Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
433 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 433 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 43]

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:
boulitsa έγραψε:
Deb έγραψε:Μάλλον δεν το έθεσα σωστά!Εννοώ σε πόσες μέρες τα στέλνουν;

α,,,τωρα καταλαβα..χαχα..σε 2-3 μερουλες θα τα εχεις!!


Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Very Happy Very Happy

δεν κανει τιποτα!!ευχομαι να εχεις συντομα κ εσυ θετικα αποτελεσματα!! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi27 έγραψε:Demmy άσχετο...μήπως είσαι κριαράκι?? Very Happy

Τώρα κατάφερα να ξαναπώ. Υδροχοος είμαι Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:economlena καλως ηρθες!! καλη επιτυχια με το τεστακι σου!!Στελνω πολλες θετικες σκεψεις! Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 654316

Λεμονακι θα το ξαναπω, σε θαυμαζω εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος!!
γινόμαστε boubou μου δυνατοί άνθρωποι,
προσαρμοζόμαστε με τις κακουχίες και τις κακοτυχίες μας !!
δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο απο το να είμαι δυνατή....
φιλάκια πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 417472

Και πολύ καλά σκέφτεσαι! Φαίνεται ότι έχεις τρομερό κουράγιο. Μακάρι να μπορούσα να πείσω την ξαδερφούλα μου να είναι σαν εσένα. Έκανε μια προσπάθεια εξωσωματικής πριν ένα μήνα και θα ξανακάνει τώρα, τα Χριστούγεννα. Το πρόβλημα είναι ότι της είναι αδύνατο να ηρεμήσει, είναι χάλια ψυχολογικά και πιστεύω ότι θα δυσκολευτεί πολύ να επιτύχει με τέτοια ψυχολογία. Προσπαθώ να της πω ότι πρέπει να χαίρεται τώρα που μπήκε στην τελική ευθεία, γιατί είναιζήτημα χρόνου, αλλά δε λέει να ηρεμήσει Sad

Πραγματικά σε θαυμάζω, μακάρι όλες να έχουμε την δύναμη σου στα δύσκολα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 417472
να σου πω, όταν έκανα την πρώτη αποτυχημένη σπερματέγχυση ήθελα να εξαφανιστώ, να μην υπάρχω ένιωθα σκατ@ ποιο απλά !!
στην δεύτερη είχα την ίδια σκέψη οτι θα πετύχει, το αρνητικό αποτέλεσμα με πόνεσε πάρα πολύ όσο και την πρώτη φορά. Την τρίτη και τελευταία φορά που έκανα είπα οτι είναι να γίνει ας γίνει, όταν ήρθε η περίοδος μου δεν έσκασα καθόλου, μα καθόλου !!! σίγα είπα ήταν μία προσπάθεια.
Η εξωσωματική είναι διαφορετική διαδικασία, είναι η τελευταία σου λύση για να σου πω να καταλάβεις.
Η αποτυχημένη εξωσωματική δεν συγκρίνετε με μια αποτυχία φυσικής επαφής αλλά ούτε και με μια αποτυχία σπερματεγχύσεις γιατί μέσες άκρες είναι η τελευταία σου λύση. Μετά απο εκεί μπαίνεις ακόμα ποιο βαθιά....
Δεν ξέρω πως θα αντιδράσω αν αποτύχω στην εξωσωματική, σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω όσες φορές μπορώ αλλά είμαι σίγουρη πως η αποτυχία της θα με λυγίσει αφάνταστα !!!
θα έχω την ίδια ψυχολογία με την ξαδέλφη σου γιατί δεν θα μπορώ να το αποφύγω αυτό το στάδιο.

Φαντάζομαι ότι έχεις δίκιο. Αλλα η ξαδερφούλα μου ξεκινάει τη διαδικασία με χάλια ψυχολογία. Έτσι έγινε και με την 1η απόπειρα, που δεν είχε καμία αποτυχία να τη φοβίζει Sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
boubou έγραψε:χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

αν σου πω εγω μην γελασεις ομως ε?ειχα γραψει παραπανω οτι αυτον τον μηνα δεν καναμε ενταντικες προσπαθειες γιατι εχουμε κ εναν μικρο ταρζαν που δεν μας αφηνει σε χλωρο κλαρι..χαχα..ξερεις ποσες φορες ηρθαμε σε επαφη?ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ!!γιαυτο ακομα δεν το πιστευω..απλα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου..ουτε γονιμες μετραγα ,,ουτε την περιοδο ειχα μετρησει ποτε ηταν να ερθει..εντελως στο φλου!!μαλλον ισως αυτο ειναι το μυστικο..δεν παιζει ρολο ποσες φορες προσπαθεις αλλα ισως οταν αποβαλεις το αχγος εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..γιατι κ στην παλινδρομη 2 φορες ειχα ερθει σε επαφη κ εγινε..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..αχ,,ελπιζω αυτην την φορα να ειμαι πιο τυχερη παναγια μου!!


κι εμείς που δεν έχουμε έναν μικρό ταρζάν τι κάνουμε οεο?? Embarassed


εσεις συνεχεια στο ψητο!!μην τον αφηνεις να παρει ανασα!!χαχα..κοιτα αν το βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου κ δεν το κανεις μονο για να κανεις μωρο τοτε ειναι πιο ευκολα τα πραγματα..εγω πριν τον μικρο που συνεχεια το ειχα στο μυαλο μου κ ας καναμε ενταντικα,,δεν ερχοταν..γιαυτο αργησα να τον πιασω κιολας..αυτα..ελπιζω να σε βοηθησα.. Very Happy


χαχα βρε τον έχω ξεζουμίσει!! σε λίγο θα με βλέπει και θα φεύγει μακριά χααχαα Embarassed

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
boubou έγραψε:χαχαχα αχ βρε boulitsa ... πως θα γίνει να εχω κι εγώ ένα θετικό τεστ στο τέλος του μήνα.??? πες μου το μαγικό σου?? Rolling Eyes Embarassed

αν σου πω εγω μην γελασεις ομως ε?ειχα γραψει παραπανω οτι αυτον τον μηνα δεν καναμε ενταντικες προσπαθειες γιατι εχουμε κ εναν μικρο ταρζαν που δεν μας αφηνει σε χλωρο κλαρι..χαχα..ξερεις ποσες φορες ηρθαμε σε επαφη?ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ!!γιαυτο ακομα δεν το πιστευω..απλα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου..ουτε γονιμες μετραγα ,,ουτε την περιοδο ειχα μετρησει ποτε ηταν να ερθει..εντελως στο φλου!!μαλλον ισως αυτο ειναι το μυστικο..δεν παιζει ρολο ποσες φορες προσπαθεις αλλα ισως οταν αποβαλεις το αχγος εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..γιατι κ στην παλινδρομη 2 φορες ειχα ερθει σε επαφη κ εγινε..αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..αχ,,ελπιζω αυτην την φορα να ειμαι πιο τυχερη παναγια μου!!


κι εμείς που δεν έχουμε έναν μικρό ταρζάν τι κάνουμε οεο?? Embarassed


εσεις συνεχεια στο ψητο!!μην τον αφηνεις να παρει ανασα!!χαχα..κοιτα αν το βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου κ δεν το κανεις μονο για να κανεις μωρο τοτε ειναι πιο ευκολα τα πραγματα..εγω πριν τον μικρο που συνεχεια το ειχα στο μυαλο μου κ ας καναμε ενταντικα,,δεν ερχοταν..γιαυτο αργησα να τον πιασω κιολας..αυτα..ελπιζω να σε βοηθησα.. Very Happy


χαχα βρε τον έχω ξεζουμίσει!! σε λίγο θα με βλέπει και θα φεύγει μακριά χααχαα Embarassed


χαχα..ετσι συνεχισε ακαθεκτη!!σιγα μην φυγει!! Laughing

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το αστειο της υποθεσης ειναι οτι δεν ειχα ουροσυλεκτη κ χρησιμοποιησα ενα πλαστικο ποτηρακι απο αυτα τα διαφανη που πουλανε σε πακετο στο σουπερ..δεν πειραζει ε? Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:το αστειο της υποθεσης ειναι οτι δεν ειχα ουροσυλεκτη κ χρησιμοποιησα ενα πλαστικο ποτηρακι απο αυτα τα διαφανη που πουλανε σε πακετο στο σουπερ..δεν πειραζει ε? Embarassed

σιγά μην πειράζει βρε κοπέλα μου!! τι δουλειά του μια χαρα την έκανε!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι, κι εγω τετοια μικρα χρησιμοποιω Wink

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:Ευαγγελίτσα πώς λέγεται το πρόγραμμα που έχεις στο κινητό σου;;

Κουκλίτσα μου το κινητο μου είναι iphone και το κατέβασα το προγραμματάκι από το Application store δωρεαν.. Το πρόγραμμα λέγεται Period diary και είναι κάτι σαν ηλεκτρονική αντζέντα που σου λεει κάθε μερα τι μέρα είναι.. (περιοδου, γονιμη, κανονικη) Με έχει βολέψει παρα πολυ!


Αχ!!Αυτά τα iphone!!!Μας έχει σώσει η τεχνολογία!!!χιχι... Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελίτσα!!!! Smile


Boulitsa και εμένα εγκυμοσύνη μου μυρίζει!!!Πάρε όμως και κάνε άλλο ένα πιο αξιόπιστο τεστάκι για να είσαι πιο σίγουρη!!!
Πωπωπωωωω!!!Αυτός ο μήνας κορίτσια θα είναι Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ μου φαίνεται!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Κι εγώ χρησιμοποιώ το P Tracker στο Ι Phone, είναι πολύ χρήσιμο. Και πέφτει μέσα στις γόνιμες που μου λέει.

Boulitsa μπράβο κορίτσι μου. Εγω πιο παλιά είχα χρησιμοποιήσει το ίδιο τεστάκι την ημέρα που θα εβλεπτά περίοδο, χωρίς να έχω καθυστέρηση και έδειξε την αχνή γραμμή όπως εσένα. Όλα καλα θα πανε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 50580

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα της ακατανόμαστης ή μπεμπέ αλλά μόλις καταβρόχθησα μια αλμυρή κρέπα,τώρα τρώω τυρογαριδάκια(έχω χρόνια να φάω) και στο μυαλό μου τριγυρίζουν τα ντόνατ .... μεγάλη γουρουνιά μιλάμε.. Sad

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω Smile πολυ χαρηκα μπουλιτσα περιμενω την ευαγγελια και την συνοδια της ολες μαζι περιμενουν, τα καλυτερα σας ευχομαι ολες.
Λεμονακι μακαρι να ζησεις το θαυμα οσο πιο συντομα γινετε θαυμαζω τη δυναμη σου και αμα εγω θα σε ηθελα για μαμα ποιο παιδακι δεν θα ηθελε μια τετοια μαμα διπλα του!!!!
allo να ξερες ποσο θαρρος πηρα απο οτι μου πες ευχαριστω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα της ακατανόμαστης ή μπεμπέ αλλά μόλις καταβρόχθησα μια αλμυρή κρέπα,τώρα τρώω τυρογαριδάκια(έχω χρόνια να φάω) και στο μυαλό μου τριγυρίζουν τα ντόνατ .... μεγάλη γουρουνιά μιλάμε.. Sad

Κι εγώ αυτή την εβδομάδα αυτό έλεγα κάποια ποστς πιο πάνω, ότι τρώω σαν γουρουνάκι pig pig pig Ελπίζω να είναι το σύπτωμα που έχω για κάτι καλό κι όχι για την ακατανόμαστη!! Embarassed Embarassed

438Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Νοε 22, 2011 10:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΜΟΝΟ 4 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΚΟ???ΒΡΕ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΑΚΟ!!!ΣΤΗΝ 6 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ!ΑΠΟ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!ΤΖΑΜΠΑ ΣΚΑΣ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κριστι μου μακαρι να ναι η βλακεια μου λεγε μου τα να ξυπναω χτυπα Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα της ακατανόμαστης ή μπεμπέ αλλά μόλις καταβρόχθησα μια αλμυρή κρέπα,τώρα τρώω τυρογαριδάκια(έχω χρόνια να φάω) και στο μυαλό μου τριγυρίζουν τα ντόνατ .... μεγάλη γουρουνιά μιλάμε.. Sad

Κι εγώ αυτή την εβδομάδα αυτό έλεγα κάποια ποστς πιο πάνω, ότι τρώω σαν γουρουνάκι pig pig pig Ελπίζω να είναι το σύπτωμα που έχω για κάτι καλό κι όχι για την ακατανόμαστη!! Embarassed Embarassed


μακάρι μπουμπού μου αν είναι να παχύνουμε τουλαχιστον ας είναι για κάτι ευχάριστο.. Wink

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι και πάλι!!! κανένα νέο;;; Έχουμε καμια εγκυούλα όσο έλειπα;;; Χιχι!!!
Εγώ έκανα μια ζουζουνια πριν λίγο μπας και έρθει η καταρραμένη στην ώρα της... Δεν θέλω να μου χαλάσει ο κύκλος πάλι... Crying or Very sad
Πρίστηκε και η κοιλιά μου... Οποτε ακαρπος και αυτός ο μήνας... Τι τραβάμε βρε κορίτσια μου οι γυναίκες... Οι άνδρες τιποτα δεν κάνουν... και αν τους λες τις ανησυχίες σου γκρινιάζουν κι όλας... Και μετά μου λες εμενα το δυνατό φύλο... Ας περνούσαν αυτά που περνάμε εμείς έστω για ένα μηνα και θα τους έλεγα εγω τους πασάδες μας...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Να μαι και πάλι!!! κανένα νέο;;; Έχουμε καμια εγκυούλα όσο έλειπα;;; Χιχι!!!
Εγώ έκανα μια ζουζουνια πριν λίγο μπας και έρθει η καταρραμένη στην ώρα της... Δεν θέλω να μου χαλάσει ο κύκλος πάλι... Crying or Very sad
Πρίστηκε και η κοιλιά μου... Οποτε ακαρπος και αυτός ο μήνας... Τι τραβάμε βρε κορίτσια μου οι γυναίκες... Οι άνδρες τιποτα δεν κάνουν... και αν τους λες τις ανησυχίες σου γκρινιάζουν κι όλας... Και μετά μου λες εμενα το δυνατό φύλο... Ας περνούσαν αυτά που περνάμε εμείς έστω για ένα μηνα και θα τους έλεγα εγω τους πασάδες μας...


Ευαγγελίτσα μου ποτέ δεν ξέρεις...ίσως κ δεν έρθει η ακατανόμαστη....καλέ τι μήνα! ούτε 2 μέρες δεν θ'άντεχαν!! θα α είχαν παίξει!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 911307

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

ακόμη αμφιβάλεις κοπέλα μου? να χαρείς βέβαια! απ'ότι έχω διαβάσει η ορμόνη ανιχνεύεται πιο εύκολα το πρωί... Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

ακόμη αμφιβάλεις κοπέλα μου? να χαρείς βέβαια! απ'ότι έχω διαβάσει η ορμόνη ανιχνεύεται πιο εύκολα το πρωί... Very Happy


χαχαχα...τι να κανω..μου φαινεται απιστευτο!!οταν θες κατι παρα πολυ κ οταν αυτο συμβαινει επιτελους ειναι λιγο δυσκολο να το συνηδειτοποιησεις αμεσως..

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

ακόμη αμφιβάλεις κοπέλα μου? να χαρείς βέβαια! απ'ότι έχω διαβάσει η ορμόνη ανιχνεύεται πιο εύκολα το πρωί... Very Happy


χαχαχα...τι να κανω..μου φαινεται απιστευτο!!οταν θες κατι παρα πολυ κ οταν αυτο συμβαινει επιτελους ειναι λιγο δυσκολο να το συνηδειτοποιησεις αμεσως..




λογικό να είσαι συγκρατημένη....αλλά κοίτα να το εμπεδώσεις γιατί σε λίγο καιρό θα κρατάς ένα όμορφο μπεμπάκι Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="evi27"]
boulitsa έγραψε:
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

ακόμη αμφιβάλεις κοπέλα μου? να χαρείς βέβαια! απ'ότι έχω διαβάσει η ορμόνη ανιχνεύεται πιο εύκολα το πρωί... Very Happy


χαχαχα...τι να κανω..μου φαινεται απιστευτο!!οταν θες κατι παρα πολυ κ οταν αυτο συμβαινει επιτελους ειναι λιγο δυσκολο να το συνηδειτοποιησεις αμεσως..




λογικό να είσαι συγκρατημένη....αλλά κοίτα να το εμπεδώσεις γιατί σε λίγο καιρό θα κρατάς ένα όμορφο μπεμπάκι Very Happy [/quote

θα το εμπεδωσω..που θα παει.. Very Happy αλλα επειδη ειχα μια αποβολη στην 8η εβδομαδα πριν 5 μηνες γιαυτο δεν ενθουσιαζομαι απο τωρα..

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boulitsa έγραψε:κοριτσια να μαι παλι!!πηρε ο αντρουλης μου τεστ αλλα επειδη δεν ηξερε μου εφερε το πρεντικτορ αλλα δεν εχω ακουσει οτι το συγκεκριμενο ειναι αξιοπιστο κ ετσι πηγα κ το αλλαξα κ πηρα το κλιαρ μπλου κ θα το κανω αυριο το πρωι..αντε να δουμε!! Very Happy
Ναι αυριο με πρωινα ουρα κ θα δειξει καραμπαμπαμμμμμμμμ Θετικό!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όλα καλά θα πάνε θα δεις! να είσαι αισιόδοξη!!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="boulitsa"]
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:
evi27 έγραψε:
boulitsa έγραψε:κοριτσια εκανα αλλο ενα στικακι κ παλι εβγαλε αχνη γραμμουλα..βεβαια ειναι πιο αχνη απο το πρωτο τεστ αλλα φαινεται κ αυτη καθαρα..αχ,,δεν ξερω πως να νιωσω ακομα..εχω αχγωθει ομολογω..
κ να σας πω οτι ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!

ακόμη αμφιβάλεις κοπέλα μου? να χαρείς βέβαια! απ'ότι έχω διαβάσει η ορμόνη ανιχνεύεται πιο εύκολα το πρωί... Very Happy


χαχαχα...τι να κανω..μου φαινεται απιστευτο!!οταν θες κατι παρα πολυ κ οταν αυτο συμβαινει επιτελους ειναι λιγο δυσκολο να το συνηδειτοποιησεις αμεσως..




λογικό να είσαι συγκρατημένη....αλλά κοίτα να το εμπεδώσεις γιατί σε λίγο καιρό θα κρατάς ένα όμορφο μπεμπάκι Very Happy [/quote

θα το εμπεδωσω..που θα παει.. Very Happy αλλα επειδη ειχα μια αποβολη στην 8η εβδομαδα πριν 5 μηνες γιαυτο δεν ενθουσιαζομαι απο τωρα..
Ολα καλα θα πανε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 18 875502 Δεν θελω ανχος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις