Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
282 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 282 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τραγουδαμε με τη μαμα κατερινα μεσω φουμπου τραλαλα λαλαλ λαλαλα λαλα Laughing Laughing Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω φωνητικα χαχαχαχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:τραγουδαμε με τη μαμα κατερινα μεσω φουμπου τραλαλα λαλαλ λαλαλα λαλα Laughing Laughing Laughing

τρα λα λα λα λα λα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η καλλιοπη καλα ειναι,καθε μερα και καλυτερα.ζαλιζεται λιγο γιατι ειχε και χαμηλο αιματοκριτη πριν την γεννα αλλα ολα καλα!ανυπομονω να πανε σπιτακι τους να παρω αγκαλιτσα την μικρη γιατι μονο ενα φιλακι στο πατουσακι της εδωσα μολις γεννηθηκε που μας την εδειξαν και απο εκει και επειτα μας τη δειχνουν απο το τζαμι! Mad

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
blackrose έγραψε:τραγουδαμε με τη μαμα κατερινα μεσω φουμπου τραλαλα λαλαλ λαλαλα λαλα Laughing Laughing Laughing

τρα λα λα λα λα λα

τρια λα λοοοοο

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το γελιο ειναι ΖΩΗ... και η ζωη για ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:η καλλιοπη καλα ειναι,καθε μερα και καλυτερα.ζαλιζεται λιγο γιατι ειχε και χαμηλο αιματοκριτη πριν την γεννα αλλα ολα καλα!ανυπομονω να πανε σπιτακι τους να παρω αγκαλιτσα την μικρη γιατι μονο ενα φιλακι στο πατουσακι της εδωσα μολις γεννηθηκε που μας την εδειξαν και απο εκει και επειτα μας τη δειχνουν απο το τζαμι! Mad


Ευακι να σας ζησει!!!! στα λεω κι απο δω!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 215994

blackrose έγραψε:Το γελιο ειναι ΖΩΗ... και η ζωη για ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!!

ποσο μα ποσο σωστο

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε!!επειδη δεν ξερω τι να κανω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια να μου πειτε την γνωμη σας!!!ενας γνωστο μας λογω οικονομικου η γυναικα του εφυγε με τα παιδακια της στη πολη της κ ειχε κ εναν μπεμπη,κ επειδη ο αντρας της θα μετακομησει δινει τα πραγματα σε λογικες τιμες!!κ μας ειπε για την κουνια χρησιμοποιημενη μονο 2 μηνες γτ ο μικρος μας ειπε κοιμοταν στο κρεβατι με την μανα του επειδη αυτος δουλευιε βραδυ!!πηγαμε την ειδαμε λυμενη βεβαια 100ε μας ειπε κ την ειχε παρει γυρω στα 400ε κ εμας 100ε με στρωμα media strom αλλα ειπαμε να την παρουμε αλλα ειμαι σε σκεψει για το στρωμα τι να κανω να βαλω τον μπεμπη μου να κοιμηθη σε αυτο καπως νιωθω δεν θελω να το βαλω σε μεταχειρισμενο στρωμα παρ ολο που ειναι σχεδον καινουργιο..τι να κανω ειμαι σε δηλημα λεω να παρω καινουργιο καλητερα δνε μου κανει η καρδια αλλο κουνια κ αλλο στρωμα,συγνωμη σας μπερδεψα

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...τι κανεις οταν καποιος-σχεδον- αγνωστος σου κανει φιλοφρονηση -που τοσο εχεις αναγκη και επισης εχεις κατι αιωνες να ακουσεις?..-εγω παντως την ευχαριστηθηκα!... Embarassed Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 215994

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι κανετε!!επειδη δεν ξερω τι να κανω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια να μου πειτε την γνωμη σας!!!ενας γνωστο μας λογω οικονομικου η γυναικα του εφυγε με τα παιδακια της στη πολη της κ ειχε κ εναν μπεμπη,κ επειδη ο αντρας της θα μετακομησει δινει τα πραγματα σε λογικες τιμες!!κ μας ειπε για την κουνια χρησιμοποιημενη μονο 2 μηνες γτ ο μικρος μας ειπε κοιμοταν στο κρεβατι με την μανα του επειδη αυτος δουλευιε βραδυ!!πηγαμε την ειδαμε λυμενη βεβαια 100ε μας ειπε κ την ειχε παρει γυρω στα 400ε κ εμας 100ε με στρωμα media strom αλλα ειπαμε να την παρουμε αλλα ειμαι σε σκεψει για το στρωμα τι να κανω να βαλω τον μπεμπη μου να κοιμηθη σε αυτο καπως νιωθω δεν θελω να το βαλω σε μεταχειρισμενο στρωμα παρ ολο που ειναι σχεδον καινουργιο..τι να κανω ειμαι σε δηλημα λεω να παρω καινουργιο καλητερα δνε μου κανει η καρδια αλλο κουνια κ αλλο στρωμα,συγνωμη σας μπερδεψα

υπαρχει κ η λυση του να το πλυνεις πρωτα το στρωμα κ επειτα να το χρησιμοποιησεις.. τωρα αν για ψυχολογικους λογους δεν θελεις, τοτε ναι αγορασε ενα καινουργιο!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το μικρο μου ζουζουνι χτυπησε νωριτερα στο τραπεζι, ματωσε το χειλακι του κ αν και του εβαλα παγο πρηστηκε δυστυχως.. Sad Sad ματωσε κ το ενα δοντακι του κ φοβαμαι μηπως εσπασε, αλλα επι μιση ωρα εκλαιγε ο καημενουλης κ δεν με αφησε να το δω..
μα επιδημια επεσε τελευταια με αυτα τα χτυπηματα??
σιδερωνα επι μια ωρα- στοιβα τα ρουχα μαζεμενα, τωρα εβαλα κι αλλο πλυντηριο, κ εκατσα λιγο να χαλαρωσω.. ειστε ολες καλα? δεν προλαβα να σας διαβασω...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι κανετε!!επειδη δεν ξερω τι να κανω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια να μου πειτε την γνωμη σας!!!ενας γνωστο μας λογω οικονομικου η γυναικα του εφυγε με τα παιδακια της στη πολη της κ ειχε κ εναν μπεμπη,κ επειδη ο αντρας της θα μετακομησει δινει τα πραγματα σε λογικες τιμες!!κ μας ειπε για την κουνια χρησιμοποιημενη μονο 2 μηνες γτ ο μικρος μας ειπε κοιμοταν στο κρεβατι με την μανα του επειδη αυτος δουλευιε βραδυ!!πηγαμε την ειδαμε λυμενη βεβαια 100ε μας ειπε κ την ειχε παρει γυρω στα 400ε κ εμας 100ε με στρωμα media strom αλλα ειπαμε να την παρουμε αλλα ειμαι σε σκεψει για το στρωμα τι να κανω να βαλω τον μπεμπη μου να κοιμηθη σε αυτο καπως νιωθω δεν θελω να το βαλω σε μεταχειρισμενο στρωμα παρ ολο που ειναι σχεδον καινουργιο..τι να κανω ειμαι σε δηλημα λεω να παρω καινουργιο καλητερα δνε μου κανει η καρδια αλλο κουνια κ αλλο στρωμα,συγνωμη σας μπερδεψα

υπαρχει κ η λυση του να το πλυνεις πρωτα το στρωμα κ επειτα να το χρησιμοποιησεις.. τωρα αν για ψυχολογικους λογους δεν θελεις, τοτε ναι αγορασε ενα καινουργιο!
δεν ξερω να πω την αληθεια δεν θελω λεω ενταξει τωρα το μπεμπε μου γτ να μν παρω καινουργιο,αλλα πλενεται να το παω σε καθαριστιριο,θα το κρατησο να το χρησιμοπιοισω καπως αλλιως!!ευχαριστω παντος

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chrisla περαστικουλια στο παιδακι σου!!..απο χτυπηματα..δεν τους προλαβαινεις.. Crying or Very sad

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anthaki έγραψε:chrisla περαστικουλια στο παιδακι σου!!..απο χτυπηματα..δεν τους προλαβαινεις.. Crying or Very sad

ναι ασε.. δεν τολμας να γυρισεις απο την αλλη κ γινεται χαμος!!
στο προγραμμα ειναι κ αυτα.. απλα οταν τα βλεπω να κλαινε απο πονο ειδικα μου ραγιζει η καρδια..

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="marinaki <3 <3"]
CHRISLA2216 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:[color=indigo]quote]

υπαρχει κ η λυση του να το πλυνεις πρωτα το στρωμα κ επειτα να το χρησιμοποιησεις.. τωρα αν για ψυχολογικους λογους δεν θελεις, τοτε ναι αγορασε ενα καινουργιο!

δεν ξερω να πω την αληθεια δεν θελω λεω ενταξει τωρα το μπεμπε μου γτ να μν παρω καινουργιο,αλλα πλενεται να το παω σε καθαριστιριο,θα το κρατησο να το χρησιμοπιοισω καπως αλλιως!!ευχαριστω παντος

τιποτα κουκλα μου!! δεν ξερω για καθαριστηριο αν αναλαμβανουν.. ρωτησε κ θα σου πουν.. αλλιως με σφουγγαρι κ απορρυπαντικο κ καλο στεγνωμα κ αερισμα κ θα ειναι ενταξει πιστευω..

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..ναι εχεις δικιο,εγω καθε φορα που η μπεμπα μου εχει κολικο κλαιω και εγω μαζι...στενοχωριεμαι πολυ..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...τι κανεις οταν καποιος-σχεδον- αγνωστος σου κανει φιλοφρονηση -που τοσο εχεις αναγκη και επισης εχεις κατι αιωνες να ακουσεις?..-εγω παντως την ευχαριστηθηκα!... Embarassed Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 215994

εχω να πω...

μια χαρα σε βρισκω

CHRISLA2216 έγραψε:το μικρο μου ζουζουνι χτυπησε νωριτερα στο τραπεζι, ματωσε το χειλακι του κ αν και του εβαλα παγο πρηστηκε δυστυχως.. Sad Sad ματωσε κ το ενα δοντακι του κ φοβαμαι μηπως εσπασε, αλλα επι μιση ωρα εκλαιγε ο καημενουλης κ δεν με αφησε να το δω..
μα επιδημια επεσε τελευταια με αυτα τα χτυπηματα??
σιδερωνα επι μια ωρα- στοιβα τα ρουχα μαζεμενα, τωρα εβαλα κι αλλο πλυντηριο, κ εκατσα λιγο να χαλαρωσω.. ειστε ολες καλα? δεν προλαβα να σας διαβασω...


περαστικα του μωρε του μικρουλη!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...τι κανεις οταν καποιος-σχεδον- αγνωστος σου κανει φιλοφρονηση -που τοσο εχεις αναγκη και επισης εχεις κατι αιωνες να ακουσεις?..-εγω παντως την ευχαριστηθηκα!... Embarassed Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 215994
και πολυ καλα εκανες!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..εεεε μα..παει στα κομματια 2 μετρα γυναικες ειμαστε πια!... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:το μικρο μου ζουζουνι χτυπησε νωριτερα στο τραπεζι, ματωσε το χειλακι του κ αν και του εβαλα παγο πρηστηκε δυστυχως.. Sad Sad ματωσε κ το ενα δοντακι του κ φοβαμαι μηπως εσπασε, αλλα επι μιση ωρα εκλαιγε ο καημενουλης κ δεν με αφησε να το δω..
μα επιδημια επεσε τελευταια με αυτα τα χτυπηματα??
σιδερωνα επι μια ωρα- στοιβα τα ρουχα μαζεμενα, τωρα εβαλα κι αλλο πλυντηριο, κ εκατσα λιγο να χαλαρωσω.. ειστε ολες καλα? δεν προλαβα να σας διαβασω...

Αχ,μαναρακι μου...Περαστικουλια του Χριστινακι μου....Βουτυρο οπως μου ειπαν καποιες κοπελιες εντω!!!!Δωστου ενα μακια....

marinaki <3 <3 έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι κανετε!!επειδη δεν ξερω τι να κανω θα ηθελα μια μικρη βοηθεια να μου πειτε την γνωμη σας!!!ενας γνωστο μας λογω οικονομικου η γυναικα του εφυγε με τα παιδακια της στη πολη της κ ειχε κ εναν μπεμπη,κ επειδη ο αντρας της θα μετακομησει δινει τα πραγματα σε λογικες τιμες!!κ μας ειπε για την κουνια χρησιμοποιημενη μονο 2 μηνες γτ ο μικρος μας ειπε κοιμοταν στο κρεβατι με την μανα του επειδη αυτος δουλευιε βραδυ!!πηγαμε την ειδαμε λυμενη βεβαια 100ε μας ειπε κ την ειχε παρει γυρω στα 400ε κ εμας 100ε με στρωμα media strom αλλα ειπαμε να την παρουμε αλλα ειμαι σε σκεψει για το στρωμα τι να κανω να βαλω τον μπεμπη μου να κοιμηθη σε αυτο καπως νιωθω δεν θελω να το βαλω σε μεταχειρισμενο στρωμα παρ ολο που ειναι σχεδον καινουργιο..τι να κανω ειμαι σε δηλημα λεω να παρω καινουργιο καλητερα δνε μου κανει η καρδια αλλο κουνια κ αλλο στρωμα,συγνωμη σας μπερδεψα

υπαρχει κ η λυση του να το πλυνεις πρωτα το στρωμα κ επειτα να το χρησιμοποιησεις.. τωρα αν για ψυχολογικους λογους δεν θελεις, τοτε ναι αγορασε ενα καινουργιο!
δεν ξερω να πω την αληθεια δεν θελω λεω ενταξει τωρα το μπεμπε μου γτ να μν παρω καινουργιο,αλλα πλενεται να το παω σε καθαριστιριο,θα το κρατησο να το χρησιμοπιοισω καπως αλλιως!!ευχαριστω παντος

Εγω παντως ειχα παρει την κουνια του απο το ΙΚΕΑ 35 ευρακια...Πολυ ευχαριστημενη εμεινα...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτακια σας παω να χαζεψω dvd στο χουχουλιαρικο κρεββατακι μου..

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω να χουχουλιασω θελω η ερμη αλλα την κραταω αγκαλια μιση ωρα και δεν λεει να ρευτει!.... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι άκουσαν τα ωραία ροζ αυτιά μου πάλι;

Πριν ήμουν με τη μάνα μου και την αρραβωνιαστικιά του πρώτου της ξάδερφου. Μιλάγαμε γενικά για άντρες. Έλεγε η μάνα μου "Εντάξει όλοι οι άντρες κάποιο ελάττωμα θα έχουν. Αν είναι καλά το ζευγάρι μεταξύ του όμως... Να, κι εμένα δε μ' αρέσουν κάποια πράγματα που κάνει ο Τάσος (ο άντρας μου) αλλά αφού μεταξύ τους τα βρίσκουν... Τι να πω εγώ;"

Γιατί ρε μάνα, τη ρωτάω; Τι άσχημο έχει ο Τάσος;

Όχι άσχημο, μου λέει, απλά εμένα δε μου αρέσει που σε ρωτάει και σε ακολουθεί σε όλα. Θα ήθελα να ήταν λίγο πιο άντρας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Τι άκουσαν τα ωραία ροζ αυτιά μου πάλι;

Πριν ήμουν με τη μάνα μου και την αρραβωνιαστικιά του πρώτου της ξάδερφου. Μιλάγαμε γενικά για άντρες. Έλεγε η μάνα μου "Εντάξει όλοι οι άντρες κάποιο ελάττωμα θα έχουν. Αν είναι καλά το ζευγάρι μεταξύ του όμως... Να, κι εμένα δε μ' αρέσουν κάποια πράγματα που κάνει ο Τάσος (ο άντρας μου) αλλά αφού μεταξύ τους τα βρίσκουν... Τι να πω εγώ;"

Γιατί ρε μάνα, τη ρωτάω; Τι άσχημο έχει ο Τάσος;

Όχι άσχημο, μου λέει, απλά εμένα δε μου αρέσει που σε ρωτάει και σε ακολουθεί σε όλα. Θα ήθελα να ήταν λίγο πιο άντρας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 13 679259

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:...Τι άσχημο έχει ο Τάσος;

Όχι άσχημο, μου λέει, απλά εμένα δε μου αρέσει που σε ρωτάει και σε ακολουθεί σε όλα. Θα ήθελα να ήταν λίγο πιο άντρας!
Ε ναι ρε Ελενα. Να σου δινει και κανενα σκαμπιλι πού και πού...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις