Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 553 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν πειράζει Ευαγγελίτσα μου! Πάμε για Χριστουγεννιάτικα μωράκια santa santa Καλή συνε΄χεια στις προσπάθειες.Από Δευτέρα θα έχουμε νεότερα και εμείς

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Έλειψα λίγο γιατί κάνω και καμιά δουλειά και στο ενδιάμεσο σταματάω να δώ κανα νέο σας χιχιχι
έχω βάλει και χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια στον υπολογιστή κι έχω μπει τελείως στο κλίμα!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

την καλύτερη δουλειά έχεις κάνει Smile
εγώ έχω ανάψει τα φωτάκια στο δέντρο,άναψα και το τζάκι και μου μύρισαν ήδη Χριστούγεννα Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κοριτσάκια ούτε τεστ θα χρειαστει να κάνω ουτε τίποτα.. Μόλις ήρθε η ακατανόμαστη, όπως το είχα υπολογίσει! Ευτυχώς δεν χαλασε ο κύκλος μου και τώρα μπορώ να παραγγειλω επιτέλους τα τεστάκια! Υπομονη στις κοπέλες που περιμένουν την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω εσείς τουλάχιστον να έχετε θετικά αποτελέσματα για να αυξάνονται οι εγκυούλες μας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κάθε εμπόδιο για καλό έτσι? θα στο φέρει ο αη Βασίλης το μπεμπέ ευαγγελίτσα μου Wink

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κοριτσάκια ούτε τεστ θα χρειαστει να κάνω ουτε τίποτα.. Μόλις ήρθε η ακατανόμαστη, όπως το είχα υπολογίσει! Ευτυχώς δεν χαλασε ο κύκλος μου και τώρα μπορώ να παραγγειλω επιτέλους τα τεστάκια! Υπομονη στις κοπέλες που περιμένουν την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω εσείς τουλάχιστον να έχετε θετικά αποτελέσματα για να αυξάνονται οι εγκυούλες μας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μην στεναχωριεσαι κοριτσακι!!τον επομενο μηνα!!μπορει να σου ερθει χριστουγεννιατικο δωρο βρε.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοείται κοριτσάκια μου!!! Βουρ στον επόμενο μήνα!!!! Δεν πτοούμαστε!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!βλεπω οτι ολα πηγαν καλα boulitsa μου!μπραβο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 !ευαγγελια μου δεν πειραζει κοπελα μου!τον αλλο μηνα!αυγολεμονη μου θα δεις οτι οτι αυριο που θα κανεις θα ειναι στα υψη η χοριακη!τα αλλα κοριτσια ολα καλα?εμενα τωρα πρηζετε το στηθος,πολλα πονακια απο κατω οχι ομως περιοδου!πολυ διαφορετικα!ο αντρας μου λεει οτι εχω μπεμπε!εγω παλι φοβαμαι και δεν περνω αερα!να σας ρωτησω βρε κοριτσια,αν κανω χοριακη την παρασκευη,ενω ειναι να ερθει κυριακη θα δουμε τιποτα?

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Εννοείται κοριτσάκια μου!!! Βουρ στον επόμενο μήνα!!!! Δεν πτοούμαστε!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια!βλεπω οτι ολα πηγαν καλα boulitsa μου!μπραβο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 !ευαγγελια μου δεν πειραζει κοπελα μου!τον αλλο μηνα!αυγολεμονη μου θα δεις οτι οτι αυριο που θα κανεις θα ειναι στα υψη η χοριακη!τα αλλα κοριτσια ολα καλα?εμενα τωρα πρηζετε το στηθος,πολλα πονακια απο κατω οχι ομως περιοδου!πολυ διαφορετικα!ο αντρας μου λεει οτι εχω μπεμπε!εγω παλι φοβαμαι και δεν περνω αερα!να σας ρωτησω βρε κοριτσια,αν κανω χοριακη την παρασκευη,ενω ειναι να ερθει κυριακη θα δουμε τιποτα?

σε ευχαριστω!!βεβαια περιμενω να παρω κ την χοριακη να δω που ακριβως βαδιζω...αν κανεις χοριακη 2 μερες πριν σιγουρα θα δειξει γιατι ειναι η πιο αξιοπιστη εξεταση..αν εχεις λιγο υπομονη ακομα περιμενε μεχρι την κυριακη καλυτερα.. Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:να σας ρωτησω βρε κοριτσια,αν κανω χοριακη την παρασκευη,ενω ειναι να ερθει κυριακη θα δουμε τιποτα?

ουφ τελειωσα με τις δουλιτσες!...
ξέρω ότι η χοριακή ανυχνεύει στις 7 μέρες μετά την γονιμοποίηση, αλλά οχι πάντα!! Κάνε μια υπομονή μέχρι την Δευτέρα, για να έχεις καλύτερα αποτελέσματα ...αν είσαι εγκυουλα δν θα αλλάξει κάτι μέχρι τότε!! Wink

Ευαγγελίτσα μου δν πειράζει κούκλα μου!! πάρε και τα τεστάκια και βουρ ,το χριστουγεννιατικο δωρο σου μπορεί να είναι πολύ ξεχωριστό φέτος!!! Έτσι που το βλέπω θα σου κάνω παρέα στις προσπάθειες και τον επόμενο μήνα ! χεχε

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια!βλεπω οτι ολα πηγαν καλα boulitsa μου!μπραβο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 328109 !ευαγγελια μου δεν πειραζει κοπελα μου!τον αλλο μηνα!αυγολεμονη μου θα δεις οτι οτι αυριο που θα κανεις θα ειναι στα υψη η χοριακη!τα αλλα κοριτσια ολα καλα?εμενα τωρα πρηζετε το στηθος,πολλα πονακια απο κατω οχι ομως περιοδου!πολυ διαφορετικα!ο αντρας μου λεει οτι εχω μπεμπε!εγω παλι φοβαμαι και δεν περνω αερα!να σας ρωτησω βρε κοριτσια,αν κανω χοριακη την παρασκευη,ενω ειναι να ερθει κυριακη θα δουμε τιποτα?


γειά σου λιάνα! μακάρι να έχεις μπεμπέ! στο εύχομαι Smile όσο για την χοριακή,τι να σου πω δεν ξέρω Rolling Eyes

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι βρε κοριτσια!σε αυχαριστω evi μου!σου το ευχομαι και εγω!αν δω οτι δεν μπορω θα την κανω!αλλιως θα περιμενω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μακαρι βρε κοριτσια!σε αυχαριστω evi μου!σου το ευχομαι και εγω!αν δω οτι δεν μπορω θα την κανω!αλλιως θα περιμενω!

σ'ευχαριστώ κοπέλα μου! εγώ είμαι στην 28η μέρα του κύκλου σήμερα άλλα είπα στον εαύτο μου ότι θα κάνω τέστ μόνο αν έχω 6 μέρες καθυστέρηση τουλάχιστον Very Happy προς το παρόν θεώρω δεδομένο ότι θα έρθει η ακατανόμαστη...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας ρωτησω κατι κουκλες;;
Εγώ τώρα μπορω να ξεκινήσω το Felicine;;; Ή να περιμένω να τελειώσει η ακατανόμαστη;;;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! Που σαι Μπουμπού!!! Μακαρι να μην μου κάνεις παρέα.. Δεν σε θέλω!! χαχαχα!! Κανε παρέα με την Μπουλίτσα και την Αυγολέμονη καλύτερα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευαγγελίτσα μου τι καλή που είσαι!!!!!!!Εγώ από τον Ιούλιο που το ξεκίνησα παίρνω καθημερινά ενα χαπάκι κάθε πρωί!

Πώπω έχω λυσάξει από την πείνα!! πφφφ το στομάχι μου το νιώθω κολλημένο στην πλάτη και ο άντρας μου έρχετε σπίτι στις 5..πως θα αντέξω μέχρι τότε?? και στις 12 εφαγα ενα γιαούρτι με μέλι και δημητριακα και πριν μια ωρα και μια μπανανιτσα!! Δν ειμαι νυστική!που θα πάει αυτή η κατάσταση? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 911307

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασε και εγω απογευμα θα φάω για μεσημέρι γιατι θα παμε για ψωνια σε λίγο και μετά στην αδερφή μου που είναι 60 χιλιομετρα από Καβάλα... Οποτε μην μιλατε για φαγητο τώρα!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ασε και εγω απογευμα θα φάω για μεσημέρι γιατι θα παμε για ψωνια σε λίγο και μετά στην αδερφή μου που είναι 60 χιλιομετρα από Καβάλα... Οποτε μην μιλατε για φαγητο τώρα!!!!

Εγω δν δικαιολογούμαι γιατί κάθε μέρα μετά τις 5 τρώμε για μεσημέρι!! Θα έπρεπε να έχω συνηθίσει!! Razz Razz Razz Τουλάχιστον δν έχω άλλα γλυκά στο σπίτι, οπότε πιστεύω θα καταφέρω να κρατήσω μέτρο τώρα! Embarassed Embarassed τουλάχιστον μέχρι να έρθει το μπεμπέ για να μην ξεκινήσω με παραπάνω κιλά!!Ηδη είμαι 2 παραπάνω από το κανονικό μου με τις χαζομάρες που τρώω! Embarassed Embarassed

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να μαι παλι!!πηρα την χοριακη κ οι μοναδες ειναι 522.6...απο την τελευταια περιοδο ειμαι περιπου 4 εβδομαδων...αχ,,μακαρι να πανε ολα καλα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:να μαι παλι!!πηρα την χοριακη κ οι μοναδες ειναι 522.6...απο την τελευταια περιοδο ειμαι περιπου 4 εβδομαδων...αχ,,μακαρι να πανε ολα καλα!!!

aχ κουκλα μου τελεια!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 ολα καλα θα πανε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502
τώρα ξανα κάνεις μια την παρασκευη το πρωι για να δεις πως ανεβαινει η θα το αφησεις για την αλλη εβδομαδα?

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητήρια Μπουλίτσα!!!!!!!!!!!Δεν ξέρω πολλά από τιμές χοριακής αλλά ο αριθμός είανι μμεγάλος!!!!!!!!Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
boulitsa έγραψε:να μαι παλι!!πηρα την χοριακη κ οι μοναδες ειναι 522.6...απο την τελευταια περιοδο ειμαι περιπου 4 εβδομαδων...αχ,,μακαρι να πανε ολα καλα!!!

aχ κουκλα μου τελεια!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 ολα καλα θα πανε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 875502
τώρα ξανα κάνεις μια την παρασκευη το πρωι για να δεις πως ανεβαινει η θα το αφησεις για την αλλη εβδομαδα?

αναλογα τι θα μου πει ο γιατρος μου..θα δουμε..αχ,,ακομα να το συνειδητοποιησω κοριτσια!!! Very Happy

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
felicitaki έγραψε:Συγχαρητήρια Μπουλίτσα!!!!!!!!!!!Δεν ξέρω πολλά από τιμές χοριακής αλλά ο αριθμός είανι μμεγάλος!!!!!!!!Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 654316


σε ευχαριστω πολυ..να εισαι καλα..κ εσυ οτι επιθυμεις!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:να μαι παλι!!πηρα την χοριακη κ οι μοναδες ειναι 522.6...απο την τελευταια περιοδο ειμαι περιπου 4 εβδομαδων...αχ,,μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 50580 όλα καλά θα πάνε!! μην αγχώνεσαι μόνο!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να το συνειδητοποιήσεις κοπέλα μου!! Σου εύχομαι να πάνε ολα όπως τα θες, χωρίς άγχος και να απολαύσεις κάθε μέρα της εγκυμοσύνης σου με το παραπανω!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boulitsa έγραψε:να μαι παλι!!πηρα την χοριακη κ οι μοναδες ειναι 522.6...απο την τελευταια περιοδο ειμαι περιπου 4 εβδομαδων...αχ,,μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Συγχαρητήρια boulitsa!!!Μην αγχώνεσαι για τίποτα όλα καλά θα πάνε!!!Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! Very Happy Very Happy

Ευαγγελίτσα δεν πειράζει...τον άλλο μήνα!!!
Άντε να δούμε και οι υπόλοιπες τί θα κάνουμε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 24 834918

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις