Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
238 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 238 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Τι θα δείτε Κατερίνα;


ναι θα παω να το δω σιγουρα..

Ελενα θα δουμε μαλλον το τελευταιο απο τους πειρατες της καραιβικης...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Τι θα δείτε Κατερίνα;


ναι θα παω να το δω σιγουρα..

Ελενα θα δουμε μαλλον το τελευταιο απο τους πειρατες της καραιβικης...

Μεειχε παρει ο υπνος εκει....
Εγω δε ξερω μαλλον θα δω το "seven"...Θριλερακι.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ούτε αυτό έχω καταφέρει να το δω! Το βαριέμαι αφόρητα! Σαν τον άρχοντα ένα πράγμα...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Τι θα δείτε Κατερίνα;


ναι θα παω να το δω σιγουρα..

Ελενα θα δουμε μαλλον το τελευταιο απο τους πειρατες της καραιβικης...

Μεειχε παρει ο υπνος εκει....
Εγω δε ξερω μαλλον θα δω το "seven"...Θριλερακι.

elena25 έγραψε:Ούτε αυτό έχω καταφέρει να το δω! Το βαριέμαι αφόρητα! Σαν τον άρχοντα ένα πράγμα...

ωχ αληθεια??? λετε να διαλεξω αλλο? προτεινετε κανενα! εχω κατεβασει πολλα!!!!! καλα το seven Τατι ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου εργα .. το εχω δει απειρες φορες!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποια κατέβασες;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ποια κατέβασες;

παρα πολλες ολες τις καινουργιες... μαλλον θα δω to hot tub time machine.. ειναι κωμωδια

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω ακούσει πως το conviction είναι πολύ καλή. Παίζει η Hilary Swank και είναι δικαστικό δράμα. Την έχω κατεβάσει αλλά δεν καταφέραμε να τη δούμε ακόμη.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Βανια μου να προσεχεις μη κανει τιποτα αλλο...Φιλια δωστου του ομορφου...
Λιτσακι ναι οταν ξανα συμβει κατι θα του βαλω αμεσως βουτυρο,το ειχατε ξανα αναφερει καποτε αλλα που να σκεφτω...Επομενη φοραααα..
Αθηνακι μηπως ειναι κανα δοντακι?

Ρε κοριτσια,ποια ειναι απο Κορυδαλο?

να σου πω μικρομανα πού το κοπανησε ο μικρος το ματι?
εδω ειχαμε τυλιξει τα επικινδυνα (ποδια τραπεζαριας π.χ.) με αυτο το πλαστικο με τις φουσκες που τυλιγουν τα ευθραυστα αντικειμενα.Εκει το εφαγε ο δικος μου,στο ποδι του τραπεζιου.Τα ειχαμε τυλιξει,τις επομενες που κοπαναγε ηταν καλυτερα Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Έχω ακούσει πως το conviction είναι πολύ καλή. Παίζει η Hilary Swank και είναι δικαστικό δράμα. Την έχω κατεβάσει αλλά δεν καταφέραμε να τη δούμε ακόμη.

δεν ξερω αν το εχει κατεβασει αυτο γενικα γινεται χαμος απο ταινιες στον εξωτερικο σκληρο πρεπει να ψαχνουμε μια μια για να καταληξουμε ποια θα δουμε Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 8 911307

παω ...φιλακια!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Βανια μου να προσεχεις μη κανει τιποτα αλλο...Φιλια δωστου του ομορφου...
Λιτσακι ναι οταν ξανα συμβει κατι θα του βαλω αμεσως βουτυρο,το ειχατε ξανα αναφερει καποτε αλλα που να σκεφτω...Επομενη φοραααα..
Αθηνακι μηπως ειναι κανα δοντακι?

Ρε κοριτσια,ποια ειναι απο Κορυδαλο?

να σου πω μικρομανα πού το κοπανησε ο μικρος το ματι?
εδω ειχαμε τυλιξει τα επικινδυνα (ποδια τραπεζαριας π.χ.) με αυτο το πλαστικο με τις φουσκες που τυλιγουν τα ευθραυστα αντικειμενα.Εκει το εφαγε ο δικος μου,στο ποδι του τραπεζιου.Τα ειχαμε τυλιξει,τις επομενες που κοπαναγε ηταν καλυτερα Rolling Eyes

το ματακι του μαλλον το εφαγε στο καρεκλακι του φαγητου του εκει που βαζεις τα ποδια το μωρο...Εκει τον ειδα πεσμενο δλδ...Δεν εχω επικινδυνα επιπλα δλδ ποδια τραπεζιων κτλ....Τις γωνιες ηδη τις εχω "μαντρωσει"...αλλα δεν φουσκωσε παραπανω...Λιγουλακι μονο...

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Βανια μου να προσεχεις μη κανει τιποτα αλλο...Φιλια δωστου του ομορφου...
Λιτσακι ναι οταν ξανα συμβει κατι θα του βαλω αμεσως βουτυρο,το ειχατε ξανα αναφερει καποτε αλλα που να σκεφτω...Επομενη φοραααα..
Αθηνακι μηπως ειναι κανα δοντακι?

Ρε κοριτσια,ποια ειναι απο Κορυδαλο?

να σου πω μικρομανα πού το κοπανησε ο μικρος το ματι?
εδω ειχαμε τυλιξει τα επικινδυνα (ποδια τραπεζαριας π.χ.) με αυτο το πλαστικο με τις φουσκες που τυλιγουν τα ευθραυστα αντικειμενα.Εκει το εφαγε ο δικος μου,στο ποδι του τραπεζιου.Τα ειχαμε τυλιξει,τις επομενες που κοπαναγε ηταν καλυτερα Rolling Eyes

το ματακι του μαλλον το εφαγε στο καρεκλακι του φαγητου του εκει που βαζεις τα ποδια το μωρο...Εκει τον ειδα πεσμενο δλδ...Δεν εχω επικινδυνα επιπλα δλδ ποδια τραπεζιων κτλ....Τις γωνιες ηδη τις εχω "μαντρωσει"...αλλα δεν φουσκωσε παραπανω...Λιγουλακι μονο...

αχ βρε Τατιανα μου χτυπησε το μωρο; πως καλε; δεν εχω διαβασει οκομα τιποτα απλα επεσε το ματι μου στο τελειυταιο ποστ!ειναι καλυτερα τωρα;μελανιασε, φουσκοσε;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Βανια μου να προσεχεις μη κανει τιποτα αλλο...Φιλια δωστου του ομορφου...
Λιτσακι ναι οταν ξανα συμβει κατι θα του βαλω αμεσως βουτυρο,το ειχατε ξανα αναφερει καποτε αλλα που να σκεφτω...Επομενη φοραααα..
Αθηνακι μηπως ειναι κανα δοντακι?

Ρε κοριτσια,ποια ειναι απο Κορυδαλο?

να σου πω μικρομανα πού το κοπανησε ο μικρος το ματι?
εδω ειχαμε τυλιξει τα επικινδυνα (ποδια τραπεζαριας π.χ.) με αυτο το πλαστικο με τις φουσκες που τυλιγουν τα ευθραυστα αντικειμενα.Εκει το εφαγε ο δικος μου,στο ποδι του τραπεζιου.Τα ειχαμε τυλιξει,τις επομενες που κοπαναγε ηταν καλυτερα Rolling Eyes

το ματακι του μαλλον το εφαγε στο καρεκλακι του φαγητου του εκει που βαζεις τα ποδια το μωρο...Εκει τον ειδα πεσμενο δλδ...Δεν εχω επικινδυνα επιπλα δλδ ποδια τραπεζιων κτλ....Τις γωνιες ηδη τις εχω "μαντρωσει"...αλλα δεν φουσκωσε παραπανω...Λιγουλακι μονο...

ωχ μωρε το πουλακι...


μολις τσακωθηκα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 8 311356 με τον αντρα μου γιατι ηρθε το χαρατσι και θελει να το πληρωσει ο χουβαρντας...αχ τα νευρα μουυυ Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 8 679259

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινακη εγω το πληρωσα εχθες!!αστα να πανε πολλα ηταν τα χρηματα αλλα τη να καναμε κιολας να το αφησουμε και αν μετα μας εκοβαν το ρευμα;χειμωνα εχουμε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:Κατερινακη εγω το πληρωσα εχθες!!αστα να πανε πολλα ηταν τα χρηματα αλλα τη να καναμε κιολας να το αφησουμε και αν μετα μας εκοβαν το ρευμα;χειμωνα εχουμε!

υπαρχει τροπος να πληρωσεις κανονικα μονο το ρευμα σου και οχι το χαρατσι! το εχει κανει παρα πολυς κοσμος!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα ειναι αργααααα, ματια μου γλυκα!!παει το πληρωσαμε!!αλλα θα φτιαξουμε κατι χαρτια λογο πολυτεκνιας και βλεπουμε παλι!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου χτυπησε στο 'καπελακι' του ματιου...Φουσκωσε λες και τον τσιμπησε ενα κουνουπακι και εκανε ματωματακι πανω εκει,οχι μεσα στο ματακι του....

Κατερινακι ωχ....

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
naysika έγραψε:Κατερινακη εγω το πληρωσα εχθες!!αστα να πανε πολλα ηταν τα χρηματα αλλα τη να καναμε κιολας να το αφησουμε και αν μετα μας εκοβαν το ρευμα;χειμωνα εχουμε!

υπαρχει τροπος να πληρωσεις κανονικα μονο το ρευμα σου και οχι το χαρατσι! το εχει κανει παρα πολυς κοσμος!!!!

αχ βρε κοριτσια, κι εμεις το πληρωσαμε χθες.. και ξανα παλι τον ιανουαριο κ μετα ξανα, και ξανα, και ξανα, και ξανα.. μεχρι να βγαλουν κατι καινουργιο μετα.. παντως επειδη ο αντρας μου ειναι ελευθερος επαγγελματιας επρεπε οπωσδηποτε να το πληρωσει- δεν ειχαμε αλλη επιλογη. για οσους μπορειτε, μην το πληρωνετε για την ωρα κ βλεπουμε...

Κατερινα, χθες σε ειδα σε τραπεζι ζωγραφικης, αλλα δεν ηξερα πως να καθησω στο ιδιο..
Τατιανα μου, ενα γλυκο φιλι για περαστικα στον γιοκα σου..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάθρην πού είσαι;;; Ακόμα ταινία βλέπεις ή μήπως "μαλώνεις" με τον άντρα σου;;;;;;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
naysika έγραψε:Κατερινακη εγω το πληρωσα εχθες!!αστα να πανε πολλα ηταν τα χρηματα αλλα τη να καναμε κιολας να το αφησουμε και αν μετα μας εκοβαν το ρευμα;χειμωνα εχουμε!

υπαρχει τροπος να πληρωσεις κανονικα μονο το ρευμα σου και οχι το χαρατσι! το εχει κανει παρα πολυς κοσμος!!!!

αχ βρε κοριτσια, κι εμεις το πληρωσαμε χθες.. και ξανα παλι τον ιανουαριο κ μετα ξανα, και ξανα, και ξανα, και ξανα.. μεχρι να βγαλουν κατι καινουργιο μετα.. παντως επειδη ο αντρας μου ειναι ελευθερος επαγγελματιας επρεπε οπωσδηποτε να το πληρωσει- δεν ειχαμε αλλη επιλογη. για οσους μπορειτε, μην το πληρωνετε για την ωρα κ βλεπουμε...

Κατερινα, χθες σε ειδα σε τραπεζι ζωγραφικης, αλλα δεν ηξερα πως να καθησω στο ιδιο..
Τατιανα μου, ενα γλυκο φιλι για περαστικα στον γιοκα σου..

γιατι οπωσδηποτε επρεπε να το πληρωσετε???
ησυν η Πελαγια στη ζωγραφικη?

elena25 έγραψε:Κάθρην πού είσαι;;; Ακόμα ταινία βλέπεις ή μήπως "μαλώνεις" με τον άντρα σου;;;;;;;;


αν μαλωνω? τι ταινια παει αυτη...σκοτωθηκαμε σημερα.. ασε με πιο πολυ μου την εδωσε που πηρε ο πεθερος μου και του ειπε οτι πρεπει να το πληρωσει..... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 8 679259

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:[quote="

γιατι οπωσδηποτε επρεπε να το πληρωσετε???
ησυν η Πελαγια στη ζωγραφικη?

γιατι σαν ελευθερος επαγγελματιας δεν θα μπορεσει να παρει φορολογικη ενημεροτητα αν το αφησει απληρωτο..

οχι, σαν ΧΡΙΣΛΑ ειμαι κ εκει.. πως μπορω να μπω στο τραπεζι που ειναι ηδη καποιος δικος μου? χθες, πατουσα πανω στο ονομα σου κ μου εβγαζε κατι "ταυτοτητα" "ακολουθησε" κ καποια αλλα που δεν θυμαμαι αλλα δεν ηξερα τι να κανω...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:


elena25 έγραψε:Κάθρην πού είσαι;;; Ακόμα ταινία βλέπεις ή μήπως "μαλώνεις" με τον άντρα σου;;;;;;;;


αν μαλωνω? τι ταινια παει αυτη...σκοτωθηκαμε σημερα.. ασε με πιο πολυ μου την εδωσε που πηρε ο πεθερος μου και του ειπε οτι πρεπει να το πληρωσει..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, ηρέμησε τώρα.. Πάει έγινε! Αφού το πλήρωσε τώρα δεν αλλάζει τίποτα. Μη σκας και στενοχωριέσαι! Και ξέρεις τι λένε (και στο επιβεβαιώνω κι εγώ κιόλας, δοκιμασμένο) μετά από καυγά γίνεται το καλύτερο... you know! Embarassed Embarassed Embarassed

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
mama katerina έγραψε:[quote="

γιατι οπωσδηποτε επρεπε να το πληρωσετε???
ησυν η Πελαγια στη ζωγραφικη?

γιατι σαν ελευθερος επαγγελματιας δεν θα μπορεσει να παρει φορολογικη ενημεροτητα αν το αφησει απληρωτο..

οχι, σαν ΧΡΙΣΛΑ ειμαι κ εκει.. πως μπορω να μπω στο τραπεζι που ειναι ηδη καποιος δικος μου? χθες, πατουσα πανω στο ονομα σου κ μου εβγαζε κατι "ταυτοτητα" "ακολουθησε" κ καποια αλλα που δεν θυμαμαι αλλα δεν ηξερα τι να κανω...

ααα μαλιστα,,,

στη ζωγραφικη το ακολουθησε επρεπε να πατησεις...δεν σε ειδα και μεσα για να σου κανω προσκληση

elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:


elena25 έγραψε:Κάθρην πού είσαι;;; Ακόμα ταινία βλέπεις ή μήπως "μαλώνεις" με τον άντρα σου;;;;;;;;


αν μαλωνω? τι ταινια παει αυτη...σκοτωθηκαμε σημερα.. ασε με πιο πολυ μου την εδωσε που πηρε ο πεθερος μου και του ειπε οτι πρεπει να το πληρωσει..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έλα μωρέ, ηρέμησε τώρα.. Πάει έγινε! Αφού το πλήρωσε τώρα δεν αλλάζει τίποτα. Μη σκας και στενοχωριέσαι! Και ξέρεις τι λένε (και στο επιβεβαιώνω κι εγώ κιόλας, δοκιμασμένο) μετά από καυγά γίνεται το καλύτερο... you know! Embarassed Embarassed Embarassed


οοοχι δεν το πληρωσε..σημερα ηρθε... ΘΕΛΕΙ να το πληρωσει και με τσαντιζει που ανακατευεται ο πεθερος μου και το ανεχεται... οσο για το αλλο...
δεν υπαρχει περιπτωση

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

οοοχι δεν το πληρωσε..σημερα ηρθε... ΘΕΛΕΙ να το πληρωσει και με τσαντιζει που ανακατευεται ο πεθερος μου και το ανεχεται... οσο για το αλλο...
δεν υπαρχει περιπτωση


Ε τότε τι σκας; Κάντου τα γλυκά μάτια και θα δεις για πότε θα τον πείσεις να μην το πληρώσει! Άκου με που σου λέωωωωω..... Δοκιμασμένο! Διπλά και τριπλά και απειροστά.... Χαχαχαχα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:

οοοχι δεν το πληρωσε..σημερα ηρθε... ΘΕΛΕΙ να το πληρωσει και με τσαντιζει που ανακατευεται ο πεθερος μου και το ανεχεται... οσο για το αλλο...
δεν υπαρχει περιπτωση


Ε τότε τι σκας; Κάντου τα γλυκά μάτια και θα δεις για πότε θα τον πείσεις να μην το πληρώσει! Άκου με που σου λέωωωωω..... Δοκιμασμένο! Διπλά και τριπλά και απειροστά.... Χαχαχαχα!

αχαχαχαχαχαχαχαχα Αθηναααα που σαι να ακουσεις!!!!!

Τρελοκομειο μου εσυ

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεκίνα καμιά ιστοριούλα ρε συ να γελάσουμε λίγο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις