Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
MariaM έγραψε:
LARA@ έγραψε:ασε και σημερα ειδα μια να εχει 2 παιδια στη
θεση του συνοδηγου και μου ερχοταν να την κουτουλησω μεχρι να φωναζει
ημαρτον....
ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ... ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΙΩΛΑΣ.. ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????

Α, μεγαλο θεμα κι αυτο! Εχω δει πατερα να κραταει στο τιμονι ενα 3χρονο κοριτσακι και να οδηγουν μαζι και τη μανα διπλα να κραταει επανω στο παρμπριζ κυριολεκτικα ενα μωρο 8 μηνων περιπου και να περνανε ολοι πολυ ωραια... Τι χαρα τιχαρα σκιζει η βαρκα τα νερα... Και εγω με τον αντρα μου που ημασταν σταματημενοι μεχρι να περασουν ειχαμε μεινει ετσιβ Shocked Shocked . Τι βαρετη μανα που ειμαι εγω που το εχω δεμεν στο καθισματάκι του!

Έχω δει τους γονείς κανονικά δεμένους με τη ζώνη τους, ΚΥΡΙΟΙ! και το παιδάκι στο πίσω κάθισμα, λυτό και όρθιο ανάμεσα από τα δύο καθίσματα να κοιτάει μπροστά...
Να ήταν όλοι χωρίς ζώνες να το καταλάβω: η ανευθυνότητα σε όλο της το μεγαλείο, αφού δε δένονται οι γονείς, από πού να παραδειγματιστεί το κακόμοιρο? Αλλά να είσαι εσύ δεμένος ωραία ωραία και το παιδί πίσω να αλονίζει??? Shocked

natali-maria έγραψε:
Αγγελική είσαι μεγάλο ταλέντο Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Ζήλεια μουυυυυυυυυυυυ,ζήλεια μου Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

Ασχετο όμως ήθελα να το πω Razz Razz !!!

Σε ευχαριστώ Ναταλία μου! Μα αυτό το βιντεάκι πια! Λέτε να γίνω διάσημη??? Βίβιαν δε νομίζω να μου ζητήσεις ποσοστά! χαχαχαχαχα!!!![/quote]

Πραγματικά πρέπει να ασχοληθείς!!!!Μην το αφήσεις Very Happy Very Happy !!!!Βίβιαν ακούς... Razz Razz Razz ?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



διαβαζω ολο το θεμα με μια σοβαροτητα και συγχιζομαι και φτανω εδω....[quote="MariaM"]......Τι χαρα τιχαρα σκιζει η βαρκα τα νερα... [quote]

αχχχαχχαχαχααχαχαχχα καλο!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι είναι Μαρία μου...
Νομίζουν πως τα "μαξιλαράκια" του καθίσματος θα το προστατέψουν...

Ναταλία... πάει... γέρασα... μετράω 29 χρονάκια - σε περίπου ένα μήνα που τα κλείνω.
Πέταξε το πουλάκι μαζί με τις "popstars" και το "famestory1", που τότε έκανα χαζομάρα και δεν πήγα...

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Έτσι είναι Μαρία μου...
Νομίζουν πως τα "μαξιλαράκια" του καθίσματος θα το προστατέψουν...

Ναταλία... πάει... γέρασα... μετράω 29 χρονάκια - σε περίπου ένα μήνα που τα κλείνω.
Πέταξε το πουλάκι μαζί με τις "popstars" και το "famestory1", που τότε έκανα χαζομάρα και δεν πήγα...

Αγγελικούλα μου...1ον είσαι πιπίνι Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Και 2ον ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!!!Πραγματικά πρέπει να αναδείξεις το ταλέντο σου!!!!

genny83


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να πω και εγω το κορυφαιο να σας κουφανω ολες? εγω εχω τον μικρο μου αρρωστο με βρογχιολιτιδα λογω πεθερας που ηρθε επισκεψη να δει τα μωρα και εκανε σαν τρενο απ το μπουκωμα, και εσυ λες για το παιδι της ξαδερφης της κουμπαρας? λαθος δικο μου που δεν την εδιωξα γιατι ντρεπομουν αλλα την επομενη που με πηρε τηλ. της τα πα ενα χερακι και φυσικα τωρα ειναι και θυμωμενη κι απο πανω.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
genny83 έγραψε:να πω και εγω το κορυφαιο να σας κουφανω ολες? εγω εχω τον μικρο μου αρρωστο με βρογχιολιτιδα λογω πεθερας που ηρθε επισκεψη να δει τα μωρα και εκανε σαν τρενο απ το μπουκωμα, και εσυ λες για το παιδι της ξαδερφης της κουμπαρας? λαθος δικο μου που δεν την εδιωξα γιατι ντρεπομουν αλλα την επομενη που με πηρε τηλ. της τα πα ενα χερακι και φυσικα τωρα ειναι και θυμωμενη κι απο πανω.

Δεν πειράζει, θα πιει ξυδάκι! Και πάλι λίγο είναι μπροστά στο δικό σου το παιδί που θα πίνει αντιβίωση! Ο ευατούλης της πάνω απο όλα ε; Θίχτηκε κιόλας! Δεν πειράζει όταν ξεθυμώσει θα το θυμάται για τις επόμενες φορές...

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμένα κόλλησαν τα πεθερικά μου την πρώτη μου κόρη όταν ήταν 3 μηνών με τον Η1Ν1. 5 μέρες στο ιατρικό αμαρουσίου με ορούς, ακτινογραφίες κλπ. (δεν το βαρηγκωμάω αλλά 3400€ παρακαλώ).

genny83


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενιωθα τρομερες ενοχες αλλα ορκιστηκα στον εαυτο μου οτι την επομενη φορα -αν υπαρξει- η αντιδραση μου στον οποιονδηποτε θα ειναι ανοιγμα της πορτας και παρακαλω πολυ περαστε εξω και ελατε οταν γινετε καλα. φοβομασταν δηθεν τα παιδια και την πατησαμε απο τους μεγαλους. ζωα!

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aπότι ξέρω απο τη μεγάλη μου την κόρη η οστρακια έχει 15 μέρες επώαση και μετα ανεβαζει πυρετό και το παιδι είναι κοκκινο στο πρόσωπο και μπορεί λίγα μικρα σπυρακια.Αυτό όλο κρατάει 4-5 μέρες.Βέβαια το ότι την περνάει δε σημαίνει ότι δε θα την ξαναπεράσει γιατί υπάρχουν 17 είδη οστρακιας και μπορεί να ξανακολήσει άλλο είδος.Παντως υπάρχει και ένα τεστ που κάνεις στο παιδι και μαθαίνεις αυθημερόν αν έχει κάποιο ιο ακόμα κι αν δεν το έχει εκδηλώσει ακόμα.

http://shineon-n-on.blogspot.com

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποπο κοριτσια οντως υπαρχει ανευθηνοτητα απο πολλες μαμαδογιαγιαδες..θα σας πω χαρακτηριστικα οτι πριν μια εβδομαδα ηρθαν τα πεθερικα μου να μας παρουν να παμε μια εκδρομη οποτε κατεβαινω κατω και γω ετοπιμη με ολα τα τζατζαλα και ανοιγω το αυτοκινητο μας να παρω το καθησμα της μικρης να το βαλω στο αυτοκινητο τους,και ακουω την πεθερα πισω μου να με ρωταει το εξης...το παιρνεις μαζι αυτο ε??? ναι της λεω παντα..ααα για να μην φαμε κληση ε???ΟΧΙ κυρα μου της λεω για να ειναι το παιδι μου ασφαλη για ονομα του θεου..ααα καιστο δρομο ηθελε και να την βγαλει απο το καθισμα να την κραταει αγκαλια ελεος 10 μηνων μωρο ειναι πια της λεω αστο στο καθισμα κ ας κλαει θα την κανω να ξεχαστει καπως....ποποπο ξινο μου βγηκε ειχε κ κρυο κ την εβγαλα στο αυτοκινητο..τα πα κ ξεθημανα!!! ΑΝΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ - Σελίδα 2 215994

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:εμένα κόλλησαν τα πεθερικά μου την πρώτη μου κόρη όταν ήταν 3 μηνών με τον Η1Ν1. 5 μέρες στο ιατρικό αμαρουσίου με ορούς, ακτινογραφίες κλπ. (δεν το βαρηγκωμάω αλλά 3400€ παρακαλώ).

Πλάκα κανεις... ΑΝΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ - Σελίδα 2 606100

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
άστα να πάνε....και να μην ξαναγυρίσουν για καμία μανούλα....λάθη αλλωνών πληρώνωνται ακριβά στην κυριολεξία!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:άστα να πάνε....και να μην ξαναγυρίσουν για καμία μανούλα....λάθη αλλωνών πληρώνωνται ακριβά στην κυριολεξία!

Και τελικα σας την πληρωσαν την 'ζημιά' τουλάχιστον ή τα χρεωθήκατε εσείς; Όχι ότι πληρώνεται η υγεία του παιδιού και χαλάλι εννοείται, αλλά και τα 3400 δεν είναι και λίγα τα οποια και πάλι το παιδί θα τα στερηθεί στην ουσια... Μα καλά που πηγαίνανε άρρωστοι και ενώ ο κόσμος είχε βουήξει; Εγώ τότε ήμουν έγκυος και δεν πήγαινα σε ονομαστικές οερτές να φανταστείς...

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφου δε λυπουνται τα μωρα τους να τα βγαζουν εξω αρρωστα.....τα ξενα θα λυπηθουν μωρε.....ευχομαι να τη γλιτωσατε πως με εκνευριζουν κατι τετοια ειναι ζωα εντελως οπως κ αυτες που τα στελνουν αρρωστα στο σταθμο και κολλανε το συμπαν μετα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπως ετσι κ εμενα με ειχαν αρρωστησει τα ξαδερφια μου κ ημουν σχεδον ασαραντηστη.ειχε ερθει η αδερφη του συχωρεμενου του πατερα μου με τα παιδια κ ειχαν λιγο συναχι κ με κολησαν,κ εκανα εμμετους κ δν ετρωγα κ η μαμα μου ειχε φρικαρει κ ερχεται κ ενας κομπογιανητης γιατρος κ της λεει οτι εχω στενωση στομαχου κ να με παει την αλλη μερα για να με χειρουργησει!!! ελεος δλδ! εκει τα δε ολα η μανα μου αλλα ευτυχως το ιδιο βραδυ εμφανησα το συναχι κ με πηγε αλλου κ της ειπαν οτι απλα ειχα κρυωσει!!!!

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πωπω ειναι πολυ επικινδυνο να αρρωστησεις λεχωνα....ντροπη τους

εχω μια θεια ετσι την κολλησαν αλλα κολλησε δυστυχως το μωρακι της και πεθανε για αυτο παιδια να λετε και οχι κ αμα παρεξηγηθουν να πιουν ξυδι να τους περασει η που ρχονται στα μαιευτηρια μπουλουκια μυξιασμενη κ οτιδηποτε

εμενα η γειτονισα και φιλη μου εχει γεννησει απο τον Ιουλιο το μωρο απο αποσταση το βλεπω που θελω τοσο να το παρω αγκαλιτσα επειδη τα δικα μου πανε παιδικο μη το κολλησω και γενικα μου χει λειψει τοσο πολυ η φιλη μου και αλλες φιλες μου με μωρα αλλα τι να κανω να παω να τα κολλησω να νοσηλευτουν τα κακομοιρα?

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:άστα να πάνε....και να μην ξαναγυρίσουν για καμία μανούλα....λάθη αλλωνών πληρώνωνται ακριβά στην κυριολεξία!

Και τελικα σας την πληρωσαν την 'ζημιά' τουλάχιστον ή τα χρεωθήκατε εσείς; Όχι ότι πληρώνεται η υγεία του παιδιού και χαλάλι εννοείται, αλλά και τα 3400 δεν είναι και λίγα τα οποια και πάλι το παιδί θα τα στερηθεί στην ουσια... Μα καλά που πηγαίνανε άρρωστοι και ενώ ο κόσμος είχε βουήξει; Εγώ τότε ήμουν έγκυος και δεν πήγαινα σε ονομαστικές οερτές να φανταστείς...

Ήταν πρωτοχρονία του 2010 και είχαν έρθει απο Χανιά για τις γιορτές. και βέβαια δεν πλήρωσαν τίποτα...ούτε καν το σχολίασαν. εκ των υστέρων έμαθα οτι η πεθερά μου έλεγε οτι δεν το κολλήσαμε απο αυτούς.....και μιλάμε τώρα οτι κόλλησε το παιδί, εγώ και ο άντρας μου ευτυχώς ελαφρά αλλά η μαμά μου που είναι στις ευπαθείς ομάδες πήγε στο νοσοκομείο με δύσπνοια, έβαλε οξυγόνο κλπ κλπ κλπ.και να μην μπορώ να της συμπαρασταθώ αφού είμουν στο ιατρικό με το δικό μου παιδί... αρά φαντάσου ούτε καν το παραδέχονται όχι να πληρώσουν κιόλλας. ευτυχώς ο άντρας μου είναι με το μέρος μου και τους έχει ρήξει τα καν@%$λια τους κατά καιρούς...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν ημουν νεογεννητη εγω εγινε αυτο.οταν γεννησα εγω τον γιο μου οτι κοντευα να σαραντησω μου ηρθε ο κουνιαδος μου με τα πιτσιρικια κ το ενα με συναχι κ καταροη! το τι φρικη εφαγα δν υπαρχει.φυσικα κ εβαλα τον αντρα μου να απαγορεψει σε ολους να ερχονται να τον δουν εστω κ με υποψια κρυωματος!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΥΚΓΕΓΚΡΙΜΕΝΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΦΕΡΝΕ ΤΟΝ ΑΝΥΨΙΟ ΜΟΥ ΑΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΒΗΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΡΟΝΧΙΟΛΙΤΙΔΑ......Ε ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΤΕ ΘΑ ΤΙΣ ΤΑ ΠΩ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΙΝ ΕΚΡΑΞΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΑΝΥΛΗΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΛΗΤΕΡΑ Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ,ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μετα απο αυτο τους ειχα ολους σε αποκλεισμο.φυσικα τωρα που μεγαλωσε ο μικρος δεν τα γλυτωνω ηδη 2 φορες αρρωστησε! ευτυχως οχι σοβαρα

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ,ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΤΕΤΙΟΥΣ ΕΙΔΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΧΗΠΟΠΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια και η συζήτηση περι ανευθυνων μαμάδων προχώρησε θα σας πω τι συνέβη στην κουμπαρα μου, η οποία περισυ είχε ενα μικράκι 8 μηνών. Πρωτοχρονια και η μητερα της καλεσε εκεινη και τον αδελφο της για τραπέζι. Ο αδελφός της γριππιασμένος φουλ με καταρροή... Η νυφη της λοιπόν λέει στην πεθερά της και μητερα της κουμπάρας μου, αφού η Νίκη έχει το μωρό εμείς ας πάμε στη μητέρα μου. Το δεχονται όλοι και πάνε στην πεθερά του αδελφού της. Έλα σου όμως που ο αδελφός της θύμωσε και την επομένη και αυτός και η γυναίκα του έβριζαν την κουμπάρα μου πως δεν περασαν καλά την πρωτοχρονια εξαιτίας της, πως η μητερα της κάνει καλύτερα το μωρό από αυτούς κ.λ.π Ακόμα δεν της μιλάνε και στο τελος έπεισαν και την κουμπαρα μου ότι εκείνη είναι η ιδιότροπη. Ωστόσο, η ίδια λέει ότι αν φέτος συμβει το ίδιο ας πάει ο αδελφός με τη νύφη στη μητερα μου κι εγώ θα καθίσω μέσα...

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasiakalou έγραψε:Μια και η συζήτηση περι ανευθυνων μαμάδων προχώρησε θα σας πω τι συνέβη στην κουμπαρα μου, η οποία περισυ είχε ενα μικράκι 8 μηνών. Πρωτοχρονια και η μητερα της καλεσε εκεινη και τον αδελφο της για τραπέζι. Ο αδελφός της γριππιασμένος φουλ με καταρροή... Η νυφη της λοιπόν λέει στην πεθερά της και μητερα της κουμπάρας μου, αφού η Νίκη έχει το μωρό εμείς ας πάμε στη μητέρα μου. Το δεχονται όλοι και πάνε στην πεθερά του αδελφού της. Έλα σου όμως που ο αδελφός της θύμωσε και την επομένη και αυτός και η γυναίκα του έβριζαν την κουμπάρα μου πως δεν περασαν καλά την πρωτοχρονια εξαιτίας της, πως η μητερα της κάνει καλύτερα το μωρό από αυτούς κ.λ.π Ακόμα δεν της μιλάνε και στο τελος έπεισαν και την κουμπαρα μου ότι εκείνη είναι η ιδιότροπη. Ωστόσο, η ίδια λέει ότι αν φέτος συμβει το ίδιο ας πάει ο αδελφός με τη νύφη στη μητερα μου κι εγώ θα καθίσω μέσα...

μα τι μα@%$#$%κίες είναι αυτές? τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους αυτοί οι άνθρωποι? σκ#$ά?ειλικρινά δεν τους καταλαβαίνω?τόσο χαλαρή συνείδηση πια? τα πεθερικά μου προσπαθώ να τα διακιολογήσοω τουλάχιστον λόγω ηλικίας...αλλά νέοι άνθρωποι με τέτοιο σκεπτικό? γιαυτό πάμε κατά διαόλου σε όλους τους τομείς σαν χώρα....τέτοια μυαλά δεν είναι ηλίθια μόνο σε τέτοια θέματα αλά στα πάντα!

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:
vasiakalou έγραψε:Μια και η συζήτηση περι ανευθυνων μαμάδων προχώρησε θα σας πω τι συνέβη στην κουμπαρα μου, η οποία περισυ είχε ενα μικράκι 8 μηνών. Πρωτοχρονια και η μητερα της καλεσε εκεινη και τον αδελφο της για τραπέζι. Ο αδελφός της γριππιασμένος φουλ με καταρροή... Η νυφη της λοιπόν λέει στην πεθερά της και μητερα της κουμπάρας μου, αφού η Νίκη έχει το μωρό εμείς ας πάμε στη μητέρα μου. Το δεχονται όλοι και πάνε στην πεθερά του αδελφού της. Έλα σου όμως που ο αδελφός της θύμωσε και την επομένη και αυτός και η γυναίκα του έβριζαν την κουμπάρα μου πως δεν περασαν καλά την πρωτοχρονια εξαιτίας της, πως η μητερα της κάνει καλύτερα το μωρό από αυτούς κ.λ.π Ακόμα δεν της μιλάνε και στο τελος έπεισαν και την κουμπαρα μου ότι εκείνη είναι η ιδιότροπη. Ωστόσο, η ίδια λέει ότι αν φέτος συμβει το ίδιο ας πάει ο αδελφός με τη νύφη στη μητερα μου κι εγώ θα καθίσω μέσα...

μα τι μα@%$#$%κίες είναι αυτές? τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους αυτοί οι άνθρωποι? σκ#$ά?ειλικρινά δεν τους καταλαβαίνω?τόσο χαλαρή συνείδηση πια? τα πεθερικά μου προσπαθώ να τα διακιολογήσοω τουλάχιστον λόγω ηλικίας...αλλά νέοι άνθρωποι με τέτοιο σκεπτικό? γιαυτό πάμε κατά διαόλου σε όλους τους τομείς σαν χώρα....τέτοια μυαλά δεν είναι ηλίθια μόνο σε τέτοια θέματα αλά στα πάντα!

Αυτό λέω κι εγώ... Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Και η καημένη η κουμπάρα μου βρεθηκε κι απολογούμενη στο τέλος. Εγώ της είπα πάντως να τους γράψει όλους κανονικά και να κοιτάξει την υγεια του παιδιού της πάνω από όλα! Και αν δεν τους αρέσει...ξυδάκι που είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω! Άει σιχτίρ δηλαδή μιας κι είναι και της μόδας τα τούρκικα σίριαλς!

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντως και για τα πεθερικά σου ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ δεν υπάρχει δικαιολογία ένα συγγνωμη τουλάχιστον είναι δωρεάν! Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις