Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΙΤΣΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΘΗΛΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

Κριστή μου, αυτό με το ρεύμα..χιχι... μου συνέβη χθες... Οπως σας έχω πει αυτές τις μέρες μετά τις γόνιμες είχα πόνους χαμηλα, σαν όταν περιμένεις περίοδο... Το στήθος μου πονάει κατα διαστήματα, αλλα χθες ειχα ένα τετοιο στίμπημα...
Είναι πολύ νωρίς και δεν θέλω να το σκέφτομαι, αλλα δεν μπορώ να το αγνοήσω κιόλας... Θα περιμένω να μου έρθει περίοδος και όταν τελειώσει θα πάω για ενα ΠΑΠ, που ούτως ή άλλως πρέπει να κάνω γιατί κάνω κάθε χρόνο μετά το καλοκαίρι και ακόμα δεν έκανα...Θα τα ρωτήσω όλα στον γυναικολόγο μου οταν πάω...
Εσυ πότε θα πας στο γιατρό; Απόγευμα;;

852Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 4:22 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALLO ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ..

853Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 4:24 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Αχ, Κριστή τι καλά!!!!! Πολύ χαίρομαι για σένα!!!! Επειδή από την αρχή μας έλεγες πως νιώθεις και το πέρασες μαζί μας όλο αυτό, νομίζω ότι έχουμε δεθεί όλες... Και είναι απίστευτο αυτό που μας συμβαίνει, δεν ξέρω αν συμφωνείται όλες μαζί μου. Αλλα είναι απίστευτο, ανθρώπους που δεν τους ξέρεις να τους εμπιστεύεσαι και να μοιράζεσαι μαζί τους, τις πιο όμορφες στιγμές σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΙΤΣΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΘΗΛΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

Κριστή μου, αυτό με το ρεύμα..χιχι... μου συνέβη χθες... Οπως σας έχω πει αυτές τις μέρες μετά τις γόνιμες είχα πόνους χαμηλα, σαν όταν περιμένεις περίοδο... Το στήθος μου πονάει κατα διαστήματα, αλλα χθες ειχα ένα τετοιο στίμπημα...
Είναι πολύ νωρίς και δεν θέλω να το σκέφτομαι, αλλα δεν μπορώ να το αγνοήσω κιόλας... Θα περιμένω να μου έρθει περίοδος και όταν τελειώσει θα πάω για ενα ΠΑΠ, που ούτως ή άλλως πρέπει να κάνω γιατί κάνω κάθε χρόνο μετά το καλοκαίρι και ακόμα δεν έκανα...Θα τα ρωτήσω όλα στον γυναικολόγο μου οταν πάω...
Εσυ πότε θα πας στο γιατρό; Απόγευμα;;
Ευαγγελιτσα μου τωρα που το λες κ εγω πρεπει να κανω ΠΑΠ απο το καλοκαιρι οπως λες.Στην πρωτη μου εγκυμοσηνη ο γιατρος μου δεν με αφησε να το κανω,,ενω στην δευτερη που αλλαξα γιατρο το εκανα αφου ειμουν 3 εβδομαδων.Ο καθε γιατρος εχει τα δικα του καλα-κακα,,,τι να πω Very Happy

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα μου ευχαριστω για το κοριτσακι μου, να σαι καλα...
Α! και συμφωνω με την Κριστι μην παιρνεις και ορκο οτι θα σου ερθει.

Allo μην μετρας τις θερμοκρασιες ειναι επιπλεον αγχος μια κοπελα πριν απο λιγες μερες ειχε πει οτι ητανε εγκυος και ειχε 36 Shocked

Κριστι περιμενουμε νεα για το σπορακι σου!

857Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 4:34 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!ΔΕΜΕΝΗ!ΜΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ!!ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω απολυτα κριστι μου.....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="siren"]Ευαγγελιτσα μου ευχαριστω για το κοριτσακι μου, να σαι καλα...
Α! και συμφωνω με την Κριστι μην παιρνεις και ορκο οτι θα σου ερθει.

Απο το στόμα σας και στου Θεού το αυτί κουκλίτσες μου!!!!

KRISTI 1 έγραψε:Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!ΔΕΜΕΝΗ!ΜΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ!!ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!

Πραγματικά είναι κάτι ξεχωριστό!!! και που ξέρετε μπορεί κάποτε να γνωριστούμε και απο κοντά!!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eιναι αμιβαια τα συναισθηματα κι απο εδω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Τι ωραιο πραγμα να μπορεις να δεις το σπορακι και μετα να ακους και καρδουλα απο ενα τοσο δα φασολιδιο!!! Ποσο θελω να ζησω αυτο το θαυμα!!εγω νομιζω οτι καθε φορα που θα πηγαινω στον γιατρο παντως θα κλαιω (απο την συγκινηση εννοειται!) ρομπα θα γινω κοριτσια!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι ενας τροπος να ανοιγεσε κ τα λες-γραφεις ολα οσα σκεφτεται η καθε μια απο εμας.Ειναι υπεροχο οντως.......ολα αυτα που εχω γραψει κοριτσια κ διαβαζετε δεν τα εχω πει ουτε στην καλυτερη μου φιλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 415870

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιούχου !!!
να μαι και γω...

μα και σε ποιόν να τα πεις και να σε καταλάβει ; δεν είναι οτι δεν θέλουν να σε καταλάβουν αλλά κακά τα ψέμματα σε νιώθει καλύτερα κάποιος που έχει περάσει ή περνάει τις ίδιες αγωνίες με εσένα, τις σκέψεις και τα συναισθήματα. Αν δεν μπεις στο χορό να χορέψεις δεν ξέρεις πως είναι.

Κρίστι έχεις ραντεβού ; τι καλά !!
περιμένουμε νέα σου !!!

εμένα μου ήρθε σήμερα το πρωί περίοδος

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια την αγκαλια σας εστω και απο μακρυα θελω φοβαμαι οτι θα αδιαθετισω εχω τα γνωστα συμπτωματα δεν θελω παρακαλαω καθε λεπτο να μην ερθει πηγαινοερχομαι τουαλεττα 17 θα ερθει παντα ομως βλεπω πιο νωρις θελω να κλαψω και μονο που το σκεφτομαι ξερω ειναι λαθος ξερω δεν πρεπει να κανω ετσι οτι ειμαι στην αρχη οτι τπτ δεν εχω περασει τιποτε απο οσα ξερω δεν μπορει να σταματησει την αγωνια μου δεν την θελω δεν την θελω συνεχεια αυτο ειναι στο μυαλο μου ειναι πανω απο τις δυναμεις μου τι ειναι αυτο που εχω παθει. με ποναει το στηθος μου πλαγια στην προηγουμενη περιοδο δεν με πονουσε και συνεχεια νομιζω οτι θα κοκκινησω δεν μπορω να χαλαρωσω και να ηρεμησω και εχω και νευρα θα ερθει το ξερω δεν την θελω Sad

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα!καλα ε,boubou eyaggelitsa και τα αλλα κοριτσια περιμενουμε μαζι!και εγω στις 27 ειναι να (μην)ερθει η κακια!!πηγα σημερα στον γιατρο και το αυγουλακι ειχε σπασει!εγω εκανα σαββατο και κυριακη και θα κανω και σημερα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 604962 για σιγουρια!καλα δεν κανω?να εχω πιο πολλες πιθανοτητες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 875502 !art μου μην αγχωνεσαι,θα σου φερει και εσενα ο θεουλης ενα ζουζουνακι!ολα θα γινουν!kristi μου το απογευμα θα εχεις την πιο ωραια στιγμη της ζωης σου! Razz !απολαυσε την! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυγολεμονη μου σου στελνω την πιο ζεστη αγκαλια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 35468 !μην κλαις,ακομα και να σου ερθει τωρα,ειναι και αλλος μηνας!μην το βαζεις κατω.σε παρακαλω μην στεναχωριεσαι.ξερω ποσο πολυ το θες,λες το θελω εδω και τωρα.κανε υπομονη,χαλαρωσε και τοτε να δεις οτι τσουπ θα σκασει μυτη το σπορακι!σου στελνω και φιλακια πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:κοριτσια την αγκαλια σας εστω και απο μακρυα θελω φοβαμαι οτι θα αδιαθετισω εχω τα γνωστα συμπτωματα δεν θελω παρακαλαω καθε λεπτο να μην ερθει πηγαινοερχομαι τουαλεττα 17 θα ερθει παντα ομως βλεπω πιο νωρις θελω να κλαψω και μονο που το σκεφτομαι ξερω ειναι λαθος ξερω δεν πρεπει να κανω ετσι οτι ειμαι στην αρχη οτι τπτ δεν εχω περασει τιποτε απο οσα ξερω δεν μπορει να σταματησει την αγωνια μου δεν την θελω δεν την θελω συνεχεια αυτο ειναι στο μυαλο μου ειναι πανω απο τις δυναμεις μου τι ειναι αυτο που εχω παθει. με ποναει το στηθος μου πλαγια στην προηγουμενη περιοδο δεν με πονουσε και συνεχεια νομιζω οτι θα κοκκινησω δεν μπορω να χαλαρωσω και να ηρεμησω και εχω και νευρα θα ερθει το ξερω δεν την θελω Sad


Κουκλίτσα μου, μην στεναγχωριέσαι... Αν σου έρθει ήρθε, δεν θα μπορεις να κάνεις κάτι... Αλλα Θα συνεχίσεις τις προσπάθειες... Θα δανειστώ κάτι που μας είπε πρόσφατα η φίλη μας Δήμητρα (dimitrabasilis)
"Οταν με το καλο αντικρυσα το θετικο τεστ και την υπεροχη χωριακη
μου,το αγχος του να μεινω εγκυος φανταζε ενα τιποτα μπροστα στο μετα.Θα
ακουσουμε καρδουλα?θα μεγαλωσει?ηρθε η ωρα για διαφορες εξετασεις και
καθε φορα με την ψυχη στο στομα.Ετσι σας λεω,φυλαξτε το αγχος και την
ανησυχια για μετα θα σας χρειαστουν"

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου και παλι, ολο μπαινοβγαινω στο φορουμ για να βλεπω νεα σας....

Σας εχω και εννοια... Very Happy

Αρτεμης σου ευχομαι να εχεις συντομα ενα Θετικό τεστ!! τεστακι στα χερια σου

Δημητρουλα μου γεια σου!!!!!!!

Ευαγγελιτσα μου και Μπουμπου μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

Καλώς την κούκλα μαμά με την κούκλα κόρη! Ελευθερία μου έχω ερωτευτεί την κόρη σου απ' τη φωτο! Φτου φτου φτου! Είναι για φάγωμα! Να σου ζήσει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:γιούχου !!!
να μαι και γω...

μα και σε ποιόν να τα πεις και να σε καταλάβει ; δεν είναι οτι δεν θέλουν να σε καταλάβουν αλλά κακά τα ψέμματα σε νιώθει καλύτερα κάποιος που έχει περάσει ή περνάει τις ίδιες αγωνίες με εσένα, τις σκέψεις και τα συναισθήματα. Αν δεν μπεις στο χορό να χορέψεις δεν ξέρεις πως είναι.

Κρίστι έχεις ραντεβού ; τι καλά !!
περιμένουμε νέα σου !!!

εμένα μου ήρθε σήμερα το πρωί περίοδος

Λεμονακι με την Ελευθερια και εσυ...
Τι κάνεις;; Χαθηκες;; Η μετακομιση τελειωσε;;;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπες ευχαριστω για τις απαντησεις για αυτο τα λεω σε εσας για να ακουσω κατι γλυκο και μονο που τα λεω παλι μου ειναι σημαντικο τι πραγμα να λες τις παρανοιες σου και να σε καταλαμβαινουν μακαρι να δουμε το τεστ ολες μας και ας γελαμε με τις προσπαθειες το μετρημα και καθε μας αγχος πριν μακαρι δεν ξερω γιατι εχω τρομοκρατηθει και τρελλαθει ετσι δεν με καταλαμβαινω ουτε εγω. πως καποιες μενουν με τοση ευκολια καταλαθος δεν το καταλαμβαινω.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Αχ, Κριστή τι καλά!!!!! Πολύ χαίρομαι για σένα!!!! Επειδή από την αρχή μας έλεγες πως νιώθεις και το πέρασες μαζί μας όλο αυτό, νομίζω ότι έχουμε δεθεί όλες... Και είναι απίστευτο αυτό που μας συμβαίνει, δεν ξέρω αν συμφωνείται όλες μαζί μου. Αλλα είναι απίστευτο, ανθρώπους που δεν τους ξέρεις να τους εμπιστεύεσαι και να μοιράζεσαι μαζί τους, τις πιο όμορφες στιγμές σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έχεις απόλυτο δίκιο Ευαγγελίτσα μου, νομίζω ότι όλες το ίδιο νοιώθουμε Very Happy Αφού νομίζω ότι όταν έρθει η ώρα όλες θα το ανακοινώσουμε πρώτα εδώ και ύστερα στους άντρες μας! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 328109

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:αγαπες ευχαριστω για τις απαντησεις για αυτο τα λεω σε εσας για να ακουσω κατι γλυκο και μονο που τα λεω παλι μου ειναι σημαντικο τι πραγμα να λες τις παρανοιες σου και να σε καταλαμβαινουν μακαρι να δουμε το τεστ ολες μας και ας γελαμε με τις προσπαθειες το μετρημα και καθε μας αγχος πριν μακαρι δεν ξερω γιατι εχω τρομοκρατηθει και τρελλαθει ετσι δεν με καταλαμβαινω ουτε εγω. πως καποιες μενουν με τοση ευκολια καταλαθος δεν το καταλαμβαινω.


Εγώ πιστευω οτι τιποτα δεν γίνεται καταλάθος... Πιστεύω ότι κάποιος εκει πάνω, κανονίζει το πότε πρέπει να γίνει ή να μην γίνει κάτι... Και πιστευω επίσης ότι όλα θα έρθουν στην ώρα τους... Αυτος ξέρει καλύτερα από εμας... Wink

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω το πιστευω αυτο νομιζω οτι οποτε κατσω και σκεφτω ενα γεγονος και το τι ηθελα και στο τελος τι γινοταν αντιλαμβανομαι οτι καποιος που τα οδηγει ξερει τι κανει , δεν αμφιβαλλω για αυτο απο την παρανοια θελω να γλυτωσω λεω να μην το σκεφτομαι να χαλαρωσω να το βγαλω απο το κεφαλι μου ειναι κατι στιγμες εως ωρες αδυναμιας σαν αυτη τωρα που νιωθω μια καταθληψη και ενα φοβο και ξερω οτι παραλογιζομαι αλλα δεν το ελεγχω ονειροπολω να κανω θετικο τεστ να το ανακοινωσω γεννα τη μυρωδια της πουδρας .. δεν ξερω τι μου ρχετε και τα σκεφτομαι ολα αυτα μεσα στην μερα και κανω κακο στην ψυχολογια μου Sad

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας διαβάζω εδώ και πολύ ώρα και δεν ξέρω τι να σας πω κοριτσάκια μου. Θα συμφωνήσω με την Ευαγγελίτσα όμως σε αυτό που είπε: Ο Θεός ξέρει πότε και αν θα μας κάνει μανούλες. Όσο αγχώνεστε μόνο κακό κάνετε! Προσπαθήστε να χαλαρώσετε και θα δείτε, όλα θα γίνουν!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:αγαπες ευχαριστω για τις απαντησεις για αυτο τα λεω σε εσας για να ακουσω κατι γλυκο και μονο που τα λεω παλι μου ειναι σημαντικο τι πραγμα να λες τις παρανοιες σου και να σε καταλαμβαινουν μακαρι να δουμε το τεστ ολες μας και ας γελαμε με τις προσπαθειες το μετρημα και καθε μας αγχος πριν μακαρι δεν ξερω γιατι εχω τρομοκρατηθει και τρελλαθει ετσι δεν με καταλαμβαινω ουτε εγω. πως καποιες μενουν με τοση ευκολια καταλαθος δεν το καταλαμβαινω.

Αν κάτσεις να σκεφτείς πόσες κοπέλες μένουν έγκυος κατά λάθος και πόσες μένουν έγκυες χωρίς να τους αξίζει (από την άποψη ότι κακοποιούν τα παιδιά τους σωματικά ή ψυχολογικά, να μην παρεξηγούμαι)θα σου στρίψει! Απόφευγε επιμελώς να πέφτεις σ'αυτό το τρυπάκι γιατί θα σου στερήσει την αισιοδοξία και τη δύναμή σου. Κάθε μήνα που βλέπουμε περίοδο πέφτουμε και ξανασηκωνόμαστε. Και κάπου εκεί που θα μας γίνει συνήθεια αυτό, χωρίς να το καταλάβουμε, θα αποβάλλουμε το άγχος και εκεί θα έρθει το σποράκι! Ότι και να γίνει τώρα να είσαι δυνατή! Ο Θεός κάνει τα πάντα στην ώρα τους Smile Ξέρω ότι στα λόγια όλα φαίνονται ωραία, αλλά αυτό κάνουμε εδώ. Τα λέμε η μια στην άλλη ώσπου να τα πιστέψουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σαι καλα Δημητρα μου ποσο δικαιο εχεις το ξερω δεν ειναι απλα λογια εχουν μεγαλη αξια απο μας γιατι νιωθουμε τα ιδια για αυτο χαιρομαι που ειμαι στο φορουμ γιατι δεν μου λενε δεν πειραζει να σαι δυνατη σηκω πανω καποιοι που ειναι κοντα σου αλλα εκτος του προβληματος σου αλλα γιατι τα λετε ΕΣΕΙΣ οποιες και να στε οπου και να στε . εχετε δικαιο οταν πρεπει θα ερθει κατι ξερει ο θεουλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις