενα.

Σας διαβαζω καθε μερα και ας μην μπορω να γραψω...

Η Ελενα ομως λειπει πολυ καιρο που να ειναι?

Φιλακια σε ολες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Υπολόγισα τις γόνιμες μέρες σου βάση του κύκλου σου και ήταν 20 - 25 οκτωβρίου... Και λέει οτι θα αδιαθετήσεις στις 15 νοεμβρίου... Βασικά εγώ τα υπολογίζω εδώ: http://www.babyspace.gr/DueDateCalculator.html

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπηκα σε αυτο που μου ειπες και ημ.18/10 και κυκλο 27 ημερες μου βγαζει Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2011 ως Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2011. Rolling Eyes εσενα γιατι σου ειπε αλλα?

89Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 4 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Κυρ Οκτ 30, 2011 12:22 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ!ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ "ΜΑΓΚΩΝΟΥΝ" ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Very Happy !

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Μπηκα σε αυτο που μου ειπες και ημ.18/10 και κυκλο 27 ημερες μου βγαζει Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2011 ως Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2011. Rolling Eyes εσενα γιατι σου ειπε αλλα?

Δεν ξέρω... Crying or Very sad
Κατσε να το ξαναδω μηπως εκανα κανένα λάθος... Αν και έχω ανακαλύψει ένα ακόμη για τις γόνιμες που βάζεις και τις 2 προηγούμενες περιόδους σου...


http://www.asxetos.gr/ypologismos/somatos-ygeias/egkimosini-gonimes-meres-calculator.html


κριστή!!! μακαρι να μην σου έρθει κούκλα μου και σε λίγες μέρες να έχεις να μας πεις ευχαριστα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία μου έχεις δίκαιο!!!

"Σύμφωνα με τα στοιχεία που δώσατε οι γόνιμες ημέρες είναι
από Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2011 ως Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2011

Αν μείνετε έγκυος σε αυτό το διάστημα η πιθανή ημερομηνία τοκετού είναι η
Δευτέρα 23 Ιουλίου 2012"

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριστι μακαρι να μην ερθει κ τα πονακια να ειναι απο καμια εμφυτευση Wink

Ευαγγελιτσα μου εκανα και το δευτερο κ μου υπολογισε αλλα τι γινεται? scratch

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Κριστι μακαρι να μην ερθει κ τα πονακια να ειναι απο καμια εμφυτευση Wink

Ευαγγελιτσα μου εκανα και το δευτερο κ μου υπολογισε αλλα τι γινεται? scratch

Σου έβγαλε διαφορετικά αποτελέσματα από το πρώτο site?
Αυτό εννοεις?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι γιατι εβαλα τις τελευταιες τρεις κ μου εβγαλε κυκλο 26 και ημερομηνιες 24/10 με 29/10 γονιμες μπερδευτηκαααααααααααα Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω την αλήθεια το δεύτερο site μου φαίνεται πιο αξιόπιστο... όχι σαν site σαν υπολογισμός... γιατι ζητάει περισσότερα στοιχεια...
Ασχέτο... μια φίλη μου κορίτσια είχε πάει με τον άνδρα της σε ένα μοναστήρι και ο συζηγός της ρώτησε τις καλόγριες ποια είναι η κατάλληλη μέρα για να συλλάβει η γυναίκα και αυτές του είπαν ότι είναι η 14η μέρα του κύκλου...
Στη φίλη μου πέτυχε γιατί και τις δύο της της κόρες τις έπιασε την 14η μέρα του κύκλου! Very Happy

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσακια! Ειμαι καινουργιο μελος χθες γραφτηκα.. Παρακολουθω μερες το foroum και χθες πηρα την αποφαση.. Κ εγω σε αναμονη ειμαι για την περιοδο την αλλη βδομαδα περιμενω αλλα δεν θελω να ερθει.. Εφτιαξα και εγω ενα θεματακι για να μου πειτε την γνωμη σας και απο οτι ειδα απο τις απαντησεις δεν το αποκλειουν... Λεμονακι εκανες παρα πολυ καλα που εφτιαξες αυτο το θεμα ακολουθω κι εγω... Smile Smile Smile

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*efoula* έγραψε:Γεια σας κοριτσακια! Ειμαι καινουργιο μελος χθες γραφτηκα.. Παρακολουθω μερες το foroum και χθες πηρα την αποφαση.. Κ εγω σε αναμονη ειμαι για την περιοδο την αλλη βδομαδα περιμενω αλλα δεν θελω να ερθει.. Εφτιαξα και εγω ενα θεματακι για να μου πειτε την γνωμη σας και απο οτι ειδα απο τις απαντησεις δεν το αποκλειουν... Λεμονακι εκανες παρα πολυ καλα που εφτιαξες αυτο το θεμα ακολουθω κι εγω... Smile Smile Smile

Καλως ήρθες efoula! Ποιο είναι το θεματάκι σου;;; Τι τίτλο έχει;; Για πρώτο μωράκι προσπαθείτε;

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι για το πρωτο προσπαθουμε!! Smile Το θεμα μου εχει τιτλο: μπορει να ειμαι εγκυος????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήθελα κι εγώ να δοκιμάσω τις σελίδες που λες αλλά δν θυμάμαι προηγούμενες ημερομηνίες.. δν είμαι τόσο οργανωμένη ώστε να τα σημειώνω.. μόνο την την τελευταία φορά κρατάω στο κινητό! Embarassed Embarassed Το πρώτο πάντως λέει πως αν έμεινα τώρα πιθανή ημερομηνία τοκετού 12 Ιουλίου Rolling Eyes

*Αν φάω ένα τοστ λετε να μου κάτσει βαρύ που έχω ένα στομάχι χάλια??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
*efoula* έγραψε:Ναι για το πρωτο προσπαθουμε!! Smile Το θεμα μου εχει τιτλο: μπορει να ειμαι εγκυος????

Α! ναι κάπου το πήρε το μάτι μου!!! Very Happy Very Happy
Να σας πω κάτι κορίτσια... και κυρίως για όλες όσες προσπαθούμε για το πρώτο νινάκι... χωρίς να θέλω να ακυρώσω τις άλλες, που φυσικά αγχώνονται το ίδιο αλλα έχουν τα πρώτα-δευτερα ζουζουνακια τους...
Δεν πρέπει να έχουμε ΚΑΘΟΛΟΥ αγχος!!! Απο τότε που είπα ότι είμαι πλέον σε φάση να γίνω μαμα ακούω από γνωστές, φίλες ιστορίες για γυναίκες που αγχωνόταν δεν έμενα εγκυούλες και μόλις τους έφευγε το άγχος και χαλάρωναν... Ερχόταν το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!
Δεν είναι κακό να ξέρουμε τι μας γίνεται στον κύκλο μας και ποιές είναι οι γόνιμες μέρες... Αλλα να αγχωνόμαστε με το παραμικρό μας κάνει κακό...
Γι αυτο ας χαλαρώσουμε κι ας το απολαύσουμε!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις