Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?εμεις ειμαστε χαλια,κοντεψαμε να παμε τον γιο μου στο νοσοκομειο χθες.εκανε εμετο 7 ωρες συνεχεια.ευτηχως μετα σταματησε,μετα ειχαμε ξενυχτι κα σημερα ολο γκρινια!τωρα χαλαρωνω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 99132 !βλεπω οτι τωρα ειμαστε σχεδον ολες στην αναμονη!αυγολεμονη μου αν θες να σου φυγει το αγχος κανε ενα τεστ το πρωι για να ηρεμησεις και να αποδεχτεις οτι αποτελεσμα σου βγει ηρεμα! Laughing !τα αλλα κοριτσια ολα καλα!kristi νομιζω οτι ο μηνας αλλαζει με βασει την ημερομηνια της τελευταιας περιοδου!αν δεν κανω λαθος!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι Very Happy

Λοιπον σημερα ειχαμε την πρωτη μας ζουζουνια για αυτον τον κυκλο.... Embarassed

Επισης αρχισα να παιρνω filicine Rolling Eyes

Και κατι αλλο... εγω μετα τις ζουζουνιες εχω ενα προβλημα δεν μπορω να μην παω στην τουαλετα, λετε για και για αυτο να μην γινεται η συλληψη? τι να κανω? φιλακια

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Γεια σας και παλι Very Happy

Λοιπον σημερα ειχαμε την πρωτη μας ζουζουνια για αυτον τον κυκλο.... Embarassed

Επισης αρχισα να παιρνω filicine Rolling Eyes

Και κατι αλλο... εγω μετα τις ζουζουνιες εχω ενα προβλημα δεν μπορω να μην παω στην τουαλετα, λετε για και για αυτο να μην γινεται η συλληψη? τι να κανω? φιλακια

Κι εγώ άντε να κάτσω ξάπλα 3 λεπτά.. δν μπορώ, πάω τουαλέτα μετά! Αλλά μην το σκέφτεσαι καν... είναι εκατομμύρια και 1 χρειάζεται να κάνει δουλειά! Ε, αυτό το ένα έχει φύγει ήδη για τον δρόμο του.. τα υπόλοιπα είναι περιττά και φεύγουν προς άλλη κατεύθυνση... το ότι κάποιες έμειναν έγκυες με κατακόρυφα πιστεύω ότι είναι το ίδιοι τυχαίο με αυτές που έμειναν ενώ σηκώθηκαν αμέσως κι έκαναν και μπανιο! Wink Wink Wink

Εγώ παίρνω το folidex, έχει ακριβως την ποσότητα που χρειάζεται καθημερινά!Το filicine νομίζω έχει αρκετά παραπάνω, αλλά μη φοβάσαι γιατί δν παθαίνεις και τίποτα με παραπάνω αποθέματα απ' ότι διάβασα!


lia-ka περαστικά στο αγοράκι σου κοπέλα μου..πωπω λαχτάρα που θα τραβήξατε!! pale

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
siren έγραψε:Γεια σας και παλι Very Happy

Λοιπον σημερα ειχαμε την πρωτη μας ζουζουνια για αυτον τον κυκλο.... Embarassed

Επισης αρχισα να παιρνω filicine Rolling Eyes

Και κατι αλλο... εγω μετα τις ζουζουνιες εχω ενα προβλημα δεν μπορω να μην παω στην τουαλετα, λετε για και για αυτο να μην γινεται η συλληψη? τι να κανω? φιλακια

Κι εγώ άντε να κάτσω ξάπλα 3 λεπτά.. δν μπορώ, πάω τουαλέτα μετά! Αλλά μην το σκέφτεσαι καν... είναι εκατομμύρια και 1 χρειάζεται να κάνει δουλειά! Ε, αυτό το ένα έχει φύγει ήδη για τον δρόμο του.. τα υπόλοιπα είναι περιττά και φεύγουν προς άλλη κατεύθυνση... το ότι κάποιες έμειναν έγκυες με κατακόρυφα πιστεύω ότι είναι το ίδιοι τυχαίο με αυτές που έμειναν ενώ σηκώθηκαν αμέσως κι έκαναν και μπανιο! Wink Wink Wink

Εγώ παίρνω το folidex, έχει ακριβως την ποσότητα που χρειάζεται καθημερινά!Το filicine νομίζω έχει αρκετά παραπάνω, αλλά μη φοβάσαι γιατί δν παθαίνεις και τίποτα με παραπάνω αποθέματα απ' ότι διάβασα!


lia-ka περαστικά στο αγοράκι σου κοπέλα μου..πωπω λαχτάρα που θα τραβήξατε!! pale

Τι είναι αυτά που πέρνετε βρε κορίτσια μου;;; Ενημερώστε με την ασχετη! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι φυλλικό οξύ ή φολικό οξύ το ίδιο είναι και τα 2.. για να καταλάβεις την χρησιμότητα διαβασε αυτό...

http://kids.in.gr/pregnancy/nutrition/article/?aid=5467416

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Είναι φυλλικό οξύ ή φολικό οξύ το ίδιο είναι και τα 2.. για να καταλάβεις την χρησιμότητα διαβασε αυτό...

http://kids.in.gr/pregnancy/nutrition/article/?aid=5467416

Και πρέπει να το πάρεις με συνταγη γιατρου; πως το ζητάνε;;; πόσο κοστίζει;;; Να το παρω αυριο τοτε.. Very Happy

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Είναι φυλλικό οξύ ή φολικό οξύ το ίδιο είναι και τα 2.. για να καταλάβεις την χρησιμότητα διαβασε αυτό...

http://kids.in.gr/pregnancy/nutrition/article/?aid=5467416

γειά σας κορίτσια προσπαθούσα αρκετους μήνες να μείνω έγκυος και είμαι 4 μηνών τώρα.έπαιρνα το folidex δεν έτρωγα ποτέ λεμόνι γιατί δε κάνει έλεγε η γιαγιά μου.καθόμουν στο κρεβάτι ξάπλα για 1 ώρα και μόλις τελείωνε η όλη διαδιακασία ανέβαζα τα πόδια μου στο τοίχο ψηλά..χαχαχα ξέρω πως θα γελάτε ,και εγώ αυτό έκανα όταν μου τα έλεγε η γιαγιά μου.ΚΑΙ ΟΜΩΣ έπειτα από 2 μήνες έμεινα έγκυος.τυχαίο?δε νομίζω.
συγνώμη που ανακατεύομαι απλά ίσως βοηθήσω και εγώ κάπως.ξέρω πως είναι να θέλεις κάθε μήνα να δείς 2 γραμμές.
καλές επιτυχίες εύχομαι!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:Είναι φυλλικό οξύ ή φολικό οξύ το ίδιο είναι και τα 2.. για να καταλάβεις την χρησιμότητα διαβασε αυτό...

http://kids.in.gr/pregnancy/nutrition/article/?aid=5467416

Και πρέπει να το πάρεις με συνταγη γιατρου; πως το ζητάνε;;; πόσο κοστίζει;;; Να το παρω αυριο τοτε.. Very Happy

Οχι! Αν θες πες του απο το τηλ. οτι θες να το παρεις, αλλα θα σου πει ναι αφου προσπαθεις.το φολιντεξ κανει 3,60 και έχει28 χαπια, παιρνεις ενα καθε πρωι πριν το φαγητο...το φιλισιν ισως να κοστιζει και λιγοτερο, δν ξερω!

evigiorgos εγω δν μπορω να μπω σε αυτη τη διαδικασια... αλλα για την ώρα είμαι πολύ χαλαρή με το θέμα, δν ανησυχώ καθόλου...τώρα αν μετά από πολλούς μήνες δν γίνει τίποτα και φοβηθώ ίσως αρχίσω να κάνω κι εγώ ακροβατικά...ποτέ μη λες ποτέ αλλωστε..έτσι δν λένε? Razz Razz

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:Είναι φυλλικό οξύ ή φολικό οξύ το ίδιο είναι και τα 2.. για να καταλάβεις την χρησιμότητα διαβασε αυτό...

http://kids.in.gr/pregnancy/nutrition/article/?aid=5467416

Και πρέπει να το πάρεις με συνταγη γιατρου; πως το ζητάνε;;; πόσο κοστίζει;;; Να το παρω αυριο τοτε.. Very Happy

Οχι! Αν θες πες του απο το τηλ. οτι θες να το παρεις, αλλα θα σου πει ναι αφου προσπαθεις.το φολιντεξ κανει 3,60 και έχει28 χαπια, παιρνεις ενα καθε πρωι πριν το φαγητο...το φιλισιν ισως να κοστιζει και λιγοτερο, δν ξερω!

evigiorgos εγω δν μπορω να μπω σε αυτη τη διαδικασια... αλλα για την ώρα είμαι πολύ χαλαρή με το θέμα, δν ανησυχώ καθόλου...τώρα αν μετά από πολλούς μήνες δν γίνει τίποτα και φοβηθώ ίσως αρχίσω να κάνω κι εγώ ακροβατικά...ποτέ μη λες ποτέ αλλωστε..έτσι δν λένε? Razz Razz

Σε ευχαριστώ Μπουμπού μου θα το πάρω!
Και θα συμφωνήσω μαζί σου... Ούτε εγώ μπορώ ναμπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες!
Ευη μου αν καταλαβα καλά είσαι έγκυος τώρα, οποτε με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

Εγω κοριτσάκια μου έδωσα διορία στον εαυτό μου μέχρι το καλοκαίρι... Θα προσπαθώ και εαν δεν έρθει θα δώ άλλες μεθόδους!!! Υπάρχουν λύσεις άλλωστε! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kι εγώ έδωσα στον εαυτό μου διορία μέχρι τον Αύγουστο που παντρεύομαι.. θα έχει περάσει κι ένας χρόνος οπότε εκεί θα ψάξω τι φταίει..αλλά για την ώρα δν ξέρω αν θα μπω σε άλλες διαδικασίες...αν δν μπορώ φυσιολογικά..μέχρι τότε θα δούμε!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Kι εγώ έδωσα στον εαυτό μου διορία μέχρι τον Αύγουστο που παντρεύομαι.. θα έχει περάσει κι ένας χρόνος οπότε εκεί θα ψάξω τι φταίει..αλλά για την ώρα δν ξέρω αν θα μπω σε άλλες διαδικασίες...αν δν μπορώ φυσιολογικά..μέχρι τότε θα δούμε!


Καλε παντευεσαι τον Αυγουστο!!!!ουυυυυυυ!!!! δεν το ήξερα!!! Αντε με το καλό!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εχεις ξεκινήσει προετοιμασίες ή ακομα νωρίς είναι;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ' ευχαριστώ κούκλα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 417472
Mπα είναι πολύ νωρίς ακόμη! Με το νέο έτος και βλέπουμε!! Ασε που αν τύχει το μπεμπε θα πάμε παραπίσω λογικά!Οπότε δν μπαίνω στο ψάξιμο ακόμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 272517

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Σ' ευχαριστώ κούκλα μου!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Mπα είναι πολύ νωρίς ακόμη! Με το νέο έτος και βλέπουμε!! Ασε που αν τύχει το μπεμπε θα πάμε παραπίσω λογικά!Οπότε δν μπαίνω στο ψάξιμο ακόμη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μακάρι να πάτε παραπίσω τοτε!!! Σύντομα κιολας! χιχι!!! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι μακάρι!!!Αυτό το μήνα είναι η σειρά μας να ανακοινώσουμε μαζικές εγκυμοσύνες!!!Ετοιμάσου!! Cool Cool Cool

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλήμέρα κορίτσια!!! Αυγολεμόνη πωε είσια σήμερα;;;; Θα κάνεις τεστάκι τελικά;;;Boubou είπαμε σε κάπια δεν θα έρθει στις 27-29.Ελπίζω σε όλες!!!
Ευαγγελίτσα ελπίζω εσύ να είσια η πρώτη που θα μας ανακοινώσει ευχάριστα.
Κρίστι μου πως είσαι;
Φιλιά και σε όλες τις υπόλοιπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 215994

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα δεν ξερω τι μου γινετε η ακατανομαστη δεν πατησε πηγα πηρα τεστ το κλεαρ μπλου που μονο κλειαρ δεν μου βγηκε δεν το κανα με πρωινα ουρα δεν εχει περασει μερα καθυστερησης ειχα παει τουαλεττα μια ωρα πριν λοιποοοοοοοοοοοοοοοοον η γραμμουλλα του αρνητικου φαινετε κανονικα αυτη που σταυρωνει αχνοφενεται μα μολις που. τωρα εγω θελω να την βλεπω και δεν υπαρχει ρε κοριτσια δεν ξερω ορκιζομαι πως φαινοταν κατι απο πισω αλλα παρα πολυ αχνο. στα αρνητικα φαινετε και η γραμμη πισω ελαχιστα 'η ειναι καθαρο ασπρο και η οριζοντια μονο????????? Shocked

967Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 17, 2011 1:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ!!ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ?Η ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ?ΚΑΙ Η ΚΑΘΕΤΗ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ,ΕΝΤΟΝΗ?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι αμα ηταν η καθετη θα εκανα παρτυ η οριζοντια κανονικη αλλα φαινοταν αχνη η καθετη απο πολυ κοντα στο αρνητικο φαινετε ελαφρα και η καθετη πισω και μετα απλα χρωματιζετε και κανει τον σταυρο η δεν μπορεις να την δεις με τπτ?

969Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 17, 2011 1:22 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΑΧΝΟΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΓΡΑΜΜΕΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΧΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κριστι μου τρεμω ετσι εγραψαν και αλλες απο αλλα τεστ αλλα δεν ξερω ειλικρινα ημουν και σιγουρη οτι δεν ειναι πονοι περιοδου ειναι περιεργοι ειναι σαν αυτους της ωορυξιας και μοιαζουν σαν αυτους της περιοδου παντα βλεπω πιο νωρις μια φορα καθυστερησα και ημουν εγγυος την κορη μου πριν 7 χρονια και τοτε με πολυ μεγαλυτερο αγχος και τεραστια προβληματα αμα ειναι να ερθει γιατι δεν ερχετε και μου παιζει τετοια παιχνιδια ? προηγουμενο μηνα στις 21 κρατησε 2,5 μερες περιπου με κανονηκοτατη ροη αλλα μου χε ξανατυχει και πιο παλια που δεν ειχα ελευθερες επαφες και οποτε η περιοδος μου τελειωνε τοσο νωρις η επομενη ερχοταν πιο νωρις και πηγαινε 5 μερες με λιγο περισσοτερη ροη για αυτο εχω τρελλαθει. αμα ηταν αρνητικο δεν επρεπε να μην μπορω καθολου να δω σταυρο παλε λεω η τρελλα και η φαντασια μου θα ναι? ευχαριστω που με ανεχεστε κανενας δεν ξερει για το τεστ σε ΚΑΝΕΝΑ δεν δειχνω τπτ

971Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 17, 2011 1:38 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΟΥΤΕ ΑΧΝΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΗΤΑΝ ΑΧΝΗ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕΤΗ ΕΝΤΟΝΗ!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΚΑΝΤΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω δεν ξερω θα περιμενω εχω θα δαγκωθω αλλα δεν θα το κανω θα χαλαρωσω και θα το αφησω για το σαββατο αν ειναι να ερθει η κακουργα θα ερθει εχει κοπελες με αχνη ητανε εγγυος και αλλες οχι πρεπει να περιμενω πρεπει να αντεξω οσο δεν κοκκινιζω θα χαμογελαω κρυφα

973Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Νοε 17, 2011 1:52 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΡΥΦΑ!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!ΘΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ?Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΡΕΞΕΣ Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΛΙΓΟ?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν το κοιταζα φοβομουνα εκανα κανενα 3λεπτο να κοιταξω οτι ειναι να γινει θα γινει δεν θελω να τρελλαθω κιολας αλλα την ειδα την αχνη που να παρει δεν ηταν καθαρο και η οριζοντια θα αντεξω τα καλυτερα στην εγγυμοσυνη σου και ευχομαι σε ολες μας θετικα τεστ εστω και με κοπο φτανει να καταληξουν θετικα

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:δεν το κοιταζα φοβομουνα εκανα κανενα 3λεπτο να κοιταξω οτι ειναι να γινει θα γινει δεν θελω να τρελλαθω κιολας αλλα την ειδα την αχνη που να παρει δεν ηταν καθαρο και η οριζοντια θα αντεξω τα καλυτερα στην εγγυμοσυνη σου και ευχομαι σε ολες μας θετικα τεστ εστω και με κοπο φτανει να καταληξουν θετικα

Κοριτσάρα μου καλημέρα Smile Γιατί μάτια μου δεν πας να κάνεις μια χοριακή να τελειώνεις; Να μάθεις επιτέλους πέραν πάσης αμφιβολίας; Θα σε πιάσει κανένα καρδιακό απ' την αγωνία σου (μη κακό σου)! Άντε, να μας πεις κι εσύ κανένα ευχάριστο!

Κορίτσια, αν είναι και η Αυγολέμονη έγκυος θα αρχίσω να πιστεύω ότι το θεματάκι μας είναι πολύ περισσότερο πολύτιμο απ'ότι νόμιζα ως τώρα. Σημαίνει ότι μας χαλαρώνει και μας βοηθάει περισσότερο απ' ότι νομίζουμε. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 39 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις