Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια μου θα έρθει στην ώρα του!!!!Να παρακαλάτε όχι μόνο να έρθει το μωράκι με το καλό,αλλά και να γαντζωθεί καλά καλά!!!!!Εγώ μετά την αποβολή όλο αυτό σκέφτομαι!!!Όχι τόσο ένα θετικό τεστ αλλά μια ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:

Καλώς την κούκλα μαμά με την κούκλα κόρη! Ελευθερία μου έχω ερωτευτεί την κόρη σου απ' τη φωτο! Φτου φτου φτου! Είναι για φάγωμα! Να σου ζήσει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Αχ σε ευχαριστω παρα πολυ ρε Δημητρουλα ελιωσα τωρα με αυτα που ειπες, να σαι καλα κουκλα μου! (και εγω με το ζορι κρατιεμαι να μην την φαω) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 334590

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κούκλες ένα έχω να σας πω
λόγο πείρας μπορώ να καταλάβω το κάθε τι που λέει η κάθε μια απο εσάς καλύτερα απο κάθε άλλη κοπέλα.
Προσπαθώ 3 χρόνια χωρίς κανένα απολύτως αποτέλεσμα, κ α ν ε ν α !!
Σκεφτόμουν όπως εσείς, αγχωνόμουν όπως εσείς, έκλαιγα και κλεινόμουν στον εαυτό μου. Έφτασε στιγμή που ήμουν τόσο χάλια και είχα να φάω 4 μέρες.
Ήρθαν μέρες που έλεγα να μην έρθει ποτέ, δεν θέλω να κάνω παιδί τέλος..
τρελά πράγματα και καταστάσεις.
Δεν ήθελα να δω να μιλήσω κανέναν.
Και τι κατάλαβα ; απλά έχασα τον εαυτό μου....
Δόξα το Θεό τώρα είμαι μια χαρά γιατί απλά έχω αποδεχτεί την κατάσταση
και ξέρω πως θα γίνω μαμά γιατί το θέλω !!!!
Οτι και να κάνουμε δεν μπορούμε να αλλάξουμε τίποτα, θα γίνει στην ώρα του. Απολαύστε αυτά που έχετε και σας χάρισε ο Θεός !!
απολαύστε την υγεία σας γιατί χωρίς αυτήν δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα.

Ευαγγελίτσα αυτό που έγραψε η φίλη σου απο το φόρουμ (δεν θυμάμαι το όνομα τις κοπέλας) είναι πάρα πολύ σωστό.
Να το θυμάστε κορίτσια γιατί είναι μεγάλη αλήθεια.
Το θέμα δεν είναι να μείνουμε έγκυες σήμερα κιόλας αλλά να είναι και το μωρό μας καλά. Αυτή την αγωνία που θα νιώσουμε τότε θα είναι πολύ μεγαλύτερη απο αυτήν που νιώθουμε τώρα. Για αυτό να παρακαλάτε πρώτα να είναι ένα υγιές μωρό και όλα τα άλλα είναι εύκολα !!!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:κούκλες ένα έχω να σας πω
λόγο πείρας μπορώ να καταλάβω το κάθε τι που λέει η κάθε μια απο εσάς καλύτερα απο κάθε άλλη κοπέλα.
Προσπαθώ 3 χρόνια χωρίς κανένα απολύτως αποτέλεσμα, κ α ν ε ν α !!
Σκεφτόμουν όπως εσείς, αγχωνόμουν όπως εσείς, έκλαιγα και κλεινόμουν στον εαυτό μου. Έφτασε στιγμή που ήμουν τόσο χάλια και είχα να φάω 4 μέρες.
Ήρθαν μέρες που έλεγα να μην έρθει ποτέ, δεν θέλω να κάνω παιδί τέλος..
τρελά πράγματα και καταστάσεις.
Δεν ήθελα να δω να μιλήσω κανέναν.
Και τι κατάλαβα ; απλά έχασα τον εαυτό μου....
Δόξα το Θεό τώρα είμαι μια χαρά γιατί απλά έχω αποδεχτεί την κατάσταση
και ξέρω πως θα γίνω μαμά γιατί το θέλω !!!!
Οτι και να κάνουμε δεν μπορούμε να αλλάξουμε τίποτα, θα γίνει στην ώρα του. Απολαύστε αυτά που έχετε και σας χάρισε ο Θεός !!
απολαύστε την υγεία σας γιατί χωρίς αυτήν δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα.

Ευαγγελίτσα αυτό που έγραψε η φίλη σου απο το φόρουμ (δεν θυμάμαι το όνομα τις κοπέλας) είναι πάρα πολύ σωστό.
Να το θυμάστε κορίτσια γιατί είναι μεγάλη αλήθεια.
Το θέμα δεν είναι να μείνουμε έγκυες σήμερα κιόλας αλλά να είναι και το μωρό μας καλά. Αυτή την αγωνία που θα νιώσουμε τότε θα είναι πολύ μεγαλύτερη απο αυτήν που νιώθουμε τώρα. Για αυτό να παρακαλάτε πρώτα να είναι ένα υγιές μωρό και όλα τα άλλα είναι εύκολα !!!

Εχεις απολυτο δικαιο Λεμονακι μου.Υγεια πανω απ'ολα. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 727892

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι εχεις απλα δικιο σε ολα.... δεν εχω τιποτα αλλο να πω.

Αυγολεμονη σε διαβαζω τοση ωρα και σε νιωθω απιστευτα μακαρι να μπορουσα να σου δωσω μια αγκαλια για να σου δειξω ποσο σε καταλαβαινω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 35468

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολέμονη εγώ δν θα σου πω να μη στεναχωρηθείς αλλά να μην στεναχωρηθείς ΑΚΟΜΗ!!αφου βρε δν σου ηρθε τπτ ακόμη τι χαλάς τον εαυτό σου έτσι? Αφου όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είναι συνήθως και συμπτώματα περιόδου!!!Αν όμως αδιαθετήσεις σου επιτρέπω να στεναχωρηθείς για λίιιιγο όμως και μετά πάλι δυναμικά τον επόμενο μήνα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 215994
Το Λεμονάκι μας τα λέει πάρα πολύ καλά!!Να είμαστε καλά πρώτα και τα άλλα με λίγο θέληση, πείσμα , επιμονή και υπομονή θα τα καταφέρουμε αργά ή γρήγορα!
Siren.... το μπουμπουκάκι σου το ξέρεις ότι είναι για δάγκωμα αλλά είναι πολύ γλυκό όταν το λένε και οι άλλοι!!!! ζουπιξε της λίγο αυτά τα μαγουλίνια και από μένα σε παρακαλω!! I love you I love you

Οσον αφορά το άγχος για το μωράκι...και για το παιδάκι και για οταν θα έχει μεγαλώσει , νομίζω ότι για την μαμά πάντα θα είναι το ίδιο.. σαν την πρώτη μέρα.. να είναι καλά το παιδάκι της!!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:
demmy5_k έγραψε:

Καλώς την κούκλα μαμά με την κούκλα κόρη! Ελευθερία μου έχω ερωτευτεί την κόρη σου απ' τη φωτο! Φτου φτου φτου! Είναι για φάγωμα! Να σου ζήσει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Αχ σε ευχαριστω παρα πολυ ρε Δημητρουλα ελιωσα τωρα με αυτα που ειπες, να σαι καλα κουκλα μου! (και εγω με το ζορι κρατιεμαι να μην την φαω) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 334590

Μα είναι υπεροχή, πραγματικά! Να σου ζήσει κούκλα μου, να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη και να είναι η πηγή της δύναμης σου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ειστε καλα ρε κοριτσια!!!!

Τελικα δεν ειμαι τρελη μαμα που ειμαι ερωτευμενη με την κορη μου.

Σας εβαλα και αλλη μια πιο προσφατη φωτογραφια να βλεπετε την λατρεια μου και να χαμογελατε να ανοιγει η καρδια σας και να λετε μια μερα και εγω ενα τετοιο μωρακι θα εχω!!!!

Εγω ετσι κανω οποτε την χαζευω λεω θελω αλλα 10 τετοια!!!!!!! Razz Razz Razz

Χιλια ευχαριστω για τις ευχες για το μωρακι μου.

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Να ειστε καλα ρε κοριτσια!!!!

Τελικα δεν ειμαι τρελη μαμα που ειμαι ερωτευμενη με την κορη μου.

Σας εβαλα και αλλη μια πιο προσφατη φωτογραφια να βλεπετε την λατρεια μου και να χαμογελατε να ανοιγει η καρδια σας και να λετε μια μερα και εγω ενα τετοιο μωρακι θα εχω!!!!

Εγω ετσι κανω οποτε την χαζευω λεω θελω αλλα 10 τετοια!!!!!!! Razz Razz Razz

Χιλια ευχαριστω για τις ευχες για το μωρακι μου.
Να τη χαίρεσαι!!Είναι σκέτη γλύκα!!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σαι καλα σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

886Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Νοε 14, 2011 12:43 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΣ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΣ.


Αχ Κριστή μου τι καλα!!!!!!
Μισό εκατοστό ε;;; Το φανταζεσαι;;;; Πω πω! Τελικά δεν υπάρχει μεγαλύτερο μυστήριο από τη δημιουργία μιας νέας ζωής!!!!!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Mad ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ...
Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΣΤΙΣ 27 ΜΕΡΕΣ Sad ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ! Laughing
ΑΑΑΑΑΡΑ................ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ!ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ...ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??
Υ.Γ ΚΡΙΣΤΙ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριστι μου μπραβο πολυ χαιρομαι για το σπορακι σου! Τωρα θα αραξει στην ομορφη ζεστη κοιλιτσα σου και θα περασετε 9 μηνες παρειτσα! Να πανε ολα σου ευχομαι!

Φανη μου, και εμας μας ελειψες... οσο για τα τεστ δεν ξερω να σε βοηθησω Rolling Eyes

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε:
Φανη μου, και εμας μας ελειψες... οσο για τα τεστ δεν ξερω να σε βοηθησω Rolling Eyes

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΣ.
αυτά και αν είναι ευχάριστα !!
να ακούς μια καρδούλα να χτυπάει !!

αχ πάντα έτσι χαρές κρίστι μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 379767

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σας σας ευχαριστω ολες που μου απαντησατε και για τις αγκαλιες σας ξερω πως με καταλαμβαινετε και εχετε μεγαλο δικαιο σε ολα. Λεμονακι μου ευχαριστω μπραβο για τις μαχες σου και τη δυναμη σου ειναι τεραστια τη θαυμαζω καθε επιτυχια μεσα απο τη ψυχη μου καθε καλο για ολες μας. Κριστη μου ολα θα πανε τελεια νιωσε το να το μεταδινεις στο μωρακη σου καθε λεπτο φιλια σε ολες σας

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kaλημέρα κι από μένα!!Αυγολέμονη τελικά αδιαθέτησες ή ακόμη και τσάμπα στεναχωρέθηκες?

Εγώ πήγα τελικά στην φίλη μου χθες για καφεδάκι και πήρα τα τεστ, αλλα γι αυτόν τον μήνα απ' ότι φαίνεται πέρασαν οι γόνιμες...θα τα κάνω κανα2 μέρες ακόμη για σιγουριά, αλλά πιστεύω ότι πετύχαμε πετύχαμε!!Τώρα τα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 215994 γίνονται καθαρά για ευχαρίστηση....γιατί εννοείται ότι δν σταματάμε!!!χιχι...

FANH τα τεστ μπορεις να τα παραγγειλεις απο το ebay έχει πολύ φθηνά!! εγώ είχα πάρει AYTA ->> http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320788476013#ht_3231wt_1396

βγαίνουν 4,50 ευρουλάκια και είναι πολύ καλα! Wink

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ μπουμπου μου ακομα τρεμω καθε φόρα που πηγαινω τουαλεττα θερμοκρασια ακομα ψηλη 36 η χαμηλη μου πριν την ωορυξια ειναι 34.8 αρα ακομα 17 δεν πρεπει να δω παντα ομως βλεπω πιο νωρις αχ ποσο δεν θελω να ερθει ποσες προσευχες κανω..

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρίστι μπράβο κοπέλα μου!!!!Άκουσες τον ωραιότερο ήχο που υπάρχει!!!!Όλα με το καλό να πάνε!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:αχ μπουμπου μου ακομα τρεμω καθε φόρα που πηγαινω τουαλεττα θερμοκρασια ακομα ψηλη 36 η χαμηλη μου πριν την ωορυξια ειναι 34.8 αρα ακομα 17 δεν πρεπει να δω παντα ομως βλεπω πιο νωρις αχ ποσο δεν θελω να ερθει ποσες προσευχες κανω..

Mακαρι κοπελα μου, αλλα προσπαθησε να εχεις υπομονη..3 μερουλες!Λιγες δν ειναι?Μη το σκεφτεσαι τοσο αγχωμενη γιατι μπορει να εχεις καθυστερηση γι αυτο το λογο και να παρουμε ολες τσαμπα χαρα!!Σου ευχομαι ολοψυχα να μη δεις για 9 μηνες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou μου εχω πεθανει απο το αγχος μου δεν μπορω να το ελεξω θελω να δειρω τον εαυτο μου που σκεφτετε απο την κυριακη να παω να παρω τεστ που δειχνει πιο νωρις δεν θελω ομως να δω αρνητικο αποτελεσμα δεν το αντεχω κανω τοση ησυχια να αφουγκραστω εστω και κατι απο το σωμα μου ειναι χαζο το ξερω δεν ξερω τι με πιανει πρεπει να σταματησω να κανω ετσι μην κανω και καθυστερηση αδικα το ξερω ποτε δεν ειχα καθυστερηση. δεν ειναι λιγες 3 μερες μου φαινονται χρονια αληθεια. σημερα ξυπνησα καλυτερα απο χθες νιωθω περιεργα χθες ημουν σιγουρη οτι θα ερθει σημερα υποχωρησαν λιγο τα συμπτωματα ισως για αυτο το ξερω σας επριξα εξω βρεχει και εγω νιωθω να βραζω ηφαιστεια αχ να μπορουσα να σταματησω την κοκκινοσκουφιτσα να μην ερθει scratch

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δν μας πριζεις.. καμια κοπελα, οχι μονο εσυ!! .. ειναι προβληματισμοι και αγωνιες που εχουμε ολες μας!!Εγω ετσι εκανα!Ειχα τα φθηνα τα τεστακια και εκει που πηγε να με φαει η αγωνια..τσουπ κανω ενα.. βγαινει αρνητικο και συνερχομαι λιγο!!!χαχαχα Razz Razz αλλα περιμενω να περασουν τουλαχιστον 10 μερες απο την ωορρηξια για να κανω!!Αυτο κυριως γιατι εχω και δουλεια που σηκωνω βαρη και τετοια και οσο πιο γρηγορα το μαθω τοσο καλυτερα, εκει φοβαμαι δηλαδη λιγο! Μην κοιτας τα συμπτωματα.. η κολλητη μου εμεινε εγκυος τον μονο μηνα που δν ειχε κανενα συμπτωμα..μονο τα κλασικα της περιοδου της!! Ενω τους αλλους μηνες φανταζοταν κι αυτη ασχετα!! Γι αυτο σου λεω.. τσαμπα αναλλωνεσαι απο τωρα!Αν θες τοσο πολυ να κανεις κατι ..κανε χωριακη..ειναι τομονο που απο τοσο νωρις ισως δειξει κατι και κοστιζει το ιδιο με τα τεστ του φαρμακειου! Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέραααααα!!!Ο καιρός είναι χάλια όμως εμάς δεν μας ρίχνει τίποτα!!!Ούτε άγχος ούτε ΤΙΠΟΤΑ!!!! Smile

Κρίστη δεν πιστεύω πως υπάρχει πιο όμορφο και τρυφερό πράγμα από μία καρδούλα που μόλις "φύτρωσε" στην κοιλίτσα σου να χτυπάει!!!!Χαίρομαι πάρα πολύ!!!Να έχεις μία πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
υπομονη πρεπει να κανω αυτο πρεπει και το ξερω να προσεχεις με τα βαρη φοβαμαι τετοια πραγματα πολυ. θα χαλαρωσω πρεπει δεν θελω να απογοητευτω μετα θα ειναι χειροτερα αντε μετα να περασεισ την αλυσιδα παραπονο κλαψα θυμο κτλ αχ θεε μου δως μου υπομονη θα αντεξω θα δαγκωθω αλλα θα αντεξω ας μην βλεπω και ας αγχωνομαι pale

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις