Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
Deb έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ?? ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 837218 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΨΟΥΥΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΆΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ

Καλημέρα Αγάπη!!!Περαστικά σου!!! Crying or Very sad Μην πέφτεις,όλα καλά θα πάνε!!Και καλά θα γίνεις,και η ορεξούλα θα έρθει!!!Διασκέδασέ το!!! Wink

THENX Deb μου μακαρι απο αυριο να αρχισω να καλυτερευω λιγο και εσυ στην προσπαθεια για το πρωτο εισαι η για το δευτερο ??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 446177
Για το πρώτο ακόμα!!!Μην ανυσηχείς!!!Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Είδες που ανησυχούσες;;;;;;;;;; Κοιταξε τώρα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις.Ελπίζω να φέρεις λίγο γούρι και σε εμάς τις υπόλοιπες ε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 328109 Να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν θυμάμαι. Είχες κάποιο σύπτωμα και το κατάλαβες ή μόνο από την καθυστέρηση;;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 cheers cheers cheers cheers

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τις καλυτερες μου ευχες ολη μου την χρυσοσκονη ειχα τα παντα ειχα δυο βδομαδες πριν ηθελα να κοιμαμαι συνεχεια ενω κοιμομουν βραδυ πολυ νωρις ηθελα και την μερα κατι τσιμπηματα στο στηθος σαν ηλεκτρισμο ελαφρια και κατω χαμηλα 2-3 μερες πριν την μερα της περιοδου πονους της περιοδου συνεχομενους και ξεκινησε να φουσκωνει το στηθος και αυτο συνεχιζε και καθε μερα περισσοτερο πονουσα και το στηθος και χαμηλα κατω αλλα ειναι λιγο διαφορετικοι με αυτους της περιοδου μοιαζουν αλλα μοιαζουν και με τις ωορυξιας που δεν μπορουσα να καθησω ως σημερα τα ειχα σημερα ειναι πιο ελαφρια τα πονακια λιγο τα νιωθω το στηθος το ιδιο

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 cheers cheers cheers cheers



να σαι καλα ευχαριστω εγω δεν το ξερα η ψυχη μου βγηκε ουτε με το τεστ δεν ημουν σιγουρη ευχομαι να φανει την επομενη φορα και να μην μου πει δεν ειναι εκει

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Κορίτσια καλημέρα κ από μένα! Αυγολέμονη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 όλα καλά να σου πάνε και σε 9 μήνες να κρατήσεις ένα υγιές ζουζούνι στην αγκαλιά σου!!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενα!!αυγολεμονη συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις!!αντε να παιρνουμε σειρα μια μια κ οι υπολοιπες!! Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:
αγαπη έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 990599 ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 544943 cheers cheers cheers cheers



να σαι καλα ευχαριστω εγω δεν το ξερα η ψυχη μου βγηκε ουτε με το τεστ δεν ημουν σιγουρη ευχομαι να φανει την επομενη φορα και να μην μου πει δεν ειναι εκει

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ... ΒΡΕ ΤΗ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ??? Razz Razz ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ I PROMISE Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Αυγολέμονη!!!!!!!!!!!Είδες που όλα πηγαίνουν καλά; Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιές μωράκι!!!Αχ!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!Άντε να δούμε....ρίξτε μας την μαγική σκόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 386913

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Αυγολέμονη!!!!!!!!!!!Είδες που όλα πηγαίνουν καλά; Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιές μωράκι!!!Αχ!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!Άντε να δούμε....ρίξτε μας την μαγική σκόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 386913

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΗΚΡΗΝΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 727892 ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩ ΕΧΩ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ Razz Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
Deb έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 Αυγολέμονη!!!!!!!!!!!Είδες που όλα πηγαίνουν καλά; Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιές μωράκι!!!Αχ!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!Άντε να δούμε....ρίξτε μας την μαγική σκόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 386913

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΗΚΡΗΝΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 727892 ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩ ΕΧΩ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ Razz Razz

Πάρε 2 comtrex!!! Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κι απο μένα!!! Ξέρω ξέρω,με τις μεγάλες ώρες σηκώθηκα πάλι!! Embarassed Embarassed
Αυγολέμονη μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 50580 εκεί είναι το σποράκι σου, ανέβηκε πολύ καλά η χοριακή σου δν υπάρχει λόγος να ανησυχείς!! Θα δεις που απο βδομάδα θα χοροπηδάς από την χαρά σου γιατί θα έχεις δεί ένα μικρόοοοο μικρόοοοο φασολάκι στην κοιλίτσα σου και θα είμαστε κι εμείς εδώ έτσι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 654316
Αγάπη περαστικά σου και ελπίζω στο σαββατοκύριακο να είσαι καλύτερα για να βάλεις τον αντρούλη κάτω και να τον Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 911307
Felicitaki μέχρι τι Δευτέρα η ελπίδα παραμένει!! Κι εγώ όσο περνάει ο καιρός και πλησιάζουν οι μέρες έχω έτσι ένα προαίσθημα να το πώ?ότι δν κατάφερα τίποτα κι αυτόν τον μήνα, αλλά πιστεύω ότι είναι αμυντικός μηχανισμός της ψυχολογίας μου για να μη στεναχωρηθώ τόοοοσο πολύ όταν έρθει η κακιασμένη!!!
Deb φίλη μου.... με όλα αυτα που λές.. νομίζω ότι βρήκαμε πια θα είναι η 3η εγκυούλα αυτού του μήνα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 875502

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Deb φίλη μου.... με όλα αυτα που λές.. νομίζω ότι βρήκαμε πια θα είναι η 3η εγκυούλα αυτού του μήνα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 875502

Μακάρι μπουμπού,μακάρι!!!Μόλις μου ήρθαν και τα τεστάκια που παρήγγειλα!!! Very Happy

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Deb έγραψε:
boubou έγραψε:
Deb φίλη μου.... με όλα αυτα που λές.. νομίζω ότι βρήκαμε πια θα είναι η 3η εγκυούλα αυτού του μήνα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 875502

Μακάρι μπουμπού,μακάρι!!!Μόλις μου ήρθαν και τα τεστάκια που παρήγγειλα!!! Very Happy

Deb,συγγνώμη αν δε θυμάμαι. Έχεις ήδη καθυστέρηση; Θα κάνεις τεστάκι σήμερα;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγγυοσκονη ριχνω με τα κιλα και ενα τσουβαλι καρφια να μη περασει η κακιστρο απο τη πορτα σας και σε οσες προλαβε και περασε ηταν η τελευταια της φορα ειναι για να μπουν τεστακια θετικα στα δωρα χριστουγεννων

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="felicitaki"]
Deb έγραψε:
boubou έγραψε:
Deb φίλη μου.... με όλα αυτα που λές.. νομίζω ότι βρήκαμε πια θα είναι η 3η εγκυούλα αυτού του μήνα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 875502

Μακάρι μπουμπού,μακάρι!!!Μόλις μου ήρθαν και τα τεστάκια που παρήγγειλα!!! Very Happy

Deb,συγγνώμη αν δε θυμάμαι. Έχεις ήδη καθυστέρηση; Θα κάνεις τεστάκι σήμερα;

Felicitaki δεν έχω καθυστέρηση ακόμα,απλά έχω όλα αυτά τα συμπτώματα και λέω να κάνω ένα τεστάκι μεθαύριο!!Κανονικά είναι να ΜΗΝ μου έρθουν μέχρι τις 30.
Αυτός ο πονοκέφαλος δεν παλεύεται!!!Υποφέρωωωωω!!!!!!Θα σας αφήσω λιγάκι για να ξαπλώσω καμία ωρίτσα...Μακάρι να μην είναι ίωση!!! Crying or Very sad

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:καλημερα ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ 198 ΚΟΠΕΛΛΕς
ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟς ΔΗΛΑΔΗ. ημουν με τη ψυχη στο στομα ο ανθρωπος που μου πηρε αιμα μου μου λεει ποσο ηταν πριν? 76 του λεω δηλαδη τωρα θα το σιγουρεψουμε μετα με ρωτησε αν ειχα αιμα του ειπα οχι ωραια μου λεει κοπηκαν τα ποδια μου μετα απο 2.30 Ωρες μου ειπαν 198 ανεβηκεεεεεεεεε ανεβηκεεεεεεε

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες? Άδικα αγχωνόσουν. Τώρα ηρεμία και προσοχή, έτσι? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ μαζί με την ευαγγελίτσα....κατέφθασε η κακίστρο... Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ μαζί με την ευαγγελίτσα....κατέφθασε η κακίστρο... Sad

Να σου πω δν πειράζει? Ξέρω ότι αυτή τη στιγμή νιώθεις ότι πειράζει,αλλά μη στεναχωριέσαι κοπελίτσα μου!! Εσύ θα κανεις παρέα με την Ευαγγελιτσα (και μαλλον και με μενα χεχε) Χριστουγεννιάτικο μωρό!!
Τώρα που η μαμα Αυγολέμονη μας έριξε και εγκυόσκονη? Ολα θα γίνουν!! Wink Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι boubou μου.... είχα πει στον εαύτο μου ό,τι δεν θα στεναχωρηθώ αλλά δυστυχώς δεν το κατάφερα... δεν μπορώ να πω ό,τι δεν με πείραξε....κι ευτυχώς θα λείπει όλη μέρα ο αντρας μου και δεν θα με δει έτσι... Sad

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εύη μου μη στεναχωριέσι όσο μπορέις φυσικά. Πάμε για Χριστούγεννιατικα μπεμπάκια!!! Φιλιά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 328109

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ μαζί με την ευαγγελίτσα....κατέφθασε η κακίστρο... Sad

Βρε μπήκα κι εγώ στο club χθες!!!!!!Μη με ξεχνάτε!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Μακάρι boubou μου.... είχα πει στον εαύτο μου ό,τι δεν θα στεναχωρηθώ αλλά δυστυχώς δεν το κατάφερα... δεν μπορώ να πω ό,τι δεν με πείραξε....κι ευτυχώς θα λείπει όλη μέρα ο αντρας μου και δεν θα με δει έτσι... Sad

Ανθρωπος είσαι , δν είσαι ρομπότ... κι εγώ όταν θα αδιαθετήσω θα στεναχωρηθώ απλά θα φροντίσω μέχρι να φύγει η ακατανόμαστη να έχει φύγει και η στεναχώρια μου για να ξεκινήσω με θετικές σκέψεις τις προσπάθειες!! Αυτόν τον μήνα δν υπήρξε ούτε μια μέρα που να στεναχωρέθηκα ή να αγχώθηκα..ελπίζω αν αδιαθετίσω κι αυτό τον μήνα τον επόμενο να έχω την ίδια ψυχολογία!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε: Εύη μου μη στεναχωριέσι όσο μπορέις φυσικά. Πάμε για Χριστούγεννιατικα μπεμπάκια!!! Φιλιά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 328109

θα το προσπαθήσω κούκλα μου,σ'ευχαριστω παντως.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 27 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις