Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια. Δεν εχω μπορεσει να σας διαβασω γιατι το ιντερνετ ειναι παρα πολυ αργο, δεν μας εχουν βαλει ακομα τηλεφωνο και ειμαι με μια συνδεση της κακιας ωρας απο vodafone.
Ειδα οτι γεννησε η κικιτσο, αν δεν πηρα χαμπαρι καποια αλλη sorry. Ο μικρος ειναι πολυ καλα περνει σχεδον καθε μερα βαρος και το μονο που απομενει για να βγουμε ειναι να πινει γαλα μονο απο μπιμπερο. Επισης απο μερα σε μερα θα τον βγαλουν απο την θερμοκοιτιδα και θα ειναι σε κουνακι οποτε θα μπορεσω να τον παρω και αγκαλια. Ελπιζω να ειστε ολες καλα και οποτε εχω νεα θα σας ενημερωσω

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!λοιπον κοριτσια το σπασιμο πιανει.χθες μετα απο ενα ολονυχτιο κλαμα και αφου εφτασα στο τσακ μεχρι και διαζυγιο να ζητησω...σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και πολυ πιο χαλαρη!!!!παω να πιω το τελευταιο πρωινο καφεδακι μου με τις φιλες μου χωρις νινι.
καλη επιτυχια στα κοριτσια που γεννανε σημερα.η νατασα λογικα ηδη θα εγινε μανουλα

http://stefxon@gmail.com

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια...χτες ημουν τεζα λογω πονων χαμηλα επειδη η μπεμπα ειχε αφηνιασει και δεν μπορουσα ουτε να περπατησω...πηρα και το γιατρο τηλ. και μου ειπε ξαπλα για να μην μου κανει κανενα ξαφνικο ντου!

Εχασα πολλες εξελιξεις χτες!το σημαντικο ειναι οτι θα εχουμε μωρακια ολοκαινουρια σημερα και αυριο ειναι η σειρα της Στεφανιας μας!με το καλο,κοριτσακι!καταλαβαινω οτι φοβασαι -και εγω επισης pale pale pale - και θεωρω οτι ειναι αδικο να σου λενε οτι επειδη εισαι του χωρου,δεν θα επρεπε.Ισα-ισα,νομιζω,αμα ξερεις,φοβασαι πιο πολυ.Αλλα πιο δυνατη απο το φοβο,τουλαχιστον σε μενα,ειναι η ανυπομονησια και η λαχταρα να δω την μικρουλα μου και να ξερω οτι ολα ειναι καλα και ειναι γερη και υγιης. I love you I love you

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα με την νατασα και το πολακι,σημερα γενναει και η μορα,σωστα?ή γεννησε χτες?εχω χασει το λογαριασμο! tongue tongue

Σημερα ο αντρουλης ειναι επαγγελματικο ταξιδι με διαφορες συσκεψεις κιολας και δεν θα μπορω να του μιλαω οποτε θελω... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 667478 ελπιζω να μην γεννησω σημερα!ευτυχως μεχρι το βραδυ θα εχει γυρισει.Αγχωνεται κι αυτος ο φουκαρας που μ'αφηνει αλλα τι να κανει?τουλαχιστον εχουμε μαμαδες και μπαμπα stand-by...

η μπεμπα εχει ξυπνησει και κανει παρτυ παλι στην κοιλια μου,στριμωχνεται και αυτη,θελει να βγει,ΑΝΤΕ ΝΤΕ!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?
εχει καμια προχειρο το σαιτ της mam που ζηταμε μπιμπερο ή πιπιλα να μου δοσει?????
και οτι αλλο σαιτ για δειγματα.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! κολαει λιγο η σελιδα απτο λαπτοπ καιθασας διαβασω μετα. τι κανετε? καλε σημερα γενναει η Carrie???? Shocked δεν το θυμομουν! αχχχχ τελεια! σας εχω πει πως αποτωρα μου λειπει ολο αυτοε??? χθες το βραδυ σκεφτομουν πως γεννησα. ολες οι εικονες ειναι ζωντανες ακομα. που πηγα που με ετοιμαζαν μεσα στο χειρουργιο μετα. το πρωτο κλαμα κτλ.. αχχ θα μου λειψει ολο αυτο...... Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλημερα!
Τοτουλα μου κκουραγιο περνανε οι μερες και θα παρεις το αντρακι σου σπιτι και συνεχεια αγγαλιτσα! με το καλο κοριτσι μου!
Στεφανια ετσι να ξεδινεις καμια φορα απολαυσε το καφεδακι σημερα! γιατι αυριο θα απολαμβανεις τον ερωτα σου νουμερο 2! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 215994
καλημερα Αθηνα και χαμομηλακι!

κοριτσια μιλησα με το Πολακι μας!
ειναι μεσα ειναι καλα αλλα ο μπεμπης ψηλα και αναποδα! θα κανει καισαρικη το απογευματακι!
με το καλο το κοριτσι μας!
σε λιγο θα παρω και την Μορα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 328109

εχει καμια νεα απο ΚΙΚΙΤΣΟ?
με το καλο και η Νατασσα μας σημερα!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια μολις γυρισα απο τη πρωινη βολτα και σας διαβαζω ενω τρωω μανταρινια.Ειπα να κανω καμοια βολτα γτ απο Παρασκευη μεσα.....χιχιχ Ευτυχως σημερα κοιμηθηκα αλλα ποναω παντου πλατες χερια λεκανη εχω πρηστει σαν φαλαινα.Κανα νεο απο τη μορα εχουμε? Το απογευμα το πολακι εε? Σωτηρια την ιδια γνωμη εχω κι εγω για τα τατου πρεπει να συνδεονται με τις αναμνησεις μας αλλιως δψ\ωρο αδωρο εγω δεν εχω ...Εχω κλεισει 3 φορες ραντεβου και ολο το μετανιωνω δεν το χω αντιθετα με τον αντρα μου βεβαια που εχει κατζωγραφιστει με ολα τα σημαδια που του εχει χαραξει η ζωη για αυτον.Εγω ειμαι του percing οποτε θελω να σημαδεψω κατι στη ζωη μου κοπαναω κι ενa και λεω αυτο ειναι για τοτε που εκλεισα τα 28 και ειωσα αυτο κτλ κτλ Κανω κι εγω τατου αλλα αισθητικα φρυδακι και μακιγιαζ εχει καλο επαγγελματικο οριζοντα να το δεις κι εσυ αν δεν το κανεις ηδη.. Αντε 2 βραδιες μου εμειναν κι εμενα ..Αυριο θα δω και τον μεγαλο μου το γιο σε θεατρικο για την επετειο και μετα θα ετοιμαστω για το μαιευτηριο θα περασει η μερα φιλακια σε ολες .......... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 20 654316

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρχιζουν και ηρεμουν οι ορμονες μου,ελπιζω να μην ειναι παροδικο και να τα σπασω ολα μετα!

ακουω μουσικουλα απο youtube και η μπεμπα τρελαινεται με muse! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσισ κανεις δεν εχει το σαιτ με το μπιμπερο κ την πιπιλα της μαμ?????

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamax έγραψε:βρε κοριτσισ κανεις δεν εχει το σαιτ με το μπιμπερο κ την πιπιλα της μαμ?????

κατσε,το ψαχνω παλι,δεν το θυμαμαι απ'εξω...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομιζω οτι ηταν αυτο

http://www.varellas.eu/

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Νατάσα και Πόλυ με το καλό!!
Totula εύχομαι να πάρει γρήγορα μπιμπερό και να βγει στην αγκαλίτσα σας!

Mamax για διαφημιστικά προϊόντα Libero (δεν ξέρω αν στέλνουν σε ΗΔΗ μανούλες ή μόνο σε εγκυούλες, πάρε και ρώτα) παίρνεις εδώ τηλ και πες τους οτι θες το διαφημιστικό βαλιτσάκι - Libero Club στο 800 11 542376 (χωρίς χρέωση)

Για διαφημιστικά προϊόντα babylino και κουπόνια κάθε μήνα, στέλνεις mail εδώ babylinoclub@megadis.gr, λέγοντάς τους οτι έχεις μωράκι και πόσα κιλά (βάλε και κάτι συν μέχρι να έρθει το πακέτο) και οτι θέλεις να σου στείλουν κουπόνια και διαφημιστικά.
Δηλαδή γράψε κανονικά τα στοιχεία σου ονοματεπώνυμο διεύθυνση κτλπ για να σου στείλουν το πακέτο.
Θα σου στείλουν κανονικό πακέτο πάνες μωρομάντιλα κτλπ, και μέσα εκεί θα σου έχουν ένα κουπόνι που πρέπει να συμπληρώσεις και να το στείλεις πίσω για να γίνεις μέλος στο babylinoclub.ΑΝ το συμπληρώσεις και το στείλεις πίσω σε αυτούς, θα σου στέλνουν κάθε μήνα κουπονάκια 4+4+2€.(βάλε τηλ γιατί εμάς δεν μας βρήκε ο courier και πήγε πίσω το πακέτο μας.)

Για μπιμπερό Η πιπίλα (αν θες βάλε διαφορετικές διευθύνσεις και πάρτα και τα 2) πας εδώ και συμπληρώνεις την φόρμα (μόνο μην βάλεις mail αν θες 2-3 σε διαφορετικές διευθύνσεις) http://varellas.eu/kouponi/

Αν σκεφτώ τίποτα άλλο θα σου πώ.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω ειστε τελιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηρα στη Libero grafthka sto club to valitsaki to pernoume apo to maieythrio oses genname se dhmosia Razz

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:Πηρα στη Libero grafthka sto club to valitsaki to pernoume apo to maieythrio oses genname se dhmosia Razz

Νομίζω μια κοπέλα απο το προηγούμενο γκρουπάκι είχε πει οτι δεν της το έδωσαν και πήρε τηλ και της το παρήγγειλε τελικά, κάτι τέτοιο.ΣΙΓΑ την τσιγκουνιά τους, μη τυχόν και σου δώσουν 2 βαλιτσάκια!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:
mmairula έγραψε:Πηρα στη Libero grafthka sto club to valitsaki to pernoume apo to maieythrio oses genname se dhmosia Razz

Νομίζω μια κοπέλα απο το προηγούμενο γκρουπάκι είχε πει οτι δεν της το έδωσαν και πήρε τηλ και της το παρήγγειλε τελικά, κάτι τέτοιο.ΣΙΓΑ την τσιγκουνιά τους, μη τυχόν και σου δώσουν 2 βαλιτσάκια!
an teixon kai den to dwsoun 8a tous 3anaparw alla molis eipa oti gennaw sto elenas mou eipe 8a to paralavw apo ekei
Embarassed

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ την πρώτη φορά που τους πήρα, τους είπα οτι δεν ξέρω αν θα πάω σε νοσοκομείο Η σε κλινική και σε ποια, και μου το έστειλαν.
Μετά απο κανα 2μηνο ξαναπήρα και της είπα το ίδιο και μου λέει ε σε ποιά είναι πιο πιθανό να γεννήσετε? Παρόλο που της είπα πάλι οτι ΔΕΝ ξέρω σε ποια απο τις 2 μου είπε οτι στέλνουν σε ΟΛΕΣ και θα το πάρω απο εκεί.Τι τις βάζουν τότε στο τηλέφωνο? Razz

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:Εγώ την πρώτη φορά που τους πήρα, τους είπα οτι δεν ξέρω αν θα πάω σε νοσοκομείο Η σε κλινική και σε ποια, και μου το έστειλαν.
Μετά απο κανα 2μηνο ξαναπήρα και της είπα το ίδιο και μου λέει ε σε ποιά είναι πιο πιθανό να γεννήσετε? Παρόλο που της είπα πάλι οτι ΔΕΝ ξέρω σε ποια απο τις 2 μου είπε οτι στέλνουν σε ΟΛΕΣ και θα το πάρω απο εκεί.Τι τις βάζουν τότε στο τηλέφωνο? Razz

ελα ντε ?????προσπα8ησα να μπς και στη παμπερσ αλλα δεν μπορω να βρω ακρη με το club ο κωδικος που ζηταει δεν υπαρχει....αναρωτιεμαι πως καναν login . pirat

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παει και ο τελευταιος καφες ως εκγυος.τωρα αρχιζει ενας γολγοθας για λιγες ωρες.θα παω το σκυλι στη μαμα μου και θα ειναι και γιαγιαδες και θειες οποτε λιγο θα με πρηξουν!
τελικα συνειδητοποιησα οτι δε θελω να γεννησω γιατι θα μου λειψει πολυ αυτη η περιοδος της εγκυμοσυνης.ηταν η καλυτερη της ζωης μου νομιζω.

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Loipon 8001123000 einai to thl gia thn pampers stelnoun valitsaki gia tis melouses mamades ektos apo to valitsaki tou mwrou sto maieythrio polu e3yperhtikes oi kopeles eidan oti eimai eggegrammenh stis epi8umies (procter and campel) kai me thn eggrafh sto pampers stelnoun paketa me dwra gia ola ta melh ths oikogenias Very Happy kalo eeeeeeee?

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:
pumpkin έγραψε:Εγώ την πρώτη φορά που τους πήρα, τους είπα οτι δεν ξέρω αν θα πάω σε νοσοκομείο Η σε κλινική και σε ποια, και μου το έστειλαν.
Μετά απο κανα 2μηνο ξαναπήρα και της είπα το ίδιο και μου λέει ε σε ποιά είναι πιο πιθανό να γεννήσετε? Παρόλο που της είπα πάλι οτι ΔΕΝ ξέρω σε ποια απο τις 2 μου είπε οτι στέλνουν σε ΟΛΕΣ και θα το πάρω απο εκεί.Τι τις βάζουν τότε στο τηλέφωνο? Razz

ελα ντε ?????προσπα8ησα να μπς και στη παμπερσ αλλα δεν μπορω να βρω ακρη με το club ο κωδικος που ζηταει δεν υπαρχει....αναρωτιεμαι πως καναν login . pirat

Έκανες register?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:Loipon 8001123000 einai to thl gia thn pampers stelnoun valitsaki gia tis melouses mamades ektos apo to valitsaki tou mwrou sto maieythrio polu e3yperhtikes oi kopeles eidan oti eimai eggegrammenh stis epi8umies (procter and campel) kai me thn eggrafh sto pampers stelnoun paketa me dwra gia ola ta melh ths oikogenias Very Happy kalo eeeeeeee?

Άντε ρε τέλεια, δεν το ήξερα! Θα πάρω τώρα τηλ Very Happy
Το επιθυμίες σου στέλνει κουπόνια? Η μόνο τα εκτυπώσιμα απο το site?

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:παει και ο τελευταιος καφες ως εκγυος.τωρα αρχιζει ενας γολγοθας για λιγες ωρες.θα παω το σκυλι στη μαμα μου και θα ειναι και γιαγιαδες και θειες οποτε λιγο θα με πρηξουν!
τελικα συνειδητοποιησα οτι δε θελω να γεννησω γιατι θα μου λειψει πολυ αυτη η περιοδος της εγκυμοσυνης.ηταν η καλυτερη της ζωης μου νομιζω.

twra pou pernan oi meres mou se katalavainw ....me to kalo stefania kai na paroume grhgora ta mwrakia mas agkalia >...Paw gia meshmerianh 3apla filakia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:
mmairula έγραψε:Loipon 8001123000 einai to thl gia thn pampers stelnoun valitsaki gia tis melouses mamades ektos apo to valitsaki tou mwrou sto maieythrio polu e3yperhtikes oi kopeles eidan oti eimai eggegrammenh stis epi8umies (procter and campel) kai me thn eggrafh sto pampers stelnoun paketa me dwra gia ola ta melh ths oikogenias Very Happy kalo eeeeeeee?

Άντε ρε τέλεια, δεν το ήξερα! Θα πάρω τώρα τηλ Very Happy
Το επιθυμίες σου στέλνει κουπόνια? Η μόνο τα εκτυπώσιμα απο το site?

sto epi8umies eimai xronia mou ta stelnoun taxydromikws sto spiti apla h kopela to eide grafthka kai sto pampers vilage kai 8a steilei kai to valitsaki apo pampers kai dwra apo epi8umies ayto mou pe ...AAA kai to valitsaki einai gia th mama ee oxi gia to mwro allo tou mwrou pou pernoume sto maieytheio Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια τι νεα?Γεννησε καμια κοπελα?Για την κικιτσο διαβασα στο facebook οτι εχει γεννησει!παω να παρω τηλ για δωρα απο babylino.παρτε και τηλ 8001182800 στελνουν και απο εκει βαλιτσακι οπως επισεις 8001140222 για pampers kai 8001122888 για johnson(αυτο ηταν το πιο super,μεχρι και ματοχαντρο για το μωρο ειχε)και απο το babyspace στελνουν κατι
και 8001184200 για libero.ουφ σας τα ειπα ολα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις