Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
463 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 463 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 43]

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.!!.με συγκινειτε..πηρα κ τον γιατρο μου τηλεφωνο κ μου ειπε να παω σε 2 εβδομαδες να με δει..με καθυσυχασε πολυ,,μου ειπε να ειμαι χαρουμενη,,να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου κ οτι ολα θα πανε καλα...
ευχομαι σε ολες σας συντομα να εχετε θετικα αποτελεματα κ να ανοιξουμε μια αλλη ομαδουλα..οκ?σας φιλω.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boulitsa έγραψε:σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα καλα σας λογια.!!.με συγκινειτε..πηρα κ τον γιατρο μου τηλεφωνο κ μου ειπε να παω σε 2 εβδομαδες να με δει..με καθυσυχασε πολυ,,μου ειπε να ειμαι χαρουμενη,,να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου κ οτι ολα θα πανε καλα...
ευχομαι σε ολες σας συντομα να εχετε θετικα αποτελεματα κ να ανοιξουμε μια αλλη ομαδουλα..οκ?σας φιλω.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472

Τέλεια μπούλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!Όλα θα πάνε καλά!!!Όπως σου είπε ο γιατρός σου.....απόλαυσέ το!!!! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τώρα με αυτά που λες με κάνεις να σκέφτομαι ότι ήταν πολύ λάθος ο γιατρός της Αυγολέμονης μας που ήταν που ήταν αγχωμένη αντί να προσπαθήσει να την ηρεμήσει την φρίκαρε τελείως!!
Σουπερ ο γιατρός σου,καλά σου τα λέει!!Απόλαυσε το ταξιδάκι σου !

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυγολεμονη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

εγω ρε ευαγγελιτσα μου απο την προηγουμενη ημερα που θα βλεπα με ολη την διαδικασια 3 ημερων μετα τεστ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ μετα το τεστ του σαββατου δεν ξανακαπνισα και ουτε μου ληψε ειλικρινα
Μπραβο βρε Αυγολεμονη ειδες αμα εχεις θελησει,,,παντως δεν κανει καλο το τσιγαρο μακριααααααααα Smile Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 328109

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κοριτσάκια ούτε τεστ θα χρειαστει να κάνω ουτε τίποτα.. Μόλις ήρθε η ακατανόμαστη, όπως το είχα υπολογίσει! Ευτυχώς δεν χαλασε ο κύκλος μου και τώρα μπορώ να παραγγειλω επιτέλους τα τεστάκια! Υπομονη στις κοπέλες που περιμένουν την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω εσείς τουλάχιστον να έχετε θετικά αποτελέσματα για να αυξάνονται οι εγκυούλες μας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δεν πειραζει κοπελαρα μου εσυ να εισαι καλα κ οταν θα παρεις τα τεστ θα εχεις κ το αναλογο αποτελεσμα. I love you

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
lia-ka έγραψε:μακαρι βρε κοριτσια!σε αυχαριστω evi μου!σου το ευχομαι και εγω!αν δω οτι δεν μπορω θα την κανω!αλλιως θα περιμενω!

σ'ευχαριστώ κοπέλα μου! εγώ είμαι στην 28η μέρα του κύκλου σήμερα άλλα είπα στον εαύτο μου ότι θα κάνω τέστ μόνο αν έχω 6 μέρες καθυστέρηση τουλάχιστον Very Happy προς το παρόν θεώρω δεδομένο ότι θα έρθει η ακατανόμαστη...
Καλησπερα Ευη μου ,,ποτε δεν ξερεις............. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 386913

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου allo μου...μακάρι...το θέλω πολύ.. Smile

608Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Νοε 23, 2011 9:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΤΕ ΡΕΚΟΡ!!!

609Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Νοε 23, 2011 9:11 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΤΕ ΡΕΚΟΡ!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εγώ κάπνιζα σαν φουγάρο αλλά από την στιγμή που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες το έκοψα ΜΑΧΑΙΡΙ!!!Κάπνιζα 7 χρόνια!!!Όλα είναι στο μυαλό και τα κάνουμε ό,τι θέλουμε!!!Και στο κάτω κάτω και εγκυμοσύνη να μην έρθει(λέμε τώρα)αισθάνομαι πολύ καλύτερα και πολύ πιο υγίης!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Κορίτσια εγώ κάπνιζα σαν φουγάρο αλλά από την στιγμή που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες το έκοψα ΜΑΧΑΙΡΙ!!!Κάπνιζα 7 χρόνια!!!Όλα είναι στο μυαλό και τα κάνουμε ό,τι θέλουμε!!!Και στο κάτω κάτω και εγκυμοσύνη να μην έρθει(λέμε τώρα)αισθάνομαι πολύ καλύτερα και πολύ πιο υγίης!! Very Happy

Δέσποινά μου καλό έκανες στον εαυτό σου ασχέτως εγκυμοσύνης...με το καλό να γίνεις και μανούλα.. Smile

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Deb έγραψε:Κορίτσια εγώ κάπνιζα σαν φουγάρο αλλά από την στιγμή που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες το έκοψα ΜΑΧΑΙΡΙ!!!Κάπνιζα 7 χρόνια!!!Όλα είναι στο μυαλό και τα κάνουμε ό,τι θέλουμε!!!Και στο κάτω κάτω και εγκυμοσύνη να μην έρθει(λέμε τώρα)αισθάνομαι πολύ καλύτερα και πολύ πιο υγίης!! Very Happy

Δέσποινά μου καλό έκανες στον εαυτό σου ασχέτως εγκυμοσύνης...με το καλό να γίνεις και μανούλα.. Smile

Ακριβώς Εύη...Απλά σηκώθηκα ένα πρωί και είπα στον εαυτό μου ΤΕΛΟΣ!!!Δεν το έκανα μόνο επειδή φοβάμαι αν μείνω έγκυος και πάθει κάτι το μωρό...Το έκανα επειδή φοβάμαι και για την υγεία μου!!Έχω τώρα 3 μήνες που το έχω κόψει και δεν θέλω ούτε να το μυρίσω!!Η μυρωδιά του καπνού έρχεται πολύ άσχημα στα ρουθούνια μου Mad !!!Ο καημένος ο αντρούλης μου που καπνίζει "υποφέρει" βέβαια αλλά τί να κάνουμε;Θα το συνηθίσουμε!! Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ή μπορείς να τον πείσεις να το κόψει κι αυτός Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:ή μπορείς να τον πείσεις να το κόψει κι αυτός Wink

Nαι ναι,αυτό του έλεγα τις προάλλες!!!Άντε,λέω,θα το κόψεις κι εσύ μαζί με εμένα...Και δεν απάντησε!!χαχα Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο σου, εγώ πιστεύω ότι αν κάπνιζε ο άντρας μου θα μου ήταν αδύνατο να το κόψω! No Εμένα συνέπεσε ότι ειχε απαγορευτεί το κάπνισμα στο κατάστημα που δουλεύω, (τότε που πρωτοβγήκε ο νόμος γιατί τώρα καπνιζουν πάλι σαν τα ντουμάνια!) και έμενα πλέον με τον άντρα μου, οπότε αφού δν κάπνιζε αυτός,δν κάπνιζα κι εγώ μέσα στο σπίτι καθόλου..κι έτσι ελλατώθηκαν κατά πολύ τα τσιγάρα που έκανα την μέρα..αυτό για κανα 6μηνο πριν το κόψω εντελως!

Το κακό είναι ότι τώρα που το έχω κόψει τόσους μήνες.. σχεδόν 2 χρόνια..ανακτήθηκε η χαμένη μου όσφρηση που νόμιζα ότι δν είχα λόγω υγμορίτιδας Laughing Laughing και αυτό που λες κι εσύ..υποφέρω όταν μυρίζω καπνό, και είναι αφόρητη η δουλειά μου, ειδικά όταν καθαρίζω τα τασάκια που οι γόπες ειναι το χειρότερο από βρώμα!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όταν καπνίζεις,το τσιγάρο σου μυρίζει σαν φρεσκοτριμμένο δυόσμο!!!χαχαχα...Έλα όμως που δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα!!!Από φουγάρο μέσα σε 3 μήνες έγινα φανατική αντικαπνίστρια!!!!! Mad

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα παλι κοριτσια!τωρα τελειωνω και το τελευταιο κομματι πιτσα!το μεσημερι εφαγα παστα blac forest!παντα νηστισιμα!γιατι ειμαι και παπαδια!χαχαχα!αυριο θα καθαρισω για να στρωσω τα χριστουγεννιατικα μου και να στολισω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 328109 !πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι μπορω και αυριο το απογευμα να κανω χοριακη!εγω λεω οτι θα βγει ενα ωραιο 0!ο αντρας μου λεει οτι θα εχουμε μπεμπε!να δουμε ποιος θα εχει δικιο!χαχα! Razz Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:ηρθα παλι κοριτσια!τωρα τελειωνω και το τελευταιο κομματι πιτσα!το μεσημερι εφαγα παστα blac forest!παντα νηστισιμα!γιατι ειμαι και παπαδια!χαχαχα!αυριο θα καθαρισω για να στρωσω τα χριστουγεννιατικα μου και να στολισω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 328109 !πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι μπορω και αυριο το απογευμα να κανω χοριακη!εγω λεω οτι θα βγει ενα ωραιο 0!ο αντρας μου λεει οτι θα εχουμε μπεμπε!να δουμε ποιος θα εχει δικιο!χαχα! Razz Razz

Black forest και πίτσες βραδυάτικα;;;Πεινάωωωωωω!!!!!!!!!!Αν και δεν ξέρω τί με έχει πιάσει σήμερα και τρώω σαν γουρούνα!!! Άντε 7 μερούλες μείνανε για την αναμενόμενη καθυστέρηση και όχι περίοδο!!χαχα(καλά θα ήταν να είναι έτσι).

Σου εύχομαι να έχεις μπεμπέ στην κοιλίτσα σου!!!! Very Happy
Αν και έχουμε πει πως το θεματάκι είναι ολίγων τι γουρλίδικο!!! Wink

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι deb μου!για ολες μας!θελω πολυ να εχω μπεμπε αλλα κρυβω τα θελω μου για να μην πεσω ψυχολογικα με το αρνητικο!γι'αυτο το κανονισα να στολισω το δεντρο!να μου δωσει χαρα! Very Happy Razz Wink !

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:μακαρι deb μου!για ολες μας!θελω πολυ να εχω μπεμπε αλλα κρυβω τα θελω μου για να μην πεσω ψυχολογικα με το αρνητικο!γι'αυτο το κανονισα να στολισω το δεντρο!να μου δωσει χαρα! Very Happy Razz Wink !


Δεν χρειάζεται να στεναχωριόμαστε για τίποτα!!!Όταν θέλουμε κάτι πάρα πολύ ολόκληρο το σύμπαν συνομοτεί για να το αποκτήσουμε!!!(P.Coelho) Wink Και επίσης όλα γίνονται για κάποιο συγκεκριμένο λόγο!!!Κρατάμε το κεφάλι ψηλά και παλεύουμε να φτάσουμε στον στόχο μας που στην προκειμένη περίπτωση είναι ένα μπεμπέ!!!
Εγώ θα στολίσω το έξω,την αυλή δηλαδή,το Σάββατο με την πεθερούλα μου και το άλλο Σάββατο μέσα στο σπίτι!!!Θα κάνουμε την νύχτα μέρα με τόσο λαμπάκια!!!χαχα Έρχονται Χριστούγεννα και μ'αρέσειιιιι!!!!!!!!! santa
Και κάτι μου λέει ότι ο Αι Βασίλης θα μου φέρει για δώρο ένα μωράκι φέτος για τις γιορτές!!!Έτσι αισθάνομαι.... Very Happy Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ που μου δινεις τη θετικη σου ενεργεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 35468 !τωρα βλεπω μια χριστουγεννιατικη ταινια(μονος στο σπιτι 2)εχει πολυ γελιο!θα σε αφησω κοπελα μου!αυριο θα σας πω τα νεα μου!φιλια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 και καληνυχτα!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:σε ευχαριστω πολυ που μου δινεις τη θετικη σου ενεργεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 35468 !τωρα βλεπω μια χριστουγεννιατικη ταινια(μονος στο σπιτι 2)εχει πολυ γελιο!θα σε αφησω κοπελα μου!αυριο θα σας πω τα νεα μου!φιλια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 και καληνυχτα!

Κοίτα να δεις σύμπτωση,προχτές είδα και τα 3 Μόνος στο σπίτι!!!χαχαχα

Και εγώ θα βγώ τώρα!!Θα χαζέψω λίγο τηλεόραση και μετά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 850933 !!!Περιμένουμε νέα σου!!!!Καληνύχτα σε όλες!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα μου μακάρι να έχεις μωράκι!! Μην κουραστείς πολύ με το στόλισμα μόνο!να προσέχεις κούκλα μου!!Εύχομαι ολόψυχα να έχεις το αποτέλεσμα που θες!! I love you I love you

Deb αυτή η εβδομάδα μάλλον η pig εβδομάδα! Όλες σαν pig τρώμε αυτές τις μέρες!! Αν και σήμερα έχω συγκρατηθεί αρκετά!! tongue
Κι εγώ πιστεύω με όλο μου το είναι ότι θα έχω το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δωράκι του κόσμου φέτος!! Ελπίζω να μην διαψευσθώ!! Embarassed Embarassed

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb αυτή η εβδομάδα μάλλον η pig εβδομάδα! Όλες σαν pig τρώμε αυτές τις μέρες!! Αν και σήμερα έχω συγκρατηθεί αρκετά!! tongue
Κι εγώ πιστεύω με όλο μου το είναι ότι θα έχω το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δωράκι του κόσμου φέτος!! Ελπίζω να μην διαψευσθώ!! Embarassed Embarassed [/quote]

Και εγώ έτσι νοιώθω μπουμπού!!!Τώρα πηγαίνοντας σπίτι θα πάρω μία σακούλα δρακουλίνια που μου έταξε ο άντρας μου το απόγευμα!!χαχα
Αν έχω φάει σήμερα!!Τόστ,αρακά,μανταρίνια,δημητριακά,λουκάνικο με αυγά,ψωμί με βούτυρο και μέλι και σε λίγο ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ!!!!χαχαχα....Επίσης το στήθος μου πονάει α-πί-στευ-τα,το στομάχι μου καίει,έχω ζαλάδες και 37 η θερμοκρασία εδώ και κάτι μέρες!!!Μακάρι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην έρθει σε 7 μέρες η ακατανόμαστη αλλά σε 9 μήνες!!!Παρήγγειλα και τεστ από την hometest.gr οπότε θα κάνω και κανένα τεστ καμία μέρα νωρίτερα από την υποτυθέμενη καθυστέρηση!!!! Razz Δεν θα αντέξω!!!Αισθάνομαι περίεργα όμως...Μακάρι να μας βγει σε καλό σε όλες!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε: Επίσης το στήθος μου πονάει α-πί-στευ-τα,το στομάχι μου καίει,έχω ζαλάδες και 37 η θερμοκρασία εδώ και κάτι μέρες!!!Μακάρι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην έρθει σε 7 μέρες η ακατανόμαστη αλλά σε 9 μήνες!!!Παρήγγειλα και τεστ από την hometest.gr οπότε θα κάνω και κανένα τεστ καμία μέρα νωρίτερα από την υποτυθέμενη καθυστέρηση!!!! Razz Δεν θα αντέξω!!!Αισθάνομαι περίεργα όμως...Μακάρι να μας βγει σε καλό σε όλες!!!!

Α!τώρα αλλάζει το θέμα..εσύ καλέ έχεις και συμπτώματα??? Είναι πολύ πιθανό από αυτά που λες να πάρεις το δωράκι σου νωρίτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 25 654316 Εγώ θα μείνω με την αγωνία μέχρι την άλλη εβδομάδα..πφφφ οσο περνάνε οι μέρες τόσο θέλω να έρθει η στιγμή που ή θα μου ρθουν ή όχι να μάθω επιτέλους τι καταφέραμε κι αυτόν τον μήνα!!σαν τους φαντάρους μετράω τις μέρες!!Ενώ δν αγχώνομαι, απλά ανυπομονώ...λες να κάνω κακό κι έτσι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις