Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι συλληπητηρια. κανε κουραγιο

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσακια μου!

Αλικακι μου ζωη σε σας!! Πολύ κριμα να συμβαινουν τετοια πραγματα!

Μινακι οοολα θα πανε καλα!! Εσυ να εισαι καλα και ασε το γαλατακι!!! Η μπεμπουλα θελει καλα την μανουλα της αυτο μονο!!

Φιλιαααααααααα σε ολες!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΛΙΚΑΚΙ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ.ΕΓΩ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΠ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΠΗΚΑ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΜΙΑ Κ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ Κ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΦΑΙΡΑ.ΑΦΗΣΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ Κ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ.. Crying or Very sad Sad

Μινακι μου περαστικα σου ολα θα πανε καλα και θα εισαι παλι κοντα στη μπουμπου σου... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 417472

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ ΒΙΒΙΑΝ..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ ΒΙΒΙΑΝ..



κοριτσακι μου γλυκο περαστικα,τωρα το διαβασα.Υπομονη και ολα θα πανε καλα .σε φιλωVery Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ ΒΙΒΙΑΝ..



κοριτσακι μου γλυκο περαστικα,τωρα το διαβασα.Υπομονη και ολα θα πανε καλα .σε φιλωVery Happy

ΑΧ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΙΒΗ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΥΡΙΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ 5 ΜΕΡΕΣ..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Για μια στιγμη τον αφησα κ καπου σκοτωθηκε.Το ματακι του εχει κανει ενα μικρο αιματωματακι στο καπακι του ματιου....Αχ Κωνσταντινακο μου!!!

Να του βάζεις φρέσκο βούτυρο,Τάτι μου.Εμάς μας έδωσε και μια αλοιφή,σοκ απεζίλ,λέγεται στα ελληνικά στο λέω γιατί δεν θυμάμαι πως γράφεται,που απορροφάει το αιμάτωμα.Περαστικά σας!


desT έγραψε:Καλημέρα και από μένα!
Αλίκη, θυμάμαι που έλεγες για την ξαδέρφη σου που ήταν διασωληνωμένη από τον Αύγουστο (αν θυμάμαι καλά)... λυπάμαι πολύ! Τα συλληπητήριά μου σε σένα και πάνω από όλα στην οικογένειά της. Είναι πολύ θλιβερό όταν πεθαίνουν νέοι άνθρωποι.

Από τις 16 Αυγούστου,καλά θυμάσαι..


Angie_77 έγραψε:Καλησπέρα κι από εμένα!!

Αλίκη μου συλλυπητήρια κοπέλα μου!!! Όταν διαβάζω τέτοια θέματα, λυπάμαι τόσο πολύ. Θέλω κάτι να γράψω αλλά δεν βρίσκω λόγια !!!! Τι να πώ??

Την Δευτέρα πέθανε η μαμά της συνυφάδας μου!! Από καρκίνο. Ήταν 52 χρονών. Η κοπέλα είναι λεχώνα και έχει και ένα παιδάκι 1,5 χρονών και είναι πολύ χάλια!!!!




Συλληπητήρια και σε σας.Την 1η Αυγούστου έφυγε και η μαμά της δικής μου συννηφάδας,56 χρονών.
Κοριτσάκια,για να μην γεμίζω με ποστ,τα διάβασα όλα και σας ευχαριστώ ολόψυχα για τα συλληπητήριά σας.
Απλά...δεν χωνευεται κάτι τέτοιο...με τίποτα.Ήταν άδικο.Για έναν καφέ πηγαίνανε,για 10 μέρες είχαν πάει διακοπές και να που έγινε το κακό και ο καφές τους βγήκε πολύ πικρός.
Σόρυ,που σας τα λέω....

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΛΙΚΑΚΙ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ.ΕΓΩ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΠ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΠΗΚΑ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΜΙΑ Κ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ Κ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΦΑΙΡΑ.ΑΦΗΣΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ Κ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ.. Crying or Very sad Sad


Να μην στεναχωριεσαι και όλα καλά θα πάνε και γρήγορα θα είσαι μαζί με την μπουμπού σου!Περαστικά εύχομαι και γρήγορα!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Π Ε Ι Ν Α Ω Ω Ω Ω Ω Ω Ω

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΛΙΚΑΚΙ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ.ΕΓΩ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΠ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΠΗΚΑ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΜΙΑ Κ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ Κ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΦΑΙΡΑ.ΑΦΗΣΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ Κ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ.. Crying or Very sad Sad
μινα περαστικα σου.ευχομαι αυριο να εισαι στο σπιτι σου.μην κλαις ομως βρε κοπελα μου δεν κανει.δεν πειραζει να πεταξεις λιγο γαλατακι,αρκει να μην σου κοπει με την στεναχωρια.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:Αλικάκι συλλυπητήρια και από εμένα...

Τατιάνα...σου χόρεψε ο Σταύρος; Τι χορό;

Σακη Ρουβα....Το 2ο τραγουδι που ειχε παει στην γιουροβιζιον,δεν εχω λογια...Θεος ο Σταυρακος της!!

Αλικακι μοου ευχαριστω,δεν ηξερα αλλα πανω στο "καπελακι εκει που κλεινει το ματι δλδ πως θα μπορουσα να βαλω βουτυρο?Αλλα ευχαριστω που το ειπες να ξερω...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad


μακαρι μινακι μου να βγουν καλες και να γυρισεις σπιτακι σου αυριο...

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad
καλησπερα περαστικα σου σου ευχομαι...

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad
καλησπερα περαστικα σου σου ευχομαι...
επεισα τον άντρα μου να πάμε σινεμα , εχουμε καιρο να βγουμε οι δυο μας, καλα που ειναι η ανιψια μου εδω και μπορει να με εξυπηρετησει, φιλια θα σας πω πως ήταν

http://hawk-girl.blogspot.com/

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η Αλεξανδρα σημερα θα με τρελλανει...ολη τη μερα γκρινιαζει!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad
καλησπερα περαστικα σου σου ευχομαι...
επεισα τον άντρα μου να πάμε σινεμα , εχουμε καιρο να βγουμε οι δυο μας, καλα που ειναι η ανιψια μου εδω και μπορει να με εξυπηρετησει, φιλια θα σας πω πως ήταν


καλα να περασετε....

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα μου πιστεύω να είναι καλά ο μικρός , θα τα έχεις αυτά δυστυχώς -κορίτσια το έχουμε στο χορό κάποια στιγμή θα ανεβάσω βιντεάκι θα δείτε να σκίζει και πουκάμισο ..
Αλίκη λυπάμαι με την ξαδέρφη σου δυστυχώς όταν υπάρχουν τέτοια περιστατικά πέφτεις ...
Μίνα έκανες τελικά την επέμβαση; άντε να βγείς να πάνε όλα καλά

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μινα περαστικα κ να βγεις γρηγορα απο το νοσοκομειο ευχομαι!
Τατιανα εχει χτυπησει ο γιος μου ετσι,στο καπακι απο το ματι Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 534787 δεν ειχα βαλει τιποτα εκει επειδη ειναι ευαισθητο σημειο.Κατα τ αλλα το βουτυρο κανει θαυματα!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΒΑΝΙΑ ΔΕ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΕΙΠΑΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανια μου να προσεχεις μη κανει τιποτα αλλο...Φιλια δωστου του ομορφου...
Λιτσακι ναι οταν ξανα συμβει κατι θα του βαλω αμεσως βουτυρο,το ειχατε ξανα αναφερει καποτε αλλα που να σκεφτω...Επομενη φοραααα..
Αθηνακι μηπως ειναι κανα δοντακι?

Ρε κοριτσια,ποια ειναι απο Κορυδαλο?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακη μου συληπητηρια ζωη σε σας!μηνα-μπεμπα περαστικουλια κ υπομονη εχεις εμας βρε κουτο για παρεα!!εγω πειρα της εξετασεις μου κ βγηκαν καπως χαλια,αιματοκρητης χαμηλος-ασβεστιο χαμηλο-κ κατι στο αιμα χαμηλο δεν ξερω τι εχει αυτο την παρασκευει θα ξερω τι θα μου πει η γιατρος εκανα κ β επιπεδου κ καλα ηταν ειδα τον μπεμουλακο μου κ σημερα με επιασε η μεση μου δυσκολος ο μηνας νομιζω!!κοριτσια δεν μπενω κ πολυ ελπιζω να ειστε ολες καλα κ αν οχι ευχομαι να πανε καλασε ολες,

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad
καλησπερα περαστικα σου σου ευχομαι...
επεισα τον άντρα μου να πάμε σινεμα , εχουμε καιρο να βγουμε οι δυο μας, καλα που ειναι η ανιψια μου εδω και μπορει να με εξυπηρετησει, φιλια θα σας πω πως ήταν


αχ εμεις δεν πηγαμε τελικα γιατι πηγα και πηρα τα υλικα για τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια για τη βαφτιση! ειπα σιγα σιγα να τα παιρνω να μη μου φανουν! πηγα και σουπερ και πηρα τα ποπ κορν που μου ειπε η Αγγελικη!!! ανυπομονω να δω ταινιουλα το βραδυ!!!!! Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛ Α ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 7 654316 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. Crying or Very sad
καλησπερα περαστικα σου σου ευχομαι...
επεισα τον άντρα μου να πάμε σινεμα , εχουμε καιρο να βγουμε οι δυο μας, καλα που ειναι η ανιψια μου εδω και μπορει να με εξυπηρετησει, φιλια θα σας πω πως ήταν


αχ εμεις δεν πηγαμε τελικα γιατι πηγα και πηρα τα υλικα για τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια για τη βαφτιση! ειπα σιγα σιγα να τα παιρνω να μη μου φανουν! πηγα και σουπερ και πηρα τα ποπ κορν που μου ειπε η Αγγελικη!!! ανυπομονω να δω ταινιουλα το βραδυ!!!!! Very Happy

Κατερινακι να πατε να το δειτε ομως,αξιζει....
Νινα ποιο εργο?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι θα δείτε Κατερίνα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις