Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
351 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 351 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κορίτσια εγώ που είμαι στην 28η μέρα του κύκλου κι έχω 37.1 σημαίνει κάτι ή μπα...? Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:βρε κορίτσια εγώ που είμαι στην 28η μέρα του κύκλου κι έχω 37.1 σημαίνει κάτι ή μπα...? Embarassed

Γενικά τι κύκλο έχεις γιατί δν θυμάμαι? Κι επίσης την θερμοκρασία σου την μετράς το πρωί πριν σηκωθείς? Γιατί μετά δν πιάνετε! Ξέρω ότι πέφτει μια μέρα πριν αδιαθετήσεις! Είσαι μια μέρα πριν? Τότε πρέπει να ελπίζεις κι εσυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:βρε κορίτσια εγώ που είμαι στην 28η μέρα του κύκλου κι έχω 37.1 σημαίνει κάτι ή μπα...? Embarassed

Γενικά τι κύκλο έχεις γιατί δν θυμάμαι? Κι επίσης την θερμοκρασία σου την μετράς το πρωί πριν σηκωθείς? Γιατί μετά δν πιάνετε! Ξέρω ότι πέφτει μια μέρα πριν αδιαθετήσεις! Είσαι μια μέρα πριν? Τότε πρέπει να ελπίζεις κι εσυ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109

συνήθως έχω κύκλο 28 ημερών αλλά επειδή μου έχει τύχει και στις 29 ή 27 μέρες δεν βάζω άλλα στο μυαλό μου...το πρωί είχα 36.8 και τώρα 37.1... Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός πρέπει να μετράς κάθε πρωί όλο το μήνα να δεις τι θερμοκρασίες έχεις για κάποιο καιρό γιατί μπορει το 36,8 για σένα να είναι συνηθισμένη τιμή!
Μόνο η πρωινή τιμή μετράει!!Μια μερούλα σου έμεινε!!Υπομονή και ελπιζω να έρθει το μπεμπε να σου κάνει έκπληξη μεθαύριο και να μας λες χαρούμενα νεα κι εσύ!! Very Happy Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κοριτσάκια ούτε τεστ θα χρειαστει να κάνω ουτε τίποτα.. Μόλις ήρθε η ακατανόμαστη, όπως το είχα υπολογίσει! Ευτυχώς δεν χαλασε ο κύκλος μου και τώρα μπορώ να παραγγειλω επιτέλους τα τεστάκια! Υπομονη στις κοπέλες που περιμένουν την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω εσείς τουλάχιστον να έχετε θετικά αποτελέσματα για να αυξάνονται οι εγκυούλες μας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
δεν πειράζει κουκλα, δεν ήταν η τελευταία σου ευκαιρία.
Τον άλλο μήνα με το δωράκι σου !!
αγκαλίτσα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 669659

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Επειδή κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός πρέπει να μετράς κάθε πρωί όλο το μήνα να δεις τι θερμοκρασίες έχεις για κάποιο καιρό γιατί μπορει το 36,8 για σένα να είναι συνηθισμένη τιμή!
Μόνο η πρωινή τιμή μετράει!!Μια μερούλα σου έμεινε!!Υπομονή και ελπιζω να έρθει το μπεμπε να σου κάνει έκπληξη μεθαύριο και να μας λες χαρούμενα νεα κι εσύ!! Very Happy Very Happy

θα φανεί Smile σ'ευχαριστώ πάντως και φυσικά το ίδιο εύχομαι και σε σενα Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια καληνύχτα..... όνειρα γλυκά! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 850933

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κοριτσάκια καληνύχτα..... όνειρα γλυκά! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 850933
που πας καλε τώρα που ηρθα ;
που είστεεεεεε !!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kaληνύχτα Ευη!

Λεμονάκι εγώ εδώ είμαι!! Σήμερα δν δούλευα και το έχω λιώσει το φορουμ όλη μέρα!! Τώρα χαζεύω ένα επισόδιο που κατέβασα! Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Kaληνύχτα Ευη!

Λεμονάκι εγώ εδώ είμαι!! Σήμερα δν δούλευα και το έχω λιώσει το φορουμ όλη μέρα!! Τώρα χαζεύω ένα επισόδιο που κατέβασα! Very Happy
τι βλέπεις ;
και στην τηλεορ. δεν έχει και τίποτα ρε παιδί μου, όλο μ@λ@κιες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλέπω πολλές σειρές!15 για την ακρίβεια! Αυτή τη στιγμή βλέπω ένα επεισόδιο απο το Τhe Good Wife ... δικηγορίστικο και με προσωπικά που μπλέκονται στιλ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το ξέρω scratch

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλέπεις κάποια ξένη σειρά εσυ?

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι και Μπουμπου και εγω εδω ειμαι!!!!!!

Σας αφησα στην 16 σελιδα μεχρι να φτασω στην 32 μου βγηκε η γλωσσα εξω tongue

Τα συγχαρητηρια μου στις καινουργιες εγκυουλες μας!!!!!!!!!!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Λεμονακι και Μπουμπου και εγω εδω ειμαι!!!!!!

Σας αφησα στην 16 σελιδα μεχρι να φτασω στην 32 μου βγηκε η γλωσσα εξω tongue

Τα συγχαρητηρια μου στις καινουργιες εγκυουλες μας!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα
και εγώ το πρωί τα ίδια, οι σελίδες γεμίζουν σαν τρελές !!!

τι κάνεις ; όλα καλά ;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου siren!! Είμαστε πολυλογούδες, αν σκεφτείς ότι μηδενίζουμε το θέμα με πολύ γρήγορους ρυθμούς κάθε φορά ! Laughing Laughing Laughing

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και πολυλογουδες και ταχυτατες Razz Razz Razz

Καλα ειμαι και εγω κοριτσια κουρασμενη πολυ απο την δουλεια και απο την μικρη αλλα ολα οκ.

Προλαβα και εκανα και μια ζουζουνιτσα σημερα 13 ημερα και ελπιζω....

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι καλά! Ακόμη και κουρασμένες κάνουμε την "θυσία" να κάνουμε ζουζουνιές ...όλα για το πολυπόθητο μπεμπέ!! Εγώ νιώθω πολύυυυυυυ σιγανές σε ένταση σουβλιτσες κι ενοχλήσεις χαμηλα, αλλά είμαι σχεδον σίγουρη ότι είναι εντερικό γμτ...ένα σημάδι ζητάω η καημένη και δν βλέπω τίποτα στον ορίζοντα!χαχα

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι τι να σου πω πολυ μεγαλη ''θυσια''..... Razz Razz Razz

Τραβατε με και ας κλαιω!!!!

Ασε τα συμπτωματα εκει που καθονται και μην σταματας να ελπιζεις!!!!

Σας αφηνω τωρα γιατι ξυπνησε και κλαει η μικρη μου.

Καληνυχτα και φιλακια

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα!!Ζουπιξε της τα μπουτάκια λίγο κι απο εμένα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 35468

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Deb έγραψε: Επίσης το στήθος μου πονάει α-πί-στευ-τα,το στομάχι μου καίει,έχω ζαλάδες και 37 η θερμοκρασία εδώ και κάτι μέρες!!!Μακάρι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην έρθει σε 7 μέρες η ακατανόμαστη αλλά σε 9 μήνες!!!Παρήγγειλα και τεστ από την hometest.gr οπότε θα κάνω και κανένα τεστ καμία μέρα νωρίτερα από την υποτυθέμενη καθυστέρηση!!!! Razz Δεν θα αντέξω!!!Αισθάνομαι περίεργα όμως...Μακάρι να μας βγει σε καλό σε όλες!!!!

Α!τώρα αλλάζει το θέμα..εσύ καλέ έχεις και συμπτώματα??? Είναι πολύ πιθανό από αυτά που λες να πάρεις το δωράκι σου νωρίτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 654316 Εγώ θα μείνω με την αγωνία μέχρι την άλλη εβδομάδα..πφφφ οσο περνάνε οι μέρες τόσο θέλω να έρθει η στιγμή που ή θα μου ρθουν ή όχι να μάθω επιτέλους τι καταφέραμε κι αυτόν τον μήνα!!σαν τους φαντάρους μετράω τις μέρες!!Ενώ δν αγχώνομαι, απλά ανυπομονώ...λες να κάνω κακό κι έτσι???

Απλά πρέπει να μην το σκεφτόμαστε όσο μπορούμε και θα έρθει αυτό,θα τον βρει τον δρόμο!!! Wink
Ναι έχω κάποια συπτωματα αλλά δεν ξέρω!!!Kαι συγκεκριμένα σήμερα ξύπνησα με φοβερό πονοκέφαλο,όπως κι άλλα πρωινά!!! Crying or Very sad Σε 6 μέρες είναι να μου έρθουν κανονικά αλλά μεθαύριο θα κάνω και ένα τεστάκι!!!Αισθάνομαι σαν....σαν να με τριγυρνάει κάποιου είδους ίωση!!! Mad Δεν ξέρω...μακάρι αυτή την φορά τα συμπτώματα που έχω να είναι αληθινά και όχι κατασκευάσματα του μυαλού μου!!!
Είπαμε είναι γουρλίδικο το θεματάκι...Τί στο καλό;Θα φύγουμε ΟΛΕΣ με φουσκωμένες κοιλίτσες από εδώ μέσα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 328109

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?? ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 837218 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΨΟΥΥΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΆΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?? ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 837218 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΨΟΥΥΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΆΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ

Καλημέρα Αγάπη!!!Περαστικά σου!!! Crying or Very sad Μην πέφτεις,όλα καλά θα πάνε!!Και καλά θα γίνεις,και η ορεξούλα θα έρθει!!!Διασκέδασέ το!!! Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?? ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 837218 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΨΟΥΥΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΆΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ

Καλημέρα Αγάπη!!!Περαστικά σου!!! Crying or Very sad Μην πέφτεις,όλα καλά θα πάνε!!Και καλά θα γίνεις,και η ορεξούλα θα έρθει!!!Διασκέδασέ το!!! Wink

THENX Deb μου μακαρι απο αυριο να αρχισω να καλυτερευω λιγο και εσυ στην προσπαθεια για το πρωτο εισαι η για το δευτερο ??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 446177

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!! Τι νέα; Lia-ka???Boubou πώς πας; Εγώ στην αναμονή για Δευτέρα το πιθανότερο, αφού νιώθω πια ότι θα έρθει,δεν ξέρω θα δείξει.
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις