Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 43]

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αγγελική να σου ζήσει!

Ηλιάνα απ ότι έχω καταλάβει όλα τα μωρά κλαίνε όταν τους βάζοθν τη φόρμα αλλά νομίζω είναι η διαδικασία που δεν τους αρέσει και οχι η βόλτα!

Οσο για τα κιλά, τα πάει πολύ καλά απλά τώρα στην τελευταία μέτρηση είχε πάρει σε 6 μέρες μόνο 85 γραμμάρια αλλά θα το επαληθεύσω και αύριο...

Έχουμε και εμβόλια αυριο οότε θα ρωτήσουμε και γι αυτό το γιατρό...

Ηλιάνα πώς τα πάτε με το βάρος κατά τα αλλα?

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinarv έγραψε:Ranou γιατί σου είπε να τον κρατάς εικοσάλεπτο?
Είχε πάρει αρκετό βάρος?

Ελα ντε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αυτο ειναι που δεν καταλαβα κιλακια βαζει και μαλιστα πολυ καλα!Τι να πω....Στο μεταξυ μου εδωσε και βιταμινη D βοηθαει στην απορροφηση του ασβεστιου μου ειπε και ολα τα μωρακια πρεπει να παιρνουν τουλαχιστον μεχρι τους 6 μηνες!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
antzelinino έγραψε:Μολις τελειωσαμε απο το παρτι... Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας... Να ειστε καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας... Να τα χαιρομαι κι εγω... Απιστευτο... Ο Παντελακος μου εγινε 4...
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 130627
Αντζελα να τον χαιρεσαι να τα εκατοστησει!!!

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα φιλεναδες, τι κανετε????τα μωρακιαμας???
εμεις μολις ξυπνησαμε!!!χιχιχιχι ταιζω τον μπεμπη κ μετα θα ετοιμαστω να παμε με τον αντρα μου για ψωνια , δουλειες κ καφεδακι!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
τα παιδιαθα τα αφησω στη μαμα μου

καλη μερα κ καλη εβδομαδα να εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!η μικρη μου τελικα δεν εκανε τιποτα απο ολα αυτα που ισως προβλεπουν οι παρενεργειες των εμβολιων...και περιμενα με την ψυχη στο στομα! Shocked Εχει την συνηθησμενη γκρινιτσα των κολικων και πολλα αερια!Της αλλαξα το συμπληρωμα με ενα αλλο ειδικο και αρκετα πηχτο γαλα το Novalac digest για να δουμε.. Rolling Eyes

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια διαφωτιστε με για οσες το εχουν κανει στο παρελθον η θα το κανουν το ROTARIX της γαστρεντεριτιδας τελικα βοηθαει η τσαμπα φορτωνουμε τα μωρα μας με εμβολια???ειναι που τα φοβαμαι...να το κανω δεν ξερω ο γιατρος μου ειπε ειναι απαραιτητο σκεψου και πες μου γιατι πρεπει να το κανει... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΤΟ Σ/Κ, ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ.
ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ, ΚΑΛΗ ΕΓΙΝΕ.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 564595
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ¨ΜΙΛΑΜΕ¨…. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 334590 ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ… ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΕΜΠΕΔΙΣΤΙΚΑ… ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ…. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 883208 ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ. ΧΑΧΑΧΑ ΛΙΩΝΩ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 90233 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 90233
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ, ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΟ ΕΚΑΝΕ ΔΕΚΑΤΑ, ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΝΤΕΠΟΝ. ΤΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΕΧΕΤΕ; ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΤΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ; ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ. ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 37,2 ΠΧ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑΤΑ. ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ; ΔΗΛΑΔΗ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ; ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ, ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ 0,2 ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΠΙΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΔΕΙΑ, ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ… ΠΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΤΩΡΑ… ΧΜΜΜ Crying or Very sad Crying or Very sad
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ.
ΑΥΤΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΕΕΕΕ;;;;
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 654316

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ranou έγραψε:Κοριτσια διαφωτιστε με για οσες το εχουν κανει στο παρελθον η θα το κανουν το ROTARIX της γαστρεντεριτιδας τελικα βοηθαει η τσαμπα φορτωνουμε τα μωρα μας με εμβολια???ειναι που τα φοβαμαι...να το κανω δεν ξερω ο γιατρος μου ειπε ειναι απαραιτητο σκεψου και πες μου γιατι πρεπει να το κανει... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ... ROTATEQ ΛΕΓΕΤ...

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου εμενα η παιδιατρος μου μου ειπε οτι μεχρι 37.2 δεν ειναι δεκατα ειναι φυσιολογικη θερμοκρασια! βεβαια αυτο που ξερω ειναι οτι οταν μετρας απο πωπω η απο αφτι πρεπει να βγαζεις καποιος μοναδες! εγω μετραω απο αφτι ας πουμε και μου ειπε θα βγαζεις 2 μοναδες! 36.7 μου ειδειξε εχθες 63.5 εχει κανονικα! εμεις καναμε πριν απο 1 μηνα περιπου και τα 2 μαζι το πενταβακ και το της γαστρεντεριτιδας το οποιο ηταν ποσιμο! μονο γρινια ειχε και τιποτα αλλο απο παρενεργειες!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμενα η παιδιατρος μου ειπε οτι πυρετος ειναι απο 37,3 και πάνω! Το ιδιο και στο Παιδων που νοσηλευτηκαμε...

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα μου ειπε οτι πανω απο 37,5 μιλαμε για πυρετο !

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ 36,6 ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΙΡΟΠΙ ΑΠΟ 37,5, ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ 38 ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ 38 ΛΕΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 39 ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.
ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΕΙΧΕ 37,2 ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΑΑ ΔΕΚΑΤΑ…;;
ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΑΡΑΣΙΑ , ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΣ, ΠΧ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΠΟ 37 ΚΑΙ 7 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinarv έγραψε:Αγγελική να σου ζήσει!

Ηλιάνα απ ότι έχω καταλάβει όλα τα μωρά κλαίνε όταν τους βάζοθν τη φόρμα αλλά νομίζω είναι η διαδικασία που δεν τους αρέσει και οχι η βόλτα!

Οσο για τα κιλά, τα πάει πολύ καλά απλά τώρα στην τελευταία μέτρηση είχε πάρει σε 6 μέρες μόνο 85 γραμμάρια αλλά θα το επαληθεύσω και αύριο...

Έχουμε και εμβόλια αυριο οότε θα ρωτήσουμε και γι αυτό το γιατρό...

Ηλιάνα πώς τα πάτε με το βάρος κατά τα αλλα?

Κατερινάκι μοου καλά τα παμε με τα κιλάκια μας, αν σκεφτεις ότι έχουμε και την παλιοπαλινδρομηση εμπόδιο... Βάλαμε 200 γραμμαρια σημερα που ζυγιστηκαμε από την προηγουμενη εβδομαδα! Το θεμα δεν ειναι πάντως τα κιλάκια της εβδομαδας, γιατι είναι τα πάντα πολύ σχετικά! Οι καμπύλες παίζουν ρόλο! Αφου εγω έχω τη ζυγαρια μεν αλλά αυστηρα τη ζυγιζω μόνο Δευτερα γιατι δεν θελω να μπω στο τρυπάκι των γραμμαριων! Κι αυτο μόνο και μονο γιατι θηλαζουμε και δεν ξερω πόσο μου αποφευγει το γαλα λόγω της ΓΟΠ.

Αν θελετε να δειτε τις καμπύλες είναι εδώ επίσης, αλλα και στο βιβλιαριο που μας εδωσαν : http://www.cdc.gov/growthcharts/who_charts.htm

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και σε μας απο 37.2 και μετα μας ειπε η γιατρος εχουμε πυρετο! Εμεις εχουμε ειδικο θερμόμετρο αυτιου ακριβειας, αλλά αν θελω να σιγουρευτω βάζω και το ηλεκτρονικο σε μασχαλιτσα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να και το δεντράκι μας:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και με φωτακια :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Και μερικα απο τα αγαπημενα μου στολίδια κοντινά :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Και του χρονου κοριτσια!!! Με υγεια και χαρα!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ…. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ; ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ; ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ…
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100406&itmid=2987069
ΤΙ ΛΕΤΕ;

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ…. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ; ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ; ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ…
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100406&itmid=2987069
ΤΙ ΛΕΤΕ;


Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ....ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ 70 ΕΥΡΩ....ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ…. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ; ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ; ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ…
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100406&itmid=2987069
ΤΙ ΛΕΤΕ;


Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ....ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ 70 ΕΥΡΩ....ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ
Α!ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΗΤΩ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
candycandy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ…. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ; ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ; ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ…
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100406&itmid=2987069
ΤΙ ΛΕΤΕ;


Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ....ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ 70 ΕΥΡΩ....ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ
Α!ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΗΤΩ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ

ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ... ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ…. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ; ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ; ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ…
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100406&itmid=2987069
ΤΙ ΛΕΤΕ;

Ευχαριστούμε πολύ Ελενα!

Εμείς εχουμε αυτο :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ειναι της Braun 4520 Thermoscan Ear Thermometer. Εδω εκανε 56,αλλά εμεις το πήραμε απο αμαζον 38 ευρώ!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μηπως πρεπει να ανοιξουμε νέο θεμα?? Μηπως κλειδωσει αυτο.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας και από μας! Έχω μέρες να γράψω! Έμπαινα, σας διάβαζα αλλά όταν πήγαινα να γράψω με φώναζε ο γιός μου!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 49454
Ελένη εύχομαι να είναι όλα καλά με την κορούλα σου! Ειλικρινά έμεινα με το στόμα ανοιχτό! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 606100 Τόσο μικρή ψυχή και να ταλαιπωρείται! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 534787 Όλα καλά από εδώ και πέρα!
Ηλιάννα πολύ ωραία το δέντρο και το σπιτάκι σου! Το απόγευμα θα στολίσω και εγώ και αν με αφήσει ο πασάς μου θα ανεβάσω photos! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 328109
Θερμόμετρο δόξα τω Θεώ δεν μου έχει χρειαστεί μέχρι τώρα! Εσείς τα έχετε πάρει προληπτικά? scratch
Το rotarix του το έδωσα και εγώ, ευτυχώς χωρίς καμμία παρενέργεια! Τώρα την Πέμπτη είναι να κάνει και το prevenar13. Για να δούμε, θα είμαστε το ίδιο τυχεροί? confused
2-3 μέρες τώρα είχε απίστευτη γκρίνια! Δεν στεκόταν πουθενά όλη μέρα και το μάτι του γαρίδα! Ευτυχώς από χθες έχει ηρεμήσει! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 585182
Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Ο ύπνος φτιάχνει μια και καλή μετά το 3μηνο? Γιατί ακόμα με ξυπνάει τη νύχτα (καλά είναι και μικρούλης-σε 2 μέρες γινόμαστε 3 μηνών! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 215994 ) . Απλά ήθελα να ξέρω αν κόβεται μαχαίρι μετά το 3μηνο ή κάθε παιδάκι έχει δικό του πρόγραμμα!
Σας ζάλισα εεεεε? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 417472

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
HLIANA έγραψε:Κοριτσια μηπως πρεπει να ανοιξουμε νέο θεμα?? Μηπως κλειδωσει αυτο.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Αυτό ακριβώς θα έγραφα και εγώ! Respect Respect Respect

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mpogos έγραψε:
HLIANA έγραψε:Κοριτσια μηπως πρεπει να ανοιξουμε νέο θεμα?? Μηπως κλειδωσει αυτο.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Αυτό ακριβώς θα έγραφα και εγώ! Respect Respect Respect

Κοριτσάκια μου ανοιξα το νέο μας τοπικ, για να μην κλειδώσει αυτό, γιατι ειδα όλες ξεχαστηκαμε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  -  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2011 !!!!!! - Σελίδα 43 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις