Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου εγω σκεφτομαι τον αντρουλη μου που ειναι στη δουλεια κ τον τρωει η θαλασσα και το κρυο..........καθε βραδυ πια ειναι μακρια μας..πως να κοιμηθω??? Crying or Very sad pale Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 850933

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνυχτα κ καλο ξημερωμα να εχομε!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.youtube.com/cretanvenus

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Προχθές το βράδι είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν έγκυος.

Χθες το βράδι είδα στον ύπνο μου ότι γέννησα και έκανα αγοράκι.

Σήμερα άραγε θα το δω να πηγαίνει φαντάρος;

αχαχαχαχχααχχαχα ναι στη Σαλαμινα!!!!! Razz Razz Razz Razz
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 417472

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ τι κάνεις τέτοια ώρα ξύπνια;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Καλέ τι κάνεις τέτοια ώρα ξύπνια;

ακουω το τραγουδακι που εβαλε ο πατερας στο θεμα "νεος μπαμπας" με συγκινησε ο ατιμος...χαχαχαχα

ρε συ η μικρη μου βγαζει δοντια και δεν κοιμαται εχει τρελαθει! τη μια γελαει και λεει "Αντε αντε" κα την αλλη γκρινιαζει πανω που εγινε καλα πιασανε τα δοντια ουυυυφφφ!!!!!!!!

εσυ τι κανεις μικρο μου περιστερακι?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω deadline που τρέχω σαν την τρελή να προλάβω! Το φόρτωσα στον κόκορα τις τελευταίες μέρες και τώρα τρέχω και δε φτάνω! Το κρεβάτι μου έχει γεμίσει σημειώσεις και εγώ κάθομαι στο πάτωμα! Δεν νιώθω τον πισινό μου καθόλου όμως!

Πάλι τα δόντια σας σας παιδεύουν; Το καημένο το μπεμπουλίνι τι τραβάει!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Εγώ έχω deadline που τρέχω σαν την τρελή να προλάβω! Το φόρτωσα στον κόκορα τις τελευταίες μέρες και τώρα τρέχω και δε φτάνω! Το κρεβάτι μου έχει γεμίσει σημειώσεις και εγώ κάθομαι στο πάτωμα! Δεν νιώθω τον πισινό μου καθόλου όμως!

Πάλι τα δόντια σας σας παιδεύουν; Το καημένο το μπεμπουλίνι τι τραβάει!

αχ ασε!!! αντε να σαφησω να δουλεψεις παω κι εγω σιγα σιγα...
φιλακια και καλη συνεχεια! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 531909

FORTE

FORTE
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Που εχω βαλει τον καφε μου!! cyclops Πως γινεται καθε φορα και τον ψαχνω ,δε μπορω να καταλαβω... confused Και να πεις οτι εχω κανενα σπιτι αλανα ,παει κι ερχεται αλλα εγω δεν εχω καμμια δικαιολογια...α!! παρα μονο οτι μου το πηρανε το μυαλο μπαμπας & κορηηηη!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 893968

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ καλημέρα σε όλες!!!!
Βίβιαν,με το καλό να βαπτιστεί το αγοράκι σου και όλα να πάνε τέλεια!!!!Καλοφώτιστο,να είναι!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανετε?εγω περιμενω την ωρα που θα βγει η αδερφη μου να παει σπιτακι της και να της παω τα πραγματα που μου ζητησε!!!ε κι ενα κλεφτο φιλακι στα μικρα πατουσακια δε θα δωσω?θα δωσω!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!τι κανετε?εγω περιμενω την ωρα που θα βγει η αδερφη μου να παει σπιτακι της και να της παω τα πραγματα που μου ζητησε!!!ε κι ενα κλεφτο φιλακι στα μικρα πατουσακια δε θα δωσω?θα δωσω!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Να δώσεις,να δώσεις!!!!!
Με το καλό να πάνε σπιτάκι τους και καλή λοχεία στην αδερφούλα σου!!!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:γεια σου κατεριναααααααααα!! τα κοπελακια σου ειναι πανεμορφαααααααααααααααα !! και εσυ φυσικα ! αλλη φορα θα κανονισουμε να κατσουμε για κανα καφεδακι !!χαρηκα πολυ που σε γνωρισα !

γεια σου Βαρβαρααααααα!!!!! κι εσενα τα κοριτσακια σου ειναι κουκλακια..να τα χαιρεσαι!!!! κι εσυ μια κουκλαρα με ομορφες ματαρες!κι εγω χαρηκα που σε γνωρισα!!! ναι ρε να πιουμε καφε!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994

σε ευχαριστω για τα ωραια ματια ...και δεν ειχα βαλει και μασκαρα χαχχχα πλακα κανω !! βασικα ετσι οπως επεσα πανω στα κοριτσακια σου πρεπει να τα τρομαξα γαμωτο αλλα ειναι τοσο ομορφα πραγματικα το μωρο ηθελα να το ζουληξω !!!και μετα σε ειδα και λεω η κοπελα θα νομισε πως ειμαι καμια τρελη που εχω βγει με 2ωρη αδεια !! οχι οτι δεν ειμαι απλα δεν εχω κανει εισαγωγηχεχεχεχχεε !!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοκόνες! Τι κάνετε; Εγώ δεν την παλεύω! Το σήριαλ στον ύπνο μου συνεχίζεται! Σήμερα είδα ότι δεν μπορούσα να κάνω παιδιά και ζητούσα από εσάς (συγκεκριμένα από τη Νένα) συστατικές επιστολές για να υιοθετήσω! Την παλεύω; Μπααα...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Καλημέρα κοκόνες! Τι κάνετε; Εγώ δεν την παλεύω! Το σήριαλ στον ύπνο μου συνεχίζεται! Σήμερα είδα ότι δεν μπορούσα να κάνω παιδιά και ζητούσα από εσάς (συγκεκριμένα από τη Νένα) συστατικές επιστολές για να υιοθετήσω! Την παλεύω; Μπααα...

Θες συστατικη επιστολη καλε απο μενα? και δεν το ζητας? Να σε δωκω καλε, τα καλυτερα θα πω. Και δεν θα αναφερω καν τις ΡΕΖ που εκλάπησαν καποια μερα...
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 654316

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

Θες συστατικη επιστολη καλε απο μενα? και δεν το ζητας? Να σε δωκω καλε, τα καλυτερα θα πω. Και δεν θα αναφερω καν τις ΡΕΖ που εκλάπησαν καποια μερα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χαχαχαχαχαχαχα! Το ήξερα ότι θα πεις κάτι τέτοιο!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχα! Το ήξερα ότι θα πεις κάτι τέτοιο! [/font]

Ε, ειναι κοινο μυστικο πλέον.. Razz Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπέρα κορίτσια!
Όμορφη μέρα! sunny

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια.ουφ νυχτα απιστευτη χτες.ο μικρος μας ξενυχτησε κανονικα.κοιμοταν κ εκλαιγε,πολυυυ κλαμα!! χωρις λογο κιολας...ουφ το πρωι χτυπησε 39,8 κ κοντεψα να κλαταρω αλλα ευτυχως επεσε αμεσως με το ντεπονακι...τωρα εχω μια υμικρανια οοολα τα λεφτα....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:γεια σου κατεριναααααααααα!! τα κοπελακια σου ειναι πανεμορφαααααααααααααααα !! και εσυ φυσικα ! αλλη φορα θα κανονισουμε να κατσουμε για κανα καφεδακι !!χαρηκα πολυ που σε γνωρισα !

γεια σου Βαρβαρααααααα!!!!! κι εσενα τα κοριτσακια σου ειναι κουκλακια..να τα χαιρεσαι!!!! κι εσυ μια κουκλαρα με ομορφες ματαρες!κι εγω χαρηκα που σε γνωρισα!!! ναι ρε να πιουμε καφε!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 215994

σε ευχαριστω για τα ωραια ματια ...και δεν ειχα βαλει και μασκαρα χαχχχα πλακα κανω !! βασικα ετσι οπως επεσα πανω στα κοριτσακια σου πρεπει να τα τρομαξα γαμωτο αλλα ειναι τοσο ομορφα πραγματικα το μωρο ηθελα να το ζουληξω !!!και μετα σε ειδα και λεω η κοπελα θα νομισε πως ειμαι καμια τρελη που εχω βγει με 2ωρη αδεια !! οχι οτι δεν ειμαι απλα δεν εχω κανει εισαγωγηχεχεχεχχεε !!!

μα εισαι πολυ ομορφη κοπελα πραγματικα ομως δεν το λεω για να το πω... σε ειδα που ηρθες κοντα στα παιδια και δεν ηξρερα ποια εισαι μετα μου ειπε η Αθηνα και λεω ααα δεν γινεται θα τη φωναξω να της μιλησω γιαυτο και μετα σε ξαναφωναξα!!!! καφεεεεεεεε!!!!!

Nena έγραψε:
elena25 έγραψε:Καλημέρα κοκόνες! Τι κάνετε; Εγώ δεν την παλεύω! Το σήριαλ στον ύπνο μου συνεχίζεται! Σήμερα είδα ότι δεν μπορούσα να κάνω παιδιά και ζητούσα από εσάς (συγκεκριμένα από τη Νένα) συστατικές επιστολές για να υιοθετήσω! Την παλεύω; Μπααα...

Θες συστατικη επιστολη καλε απο μενα? και δεν το ζητας? Να σε δωκω καλε, τα καλυτερα θα πω. Και δεν θα αναφερω καν τις ΡΕΖ που εκλάπησαν καποια μερα...
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 654316


αχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχα


Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina πάλι δε σε γνώρισα...κάτι πάει στραβά μάλλον... Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:mama katerina πάλι δε σε γνώρισα...κάτι πάει στραβά μάλλον... Rolling Eyes

που ησουνα εσυ βρε Αθηνουλα? η αληθεια ειναι πως σε εψαξα αλλα δεν σε ειδα!!! scratch

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Athin@ έγραψε:mama katerina πάλι δε σε γνώρισα...κάτι πάει στραβά μάλλον... Rolling Eyes

που ησουνα εσυ βρε Αθηνουλα? η αληθεια ειναι πως σε εψαξα αλλα δεν σε ειδα!!! scratch

Άσε κορίτσι μου. Ξεκινήσαμε και φάγαμε δύο πακέτα. Ένα κοντά στο Καραϊσκάκη οπου έπαιζε Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός και δεν προχωρούσαμε και αφού καταφέραμε να διαφύγουμε να έρθουμε απο Σχιστό, φτάσαμε Ασπρόπυργο οπού είχαν κλείσει τον δρόμο απο το ΠΑΜΕ (απ'ότι μάθαμε σήμερα). Τελικά 7 παρά τέταρτο φτάσαμε στην έξοδο για τον πειφερειακό προς Λιόσια (πριν τα διυλιστήρια που έχει μια έξοδο)και φύγαμε απο κει για να γυρίσουμε πίσω. Αφού την βάφτιση την είχαμε χάσει ήδη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε βρε κοπελιές;

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια

http://hawk-girl.blogspot.com/

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλησπερα κοριτσια

Kαλησπέρα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 21 438696

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις