Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω οσο εκανα καπνο τον κραταγα κ 4 μερες!!! κ 5 μου εχει κρατησει.οχι το μεγαλο το μικρο!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ κάπνιζα ένα καπνό σε δύο μέρες. Μου άρεσε τόσο πολύ το τσιγάρο, μα τόσο πολύ. Δεν είχα πει ποτέ πως θέλω να το κόψω, αντίθετα απολάμβανα κάθε ένα τσιγάρο που έστριβα.
Μόλις έμεινα έγκυος στις 3-4 πρώτες μέρες που το ήξερα, κάπνιζα (δεν θυμάμαι πόσα, αλλά κάπνιζα) μέχρι που ένα ωραίο πρωινό (4η μέρα απο το τέστ) έκανα εμετό μόλις άναψα τσιγάρο. Rolling Eyes Rolling Eyes
Δεν ξαναέστριψα απο τότε & μπορώ να πω πως μου λείπει πολύ. Όχι τόσο το να καπνίσω, γιατί προσπάθησα να κάνω ένα τσιγάρο και στις 3 τζούρες το έσβησα.
Μου λείπει το να μπορώ να απολαύσω το τσιγάρο μου Shocked
Πάντως και εμένα με ξενίζει μια γυναίκα με την κοιλιά τούρλα να κρατάει τσιγάρο. Τσουρέκια της τα είχα κάνει της Βιβής που δεν το είχε κόψει Razz Razz Embarassed



ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ πραγματικα.

εκανα 4 τσιγαρα την ημερα.μολις γεννησα το κοψα οσο θηλαζα,αμε αμε..αλλα μετα ξεκινησα τσιγαρο και zanax για να επιβιωσω αχαχαχχα

δικια μου και εσυ λοιπον ημουν σιγουρη. Laughing

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ κάπνιζα ένα καπνό σε δύο μέρες. Μου άρεσε τόσο πολύ το τσιγάρο, μα τόσο πολύ. Δεν είχα πει ποτέ πως θέλω να το κόψω, αντίθετα απολάμβανα κάθε ένα τσιγάρο που έστριβα.
Μόλις έμεινα έγκυος στις 3-4 πρώτες μέρες που το ήξερα, κάπνιζα (δεν θυμάμαι πόσα, αλλά κάπνιζα) μέχρι που ένα ωραίο πρωινό (4η μέρα απο το τέστ) έκανα εμετό μόλις άναψα τσιγάρο. Rolling Eyes Rolling Eyes
Δεν ξαναέστριψα απο τότε & μπορώ να πω πως μου λείπει πολύ. Όχι τόσο το να καπνίσω, γιατί προσπάθησα να κάνω ένα τσιγάρο και στις 3 τζούρες το έσβησα.
Μου λείπει το να μπορώ να απολαύσω το τσιγάρο μου Shocked
Πάντως και εμένα με ξενίζει μια γυναίκα με την κοιλιά τούρλα να κρατάει τσιγάρο. Τσουρέκια της τα είχα κάνει της Βιβής που δεν το είχε κόψει Razz Razz Embarassed



ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ πραγματικα.

εκανα 4 τσιγαρα την ημερα.μολις γεννησα το κοψα οσο θηλαζα,αμε αμε..αλλα μετα ξεκινησα τσιγαρο και zanax για να επιβιωσω αχαχαχχα



κοριτσαρα μουυυυυυ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δικια μου και εσυ λοιπον ημουν σιγουρη. Laughing

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:

ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ πραγματικα.


Shocked Shocked Shocked Shocked
Με προκαλείς?
Αχ δε θα επιστρέψω? θα έρθω και δε θα σαφήνω ούτε έξω να βγαίνεις να κάνεις τσιγάρο ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ....... - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ....... - Σελίδα 3 215994

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:ΟΥΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΔΥΣΚΟΛΑΑΑ... Crying or Very sad

ΚΑΙ μάλιστα στα δύο πρώτα μου έλεγα
" ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ"

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ?????

Ελπίζω όταν παω στο γιατρό και το ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ......να αλλάξει κάτι μεσα μου....τι να πω???

Αυτή η εγκυμοσύνη, αν και είμαιμόλις 6 εβδομάδων περίπου, είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ απο τις άλλες...

ΟΥΤΕ ΠΕΙΝΑΩ
ΟΥΤΕ ΝΥΣΤΑΧΩ
ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΩ
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ...ΒΟΛΤΕΣ ΚΛΠ...

ΤΙ ΝΑ ΠΩ??????????????

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ που μοιραστηκατε τις "ΑΜΑΡΤΙΕΣ" σας μαζί μου Embarassed Embarassed

Ε ακόμα νωρίς θα είναι για τέτοια συμπτώματα καλέ...κάτσε να δεις σε λίγο καιρό, αν και ξέρεις καλύτερα από μένα 2 έχεις, ζωή να χουν!!!! Very Happy ---

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν 20 χρονών, ανύπαντρη, μόνη και με τεράστια κοινωνική κατακραυγή...Κάπνιζα κανονικά μέχρι τη μέρα που γέννησα...Δυστυχώς....

Σήμερα κλείνω 2 μήνες διακοπής απο το τσιγάρο, είναι η 3η ή 4η απόπειρά μου και ελπίζω η τελευταία...Ευτυχώς το είχα κόψει κι είχα φάει τα στερητικά πολύ πιο πριν κι όχι τώρα που είμαι πάλι έγκυος.

Joannakuba εγώ που βρίσκομαι Κατερίνη, έχω καμιά ελπίδα να μιλήσω με αυτή τη μαία? Θα γούσταρα τρελά γέννα στο σπίτι μου....αν και είμαι τρελά αγχωμένη....

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΧΑΛΑΡΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ....για οποια ενδιαφέρεται...

Τη λένε ΠΟΠΗ....και το τηλ της είναι

6972 678678

ΜΠΟΡΕΊΤΕ να της πείτε οτι σας έδωσε το τηλ. Η ΙΩΑΝΝΑ απο Περαία Wink

Η γυναίκα ειναι ΘΕΑ....θα με θυμηθήτε Wink

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω οταν εμεινα εγκυος καπνιζα σχεδον ενα πακετο την ημερα.. Οταν πηγα στο γιατρο με ρωτησε αν καπνιζω και του ειπα ναι.. με ρωτησε ποσα τσιγαρα και του ειπα σχεδον ενα πακετο. Μετα με ξαναρωτησε ποσα θελω να καπνιζω αν δε καταφερω να το κοψω.. Του λεω αυτα που πραγματικα χρειαζομαι ειναι 5-6..Τα αλλα τα εκανα από συνηθεια. Μου επετρεψε να καπνιζω μεχρι και 7 τσιγαρα την ημερα. Θυμαμαι μου ειχε πει.. Καλυτερα να καπνιζεις λιγο, παρα να αντιμετωπισεις τωρα που εισαι εγκυος ολο τον πανικο απο την διακοπη του καπνισματος.. (Πολυ large ο γιατρουλης μου!!!)
Κι ετσι εκανα.. Μια μερα καπνιζα 2..μια 5.. αλλα μεχρι εκει. Τωρα καπνιζω ενα καπνο σε 4 μερες.. Αντιστοιχει σε 6-7 τσιγαρα την ημερα. Αλλα οταν πηγα στον γιατρο μου τηντελευταια φορα, με ρωτησε αν ακομα δεν εκοψα το τσιγαρο. Τωρα λεω μου λες να το κοψω??? Εδω στην εγκυμοσυνη και ησουν χαλαρος!! Ναι, μου λεει, τοτε ησουν εγκυος και δεν ηθελα να σε ζορισω. Τωρα ομως κοφτο!! Γιατι αν δεν το εχεις κοψει μεχρι την επομενη εγκυμοσυνη, τοτε πραγαματικα θα σε ζορισω!!! Mad

Ειναι δυσκολο παντως.. Μακαρι να καταφερουμε ολες να το κοψουμε! Μια αποφαση ειναι..αλλα ποιος την παιρνει????

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι όντως δύσκολο για κάποιον που πραγματικά του αρέσει το τσιγάρο...Είχα καταφέρει το 2007 να το κόψω για 3 χρόνια και μετά το ξανάρχισα το ζώον...Ελπίζω με τη βοήθεια του Θεού να μην ξανακαπνίσω. Χωρίς να θέλω να δώσω άλλοθι, στο πρώτο μου μωρό κι εμένα ο γιατρός μου είχε πει μέχρι 5 τσιγάρα. Μέχρι τότε έκανα 2 πακέτα την ημέρα. Βέβαια εγώ δεν τήρησα το όριο των 5...και όποτε το θυμάμαι θέλω να με χαστουκίσω.

Ιωάννα, κράτησα το τηλέφωνο και θα επικοινωνήσω μαζί της, ευχαριστώ!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:

ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ πραγματικα.


Shocked Shocked Shocked Shocked
Με προκαλείς?
Αχ δε θα επιστρέψω? θα έρθω και δε θα σαφήνω ούτε έξω να βγαίνεις να κάνεις τσιγάρο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



κανονησε να ειναι λιγο συντομα αυτο γιατι δεν μας βλεπω καλααα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Είναι όντως δύσκολο για κάποιον που πραγματικά του αρέσει το τσιγάρο...Είχα καταφέρει το 2007 να το κόψω για 3 χρόνια και μετά το ξανάρχισα το ζώον..

To έχω κόψει από τον Φεβρουάριο του 2010.... Γύρω στον Ιούνιο έφαγα μια φρίκη και τότε με πιάσαν τα στερητικά.. πιο πριν ούτε να το φτήσω....βέβαια φταίει που δουλεύω σε νετκαφε και μέσα καπνίζουν όλοι σαν φουγάρα! Έκανα ένα τσιγάρο με το φόβο ότι αν κάπνιζα έστω κι ένα θα ξεκινούσα πάλι!! Δν ξεκίνησα όμως! Κι από τότε μέσα στον 1μιση χρόνο που το έχω κομμένο, ένιωσα έτσι άλλες 5 φορές.. κι έχω κάνει άλλα 5 τσιγάρα..γιατί όταν το σκεφτώ μου κολλάει στο μυαλό και δν ξεκολλάει με τίποτα όσες μέρες και να περάσουν ...πολύ εκνευριστικό (γι' αυτό λενε ότι όλα ειναι στο μυαλό μας!!!) !!!Το χειρότερο είναι ότι ξεκίνησα να καπνίζω στα 22 και κάπνιζα συνολικά γύρω στα 6 χρόνια!!Αλλά παιδιά μου άρεσε τόοοοοσο πολύ!!Το μόνο που με χαλούσε ήταν αυτό το αίσθημα της απόλυτης εξάρτησης όταν δν μπορούσα να καπνίσω και το αποζητούσα τόσο πολύ!!!Γι αυτό το έκοψα κυρίως ...και με κίνητρο το ότι ήθελα να πάρω σκυλάκι και ήθελα να μειώσω τα έξοδα μας, το κατάφερα και το έκοψα κι 1 μήνα νωρίτερα από την μέρα που ηταν να πάρω το σκυλούδι μου!!Τώρα έχω να καπνίσω σχεδόν 1 χρόνο και είμαι μια χαρά... ! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:Εγω οταν εμεινα εγκυος καπνιζα σχεδον ενα πακετο την ημερα.. Οταν πηγα στο γιατρο με ρωτησε αν καπνιζω και του ειπα ναι.. με ρωτησε ποσα τσιγαρα και του ειπα σχεδον ενα πακετο. Μετα με ξαναρωτησε ποσα θελω να καπνιζω αν δε καταφερω να το κοψω.. Του λεω αυτα που πραγματικα χρειαζομαι ειναι 5-6..Τα αλλα τα εκανα από συνηθεια. Μου επετρεψε να καπνιζω μεχρι και 7 τσιγαρα την ημερα. Θυμαμαι μου ειχε πει.. Καλυτερα να καπνιζεις λιγο, παρα να αντιμετωπισεις τωρα που εισαι εγκυος ολο τον πανικο απο την διακοπη του καπνισματος.. (Πολυ large ο γιατρουλης μου!!!)
Κι ετσι εκανα.. Μια μερα καπνιζα 2..μια 5.. αλλα μεχρι εκει. Τωρα καπνιζω ενα καπνο σε 4 μερες.. Αντιστοιχει σε 6-7 τσιγαρα την ημερα. Αλλα οταν πηγα στον γιατρο μου τηντελευταια φορα, με ρωτησε αν ακομα δεν εκοψα το τσιγαρο. Τωρα λεω μου λες να το κοψω??? Εδω στην εγκυμοσυνη και ησουν χαλαρος!! Ναι, μου λεει, τοτε ησουν εγκυος και δεν ηθελα να σε ζορισω. Τωρα ομως κοφτο!! Γιατι αν δεν το εχεις κοψει μεχρι την επομενη εγκυμοσυνη, τοτε πραγαματικα θα σε ζορισω!!! Mad

Ειναι δυσκολο παντως.. Μακαρι να καταφερουμε ολες να το κοψουμε! Μια αποφαση ειναι..αλλα ποιος την παιρνει????

κατι τετοιο μου ειχε πει κ εμενα ο δικος μου...αφου φαντασου οταν γεννησα κ ξεινησε το σταυροβελονι του ελεγα αντε τελειωνεις? εχω μπαφιασει θελω τσιγαρο! ναι μου λεει κανε υπομονη μαζι θα παμε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουφφφφφφφφ κοριτσια Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Εγώ πάντως παρακαλάω να έχω και σε αυτήν την εγκυμοσύνη ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ κλπ....για να μην καπνίζω Embarassed

ΦΑΝΤΑΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που με εφτασε το παλιο τσιγαρο Embarassed Embarassed Embarassed

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ουφφφφφφφφ κοριτσια Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Εγώ πάντως παρακαλάω να έχω και σε αυτήν την εγκυμοσύνη ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ κλπ....για να μην καπνίζω Embarassed

ΦΑΝΤΑΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που με εφτασε το παλιο τσιγαρο Embarassed Embarassed Embarassed

εγω αυτο ευχομαι για το 2ο παιδακι οοοταν κανω...γιατι στον γιο μου δν ειχα τπτ(εξου κ τα 20 κιλακια)

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΣΕΕΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ.......

Εγώ είχα αναγούλες που μου περνούσαν μόλις έτρωγα Wink

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΕΕ???????

σε κάθε εγκυμοσύνη λοιπόν....τσουπ απο 30 κιλά....

είμαι και 1,60 με το ζόρι....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕ....χαχαχαχαχαααα

ΜΠΑΛΙΤΣΑ κανονικη Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΑΣΕΕΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ.......

Εγώ είχα αναγούλες που μου περνούσαν μόλις έτρωγα Wink

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΕΕ???????

σε κάθε εγκυμοσύνη λοιπόν....τσουπ απο 30 κιλά....

είμαι και 1,60 με το ζόρι....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕ....χαχαχαχαχαααα

ΜΠΑΛΙΤΣΑ κανονικη Wink

μια απο τα ιδια αστα 1,65 κ ειχα φτασει πριν γεννησω 90 κιλα...οχι μπαλιτσα φαλαινιτσα ημουν!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχααχα........χαχαχαα

ΦΑΛΑΙΝΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Wink Wink Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:χαχαχααχα........χαχαχαα

ΦΑΛΑΙΝΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Wink Wink Wink

ετσι ετσι!! ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ....... - Σελίδα 3 328109 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ....... - Σελίδα 3 328109 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ....... - Σελίδα 3 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις