Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια στην 31η μερα σημερα.....με κυκλο 28 29 ημερων με λιγεσ εξαιρεσεις.....ελπιζω να μν ερθει για 9 μηνεσ αν κ χλωμο το βλεπω γιατι εχω πονουσ περιοδου αρκετεσ μερεσ κ η θερμοκρασια μου δεν ειναι ανεβασμενη...ειδωμεν κ μακαρι να πραγματοπ[οιηθει κοριτσια το μεγαλυτερο ονειρο μου.....

827Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 2:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ART ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να πραγματοποιηθει το ονειρο σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502
Εμενα βρε κοριτσια απο τοτε που μου εφυγε αυτο το κακο αγχος που με ειχε φαει, εχω ενα αισθημα γλυκιας ανυπομονησιας...οπως οταν ξερεις οτι θα πας να συναντησεις τον ανθρωπο που εισαι τρελα ερωτευμενος και δν μπορεις να περιμενεις...αυτο το αισθημα στο στηθος ... ετσι νιωθω ολο το πρωι σημερα!!! Εχω ξυπνησει με ΤΕΛΕΙΑ διαθεση κι ελπιζω να παραμεινει ετσι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κριστι μου μακαρι......η θερμοκρασια που δεν ειναι ανεβασμενη με αγχωνει...εσενα ηταν ανεβασμενη οταν εμαθεσ τα ευχαριστα
?

830Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 2:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ..

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙΠΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

Μπράβο κοπέλα μου! Θα περιμένουμε εναγωνίως να μοιραστείς μαζί μας τα συναισθήματα σου I love you

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 654316

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Μακαρι να πραγματοποιηθει το ονειρο σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502
Εμενα βρε κοριτσια απο τοτε που μου εφυγε αυτο το κακο αγχος που με ειχε φαει, εχω ενα αισθημα γλυκιας ανυπομονησιας...οπως οταν ξερεις οτι θα πας να συναντησεις τον ανθρωπο που εισαι τρελα ερωτευμενος και δν μπορεις να περιμενεις...αυτο το αισθημα στο στηθος ... ετσι νιωθω ολο το πρωι σημερα!!! Εχω ξυπνησει με ΤΕΛΕΙΑ διαθεση κι ελπιζω να παραμεινει ετσι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 536304

Μπράβο κορίτσι μου, έτσι σε θέλω! Αυτό είναι το πιο γλυκό συναίσθημα! Τελικά και η αναμονή έχει τη γλύκα της Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 35468

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nαι ειναι τελειο συναισθημα οντως!!!Ανυπομονω να συναντησω τον μεγαλυτερο ερωτα της ζωης μου μαλλον γι αυτο!!!Μακαρι να μην με αφησει να περιμενω πολυ!!Μονο 2 βδομαδουλες!! Ε, καλε Θεουλη???? Rolling Eyes ιχιχιιχι


Αφηστε που η ευσυγκινησια μου εχει ξεπερασει τα νορμαλ επιπεδα.... αμα μεινω εγκυος δηλαδη τι θα γινει?ολη μερα θα κλαιω?? Embarassed Embarassed Embarassed Διαβαζω ομορφα πραγματα εδω μεσα και δακρυζω τσουπ!αμεσως!! Καλα αν δω κανα δυσαρεστο δν το συζητω!!!Τι κακο κι αυτο με μενα! χαχαχα

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Nαι ειναι τελειο συναισθημα οντως!!!Ανυπομονω να συναντησω τον μεγαλυτερο ερωτα της ζωης μου μαλλον γι αυτο!!!Μακαρι να μην με αφησει να περιμενω πολυ!!Μονο 2 βδομαδουλες!! Ε, καλε Θεουλη???? Rolling Eyes ιχιχιιχι


Αφηστε που η ευσυγκινησια μου εχει ξεπερασει τα νορμαλ επιπεδα.... αμα μεινω εγκυος δηλαδη τι θα γινει?ολη μερα θα κλαιω?? Embarassed Embarassed Embarassed Διαβαζω ομορφα πραγματα εδω μεσα και δακρυζω τσουπ!αμεσως!! Καλα αν δω κανα δυσαρεστο δν το συζητω!!!Τι κακο κι αυτο με μενα! χαχαχα

Σε νοιώθω πάρα πολύ Very Happy Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι. Κατάντησα Μάρθα Κλάψα Embarassed Μέχρι και όταν βλέπω το ζουζουνόσκυλο μου δακρύζω μόλις σκεφτώ πόσο τον αγαπώ! Φαντάζομαι τι θα γίνει μ'ένα μωρό!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
Σε νοιώθω πάρα πολύ Very Happy Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι. Κατάντησα Μάρθα Κλάψα Embarassed Μέχρι και όταν βλέπω το ζουζουνόσκυλο μου δακρύζω μόλις σκεφτώ πόσο τον αγαπώ! Φαντάζομαι τι θα γίνει μ'ένα μωρό!

κι εγωωωωωωωωω!!! αχ υπαρχουν κι αλλες σαν κι μενα!τι καλα!Δν ειμαι η μονη τρελη του χωριού χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεσα απο την καρδια μου ευχομαι σε ολεσ μας να ερθει γρηγορα ενα μωρακι που το ποσο πολυ θελουμε.....μακαρι να ρθει συντομα γιατι εχω παραααααααααα πολυ αγαπη να του δωσω...ισως ειναι επειδη απο μικρη με φανταζομουν μανουλα-ναι ειμαι απο αυτα τα κοριτσακια που το ονειρευονταν απο μικρες-ισως εειναι επειδη το πρασπαθουμε 2 χρονια και 7 μηνες....δεν ξερω.....θελω να πω στον αντρα μου να μου φερει ενα τεστ γυρνωντας απο την δουλεια αλλα φοβαμαι φοβαμαι οτι το αποτελεσμα θα ειναι κ παλι αρνητικο.....το θελω τοσο πολυ αλλα μεσα μου πιστευω οτιαπο στιγμη σε στιγμη θα εθει η καταραμενη το νοιωθω.γινομαι λιγο μελο ε?αλλα κοριτσια βαρεθηκα αληθεια οχι να προσπαθω οχι να ελπιζω αλλα βαρεθηκα να απογοητευομαι κ να αναρωτιεμαι γιατι να μν μου χαρισει ο θεος ενα μωρακι...αφου το θελω οσο τπτ στον κοσμο γιατι ....πραγματικα πιστευω οτι ολα θα αλλαξουν προσ το καλυτερο....τον αντρα μου τον λατρευω αλλα αν ερχοταν ενα μωρακι που το θελουμε παρα πολυ κ οι δυο η ευτυχια μας θα ολοκληρωνοταν θα μασταν πιο ευτυχισμενοι...ολη αυτη η κατασταση ειναι επωδυνη......χθες του ειπα δεν μου ρθε ακομα περιοδοσ κ ο καημενοσ με κοιταξε με ενα υφος σαν να μου ελεγε μν ελπιζεισ ακομα περιμενε...τον καταλαβαινω μαζι με εμενα απογοητευεται και αυτοσ.......συγγνωμη για το τεραστειο μνμ αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου κ ξερω οτι εσεισ κ μπορειται να με ακουσετε κ να με βοηθησετε με τις αποψεις σας...αν κ ξερω ...θα μου πειτε να χαλαρωσω κ να μν αγχωνομαι...κ ξερω οτι θα το πειτε με τν καλυτερη διαθεση......αλλα το εχω προσπαθησει παρα πολλεσ φορεσ αλλα κοροιδευω τον εαυτο μου...δεν μπορω να το βγαλω αποι τ μυαλο μου....ευχαριστω κοριτσια για την υπομονη σας

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Τι μου κάνετε;;; Αν και εκτος τη Ελευθερίας που της ήρθε η ακατανομαστη... Στις υπόλοιπες πετάνε καρδούλες στον αέρα... Embarassed Wink

Κριστή μου, τι καλά που θα δεις σημερα το σποράκι σου... Περιμένουμε εντυπώσεις... Πως αισθάνθηκες και τέτοια... Very Happy

Μπουμπού μου, τι άγχος είναι αυτό;;; Μην κρυώσεις, μην σου έρθει, μην δε δείξει το τεστ... πολύ αγχομένη είσαι και αν έχεις σποράκι δεν κάνει καλό... Και δεν κάνει καλό στη ψυχολογία σου επίσης... Ασε που το μωράκι δν έρχεται μόνο στις γόνιμες μέρες... Όποτε θέλει έρχεται... Wink

Δεσποινάκι μου, εμένα κάτι μου λέει ότι εσύ θα γυρίσεις με γεμάτη την κοιλίτσα μετά το ταξιδάκι... Απο την ώρα που μας το είπες αυτό σκεφτομαι... Μακάρι να γίνει!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κοριτσάκια εγώ είμαι σε κανονικές μέρες... Σε 8 μέρες περιμένω περίοδο, τα πονάκια που σας ελεγα συνεχίζονται αλλα όχι τοσο έντονα... Αυτο που θέλω να ρωτήσω σε μέλουσες και μαμαδες, όταν λέτε για αυτά τα τσιμπηματάκια στο στήθος... Πως ακριβως είναι;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω τωρα ντρεπομαι, γιατι με τον αντρουλη προσπαθουμε απο τον Ιουνιο και μονο τους τελευταιους 3 μηνες πιο οργανωμένα! και δν ειμαι απο τις γυναικες που ηθελαν απο παντα μωρα...τωρα μου ηρθε και τωρα το θελω!! Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed

Εγω τωρα το μονο που θα σου πω ειναι να μην σταματησεις να ελπιζεις και να προσπαθεις και να μην στεναχωριεσαι..ουτε να το βγαλεις απο το μυαλο σου..ουτε τιποτα τετοιο!! θα γινει το θαυμα σου!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:μεσα απο την καρδια μου ευχομαι σε ολεσ μας να ερθει γρηγορα ενα μωρακι που το ποσο πολυ θελουμε.....μακαρι να ρθει συντομα γιατι εχω παραααααααααα πολυ αγαπη να του δωσω...ισως ειναι επειδη απο μικρη με φανταζομουν μανουλα-ναι ειμαι απο αυτα τα κοριτσακια που το ονειρευονταν απο μικρες-ισως εειναι επειδη το πρασπαθουμε 2 χρονια και 7 μηνες....δεν ξερω.....θελω να πω στον αντρα μου να μου φερει ενα τεστ γυρνωντας απο την δουλεια αλλα φοβαμαι φοβαμαι οτι το αποτελεσμα θα ειναι κ παλι αρνητικο.....το θελω τοσο πολυ αλλα μεσα μου πιστευω οτιαπο στιγμη σε στιγμη θα εθει η καταραμενη το νοιωθω.γινομαι λιγο μελο ε?αλλα κοριτσια βαρεθηκα αληθεια οχι να προσπαθω οχι να ελπιζω αλλα βαρεθηκα να απογοητευομαι κ να αναρωτιεμαι γιατι να μν μου χαρισει ο θεος ενα μωρακι...αφου το θελω οσο τπτ στον κοσμο γιατι ....πραγματικα πιστευω οτι ολα θα αλλαξουν προσ το καλυτερο....τον αντρα μου τον λατρευω αλλα αν ερχοταν ενα μωρακι που το θελουμε παρα πολυ κ οι δυο η ευτυχια μας θα ολοκληρωνοταν θα μασταν πιο ευτυχισμενοι...ολη αυτη η κατασταση ειναι επωδυνη......χθες του ειπα δεν μου ρθε ακομα περιοδοσ κ ο καημενοσ με κοιταξε με ενα υφος σαν να μου ελεγε μν ελπιζεισ ακομα περιμενε...τον καταλαβαινω μαζι με εμενα απογοητευεται και αυτοσ.......συγγνωμη για το τεραστειο μνμ αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου κ ξερω οτι εσεισ κ μπορειται να με ακουσετε κ να με βοηθησετε με τις αποψεις σας...αν κ ξερω ...θα μου πειτε να χαλαρωσω κ να μν αγχωνομαι...κ ξερω οτι θα το πειτε με τν καλυτερη διαθεση......αλλα το εχω προσπαθησει παρα πολλεσ φορεσ αλλα κοροιδευω τον εαυτο μου...δεν μπορω να το βγαλω αποι τ μυαλο μου....ευχαριστω κοριτσια για την υπομονη σας


Κουκλίτσα μου πόσες μερες έχεις καθυστέρηση;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:

Μπουμπού μου, τι άγχος είναι αυτό;;; Μην κρυώσεις, μην σου έρθει, μην δε δείξει το τεστ... πολύ αγχομένη είσαι και αν έχεις σποράκι δεν κάνει καλό... Και δεν κάνει καλό στη ψυχολογία σου επίσης... Ασε που το μωράκι δν έρχεται μόνο στις γόνιμες μέρες... Όποτε θέλει έρχεται... Wink


Δν εχω καθολου αγχος!Μα καθολου ομως!!! Very Happy ..απλα επειδη ποτε παλιοτερα δν με ενδιεφερε το θεμα ουτε ειχα φιλες εγκυους δν εχω ιδεα απο τιποτα και ρωταω για να μαθαινω !! Wink Wink Μ΄ αρεσει να ξερω οσα περισσοτερα μπορω!! Δν συμφωνω με το οσα λιγοτερα ξερεις τοσο καλυτερο ειναι! χιχιχ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανονικα σημερα ειμαι στην 31η μερα του κυκλου γενικα εχω σταθερο κυκλο 28 29 μερεσ με κανα 2 εξαιρεσεισ.......αλλα εχω πολλα συμπτωματα περιοδου για αυτο και απογοητιτηκα...εχω παει απο το πρωι 20 φορεσ τουαλετα...εχω γινει ψυχωτικη τι να πω....αλλα το μονο που με βαζει σε σκεψεις ειναι οτι το στηθος μου πρηστηκε βεβαια οπως παντα αλλα ποναει απιστευτα πολυ δεν ακουμπιεται πραγμα που συμβαινει πρωτη φορα.....κοριτσια αν γινει το θαυμα πρωτα σε εσας θα το πω και μετα στον αντρα μου βαν κ οπως ειπα πριν δεν νομιζω .....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραια Μπουμπού μου, γιατι εμενα έτσι μου φανηκε οτι αγχόνεσαι! Αλλα απλα θες να μαθαίνεις και καλά κάνεις... Very Happy και εγώ έτσι είμαι χιχι! Wink

Αρτ (αλήθεια πως σε λένε) μακάρι κούκλα μου να μην σου έρθει και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρτ απο το αρτεμη.........ευχαριστω πολυ για τις ευχεσ .απο τη βλεπω προσπαθεις κ εσυ ε?σου ευχομαι κ εγω με την σειρα μου το επιθυμητο αποτελεσμα .....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:αρτ απο το αρτεμη.........ευχαριστω πολυ για τις ευχεσ .απο τη βλεπω προσπαθεις κ εσυ ε?σου ευχομαι κ εγω με την σειρα μου το επιθυμητο αποτελεσμα .....

Σε ευχαριστώ Άρτεμη, μακάρι όλες να γίνουμε μανούλες σύντομα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
Σε νοιώθω πάρα πολύ Very Happy Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι. Κατάντησα Μάρθα Κλάψα Embarassed Μέχρι και όταν βλέπω το ζουζουνόσκυλο μου δακρύζω μόλις σκεφτώ πόσο τον αγαπώ! Φαντάζομαι τι θα γίνει μ'ένα μωρό!

κι εγωωωωωωωωω!!! αχ υπαρχουν κι αλλες σαν κι μενα!τι καλα!Δν ειμαι η μονη τρελη του χωριού χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502

Όχι αγάπη μου, έχει πολλές τρελές το χωριό! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 875502

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου και παλι, ολο μπαινοβγαινω στο φορουμ για να βλεπω νεα σας....

Σας εχω και εννοια... Very Happy

Αρτεμης σου ευχομαι να εχεις συντομα ενα Θετικό τεστ!! τεστακι στα χερια σου

Δημητρουλα μου γεια σου!!!!!!!

Ευαγγελιτσα μου και Μπουμπου μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία μου, αν και λίγο καθυστερημένα, να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!!

848Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 4:14 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΙΤΣΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΘΗΛΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
felicitaki έγραψε:
boubou έγραψε:Καλημερα!! Ετοιμη ημουν να γραψω και με προλαβες!!Κι εγω ετσι..πηγα σε μια φιλη επισκεψη το Σαββατο και λεω θα παρω και τα τεστακια της να κανω...και μεχρι να φυγω το ειχα ξεχασει!! Δν πειραζει κοπελα μου, τωρα θα ειμαστε δυο που το παιζουμε στην τυχη αυτο τον μηνα!!!χιχιχιχ ειναι να αδιαθετησω 27-29/11 ..αρα μετα το τελος του μηνα αυτου θα ξερω!! Εσυ ποτε ΔΝ την περιμενεις την κοκκινη?

Λογικά δεν την περιμένω επίσης 27-29 οπότε είμαστε μαζί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 328109
Κοριτσια κ εγω περιμενω μεχρι τις 29/11/2011,,,,,,,,,, Embarassed Εκανα ενα τεστ ωορριξιας την Παρακευη κ εδειξε θετικο επαφη ομως εγινε την Κυριακη αλλα ξαναεκανα ενα τεστ το Σαββατο κ εδειξε αρνητικο.Θα περιμενουμε λοιπον κ η τρεις μας στο τελος του μηνα. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 215994 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Μακαρι!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 990599

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κριστι η θερμοκρασια σου ειναι ανεβασμενη τωρα που εισαι εγκυουλα????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 34 990599

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις