Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα μιλησω εκ του ασφαλους γιατι δεν γνωριζω τον εθισμο του τσιγαρου.
απλα παντα ελεγα βλεποντας εγκυες να καπνιζουν πως ειναι κριμα η ατιμη η νικοτινη να ειναι πιο σημαντικη και εθιστικη απο την υγεια του ιδιου μας του παιδιου!

μανουλες που καπνιζετε αγαπηστε τα μωρακια σας πιο πολυ απο το τσιγαρο

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ.....ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ....

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΟΤΕΡΑ...αφού παω την Παρασκευή στο γιατρό και δώ την "κουκιδιτσα" μου...... Laughing Laughing

Ισως δεν το χω συνειδητοποιησει ακομη......

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΝΑΙ.....ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ....

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΟΤΕΡΑ...αφού παω την Παρασκευή στο γιατρό και δώ την "κουκιδιτσα" μου...... Laughing Laughing

Ισως δεν το χω συνειδητοποιησει ακομη......



το πιθανοτερο!!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΚΟΨΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σεξ κ περπατημα πολυ κ τα 2 τα εκανα!!! Embarassed ...γι'αυτο γεννησα σε 40 λεπτακια!!! Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ Μ Ε Γ Α Λ Η ΑΜΑΡΤΙΑ???????????????????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Στα αλλα δύο έβαλα 30 κιλά σε κάθε εγκυμοσύνη....βέβαια μέσα σε 5 μήνες ξαναγινόμουν στα 50-55 κιλά....

αλλάααα πιστέυω οτι εφταιγε οτι έκοβα εντελώς το τσιγάρο και το ριχνα στο φαί Crying or Very sad Crying or Very sad

Τώρα όμως είμαι στα 35.....δεν με παίρνει ρε κορίτσια να ΞΑΝΑΒΆΛΩ 30 ολάκαιρα κιλά Crying or Very sad Crying or Very sad

Μήπως να κάνω τελικά 4-5 τσιγαράκια? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν νομιζω οτι εχει σχεση γτ κ εγω καπνιζα αλλα εβαλα 20 κιλα κ δν εχω χασει παρα μονο τα 10 που ηταν παιδι υγρα κ.τ.λ.......

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για το σεξ.....βραστα κι αστα Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν έχω άλλοθι για εύκολη γέννα...αφού μετα απο 2 καισαρικές....ΣΙΓΟΥΡΑ για καισαρική θα πάω Crying or Very sad Crying or Very sad

Στο 2ο μου είχε προτείνει ο γιατρός μου για vback....αλλά τωρα ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν θα εκανα καισαρικη με την καμια εαν δν ημουν σιγουρη οτι υπαρχει σοβαρο προβλημα.τωρα εαν κανω δευτερο(αν κ χλωμο με την οικονομια που ειναι οταν περνω φορα φορα κατηφορα) σκεφτομαι να γεννησω σπιτι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι γεγονός ότι όταν κόβεις το κάπνισμα συνήθως βάζεις κιλά για 2 λόγους, γιατί τα παίζει λίγο ο μεταβολισμός και επιβραδύνεται και γιατί η αίσθηση έλλειψης νικοτίνης είναι ίδια με την έλλειψη φαγητού και το αίσθημα της πείνας! Κι εγώ όταν ήθελα να το κόψω φοβόμουν ότι θα παχύνω και δν το έκανα και τόσο μέσα από την καρδιά μου, αλλά τα κιλά αργά η γρήγορα χάνονται αν το θες.. όλα αρκεί να τα θες και γίνονται!! Όταν τελικά το έκοψα πήρα 5 κιλά... τα οποία τα έχασα σε 3 μήνες χαλαρά και χωρίς τρελή στέρηση, απλά μικρότερες μερίδες φαγητού!! Η υγεία είναι πάνω απ' όλα... αν δν σας νοιάζει η δικιά σας υγεία, σκεφτείτε το παιδάκι, κρίμα είναι!!
Αυτά από μια πρώην ΦΑΝΑΤΙΚΉ καπνίστρια!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ...

Εγώ έχω μια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΑΙΑ...που αναλαμβάνει την γέννα στο σπίτι...αλλά λόγου σοβαρού θέματος υγείας δεν μπορούσα να το κάνω Crying or Very sad

Αλλιώς είμαι ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ!!!!!!

Καλά που μου την θυμήσατε κιόλας..... Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΟΥΒΟΥ...εχεισ δικιο.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Παντως απο την ώρα που έκανα το ΘΕΜΑ....δεν έχω καπνίσει Wink Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:οσο για το σεξ.....βραστα κι αστα Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν έχω άλλοθι για εύκολη γέννα...αφού μετα απο 2 καισαρικές....ΣΙΓΟΥΡΑ για καισαρική θα πάω Crying or Very sad Crying or Very sad

Στο 2ο μου είχε προτείνει ο γιατρός μου για vback....αλλά τωρα ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ....

Μπορεις να πας για vba2c.Αυξανει το ρισκο αλλα μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα.Θελει ψαξιμο,αφου ο γιατρος σου αναλαμβανε vbac θα ειναι ενημερος σχετικα για να σε κατατοπισει.


κ εγω πηρα πολλα κιλα,εκοψα το τσιγαρο στις εγκυμοσυνες κ το ριξα στο φαϊ.Υποθετω οτι η στερηση επαιξε ρολο Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Τετ Νοε 09, 2011 5:41 am, 1 φορά

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ...

Εγώ έχω μια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΑΙΑ...που αναλαμβάνει την γέννα στο σπίτι...αλλά λόγου σοβαρού θέματος υγείας δεν μπορούσα να το κάνω Crying or Very sad

Αλλιώς είμαι ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ!!!!!!

Καλά που μου την θυμήσατε κιόλας..... Wink

xaxaxaxa αθηνα ερχεται???? γτ πλεον τα νοσηλεια ειναι απλησιαστα.κ δν θελω να κανω καισαρικη μονο κ μονο για να μην πληρωσω τπτ!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86

είναι τόσο ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ η δικιά μου που ΝΑΙ...μπορεί να έρθει και ΑΘΗΝΑ...ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ της και γενικά ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ...

ΓΕΝΙΚΑ βοηθάει ΠΟΛΥ τις νέες μανούλες και σε θέματα θηλασμού...
ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ .....ας μου πει..

LITSAKOS Very Happy
To έχω υπόψην μου να του το συζητήσω το vback του γιατρουλη μου....
ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:thequeen86

είναι τόσο ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ η δικιά μου που ΝΑΙ...μπορεί να έρθει και ΑΘΗΝΑ...ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ της και γενικά ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ...

ΓΕΝΙΚΑ βοηθάει ΠΟΛΥ τις νέες μανούλες και σε θέματα θηλασμού...
ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ .....ας μου πει..

LITSAKOS Very Happy
To έχω υπόψην μου να του το συζητήσω το vback του γιατρουλη μου....
ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ


μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ κάπνιζα ένα καπνό σε δύο μέρες. Μου άρεσε τόσο πολύ το τσιγάρο, μα τόσο πολύ. Δεν είχα πει ποτέ πως θέλω να το κόψω, αντίθετα απολάμβανα κάθε ένα τσιγάρο που έστριβα.
Μόλις έμεινα έγκυος στις 3-4 πρώτες μέρες που το ήξερα, κάπνιζα (δεν θυμάμαι πόσα, αλλά κάπνιζα) μέχρι που ένα ωραίο πρωινό (4η μέρα απο το τέστ) έκανα εμετό μόλις άναψα τσιγάρο. Rolling Eyes Rolling Eyes
Δεν ξαναέστριψα απο τότε & μπορώ να πω πως μου λείπει πολύ. Όχι τόσο το να καπνίσω, γιατί προσπάθησα να κάνω ένα τσιγάρο και στις 3 τζούρες το έσβησα.
Μου λείπει το να μπορώ να απολαύσω το τσιγάρο μου Shocked
Πάντως και εμένα με ξενίζει μια γυναίκα με την κοιλιά τούρλα να κρατάει τσιγάρο. Τσουρέκια της τα είχα κάνει της Βιβής που δεν το είχε κόψει Razz Razz Embarassed

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Εγώ κάπνιζα ένα καπνό σε δύο μέρες. Μου άρεσε τόσο πολύ το τσιγάρο, μα τόσο πολύ. Δεν είχα πει ποτέ πως θέλω να το κόψω, αντίθετα απολάμβανα κάθε ένα τσιγάρο που έστριβα.
Μόλις έμεινα έγκυος στις 3-4 πρώτες μέρες που το ήξερα, κάπνιζα (δεν θυμάμαι πόσα, αλλά κάπνιζα) μέχρι που ένα ωραίο πρωινό (4η μέρα απο το τέστ) έκανα εμετό μόλις άναψα τσιγάρο. Rolling Eyes Rolling Eyes
Δεν ξαναέστριψα απο τότε & μπορώ να πω πως μου λείπει πολύ. Όχι τόσο το να καπνίσω, γιατί προσπάθησα να κάνω ένα τσιγάρο και στις 3 τζούρες το έσβησα.
Μου λείπει το να μπορώ να απολαύσω το τσιγάρο μου Shocked
Πάντως και εμένα με ξενίζει μια γυναίκα με την κοιλιά τούρλα να κρατάει τσιγάρο. Τσουρέκια της τα είχα κάνει της Βιβής που δεν το είχε κόψει Razz Razz Embarassed

κ εμενα τσουρεκια μου τα εκαναν! αλλα στο τελος κ παλι δεν το εκοψα το ριμαδι!! τι ηθελα κ το αρχιζα???

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:

κ εμενα τσουρεκια μου τα εκαναν! αλλα στο τελος κ παλι δεν το εκοψα το ριμαδι!! τι ηθελα κ το αρχιζα???

Ε καλά, απο ότι καταλαβαίνω καμμία έγκυος δεν χρειάζεται όλους τους άλλους να πέφτουν πάνω της και να της λένε τι να κάνει. Με την Βιβή πάντα είχαμε & έχουμε μια σχέση πάθους Razz Razz , γιαυτό και την έπρηζα Very Happy

Σώπα καλέ, λίγες απολαύσεις μας έχουν μείνει πλέον.
Καλέ δεν σου αρέσει που καπνίζεις? Shocked Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα οχι ειναι μια ασχημη συνηθεια αλλα ειμαι φουλ εθισμενη κ δν μπορω να το κοψω.τωρα χρησημοποιω το ηλεκτρονικο τσιγαρο πλεον αλλα που κ που περνω και πακετο.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:βασικα οχι ειναι μια ασχημη συνηθεια αλλα ειμαι φουλ εθισμενη κ δν μπορω να το κοψω.τωρα χρησημοποιω το ηλεκτρονικο τσιγαρο πλεον αλλα που κ που περνω και πακετο.

Αχ και εγώ έτσι ήμουν... Παλιές καλές ημέρες Razz
Κάπνιζα 12 χρόνια ένα πακέτο την ημέρα!
Αμέ αμέ, σπίτι θα είχα πάρει. Shocked
Μα αν δεν σ'αρέσει κόψτο καλέ, όλα στο μυαλό μας είναι. (Αυτό πές το μου και εσύ για να σταματήσω να τρώω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Rolling Eyes Rolling Eyes )

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπνιζω απο τα 11 και ειμαι 25 κ εχω κανει απειρες προσπαθειες να το κοψω! πλεον περιοριζομαι στο ηλεκρονικο κ καπως την παλευω...οσο για το φαι αλλη πονεμενη ιστορια.εγω δεν τρωω κ δν χανω αλλα παιρνω κιολας!!!αααααχχχχχχχχχ Sad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καπνιζω απο τα 11 και ειμαι 25 κ εχω κανει απειρες προσπαθειες να το κοψω! πλεον περιοριζομαι στο ηλεκρονικο κ καπως την παλευω...οσο για το φαι αλλη πονεμενη ιστορια.εγω δεν τρωω κ δν χανω αλλα παιρνω κιολας!!!αααααχχχχχχχχχ Sad

απο τα 11 καπνιζεις;απο μικρη στα κολπα λοιπον Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καπνιζω απο τα 11 και ειμαι 25 κ εχω κανει απειρες προσπαθειες να το κοψω! πλεον περιοριζομαι στο ηλεκρονικο κ καπως την παλευω...οσο για το φαι αλλη πονεμενη ιστορια.εγω δεν τρωω κ δν χανω αλλα παιρνω κιολας!!!αααααχχχχχχχχχ Sad

απο τα 11 καπνιζεις;απο μικρη στα κολπα λοιπον Very Happy

ναι κ μανιακη απο τα 17 πλεον αφου ημουν μεγαλη εγκατεληψε τις προσπαθειες απεξαρτησης η επισης μανιακη καπνιστρια μαμα μου! affraid

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Εγώ κάπνιζα ένα καπνό σε δύο μέρες. Μου άρεσε τόσο πολύ το τσιγάρο, μα τόσο πολύ. Δεν είχα πει ποτέ πως θέλω να το κόψω, αντίθετα απολάμβανα κάθε ένα τσιγάρο που έστριβα.
Μόλις έμεινα έγκυος στις 3-4 πρώτες μέρες που το ήξερα, κάπνιζα (δεν θυμάμαι πόσα, αλλά κάπνιζα) μέχρι που ένα ωραίο πρωινό (4η μέρα απο το τέστ) έκανα εμετό μόλις άναψα τσιγάρο. Rolling Eyes Rolling Eyes
Δεν ξαναέστριψα απο τότε & μπορώ να πω πως μου λείπει πολύ. Όχι τόσο το να καπνίσω, γιατί προσπάθησα να κάνω ένα τσιγάρο και στις 3 τζούρες το έσβησα.
Μου λείπει το να μπορώ να απολαύσω το τσιγάρο μου Shocked
Πάντως και εμένα με ξενίζει μια γυναίκα με την κοιλιά τούρλα να κρατάει τσιγάρο. Τσουρέκια της τα είχα κάνει της Βιβής που δεν το είχε κόψει Razz Razz Embarassed



ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ πραγματικα.

εκανα 4 τσιγαρα την ημερα.μολις γεννησα το κοψα οσο θηλαζα,αμε αμε..αλλα μετα ξεκινησα τσιγαρο και zanax για να επιβιωσω αχαχαχχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις