Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
Deb έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:αχ βρε κορίτσια μην βιάζεστε,
καταλαβαίνω απόλυτα γιατί τα έχω φάει στην μάπα εδώ και πολλούς μήνες.
Προσπαθείτε να είστε συγκρατημένες και οπλιστείτε με πολύ υπομονή !!

Deb γιατί τόσο άγχος; το μωράκι σου θα έρθει όπως και να έχει.
Το καλό πράγμα αργεί αλώστε Wink



Σίγουρα....Έχεις απόλυτο δίκιο!!!Τέρμα το άγχος από εδώ και πέρα!!!Όταν είναι η ώρα του θα έρθει.... Very Happy

έτσι σε θέλω !!
κάτσε γιατί τώρα έφαγα φλασιά...
είσαι στην 17η του κύκλου με κύκλο 28ημερών (περίπου)
(διάβασα λάθος πριν-κατάλαβα λάθος)
άρα θες ακόμα 11 μέρες ας πούμε για περίοδο. καλά τα λέω ως τώρα ;




Αυτό είδα κι εγώ και παραξενεύτηκα. Αν όντως έγινε σύλληψη λογικά δε θα έχει πάνω από 3 μέρες. Άρα δεν είναι πολύ νωρίς για να φανεί οτιδήποτε?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy5_k έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ!!!Απλά...επειδή λένε πώς δεν υπάρχει πιο σίγουρο τέστ από την β-χοριακή μπήκα σε σκέψεις... Τέλοσπαντων,όλα θα φανούν σε μερικές μέρες!!!

Εγώ πιο παλιά, που ήμουν ακόμα περισσότερο ανυπόμονη, ήθελα να κάνω β-χοριακή πριν να έχω καθυστέρηση και ο μικροβιολόγος μου είπε ότι δε συστήνει την εξέταση πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου, θεωρούσε ότι μπορούσε να μη δείξει με ακρίβεια. Γι' αυτό κάνε υπομονή κοριτσάκι μου. Μην κάνεις τα λάθη μου που ψάχνω συμπτώματα σχεδόν απ'την επόμενη μέρα Embarassed Ξέρω ότι είναι βλακεία μου και πάλι το μυαλό μου εκεί οδηγείται!

Σε λίγες μέρες θα φανούν όλα...έτσι θέλω να πιστεύω...αλλά είπαμε....ό,τι είναι να γίνει θα γίνει στην ώρα του!!! Πάντως θα ήταν ωραίο να ήξερα μέχρι τις 9/11 γιατί τότε έχει γενέθλια ο καλός μου και έχουμε και επέτειο!!!Θα ήταν σούπερ εκπληξη!!!Θα δούμε,θα δούμε.....

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ!!!Απλά...επειδή λένε πώς δεν υπάρχει πιο σίγουρο τέστ από την β-χοριακή μπήκα σε σκέψεις... Τέλοσπαντων,όλα θα φανούν σε μερικές μέρες!!!

Εγώ πιο παλιά, που ήμουν ακόμα περισσότερο ανυπόμονη, ήθελα να κάνω β-χοριακή πριν να έχω καθυστέρηση και ο μικροβιολόγος μου είπε ότι δε συστήνει την εξέταση πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου, θεωρούσε ότι μπορούσε να μη δείξει με ακρίβεια. Γι' αυτό κάνε υπομονή κοριτσάκι μου. Μην κάνεις τα λάθη μου που ψάχνω συμπτώματα σχεδόν απ'την επόμενη μέρα Embarassed Ξέρω ότι είναι βλακεία μου και πάλι το μυαλό μου εκεί οδηγείται!

Σε λίγες μέρες θα φανούν όλα...έτσι θέλω να πιστεύω...αλλά είπαμε....ό,τι είναι να γίνει θα γίνει στην ώρα του!!! Πάντως θα ήταν ωραίο να ήξερα μέχρι τις 9/11 γιατί τότε έχει γενέθλια ο καλός μου και έχουμε και επέτειο!!!Θα ήταν σούπερ εκπληξη!!!Θα δούμε,θα δούμε.....

Μακάρι Δεσποινάκι μου να γίνει έτσι! Κι εγώ έτσι ακριβώς σκέφτομαι συνέχεια και σε καταλαβαίνω απόλυτα Smile Κάθε μήνα κάνω σενάρια πώς θα ανακοινώσω την πολυπόθητη εγκυμοσύνη αν έρθει Embarassed

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δειλά δειλά αναφέρω κι εγώ ότι υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να είμαι έγκυος. Είμαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης και μέχρι χτες έλεγα ότι μάλλον θα μου έρθει, άλλα τα πονάκια περιόδου σε μέση και κοιλιά σταμάτησαν μια δυο μέρες πριν τις 30/10 που περίμεναν. Το δε στήθος μου (οι θηλές μου συγκεκριμένα) μου θυμίζει πάρα πολύ την πρώτη μου εγκυμοσύνη, άλλα εντάξει έχουν περάσει και έντεκα χρόνια απο τότε,μπορεί να μη θυμάμαι καλά.

Κατά τ'αλλα, εκτός από κάτι παλινδρομήσεις που έχω συνήθως τα βράδια εδώ και 3 περίπου ημέρες νιώθω περδίκι. Γιαυτό και επιφυλλάσομαι. Πήρα τεστάκι άλλα θα περιμένω ακόμα γιατί πριν 8 μήνες είχα πάλι καθυστέρηση 4 μέρες και δεν ήμουν. Οπότε μη φάω την πατάτα τζάμπα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
Deb έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:αχ βρε κορίτσια μην βιάζεστε,
καταλαβαίνω απόλυτα γιατί τα έχω φάει στην μάπα εδώ και πολλούς μήνες.
Προσπαθείτε να είστε συγκρατημένες και οπλιστείτε με πολύ υπομονή !!

Deb γιατί τόσο άγχος; το μωράκι σου θα έρθει όπως και να έχει.
Το καλό πράγμα αργεί αλώστε Wink



Σίγουρα....Έχεις απόλυτο δίκιο!!!Τέρμα το άγχος από εδώ και πέρα!!!Όταν είναι η ώρα του θα έρθει.... Very Happy

έτσι σε θέλω !!
κάτσε γιατί τώρα έφαγα φλασιά...
είσαι στην 17η του κύκλου με κύκλο 28ημερών (περίπου)
(διάβασα λάθος πριν-κατάλαβα λάθος)
άρα θες ακόμα 11 μέρες ας πούμε για περίοδο. καλά τα λέω ως τώρα ;




Αυτό είδα κι εγώ και παραξενεύτηκα. Αν όντως έγινε σύλληψη λογικά δε θα έχει πάνω από 3 μέρες. Άρα δεν είναι πολύ νωρίς για να φανεί οτιδήποτε?

ναι νομίζω πως ίσως να μην έδειξε σωστά η χοριακή, να είναι πολύ νωρίς ακόμα. Υπομονή και θα μάθεις σε λίγες μέρες !!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:


Κατά τ'αλλα, εκτός από κάτι παλινδρομήσεις που έχω συνήθως τα βράδια εδώ και 3 περίπου ημέρες νιώθω περδίκι. Γιαυτό και επιφυλλάσομαι. Πήρα τεστάκι άλλα θα περιμένω ακόμα γιατί πριν 8 μήνες είχα πάλι καθυστέρηση 4 μέρες και δεν ήμουν. Οπότε μη φάω την πατάτα τζάμπα.

καλή επιτυχία !!!
σου εύχομαι ένα θετικότατο τεσ !!!
περιμένουμε τα ευχάριστα !!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Δειλά δειλά αναφέρω κι εγώ ότι υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να είμαι έγκυος. Είμαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης και μέχρι χτες έλεγα ότι μάλλον θα μου έρθει, άλλα τα πονάκια περιόδου σε μέση και κοιλιά σταμάτησαν μια δυο μέρες πριν τις 30/10 που περίμεναν. Το δε στήθος μου (οι θηλές μου συγκεκριμένα) μου θυμίζει πάρα πολύ την πρώτη μου εγκυμοσύνη, άλλα εντάξει έχουν περάσει και έντεκα χρόνια απο τότε,μπορεί να μη θυμάμαι καλά.

Κατά τ'αλλα, εκτός από κάτι παλινδρομήσεις που έχω συνήθως τα βράδια εδώ και 3 περίπου ημέρες νιώθω περδίκι. Γιαυτό και επιφυλλάσομαι. Πήρα τεστάκι άλλα θα περιμένω ακόμα γιατί πριν 8 μήνες είχα πάλι καθυστέρηση 4 μέρες και δεν ήμουν. Οπότε μη φάω την πατάτα τζάμπα.


ΑΜΗΝ!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:


ΑΜΗΝ!

Κορίτσι μου , τώρα αν εγώ σου πω ότι έχω χεστεί πάνω μου γιατί το Δεκέμβρη σταματάει το επίδομα ανεργίας και αν είμαι έγκυος δε θα μου ξανακάνουν πρόσληψη εκεί που δουλεύω, τί θα μου πεις?

Τέλοσπάντων, μπορεί και να μην είμαι. Σου στέλνω ένα φιλί τεράστιο.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
desT έγραψε:


ΑΜΗΝ!

Κορίτσι μου , τώρα αν εγώ σου πω ότι έχω χεστεί πάνω μου γιατί το Δεκέμβρη σταματάει το επίδομα ανεργίας και αν είμαι έγκυος δε θα μου ξανακάνουν πρόσληψη εκεί που δουλεύω, τί θα μου πεις?

Τέλοσπάντων, μπορεί και να μην είμαι. Σου στέλνω ένα φιλί τεράστιο.

Θα σου πω:
SMILE! Very Happy
Κάθε εμπόδιο για καλό!

Έγω κάνω πλάνο για εναλλακτική λύση για το που θα μείνουμε αν χρεωκοπήσουμε, χάσουμε τις δουλειές μας και μας πάρουνε το σπίτι αλλά παραμένω αισιόδοξη χα, χα...
Δεν πα να το πάρουν... τούβλα θα πάρουν όχι ψυχή.
(Είδες αισιοδοξία, ε; )

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρκέλλα μου, μη φοβάσαι τίποτα! Όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε τον τελευταίο καιρό! Εγώ σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις!

Δέσποινα (dest) είσαι κι εσύ στην προσπάθεια;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Μαρκέλλα μου, μη φοβάσαι τίποτα! Όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε τον τελευταίο καιρό! Εγώ σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις!

Δέσποινα (dest) είσαι κι εσύ στην προσπάθεια;

Έλενα, νομίζω ότι θα πω ψέματα αν πω πως είμαι πια.
Ας πω ότι μέχρι και τον μήνα που μας πέρασε ήμουν. Μετά από 7 μήνες είπα φτάνει πια.
Να 'ναι γερά τα ζουζούνια μου, οι ομορφιές μου που τα ζουλάω κάθε μέρα (αχ, άντε να σχολάω να πάω σπίτι να τα ξαναζουλήξω).
Απλά θα στεναχορήσω λίγο την μεγάλη μου που ήθελε και μια μικρή αδερφούλα. Ας της περάσει η λαχτάρα με τις καινούργιες της ξαδερφούλες (1 ετών και 3,5 μηνών) χα, χα...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
elena25 έγραψε:Μαρκέλλα μου, μη φοβάσαι τίποτα! Όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε τον τελευταίο καιρό! Εγώ σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις!

Δέσποινα (dest) είσαι κι εσύ στην προσπάθεια;

Έλενα, νομίζω ότι θα πω ψέματα αν πω πως είμαι πια.
Ας πω ότι μέχρι και τον μήνα που μας πέρασε ήμουν. Μετά από 7 μήνες είπα φτάνει πια.
Να 'ναι γερά τα ζουζούνια μου, οι ομορφιές μου που τα ζουλάω κάθε μέρα (αχ, άντε να σχολάω να πάω σπίτι να τα ξαναζουλήξω).
Απλά θα στεναχορήσω λίγο την μεγάλη μου που ήθελε και μια μικρή αδερφούλα. Ας της περάσει η λαχτάρα με τις καινούργιες της ξαδερφούλες (1 ετών και 3,5 μηνών) χα, χα...
πολλές έμειναν έγκυες μετά απο αυτή την απόφαση, ίσως χαλαρώνει ο οργανισμός απο το στρες...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν εγώ δεν είμαι!
Η αλήθεια είναι πως μου έφυγε ένα βάρος γιατί πραγματικά θα ζοριζόμουνα πολύ με τη δουλειά...
Πήγα στο γιατρό για την κολπίτιδα και μου έκανε υπέρηχο για να αποκλείσει την εγκυμοσύνη (γιατί χρειάζομαι βαρβάτη θεραπεία) και μου λέει σήμερα αύριο θα σου έρθει.

Ήδη έχω τους συνεχόμενους πόνους περιόδου σε μέση και κοιλιά και αναμένω με χαρά...Το κακό είναι πως ο κύκλος μου έφτασε τις 30 μέρες και πάλι τον επόμενο μήνα δε θα ξέρω τί μου γίνεται...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Λοιπόν εγώ δεν είμαι!
Η αλήθεια είναι πως μου έφυγε ένα βάρος γιατί πραγματικά θα ζοριζόμουνα πολύ με τη δουλειά...
Πήγα στο γιατρό για την κολπίτιδα και μου έκανε υπέρηχο για να αποκλείσει την εγκυμοσύνη (γιατί χρειάζομαι βαρβάτη θεραπεία) και μου λέει σήμερα αύριο θα σου έρθει.

Ήδη έχω τους συνεχόμενους πόνους περιόδου σε μέση και κοιλιά και αναμένω με χαρά...Το κακό είναι πως ο κύκλος μου έφτασε τις 30 μέρες και πάλι τον επόμενο μήνα δε θα ξέρω τί μου γίνεται...
είχες πάντα άστατο κύκλο ;
τουλάχιστον τώρα ξέρεις, κάνε την θεραπεία και σκέψου με την ησυχία σου το θέμα εγκυμοσύνη.

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα!τι κανετε?χαθηκα λιγο ε?δεν πραλαβαινω καθολου να μπω!τωρα εχω λιγο χρονο!πως τα πατε?βλεπω εχουμε καποιες κοπελες σε αναμονη,αντε ευχομαι με το καλο να μας πειτε τα ωραια νεα!εγω τωρα τελειωνω εντελως παιρνω και τα χαπακια μου και βουρρρρρ....χαχα!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βλεπω οτι δεν ειστε εδω....πρεπει να κλεισω...καληνυχτα και ονειρα γλυκα...!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Τελικά σήμερα το πρωί αδιαθέτησα!Δεν πειραζει όμως τουλάχιστον ξέρω τί μου γίνεται...Τώρα δηλαδή,για να μην κάνω ΠΑΛΙ λάθος,πότε θα έχω ωορρηξία?Και πότε θα είναι οι γόνιμες μέρες μου? Βοηθήστε με λιγάκι.... Very Happy

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ριξε μια ματια εδω...

Υπολογισμος γονιμων ημερων

www.babyspace.gr/DueDateCalculator.html+%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82+%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BC%CF%89%CE%BD+%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CF%89%CE%BD&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr&client=firefox-a" target="_blank" rel="nofollow">http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hncaeyRJZs0J:www.babyspace.gr/DueDateCalculator.html+%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82+%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BC%CF%89%CE%BD+%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CF%89%CE%BD&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr&client=firefox-a

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!Τελικά σήμερα το πρωί αδιαθέτησα!Δεν πειραζει όμως τουλάχιστον ξέρω τί μου γίνεται...Τώρα δηλαδή,για να μην κάνω ΠΑΛΙ λάθος,πότε θα έχω ωορρηξία?Και πότε θα είναι οι γόνιμες μέρες μου? Βοηθήστε με λιγάκι.... Very Happy

Καλημέρα Δέσποινα! Πάτα εδώ να δεις! Smile

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!Σας ευχαριστώ πολύ...Με βοήθησαν αρκετά!!!! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε κοριτσάκια μου? Αδιαθετήσαμε όλες και πέσαμε? Δεσποινάκι δεν πειράζει, κοντά μας κι εσύ, πάμε όλες για την επόμενη φορά.

Βρε κορίτσια, έχω μια ερώτηση: όταν ξέρεις ότι προσπαθείς συνειδητά πλέον για παιδί, πόσο εύκολο είναι να αγνοήσεις το γεγονός αυτό την ώρα της "συνεύρεσης" με τον άντρα σου? Δεν καταντάει πλέον σαν καθαρή δουλειά αντί για ευχαρίστηση? Embarassed

247Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 10 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 02, 2011 2:26 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ DEMMY TO ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΠΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ.ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ....ΔΙΑΡΚΕΙΑ!ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΥΨΕΙΣ...ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ 100%100 ΕΚΕΙ!ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΩΡΑΚΙ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ.ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ... Embarassed !ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Τι κάνετε κοριτσάκια μου? Αδιαθετήσαμε όλες και πέσαμε? Δεσποινάκι δεν πειράζει, κοντά μας κι εσύ, πάμε όλες για την επόμενη φορά.

Βρε κορίτσια, έχω μια ερώτηση: όταν ξέρεις ότι προσπαθείς συνειδητά πλέον για παιδί, πόσο εύκολο είναι να αγνοήσεις το γεγονός αυτό την ώρα της "συνεύρεσης" με τον άντρα σου? Δεν καταντάει πλέον σαν καθαρή δουλειά αντί για ευχαρίστηση? Embarassed

Εγω πρωτη φορά μετά απο 5 μηνες ελευθερου σεξ στεναχωρήθηκα πραγματικά που αδιαθέτησα αυτή τη φορά κι ακόμη δν μου έχει περάσει! Sad Ελπίζω να μην με παίρνει τόσο από κάτω κάθε μήνα μέχρι να μείνω γιατί δν με βλέπω καλά!!

Όσον αφορά το σεξ, αυτό που με αγχώνει περισσότερο είναι ότι μετά από 10 χρόνια σχέσης δν είναι ούτως ή άλλως τόσο συχνές οι επαφές και με την κουραστική καθημερινότητα που έχουμε δυσκολεύει πολύ την προσπάθεια!Εγώ τώρα που προσπαθούμε έχω πολύ ανεβασμένη ψυχολογία για "αγαπούλες" και το ευχαριστιέμαι να κάνω, αλλά με εκνευρίζει το γεγονός ότι καταλλήγω να τον κυνηγάω εγώ κάθε φορά για να κάνουμε τις περισσότερες φορές παρά αυτός, γιατί μάλλον νιώθει να πιέζεται και μου το έχει πει κιόλας ότι νιώθει ότι τον κυνηγάω μόνο και μόνο επειδή θέλω μωρό!! Αν ήταν στην αρχή της σχέσης όλα θα ήταν πανεύκολα! Crying or Very sad

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΓΩ DEMMY TO ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΠΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ.ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ....ΔΙΑΡΚΕΙΑ!ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΥΨΕΙΣ...ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ 100%100 ΕΚΕΙ!ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΩΡΑΚΙ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ.ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΡΜΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ... Embarassed !ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Μα δεν το σκέφτομαι ακριβώς την ώρα που γίνεται, αλλά είναι το γενικό μου συναίσθημα ανυπομονησίας που το έχω κάθε μέρα και επιδεινώνεται τις γόνιμες μέρες Embarassed Και στο τέλος αντί να αυξάνεται η όρεξη όλο αυτό το στρες μου τη μειώνει και στο τέλος καταντά σχεδόν αγγαρεία Crying or Very sad

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Κρίστι μου τι νέα εσύ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις