Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 19]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:ξεχασα να πω και για τη Νινα με τα υπεροχα ματια!!!!!! καταπληκτικη κοπελα!!
γεια σου ρε Νινακι!!!!!

Βιβη Ματινα και κοτοπουλο την επομενη να ερθετε!!!!!!!


Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έρθω! Μου την έφερε αυτή τη φορά ο Γιώργος αλλά την άλλη φορά θα μου το χρωστάει!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλημέρα mamavino καλημερα mamamatina!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472

Καλημερούδιαααααααααααα ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 438696

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
antonia32 έγραψε:γυρισεεεεεες; δε φανταζομαι να ξεμεινες ζακυνθο! μας χρωστας μια συναντηση!
καλημερα εχθες ησουν η ξανθια κοπελα με το άσπρο παλτο ?

yes! ρε γαμωτο ηρθατελευταια και εκατσα ακρη ακρη κ δε μπορουσα να μιλησω με ολες! Βασικα παλι καλα που βρηκα καρεκλα να λεω γτ αργησα μιση ωρα! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 679259 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 679259 . στη στεφη κοντα δεν καθοσουνη λαθος πληροφορηθηκα;

κατι σου θυμιζα; μηπως εχεις δει τις ταινιες που γυρισα οταν ημουν στο hollywood; πλακα κανω; μπορει να εχουμε βρεθει πουθενα σε καμια καφετερια ξανα; τι να πω; γενιακ επειδη εχουμε φιλους εδω και εκει γυρναμε σχεδον ολο το λεκανοπεδιο για να πιουμε καφε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την antonia32 στις Δευ Νοε 14, 2011 3:18 am, 1 φορά

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινα μου ηταν η πρωτη εξοδος χωρις το μικρο εχθες για αυτο τον ειχα τοσο εγνοια. θα τον εφερνα ρε γαμωτο αλλα φοβηθηκα το κρυο. αν τον ειχα μαζι δε θα με ενοιαζε τι ωρα θα φυγω, αλλα ειδες; 7 εφυγα μεχρι να παω στην μανα μου να τον παρω να τον παω σπιτι να τον ταισω ξερος επεσε! καλα που δεν ειχε κινηση η κηφισιας! παντως οπως ειπα πριν ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ!

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:κατερινα μου ηταν η πρωτη εξοδος χωρις το μικρο εχθες για αυτο τον ειχα τοσο εγνοια. θα τον εφερνα ρε γαμωτο αλλα φοβηθηκα το κρυο. αν τον ειχα μαζι δε θα με ενοιαζε τι ωρα θα φυγω, αλλα ειδες; 7 εφυγα μεχρι να παω στην μανα μου να τον παρω να τον παω σπιτι να τον ταισω ξερος επεσε! καλα που δεν ειχε κινηση η κηφισιας! παντως οπως ειπα πριν ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ!

το καταλαβαινω απολυτα Αντωνια μου γιαυτο την επομενη φορα με τον μικρο θελω να σε δω!!!! I love you

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
antonia32 έγραψε:
stefanakos έγραψε:
antonia32 έγραψε:γυρισεεεεεες; δε φανταζομαι να ξεμεινες ζακυνθο! μας χρωστας μια συναντηση!
καλημερα εχθες ησουν η ξανθια κοπελα με το άσπρο παλτο ?

yes! ρε γαμωτο ηρθατελευταια και εκατσα ακρη ακρη κ δε μπορουσα να μιλησω με ολες! Βασικα παλι καλα που βρηκα καρεκλα να λεω γτ αργησα μιση ωρα! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 679259 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 679259 . στη στεφη κοντα δεν καθοσουνη λαθος πληροφορηθηκα;

κατι σου θυμιζα; μηπως εχεις δει τις ταινιες που γυρισα οταν ημουν στο hollywood; πλακα κανω; μπορει να εχουμε βρεθει πουθενα σε καμια καφετερια ξανα; τι να πω; γενιακ επειδη εχουμε φιλους εδω και εκει γυρναμε σχεδον ολο το λεκανοπεδιο για να πιουμε καφε!
ΝΑΙ ΗΜΟΥΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ , ΣΤΗΝ ΑΙΔΗΨΟ ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης να πω πως η Ελενα ειναι απο τα πιο σουπερ παιδια που εχω γνωρισει!!!!!


Ελενα γελασες με την κουρτινα ε?? Laughing Laughing

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κοριτσάκια βαλτε κι άλλες φωτο!!!!!!!!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kira"]Ρε κοριτσάκια βαλτε κι άλλες φωτο!!!!!!!!!!!!!![/quoγιατι υπαρχουν ηδη φωτο?

που?να δωωωωωωωωω

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mamavivo"]
kira έγραψε:Ρε κοριτσάκια βαλτε κι άλλες φωτο!!!!!!!!!!!!!![/quoγιατι υπαρχουν ηδη φωτο?

που?να δωωωωωωωωω
Πάνε σελίδα 13 και 14.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβαλε και η βιβιαν στο fcbk δεν σας φτάνουν?

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Εβαλε και η βιβιαν στο fcbk δεν σας φτάνουν?
Εγώ προσωπικά δεν έχω! Sad

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crying or Very sad ... ΑΝτε ρε κοριτσια ανεβαστε και καμια αλλη photo... Εγω το χρεος μου το εκανα... δεν εχω αλλες...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:επισης να πω πως η Ελενα ειναι απο τα πιο σουπερ παιδια που εχω γνωρισει!!!!!


Ελενα γελασες με την κουρτινα ε?? Laughing Laughing


Χαχαχαχαχα! Ακόμα γελάω όταν το σκέφτομαι! Όσο για το compliment στείλε μου ξανά το λογαριασμό σου να σε πληρώσω!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ανεβασω φωτο εχω σε λιγο γιατι τωρα κολλαει μαμωτη!!! Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια ειστε ολες υπεροχες!!!

Εννοειτε θα το ξανακανουμε ειστε η τελεια παρεα!!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κ συντομα ε!! μπας κ ερθω κ εγω καμια φορα!!! Sad Sad Sad Sad

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Περασαμεεεεεεεε τελειαααααααααααααααα!!!!!!!!!

Τατιαννα και Κλειω μας λειπατε πολύυυυυυυυυυ!!!


Ειστε ολες τοσο γλυκες!!!! Χαρα μου που σας ειδα!!!!!!!!


Το αγαπωωω το φορουμ με εκανε να γνωρισω σπουδαια κοριτσια!!!!!!!!!!!!

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472


stefy έγραψε:Κι αφου δεν την εφερα μαζί παρτε και μια νέα photo της μπεμπούλας μου που μόλις ειχε ξυπνήσει και ήταν αναμαλλιασμένη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χι χι!!!

Κουκλι θανατηφορο λεμεεεεεεεε..


Κοριτσια λεω να ερθω με τον Κωσταντη μου σε 3 βδομαδες....Να κανονισουμε να βρεθουμε...Θελω πολυ να σας γνωρισω!!!!!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΑΚΟΜΑ ΔΕ
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ!!STEFY ΦΟΒΕΡΗ
Η ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!
Κ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΡΕΛΛΑ!!ΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ
ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕΤΡΟ Η ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettyd έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΑΚΟΜΑ ΔΕ
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ!!STEFY ΦΟΒΕΡΗ
Η ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!
Κ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΡΕΛΛΑ!!ΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ
ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕΤΡΟ Η ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ...


ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΟΟΟ! χθες ημουν για τραπεζι στους γονεις μου και εφτασα τελευταια (γιορταζε ο μπαμπας και δε μπορουσα να φυγω νωριτερα) και δεν προλαβα να δω τα μισα κοριτσια! αντε ξανακανονιστε! παντως περασα τελεια! Στεφυ θελω και την μπεμπα στην επομενη συναντηση! θα φερω και τον δικο μου για να ειμαι και εγω πιο ανετα. ασε που κορη εσεις γιο εμεις ποτε δεν ξερεις τι γινεται... Embarassed Wink παντως ειστε ολες τελειες! Φλωρα δινεις ρεστα! μηνμιλησω δε για τη λιτσα! η μια κοβει η αλλη ραβει και ειναι απολαυση! η κατερινα οπως παντα ψυχη της παρεας! Η στεφη μια γλυκα! και υπολοιπες κοπελες ειναι οτι πρεπει για να ξενοιαζεις! πολυ τον ευχαριστηθηκα τον καφε μαζι σας ρε κοριτσια! θελω ξανα! ΑΝτε πριν τα χριστουγεννα να ξαναβρεθουμε!

Για να πω τηναληθεια πιο πολυ σχοιλικη εκδρομη μου θυμισαμε παρα μαμαδοσυναντηση! χα! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 215994

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 417472
και εσύ είσαι πολύ ωραίος τύπος μικρή!


mamamatina έγραψε:Καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!! Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!! Παρεπιπτόντως ο παιδότοπος που λέει η Βάνια είναι πολύ καλός. Εμείς τα πάμε συχνά εκεί. Μπορούμε να κλείσουμε την πάνω αίθουσα δικιά μας. Λιτσάκο είσαι κούκλα με την Φλώ. Απλά φο βε ρες!!!!! Φλώ βάλε κι εσύ τις φώτος σου να καμαρώσουμε! Ουφ. Έσκασα από τη ζήλια μου πρωί πρωί!

άντε να δω πότε θα βρεθούμε. γύρω γύρω το πάμε! Smile


Vivian έγραψε:Θα ανεβασω φωτο εχω σε λιγο γιατι τωρα κολλαει μαμωτη!!! Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια ειστε ολες υπεροχες!!!

Εννοειτε θα το ξανακανουμε ειστε η τελεια παρεα!!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 16 669659


Βίβιαν εισαι πολύ γλυκό κορίτσι! και κουκλάρα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο ! Very Happy
Τέλεια περάσατε,ε?
Από φώτο μόνο δύο ?!.. Razz Razz
Να'στε καλά να το κάνετε συχνά!



prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το γράφω κι εδώ σε περίπτωση που κάποια δεν το πήρε χαμπάρι χτες..!!
Ο λόγος που φύγαμε άρων άρων είναι ότι ο Απόλλωνας έβγαλε ΔΥΟ δόντια την ώρα που η μανούλα έπινε το τσάι της.!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
Very Happy Very Happy Very Happy

Κι εμείς περάσαμε πολύ όμορφα, νομίζω ότι δεν αφήσαμε αγκαλιά για αγκαλιά, ο γιος μου βγήκε γυριστρούλης από τώρα..!!
Στέφυ μην ανησυχείς βρε, θα είναι πιστός στην κόρη σου χεχε

μπέττυ και στεφανάκος σας ευχαριστώ για την βοήθεια, και την υπομονή σας :-)
Όσο για την μαμα της Ρίας, τι να πω...!??!?! ΣΩΤΗΡΙΑ μαμα, όχι Ρία..!!χαχαχαχαχχα
είστε όλες κούκλες..Και η εγκυούλα μας, με τα δυο τις πλάσματα..!!
και μία ιδιαίτερη μνεία στην μάνα των τεσσάρων..!!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια..
Τι ξεχνάω..!??!?!
Α, ναι φώτος.. Έχω 2-3 αλλά θα τις ανεβάσω αργότερα, τώρα θέλει να φάει μανούλα το μωρό μου...!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όσο αφορά το παιδότοπο δεν ξέρω αν μπορούμε να κλείσουμε τον επάνω όροφο τον έχουν για γενέθλια αλλά και ο κάτω είναι καλός και οι κοπέλες του προσωπικού προσέχουν τα παιδάκια κυρίως τα μικρά. Είχαμε πάει κάποτε με ένα άλλο φόρουμ και είμασταν καμιά 30αρια μαδάδες και μωράκια και μπαμπάδες η ιδιοκτήτρια έπαθε σοκ τότε μου είπε αν θέλουμε απλά να την ενημερώσουμε να μας έχει έτοιμα τα τραπέζια και μπισκότα και χυμούς και όταν της είπα ότι δνε ξέρουμε ακριβώς πόσες θα είμαστε μου είχε πει ότι στο περίπου δεν υπάρχει θέμα. Το συζητάμε και βλέπουμε .Είναι σημείο που εξυπερετούν άτομα που χρησιμοποιούν μετρό αλλά και άτομα που είναι απο δυστικά προάστεια αλλά και απο Πειραιά αφού έχει πολλά λεωφορεία απο εκεί .

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
prozak έγραψε:Το γράφω κι εδώ σε περίπτωση που κάποια δεν το πήρε χαμπάρι χτες..!!
Ο λόγος που φύγαμε άρων άρων είναι ότι ο Απόλλωνας έβγαλε ΔΥΟ δόντια την ώρα που η μανούλα έπινε το τσάι της.!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
Very Happy Very Happy Very Happy

Κι εμείς περάσαμε πολύ όμορφα, νομίζω ότι δεν αφήσαμε αγκαλιά για αγκαλιά, ο γιος μου βγήκε γυριστρούλης από τώρα..!!
Στέφυ μην ανησυχείς βρε, θα είναι πιστός στην κόρη σου χεχε

μπέττυ και στεφανάκος σας ευχαριστώ για την βοήθεια, και την υπομονή σας :-)
Όσο για την μαμα της Ρίας, τι να πω...!??!?! ΣΩΤΗΡΙΑ μαμα, όχι Ρία..!!χαχαχαχαχχα
είστε όλες κούκλες..Και η εγκυούλα μας, με τα δυο τις πλάσματα..!!
και μία ιδιαίτερη μνεία στην μάνα των τεσσάρων..!!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια..
Τι ξεχνάω..!??!?!
Α, ναι φώτος.. Έχω 2-3 αλλά θα τις ανεβάσω αργότερα, τώρα θέλει να φάει μανούλα το μωρό μου...!!

συγχαρητηρια για τα δοντακια σας!!!!! κουκλος ο Απολλωνακος!!!!!!!!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Εβαλε και η βιβιαν στο fcbk δεν σας φτάνουν?
πως ειναι στο facebook για να την βρω?

http://hawk-girl.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις