Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 43]

401Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 Empty apanthste k se mena...lete na eimai? Τρι Νοε 22, 2011 8:41 am

nana80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boulitsa έγραψε:την εβγαλα κ πιο κοντινη..η ψηφιακη δεν μπορει να βγαλει πιο κοντα δυστυχως..δεν ειναι κ σαν τις αλλες γνωστες μαρκες για να φαινεται πεντακαθαρα..


Φαινεται καλή μου!!!! Είσαι εγκυούλα!!!
Νανα καλως ήρθες! Και εμείς θέλουμε!!!χιχι!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια!
Κι άλλη εγκυούλα στην παρέα? Με το καλό!
Και εγώ βρίσκομαι στην 28η ημέρα σήμερα και νιώθω πολύ περίεργα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 911307
Δεν προσπαθούμε αλλά δεν είμαστε και προσεκτικοί καθόλου! Razz
Εύχομαι να είστε όλες καλά, φιλάκια!

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!
Κι άλλη εγκυούλα στην παρέα? Με το καλό!
Και εγώ βρίσκομαι στην 28η ημέρα σήμερα και νιώθω πολύ περίεργα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 911307
Δεν προσπαθούμε αλλά δεν είμαστε και προσεκτικοί καθόλου! Razz
Εύχομαι να είστε όλες καλά, φιλάκια!

καλησπερα Ιωαννα μου αντε να μαθουμε κ απο σενα τα καλα...ποτε περιμενεις?

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nana80 έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boulitsa έγραψε:την εβγαλα κ πιο κοντινη..η ψηφιακη δεν μπορει να βγαλει πιο κοντα δυστυχως..δεν ειναι κ σαν τις αλλες γνωστες μαρκες για να φαινεται πεντακαθαρα..


Φαινεται καλή μου!!!! Είσαι εγκυούλα!!!
Νανα καλως ήρθες! Και εμείς θέλουμε!!!χιχι!
nana80 ποτε περιμενεις εσυ?εχεις σταθερη περιοδο?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'μαι πάλι!! τί έγινε βρε κορίτσια λιγες ώρες έλειψα κι ακούω για μωράκια?? μπράβο μπουλίτσα μου!! η γραμμή φαίνεται πεντακάθαρα!!! είσαι έγκυος!! νανά καλώς ήρθες!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:
καλησπερα Ιωαννα μου αντε να μαθουμε κ απο σενα τα καλα...ποτε περιμενεις?

Δεν έχω σταθερό κύκλο δυστυχώς.
Κυμαίνεται από 28-31 ημέρες.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nana80 έγραψε:ηρθα κ εγω..
θελω κ εγω παιδι..

Καλώς ήρθες Νανά..όλες τον ίδιο καημό έχουμε!! Embarassed Laughing

408Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Νοε 22, 2011 9:19 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ BOULITSA ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!ΠΩΠΩ!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 215994 ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια να μαι παλι!!πηρε ο αντρουλης μου τεστ αλλα επειδη δεν ηξερε μου εφερε το πρεντικτορ αλλα δεν εχω ακουσει οτι το συγκεκριμενο ειναι αξιοπιστο κ ετσι πηγα κ το αλλαξα κ πηρα το κλιαρ μπλου κ θα το κανω αυριο το πρωι..αντε να δουμε!! Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά!!! Very Happy Very Happy Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:ΑΧ BOULITSA ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!ΠΩΠΩ!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 215994 ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

σε ευχαριστω κοπελα μου..!!κ εσυ με το καλο!!αν δεν το επιβεβαιωσω κ αυριο με αλλο τεστ δεν το πιστευω ακομα..χαχα..

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια την βλεπω και εγω την γραμμη!μπραβο boulitsa! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 654316 !αντε να δουμε ποια θα εχει σειρα μετα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 17 328109 !

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:κοριτσια να μαι παλι!!πηρε ο αντρουλης μου τεστ αλλα επειδη δεν ηξερε μου εφερε το πρεντικτορ αλλα δεν εχω ακουσει οτι το συγκεκριμενο ειναι αξιοπιστο κ ετσι πηγα κ το αλλαξα κ πηρα το κλιαρ μπλου κ θα το κανω αυριο το πρωι..αντε να δουμε!! Very Happy


μπουλίτσα υπομονή λίγες ώρες Very Happy αλλά έτσι κι αλλιώς είσαι!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

αν σου πω εγω μην γελασεις ομως ε?ειχα γραψει παραπανω οτι αυτον τον μηνα δεν καναμε ενταντικες προσπαθειες γιατι εχουμε κ εναν μικρο ταρζαν που δεν μας αφηνει σε χλωρο κλαρι..χαχα..ξερεις ποσες φορες ηρθαμε σε επαφη?ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ!!γιαυτο ακομα δεν το πιστευω..απλα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου..ουτε γονιμες μετραγα ,,ουτε την περιοδο ειχα μετρησει ποτε ηταν να ερθει..εντελως στο φλου!!μαλλον ισως αυτο ειναι το μυστικο..δεν παιζει ρολο ποσες φορες προσπαθεις αλλα ισως οταν αποβαλεις το αχγος εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..γιατι κ στην παλινδρομη 2 φορες ειχα ερθει σε επαφη κ εγινε..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..αχ,,ελπιζω αυτην την φορα να ειμαι πιο τυχερη παναγια μου!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:
boubou έγραψε:χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

αν σου πω εγω μην γελασεις ομως ε?ειχα γραψει παραπανω οτι αυτον τον μηνα δεν καναμε ενταντικες προσπαθειες γιατι εχουμε κ εναν μικρο ταρζαν που δεν μας αφηνει σε χλωρο κλαρι..χαχα..ξερεις ποσες φορες ηρθαμε σε επαφη?ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ!!γιαυτο ακομα δεν το πιστευω..απλα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου..ουτε γονιμες μετραγα ,,ουτε την περιοδο ειχα μετρησει ποτε ηταν να ερθει..εντελως στο φλου!!μαλλον ισως αυτο ειναι το μυστικο..δεν παιζει ρολο ποσες φορες προσπαθεις αλλα ισως οταν αποβαλεις το αχγος εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..γιατι κ στην παλινδρομη 2 φορες ειχα ερθει σε επαφη κ εγινε..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..αχ,,ελπιζω αυτην την φορα να ειμαι πιο τυχερη παναγια μου!!


κι εμείς που δεν έχουμε έναν μικρό ταρζάν τι κάνουμε οεο?? Embarassed

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μόλις παρήγγειλα τεστ εγκυμοσύνης από το hometest.gr...Μήπως ξέρει καμία πόσο κάνει η courier να τα στήλει;

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
boubou έγραψε:χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

αν σου πω εγω μην γελασεις ομως ε?ειχα γραψει παραπανω οτι αυτον τον μηνα δεν καναμε ενταντικες προσπαθειες γιατι εχουμε κ εναν μικρο ταρζαν που δεν μας αφηνει σε χλωρο κλαρι..χαχα..ξερεις ποσες φορες ηρθαμε σε επαφη?ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ!!γιαυτο ακομα δεν το πιστευω..απλα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου..ουτε γονιμες μετραγα ,,ουτε την περιοδο ειχα μετρησει ποτε ηταν να ερθει..εντελως στο φλου!!μαλλον ισως αυτο ειναι το μυστικο..δεν παιζει ρολο ποσες φορες προσπαθεις αλλα ισως οταν αποβαλεις το αχγος εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..γιατι κ στην παλινδρομη 2 φορες ειχα ερθει σε επαφη κ εγινε..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..αχ,,ελπιζω αυτην την φορα να ειμαι πιο τυχερη παναγια μου!!


κι εμείς που δεν έχουμε έναν μικρό ταρζάν τι κάνουμε οεο?? Embarassed


εσεις συνεχεια στο ψητο!!μην τον αφηνεις να παρει ανασα!!χαχα..κοιτα αν το βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου κ δεν το κανεις μονο για να κανεις μωρο τοτε ειναι πιο ευκολα τα πραγματα..εγω πριν τον μικρο που συνεχεια το ειχα στο μυαλο μου κ ας καναμε ενταντικα,,δεν ερχοταν..γιαυτο αργησα να τον πιασω κιολας..αυτα..ελπιζω να σε βοηθησα.. Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Κορίτσια μόλις παρήγγειλα τεστ εγκυμοσύνης από το hometest.gr...Μήπως ξέρει καμία πόσο κάνει η courier να τα στήλει;

νομιζω ειναι περιπου 4 ευρω αλλα δεν θυμαμαι καλα..για δες στο σαιτ εκει,,τι λεει?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
allo έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου αντε ολες μαζι στο τελος του μηνα να δουμε τι θα γινει κ εγω ΔΕΝ περιμενω στις 29/11.Αχ μακαρι για ολες μας.Αυγολεμονη μην στεναχωριεσαι 1 ημερα εμεινε κ ειναι νωρις να φανει κατι με υπερυχο,,εγω στην δευτερη εγκυμοσηνη μου ειχα παει 2 μερες με καθυστερηση στο γιατρο κ δεν εβλεπε τιποτα ..................Μετα απο 1 εβδομαδα ειδε Smile Smile Smile Smile

allo μου αληθεια? σε εβαλε μετα να κανεις χοριακες?και εγω 2-3 μερες καθυστερηση μπορει την επομενη να το δω δηλαδη? μακαρι

boulitsa ΕΙΣΑΙ! ΘΑ ΔΕΙς ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΤΟ CLEAR BLUE ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΣΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλλον δεν το έθεσα σωστά!Εννοώ σε πόσες μέρες τα στέλνουν;

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυγολεμονη έγραψε:
allo έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου αντε ολες μαζι στο τελος του μηνα να δουμε τι θα γινει κ εγω ΔΕΝ περιμενω στις 29/11.Αχ μακαρι για ολες μας.Αυγολεμονη μην στεναχωριεσαι 1 ημερα εμεινε κ ειναι νωρις να φανει κατι με υπερυχο,,εγω στην δευτερη εγκυμοσηνη μου ειχα παει 2 μερες με καθυστερηση στο γιατρο κ δεν εβλεπε τιποτα ..................Μετα απο 1 εβδομαδα ειδε Smile Smile Smile Smile

allo μου αληθεια? σε εβαλε μετα να κανεις χοριακες?και εγω 2-3 μερες καθυστερηση μπορει την επομενη να το δω δηλαδη? μακαρι

boulitsa ΕΙΣΑΙ! ΘΑ ΔΕΙς ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΤΟ CLEAR BLUE ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΣΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη

μακαρι βρε κοριτσι μου!!αντε κ εσυ μην αχγωνεσαι!!ειναι πολυ νωρις ακομα..θα δεις σε κανα 2 εβδομαδες θα φαινεται πεντακαθαρα!!υπομονη!!ολα καλα θα πανε!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα περάσει πολυυυυυς καιρός για να καταφέρω να το βγάλω από το μυαλό μου.. μπορώ να πω οτι με φέρνει πιο κοντά με τον αντρούλη μου όλο αυτο, όλη αυτή η προσπάθεια!! Ελπίζω να μη χρειαστει να φτάσω στο σημείο που θα πω οτι δν ασχολουμαι!Να εξαντληθεί η υπομονή μου εννοώ!! θέλω να γίνει ΤΩΡΑ!χαχαχα ..(πολλά θες πες μου! Razz Razz )

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Μάλλον δεν το έθεσα σωστά!Εννοώ σε πόσες μέρες τα στέλνουν;

α,,,τωρα καταλαβα..χαχα..σε 2-3 μερουλες θα τα εχεις!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boulitsa έγραψε:
Deb έγραψε:Μάλλον δεν το έθεσα σωστά!Εννοώ σε πόσες μέρες τα στέλνουν;

α,,,τωρα καταλαβα..χαχα..σε 2-3 μερουλες θα τα εχεις!!


Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις