Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..........ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ....

Το καλό ειναι οτι, οτι σου γραφει..τα σημειώνει και πίσω στο βιβλιάριο σου...οπότε βγάλε μια φωτοτύπια την σελίδα εκείνη, και μαζί με αυτά που σου έγραψε ο γιατρός σου κάνε σύγκριση Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το καλό είναι οτι, ότι σου γραψε, το σημειώνει και στο βιβλιάριο σου, οπότε, βγάλτο μια φωτοτυπία και στείλτο με φαξ στο γιατρό σου, να σου πεί τι δεν σου γραψε ο ΜΠΟΥΦΛΗΣΣΣΣΣΣΣ

503Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 3:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ!ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ..ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
THN επόμενη φορά κλείσε ραντεβού στον Εύοσμο Wink

505Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ<ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΑΒΟΛΟΓΑΕΙ ΠΑΛΙ>ΚΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΦΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΥΤΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ..ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΡΒ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΥΗΝ ΠΥΛΗ ΑΞΙΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ.ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΔΗΛΑΔΗ! Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ Π.ΑΞΙΟΥ.....ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΕ...ΤΟ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΕ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Wink

507Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ Very Happy ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, εγώ πήγα να πάρω τις εξετάσεις από το ΙΚΑ όσες μου κάναν είναι καλές, μόνο που του δικού μου γιατρού δε μου κάναν σχεδόν καμία..
Έκλεισα λοιπόν ραντεβού να ΞΑΝΑδώσω αίμα τη Δευτέρα μόνο με τα παραπεμπτικά του εξωτερικού γιατρού γιατί στην αυχενική πρέπει να του πάω αυτά, κι όχι αυτά που μου έγραψε ο γιατρός του νοσοκομείου που (ναι τι έκπληξη) εκτός από μερικά που συμπίπτουν τα υπόλοιπα είναι καμία σχέση...
Εκνευρίστηκα πάρα πολύ, τέλοσπάντων, τελευταία φορά θα πάω στην αυχενική έξω και απο κει και πέρα μόνο στο νοσοκομείο. Μακάρι να είχα χρήματα και να γεννούσα με το γιατρό μου άλλα ούτε το επίδομα από το ΙΚΑ δε θα πάρω... οπότε...
Ευτυχώς σήμερα είναι Παρασκευή και για 2 ολόκληρες μέρες δεν θα πάω στη δουλειά... σε μισή ώρα σχολάω... άντε να ξεκουραστώ λιγάκι, όλη την μέρα είμαι σα ζόμπι...
Σας πήρα από τα μούτρα κορίτσια μου, συγγνώμη. Σας φιλώ προς το παρόν στις κοιλίτσες!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARKELLA.......... YES ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗ........ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ

ΚΡΙΣΤΗ ΜΟΥ.....ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΝ. ΕΣΥ?????

510Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 4:54 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ.ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ!!ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι ενας ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΡΙΣΗ μου....απλά κρατάει περισσότερο ώρα και γίνονται αναλυτικές μετρήσεις που δείχνουν ενδείξεις για την καλή υγεία του μπεμπέ....

όσο για το φύλλο...ΝΑΙ....πολλοί το βλέπουν στην αυχενική.

Αν και ο δικός μου Ο ΨΕΙΡΑΣ........ουτε καν θα ασχοληθεί με το φύλλο........ΘΑ ΜΕΤΡΑΕΙ + ΘΑ ΜΕΤΡΑΕΙ + ΘΑ ΜΕΤΡΑΙ...
ΑΝΝΝΝΝΝ τύχει να μου πει το φύλλο ο ΤΑΝΤΑΝΑΣΗΣ....ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΤΖΟΚΕΡ...χαχαχα

ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.....γιατί ειναι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!!

512Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Δεκ 02, 2011 5:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!!ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ....Ε....ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ!!! Very Happy

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΡΦΗ!!!

ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟ "ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ" ειναι πολύ σοβαρος....αλλάααααα ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ...αφιερώνει.....αννν λέμε Wink

Προχθές του λέω "Χάρη μου....

(ισως είμαι και Η ΜΟΝΗ που τον αποκαλώ έτσι...)

έχω ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ σε αυτη την εγκυμοσύνη...πολλά νευρα ομως...τι θα γίνει?"

και απανταει κοιτόντας τον αντρα μου:

"Mπορώ να σου το δώσω και γραπτώς και ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ και υπογραφή....οτι μπορείς ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥΥΥ ΞΥΛΟΟΟ...οταν έχει πολλά νεύρα...."

εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω affraid affraid affraid affraid

χαχαχαχαχαχαχα

ΠΕΡΑΝ ΠΛΑΚΑΣ ομως ειναι ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα αυχενική με έβαλε στις 27 Δεκεμβρίου... Αν και κορίτσια όποιες και να είναι οι μετρήσεις (δεν ξέρω, δε θέλω να λέω μεγάλα και παχιά λόγια), αφού το έστειλε ο Θεός οπως και να έρθει θα μείνει.

Ευτυχώς κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι και ξεκουράστηκα, το βράδυ ο άντρας μου είπε ότι αν τελικά δε δουλέψει θα με βγάλει βόλτα... τι καλά... με αυτές τις αναγούλες είμαι όλο απο καναπέ σε καναπέ με τις πυτζάμες...και την Κυριακή τραγουδάω... θα μπορέσω?

515Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Δεκ 03, 2011 3:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΜΑΚΡΥ,ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΟΙΛΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΟΙΛΙΑ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!ΟΥΦ!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΜΑΚΡΥ,ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΟΙΛΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΟΙΛΙΑ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!ΟΥΦ!

Κιεγώ έχω κοιλιά Κρίστι μου, κοιλιά κανονική, μικρούλα μεν άλλα φαίνεται, βέβαια από ότι διάβασα αυτό είναι λόγω ορμονών και όχι μωρό όλη η κοιλιά, μετά τον 3ο η μήτρα ανεβαίνει. Εγώ είμαι κοντή 1,60 και βολεύτηκα με μπλουζοφορέματα της αδερφής μου που φορούσε όταν ήταν έγκυος αυτή είναι και 10 πόντους πιο ψηλή από μένα , οπότε είμαι μια χαρά.
Αν ήμουν στη θέση σου θα πήγαινα σε ένα κινέζικο και θα έπαιρνα 5-6 μπλουζοφορέματα να αλλάζω... Σίγουρα θα βρεις να σου κάνουν. Δεν ξέρω, μπορεί να μη θες να ψωνίσεις από κινέζικο, άλλα εγώ θα το έκανα, γιατί ούτως η άλλως μετά πάλι τα παλιά μου ρούχα θα φορέσω. Τα ρούχα της εγκυμοσύνης είναι μόνο για φέτος το χειμώνα.

517Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Δεκ 03, 2011 4:42 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ,ΣΙΓΑ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΜΕ ΚΟΛΑΝ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ..

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεεεεεεεεεεεεες ΤΟ ΕΙΔΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ EINAI 0.39 πολυ μικρουλλη ειδαμε καρδουλλα να παλλετε με λιγη φαντασια λεει και ο γιατρος μπορεις να την ακουσεις ειναι καλο που ειδαμε καρδουλα στις 6 βδομαδες ειπε τρελλαθηκα μεχρι που το ειδα ειναι εκει ΥΠΑΡΧΕΙ θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες με εβαλε περιπου για τις 28/7/12 Very Happy
με εστειλε για αναλυσεις δεν το πιστευω ειναι μεσα μου και δεν το πιστευω τα χω παιξει κοιταζω την φωτογραφια του τοσο μικρο και εχει καρδουλα λιωννωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλεια νέα κοπέλα μου Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 654316 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 654316 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 654316 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 654316 αφού εκεί ήταν τόσο καιρό, τι κι αν η φαντασία σου οργίαζε? Πες μου σε παρακαλώ ότι τώρα ηρέμησες!!!!!ΕΕΕ??Ε?Ε?
Ο καινούριος γιατρός είναι καλός?

Ολα καλά σου εύχομαι να πάνε και εύκολα!!! Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 35468 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 35468 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 35468

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ μπουμπου μου ναι ηρεμησα παρα παρα πολυ, ειναι πολυ καλος καμια σχεση με τον αλλο πολυ ανοιχτος να μιλησεις μαζι του ανετα γενικα σε κανει να νιωθεις πολυ ανετα και προκαλει μια ηρεμια ειχε τρελλαθει που με εβλεπε μες την χαρα μολις κοιταξε την οθονη (δεν τολμουσα να την κοιταξω)και λεει ναι εχουμε εγγυμοσυνη εδειξα μια χαρα και γεμισανε τα ματακια μου και τους ειπα να την καρδια την βλεπω που κινητε ναι μου λεει απιστευτο δακριζω απο χαρα ειμαι πολυ χαρουμενη το λατρευω ειδη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!!! Very Happy Very Happy Very Happy εννοείται ότι το αγαπάς ήδη.. το αγαπάς απο την πρώτη μέρα που προσπάθησες γι αυτό!!!Σε καταλαβαίνω.. ελπίζω σε λίγο καιρό να μπορώ να λέω ότι σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ! χιχι
Ετσι ήρεμη να συνεχισεις να εισαι και να απολαύσεις το ταξίδι που σου ετοιμάζει για την υπόλοιπη ζωή σου αυτό το φασολάκι!!! Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 536304 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 536304

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε μπράβο κοπέλα μου... τώρα πιο ψύχραιμα από δω και πέρα,ναι? Να μην αγχώνεσαι, αφού το είδες τώρα πρέπει ακόμα πιο ήρεμη να είσαι με τη βεβαιότητα ότι η καρδούλα είναι εκεί και χτυπάει!

Κρίστι μου να πας να δεις κορίτσι μου, πόσο ύψος έχεις αν επιτρέπεται? Αχ ρε πώς τις ζηλεύω τις ψηλές γυναίκες...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα ηρεμησω υποσχομαι χιλια ευχαριστω που χαρηκατε μαζι μου περιμενα πως και πως να σας το πω. θα μου το πεις μπουμπου μου σιγουρα το ξερω

524Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Δεκ 03, 2011 7:56 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ!!! Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 215994 ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΔΕΣ?ΗΡΕΜΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΧΩ 1.78 ΥΨΟΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΣΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ.

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυγολεμονη έγραψε:κοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεεεεεεεεεεεεες ΤΟ ΕΙΔΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ EINAI 0.39 πολυ μικρουλλη ειδαμε καρδουλλα να παλλετε με λιγη φαντασια λεει και ο γιατρος μπορεις να την ακουσεις ειναι καλο που ειδαμε καρδουλα στις 6 βδομαδες ειπε τρελλαθηκα μεχρι που το ειδα ειναι εκει ΥΠΑΡΧΕΙ θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες με εβαλε περιπου για τις 28/7/12 Very Happy
με εστειλε για αναλυσεις δεν το πιστευω ειναι μεσα μου και δεν το πιστευω τα χω παιξει κοιταζω την φωτογραφια του τοσο μικρο και εχει καρδουλα λιωννωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you


μπραβο κοριτσι μου!!!ειδες που ολα ειναι μια χαρα?γιαυτο μην αχγωνεσαι τωρα κ απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!
Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 215994 Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 - Σελίδα 21 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις