Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα κοπελες να μαι και εμενα την τρελλη βλεπω στον υπνο μου κουκκιδες κοκκινες τις περιοδου σε χαρτι και καθε φορα που πηγαινω τουαλεττα κανω προσευχες φωτια θα πεσει να με καψει ειπαμε ο Θεος ειναι παντου αλλα εκει νομιζω οχι. εχω πονακια και το στηθος στα πλαγια αμα ειναι να ερθει γιατι μου το κανει αυτο παντα αφου ερχετε πιο νωρις γιατι θελει να με σπασει?27η μερα σημερα την μετραω και την ξαναμετραω θα ερθει αυριο το ξερω τι να κανω να την σταματησω παναγια μου τα πονακια ειναι τσιμπηματακια ετσι τα νιωθω μπορει να τα φανταζομαι ομως ετσι δεν ξερω τι γινεται την περασμενη φορα ειδα στις 27 παντα βλεπω πριν τες 28 ... μην με βριζετε τα αναλυω και τα αναλυω ειπα να μαι και χαλαρη κατα τα αλλα ... μου κανα κακο τρελλαθηκα απο μονη μου ε ρε παλουκι που θα φαω μολις δω κοκκινα ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 606100

Καλημέρα σε όλες Laughing

Κοριτσάκι μου χαλάρωσε, προσπάθησε να ασχοληθείς με κάτι άλλο για να σου αποσπάσει την προσοχή. Ίσως κανένα ενδιαφέρον βιβλίο? Όχι τίποτ'άλλο, μη σου δημιουργηθεί καμιά καθυστέρηση απ' το άγχος στο τέλος. Φυσικά σε καταλαβαίνω απόλυτα, μη νομίζεις ότι στα λέω έτσι, γι'αυτό προτείνω να ασχοληθείς με κάτι άλλο. Όταν πιέζω τον εαυτό μου να το κάνει, δουλεύει. Άντε, υπομονή και λέγε όσα θες εδώ μέσα, να ξεσπάς Smile

Οι υπόλοιπες τι μου κάνετε? Προχθές το πρωί το τεστ ωορηξίας ήταν αρνητικό και έγινε θετικό το βράδυ. Δεν ένοιωθα και τίποτα και αφού το τεστ λέει 24-48 ώρες δεν επεδίωξα τίποτα. Εχθές κατά το μεσημέρι ένοιωσα και την κλασική ενόχληση της ωορηξίας και λέω "ωπ, εδώ είμαστε!". Συγύρισα το σαλόνι και άναψα κεράκια πάνω στο τραπεζάκι. Χαμηλός φωτισμός, εννοείται, και περίμενα τον αντρούλη μου γύρω στις 18.00 να σχολάσει. Ήρθε το καμάρι μου, μ' αγκάλιασε, με φίλησε και ανέβηκε να κάνει μπάνιο. Και περίμενα...κατέβηκε...κάθησε στον καναπέ και ξεκίνησε να διαβάζει αθλητικά νέα στο ίντερνετ....και περίμενα....και περίμενα....πω πω, λέω, τελικά ο άντρας μου είναι πολύ στόκος! Στο τέλος, μόλις άφησε το παλιοκινητό του ρίχτηκα εγώ! Τσαλακώθηκε η αξιοπρέπειά μου, αλλά τουλάχιστον δε χάθηκε η ευκαιρία Twisted Evil

Και ύστερα λέμε ρε κορίτσια να ευχαριστιόμαστε τη φάση και να μην το κάνουμε με μοναδικό σκοπό το μωρό. Αφού ώρες ώρες είναι τελείως στόκοι οι άντρες Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κουκλίτσες μου!!!

Αυγολέμονηηηηηηηηηηηηη!!!! Υπομονη καλέ! Αντε αν δεν έρθει αυριο η κατανόμαστη πάνε πάνε ένα τεστάκι να σιγουρευτείς γιατί θα τρελαθείς από την αναμονή στο τέλος... Very Happy Μακάρι να είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δημητρούλα μου, χαχαχα! Ναι είναι ώρες ώρες μεγάλοι στόκοι... Εγώ όποτε έχω ορεξούλες, θέλω όμως και εκείνη την ώρα να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση και δεν την κάνει του λέω "Δεν με θέλεις;;; Θέλω να κάνουμε σεξ δεν το ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!" χαχαχαχα!!! Αλλα και το να κάνουμε εμείς την πρώτη κίνηση έχει το ενδιαφέρον του! Embarassed Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημερα κουκλίτσες μου!!!

Αυγολέμονηηηηηηηηηηηηη!!!! Υπομονη καλέ! Αντε αν δεν έρθει αυριο η κατανόμαστη πάνε πάνε ένα τεστάκι να σιγουρευτείς γιατί θα τρελαθείς από την αναμονή στο τέλος... Very Happy Μακάρι να είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δημητρούλα μου, χαχαχα! Ναι είναι ώρες ώρες μεγάλοι στόκοι... Εγώ όποτε έχω ορεξούλες, θέλω όμως και εκείνη την ώρα να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση και δεν την κάνει του λέω "Δεν με θέλεις;;; Θέλω να κάνουμε σεξ δεν το ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!" χαχαχαχα!!! Αλλα και το να κάνουμε εμείς την πρώτη κίνηση έχει το ενδιαφέρον του! Embarassed Very Happy

Συμφωνώ Smile ! Όπως θέλουμε εμείς συνέχεια επιβεβαίωση και να κάνουν αυτοί την πρώτη κίνηση, έτσι, που και που, το έχουν και αυτοί ανάγκη. Αλλά, βρε αδερφέ, έρχεσαι και βρίσκεις απογευματιάτικα τη γυναίκα σου με χαμηλό φως και κεριά και δεν πιάνεις το νόημα? Δηλαδή μόνο αν τον υποδεχόμουν με εσώρουχα θα καταλάβαινε? Έλεος!!!! Rolling Eyes Τι να κάνουμε....ευτυχώς που υπάρχουν οι γυναίκες γιατί μόνοι τους ούτε τα παπούτσια τους δε θα ήξεραν να δέσουν Razz

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!!!
Λοιπόν την επόμενη φορά θα τον υποδεχθείς έτσι... Ε, θα το καταλάβει δεν μπορεί!!!! Για να πέρνουμε ιδιεες!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευκολο να το λες να δεν ξεκολαει με τπτ το μυαλο. Στοκοι αλλο τπτ κ εγω ιδια με την ευαγγελια να το δεν με θελεις κτλ και εγω να σκεφτομαι δεν πρεπει να χαθει η μερα δεν πρεπει και μετα θυσιαζομαι για το παιδι μου χαχαχαχα.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια! Τι πλάκα που έχετε!! Ναι όντως οι άντρες αν δν δουν το προφανές, δν παίρνουν χρόνο τι γίνεται!!Κι εμείς εδώ τα ίδια και μετά μου λέει κιόλας ότι τον κυνηγάω μόνο και μόνο γιατί θέλω να κάνω μπεμπέ χαχα και όχι μόνο αυτό, αν του πω και ότι όλο εγώ κάνω κίνηση μου λέει.."Ετσι πρέπει, εμένα μ'αρέσει αυτό!" τι να του πεις μετά? Razz Razz Razz
Αυγολέμονη τέτοιες να είναι οι θυσίες που κάνουμε για τα παιδιά μας μια ζωή κι εγώ θα είμαι απόλυτα ευτυχισμένη! χιχιχι

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια τι χαμπαρια?? Very Happy κ εγω μαζι σας περιμενω μεχρι τις 29/11/ .Αυγολεμονη ποτε ειναι η τελευταια μερα σου ,,αυριο???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 328109 Αντε ευχομαι να εχεις το σπορακι σου κ εσυ Ευαγγελιτσα ποτε ΔΕΝ θα σου ερθει η Π------- ποτε στο ευχομαι.Αχ santa να ειναι η σειρας μας αυτον το μηνα 3 στα 3 καλο!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 50580

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
allo έγραψε:Γεια σας κοριτσια τι χαμπαρια?? Very Happy κ εγω μαζι σας περιμενω μεχρι τις 29/11/ .Αυγολεμονη ποτε ειναι η τελευταια μερα σου ,,αυριο???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 328109 Αντε ευχομαι να εχεις το σπορακι σου κ εσυ Ευαγγελιτσα ποτε ΔΕΝ θα σου ερθει η Π------- ποτε στο ευχομαι.Αχ santa να ειναι η σειρας μας αυτον το μηνα 3 στα 3 καλο!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 50580

Έχει γενέθλια το παιδάκι σου?? Καλά βλέπω στο τικεράκι?? Αν είναι έτσι να το χαίρεσαι χρόνια του πολλά!!!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy12585 έγραψε:
allo έγραψε:Γεια σας κοριτσια τι χαμπαρια?? Very Happy κ εγω μαζι σας περιμενω μεχρι τις 29/11/ .Αυγολεμονη ποτε ειναι η τελευταια μερα σου ,,αυριο???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 328109 Αντε ευχομαι να εχεις το σπορακι σου κ εσυ Ευαγγελιτσα ποτε ΔΕΝ θα σου ερθει η Π------- ποτε στο ευχομαι.Αχ santa να ειναι η σειρας μας αυτον το μηνα 3 στα 3 καλο!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 50580

Έχει γενέθλια το παιδάκι σου?? Καλά βλέπω στο τικεράκι?? Αν είναι έτσι να το χαίρεσαι χρόνια του πολλά!!!
Οχι mommy μου τον Αυγουστο τα ειχαμε ,,δεν ξερω εχει κολλησει εκει στο 3,,πρεπει να το αλλαξω???Σε ευχαριστω παντως να σε καλα Smile

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σε όλες!!!!!!!!!! Αυγολεμονη υπομονή!!!!!!!!! Στις υπόλοιπες που δεν περιμένουμε επίσης υπομονή, εγώ δεν περιμένω 27-29/11 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 328109

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε Δημητρουλα και Ευαγγελιτσα πολυ γελασα!!!!! Razz Razz Razz

Αυγολεμονη μου ηρεμησε γλυκια μου, εγω το κοριτσακι μου το επιασα τον 5 μηνα οταν πια ειχα απελπιστει και ειχα πει οτι δεν μπορω να κανω παιδια. Τωρα παλι εχουνε περασει 3 μηνες και τιποτα! Σε καταλαβαινω αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει...

Μπουμπου,felicitaki, allo, Λεμονακι Ελενακι, lia ka και τα υπολοιπα κοριτσια τα πιο γλυκα φιλια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
allo μου αυριο να μην πατησει η π...... εχω πεθανει απο την αγωνια δεν ξερω τι μου γινετε εχω ομως πονακια και νομιζω ειναι διαφορετικα απο της περιοδου και ρε γμτ ποσες μερες να τα εχω? και το στηθος φουσκωμενο ποναει στα πλαγια εχω παει τουαλεττα σημερα 70 φορες η καρδια μου παει να σπασει κανω τα παντα να το ξεχασω αλλα ποναω χαμηλα λες και καθετε καποιος πανω στην κοιλια μου σαν να εχω κατι πανω μου αν ειναι να ερθει και εμεινε την τελευταια μερα κατι που ποτε μα ποτε τοσα χρονια δεν εγινε θα πλημμυρισω νομιζω θεε μου να μην ερθει σε παρακαλω λαμπαδες ταζω κερια ταζω θεε μου μην ερθει μην ερθει μην pale

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:allo μου αυριο να μην πατησει η π...... εχω πεθανει απο την αγωνια δεν ξερω τι μου γινετε εχω ομως πονακια και νομιζω ειναι διαφορετικα απο της περιοδου και ρε γμτ ποσες μερες να τα εχω? και το στηθος φουσκωμενο ποναει στα πλαγια εχω παει τουαλεττα σημερα 70 φορες η καρδια μου παει να σπασει κανω τα παντα να το ξεχασω αλλα ποναω χαμηλα λες και καθετε καποιος πανω στην κοιλια μου σαν να εχω κατι πανω μου αν ειναι να ερθει και εμεινε την τελευταια μερα κατι που ποτε μα ποτε τοσα χρονια δεν εγινε θα πλημμυρισω νομιζω θεε μου να μην ερθει σε παρακαλω λαμπαδες ταζω κερια ταζω θεε μου μην ερθει μην ερθει μην pale


Βρε κοριτσάκι μου, σε διαβάζω από προχθές και με πιάνει ένα σφίξιμο στο στομάχι. Γιατί καλή μου το κάνεις αυτό στον εαυτό σου; Καταλαβαίνω τη λαχτάρα σου για παιδάκι αλλά έτσι μόνο κακό κάνεις, όχι καλό. Μακάρι να είσαι έγκυος! Σε περίπτωση όμως που δεν είσαι, όλο αυτό το άγχος θα δημιουργήσει καθυστέρηση από μόνο του! Προσπάθησε να χαλαρώσεις σε παρακαλώ! Στενοχωριέμαι να σε νιώθω έτσι..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποια είναι τα συμπτωματα σου πριν την περίοδο συνήθως;
Και όταν λες πας συνέχεια στην τουαλέτα; Θέλεις και πας γιατι αγχώνεσαι ή λόγω συχνοουρίας;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη να σου πω κατι αλλα μην θυμωσεις...

Οταν εμεινα εγκυος μετα απο λιγες μερες λογω καποιων συγκυριων εγω ημουν μεσα στον αγχος και την στεναχωρια αποτελεσμα?

Αποκολληση σε τρια σημεια!!!!!

Ηρεμησε γιατι εαν εισαι εγκυος θα παθει τιποτα το σπορακι σου και δεν θα μπορει να ριζωσει με αυτο το αγχος. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 667478

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προσπαθω κανω τα παντα ειλικρινα προσπαθω παρα πολυ να ηρεμησω τουαλεττα παω γιατι καποτε νιωθω οτι θελω καποτε για να δω τι γινετε... μακαρι να ηρεμησω ξερω πως εχετε δικαιο τι να κανω δεν ελεγχετε δεν τα καταφερνω Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε μην εισαι ετσι!! Πρεπει να χαλαρώσεις..τι θα κανεις αν τελικά δν έχεις μείνει, αν στεναχωριέσαι κι αγχώνεσαι τόσο από πριν!??Δν είναι καλό για τον εαυτό σου! Θα αρρωστήσεις και τι καλό να κάνει σε ένα μωράκι αυτό??Ακου κι εμένα... το άγχος είναι το χειρότερο για τον οργανισμό... και αφήνει μόνιμα κουσούρια! Δν το θες αυτό!! Πρέπει να είσαι όσο το δυνατόν καλύτερα για όταν ριζώσει το σποράκι μέσα σου ώστε να του προσφέρεις την καλύτερη φωλίτσα για να αναπτυχθεί!! Ξέρεις ότι σε νοιάζομαι και το λέω αυτό, όχι για να σε κάνω να νιώσεις περισσότερη πίεση απ' ότι πιστεύω ότι ήδη νιώθεις... εξάλλου έφτασες στο τέλος αυτού του μήνα! Πήγαινε κάνε μια χωριακή αν σε έχει χαλάσει τόσο όλο αυτο.. είτε είσαι είτε δν είσαι όταν το μάθεις θα χαλαρώσεις πιστεύω!!

944Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Νοε 16, 2011 8:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΘΑ ΛΕΣ ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΤΑΡΑΖΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΦΟΥΛ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Embarassed !!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω πολυ προσπαθω να με συνεφερω και με βοηθησατε χιλλια ευχαριστω θα ηρεμησω Embarassed

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυγολεμονη καλα σου λεει η Κριστη Θετικό!! Καντω αυριο ειναι καποια που διχνουν απο την πρωτη μερα καθυστερησεις.

947Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Νοε 16, 2011 11:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ?ΠΩΣ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

949Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Νοε 16, 2011 11:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να φανταστεις ποσο το εχω ψάξει κι ακομη δν ειμαι, που να μεινω κιολας!!χιχιχιχ εσυ τι κανεις?πως είσαι ολα καλα?

Αυγολεμονη μου μπράβο, έτσι ήρεμη πρέπει να είσαι!! Πάρε παραδειγμα απο μένα που είμαι υπαραγχώδη άτομο και χαλιώμουν για τα πάντα!! Επειδή πετάει η μύγα αριστερά κι όχι δεξια Razz Razz Razz Και τώρα είμαι σε άλλη φάση..τόοοοοσο χαλαρή που ούτε εγώ δν το πιστεύω!!! Απολαμβάνω τον αντρούλη μου κι αυτός εμένα για την ώρα..και βλέπουμε!! Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις