Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
426 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 426 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπερα σε ολες σαςςςςςςςSmile .τι μου κανετε?απο βδομαδα θα παω στο ιπποκρατειο και με την ευκαιρια θα κανω και ενα τεστ αν και ειναι λιγο νωρις αλλα δεν πειραζει ποτε δεν ξερεις μπορει να χτυπησει το καμπανακι νωριτερα.οπως στην μικρη μου που δεν ειχα μεινει σε γονιμες μερες και οταν ειχα καθυστερηση εκανα 3 τεστ για να το πιστεψωWink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που είστε καλέ ;
μόνη μου είμαι ;
η Ευαγγελίτσα που χάθηκε ;
τρώει τα κουλουράκια μόνη της για αυτό δεν μπαίνει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 403793


Deb καλύτερα να περιμένεις, τουλάχιστον 1 μέρα καθυστέρηση και κάνεις ξανά ενα τεστ, καλή επιτυχία, το προηγούμενο
δεν μετράει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 235182

stardust όντος ποτέ δεν ξέρεις !!


boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις ξύπνησα κι εγώ..δν άντεξα.. Embarassed Embarassed Αμα ξυπνήσω πολύ πρωί πρέπει να ρίξω κι έναν καλό μεσημεριανό μετά!!
allo ας έρθει το μωρουλάκι και κάνω θυσία τον ύπνο για κάποια χρόνια!! Γι αυτό μπορώ να αντέξω τα πάντα..μόνο να μου είναι καλά θα με νοιάζει!!
Λεμονάκι μου, το μόνο που με πειράζει με τις κολιτσίδες είναι ότι από το καλοκαίρι θα μείνουμε κι εμείς εκεί και αυτό που τραβάω τώρα μια φορά την εβδομάδα, θα το τραβάω κάθε μέρα..και δν γίνεται να τον κάνω μπάνιο κάθε μέρα.. θα το ριμάξω το καημένο το Τσαρλούκι! Rolling Eyes
siren ΝΑΙ για τις πατάτες δν δέχομαι κουβέντα.είμαι τρελή πατατού...για το κρέας νορμάλ..δν θα πέσω και στα πατώματα όπως λες χιχι, αλλά πατάτες τηγανιτές χειροποίητες όχι απέξω..μπορώ να φάω ΑΠΕΙΡΕΣ Embarassed Embarassed Laughing Laughing
KRISTI μου, πως είσαι κοπέλα μου??? Ολο για φαί μιλάμε, όλο φαί τρώμε..που να μείνουμε και έγκυος τι έχει να γίνει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 328109
Deb ελπίζω να μη σε έριξε ούτε λίγο το αποτέλεσμα.. εγώ είμαι πρισμένηηηηη από εχθές.. χωρίς να είμαι.. δν ξέρω πως να στο εξηγήσω.. νιώθω σαν η κοιλιά μου να έχουν πριστεί τα πάντα μέσα..αλλά όταν την πιάνω και την κοιτάω δν φαίνεται τίποτα!! Λέτε να τρελαίνομαι???χαχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 911307
stardust εύχομαι να πάρεις το αποτέλεσμα που θες είτε τώρα που είναι νωρίς, αν όχι, αργότερα στην καθυστέρηση!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!!!!! Smile Κοιμηθικαααααααααααα καμια ωρα..κοριτσια βρηκα μια ευκαιρια κ τα δυο ειχαν κοιμηθει κ μετα κατα τις 5 ξυπνησαμε ολοι μαζι Smile Smile καλα ηταν.Κοιμηθειτε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 35468 οσο μπορειτε κοριτσια γιατι πραγματικα εχει τρεξειμο κ ακομα κ με ενα παιδι.Εμενα ειναι αρρωστη η μεγαλη κ το μωρο τωρα αναρρωνη,,η μια κολλα την αλλη αλλα ευτυχως το βραδυ ειναι ηρεμες κ κοιμουντε Smile

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!!Τώρα κατάφερα να μπω!!Από το πρωί στολίζουε όλο το σπίτι!!!Βλέπετε,ήρθε ο ανηψιός του άντρα μου και του κάνουμε το χατίρι για να χαρεί!!!Όλα είναι τόσο γιορτινά τώρα!!!Από την αυλή όλα μα όλα είναι στολισμένα!!!Το βράδυ θα φαίνεται σαν να είναι μέρα!!!χαχαχαχα...Τέλοσπάντων...
Εγώ σήμερα πρωί πρωί έκανα ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό!Θα περιμένω όμως για να δω αν θα έχω καθυστέρηση!!!Υπομονή σε όλες κορίτσια!!!Τα φιλιά μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472
Τι ωραια που ειναι!!!!!!!!Εμεις ακομα δεν στολισαμε κ ειναι αδικαιολογιτη γιατι επρεπε να το ειχα κανει λογο των παιδιων. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 451948

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονακι μονες μας εχουμε μεινει?????Που ειναι η κοπελιες???Κανουν ζουζουνιες? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 604962

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι Έλλη,δεν με έριξε καθόλου γιατί ξέρω ότι είναι νωρίς!!!Και by the way ας συστηθώ!Δέσποινα με λένε!!!! Very Happy Very Happy

Κορίτσια χωρίς υπερβολές...μόλις ξύπνησα και βγήκα σην αυλή!!!Είναι μέρα από τα φωτάκια!!!!!!! ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! santa santa santa santa santa santa santa

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ... scratch
λες allo μου ;
allo μου να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου με το καλό να γίνει και η βάφτιση !!

εγώ έκανα μπανάκι και τώρα πάω να στεγνώσω μαλλί, να το σιδερώσω να στοκαριστώ να ντυθώ..
ούφφφφ..... όλα αυτά
μας έχουν τραπέζι σε ταβέρνα σήμερα.
Πάλι θα φάμε....

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:χμ... scratch
λες allo μου ;
allo μου να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου με το καλό να γίνει και η βάφτιση !!

εγώ έκανα μπανάκι και τώρα πάω να στεγνώσω μαλλί, να το σιδερώσω να στοκαριστώ να ντυθώ..
ούφφφφ..... όλα αυτά
μας έχουν τραπέζι σε ταβέρνα σήμερα.
Πάλι θα φάμε....
Δεν ειμαστε κ κοντα να σου εκανα το μακιγιαζ ,,αχ ζηλευω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 517142 εγω εχω κ μετα παλι να τις μαζεψω για υπνο .Καλα να περασετε Λεμονακι μου.Φιλακια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπελίτσες μου!!! Τι κάνετε?
allo μου είσαι αισθητικός? Πόσο θα μου άρεσε να ήξερα να βάφομαι επαγγελματικά! Αν και δν είμαι ο τύπος της γυναίκας που βάφεται πολύ ή που βάφεται κάθε μέρα Embarassed Embarassed
Λεμονάκι πως περάσατε στην ταβέρνα? Κι εγώ που δν πήγα σε ταβέρνα μετά τη δουλειά πήγα σε μια γιορτή και το έριξα στο φαγητο...11 το βραδυ χιχιχιχι pig
Δεσποινάκι κι εγώ δν κρατήθηκα κι έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωι...αλλά κι εμένα αρνητικό... όλο λέω στον εαυτό μου ότι δν τα καταφέραμε και αυτόν τον μήνα μπας και το πάρω απόφαση και όταν έρθει η κόκκινη στεναχωρηθώ λιγότερο!! Φοβάμαι ότι θα έρθει και μάλιστα εντελώς ακάλεστη..μόνο μια ανεπαίσθητη ενόχληση έχω χαμηλά στην κοιλιά αλλά πιστεύω ότι φταίει και η κατακράτηση που γίνεται αυτές τις μέρες!! pale

Τα άλλα κοριτσάκια που χαθήκατε?? Ελπίζω να περνάτε όλες πολύ καλά το Σαββατοκύριακο σας!!!

Φιλιά σας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 417472

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσούλια μου καλά!!!!!Εγώ περιμένω να τελειώσει η ανεπιθύμητη!!!!!!!!
Κατά τα άλλα σήμερα χουχούλιασμα κάτω από το δεντράκι μας!!Μαγείρεψα παντανόστιμο γιουβετσάκι και σες λίγο θα φτιάξω μερεντούλα!!!!!ΓΙΑΜ,ΓΙΑΜ,ΓΙΑΜ!!!!!!!!!!!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!τι κανετε?εγω ειμαι μια χαρα!ειναι σημερα να μου ερθει,αλλα το στηθος πρηζετε και αλλο και δεν εχω πονο περιοδου αλλα κατι σαν σφιξιμο κατω χαμηλα!ειπα οτι αν δεν ερθει(μακαρι)θα κανω μια χοριακη την τριτη το πρωι!boubou μου οπως ειπες και σε εμενα περιμενε λιγο!ποτε δεν ξερεις!αν δεν ειναι δεν πειραζει!θα το πιασεις γιορτινα!τα αλλα κοριτσια πως περασατε?ειδα οτι εχω και συναδελφο!και εγω αισθητικος ειμαι!ελπιζω να μην ερθει σε καμια αλλη η κοκκινη! Embarassed Embarassed Embarassed !

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω περιμενω σημερις...Αντε να δουμε..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Taτιανούλα τι τέλεια φώτο προφιλ έβαλες!! Ζουπιχτερούλικα μαγουλάκια!!! I love you I love you I love you

Λιάνα θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη για να ξανακάνω τεστάκι ξανά, αν και μου μείναν μόνο 2 και πρέπει να τα χρησιμοποιήσω σοφά! Laughing Laughing (αν δν έρθει μέχρι τότε!) Αχ εμένα πότε θα πριστεί αυτό το στήθος μπας και αποκτήσω λίγο παραπάνω? Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Εγώ έχω μια ευαισθησία μόνο στις θηλές και πουθενά αλλού στο στήθος..και ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά!!

Kira γιουβετσάκι και μερεντούλα ακουω....σλουρπ.... !!! Εγώ κοτόπουλο στον φούρνο και ρυζάκι για σήμερα (έτσι της διαίτης χαχαχα)

Ανυπομονώ να ακούσω ευχάριστα αυτή την εβδομάδα, είμαστε τόσες πολλές σε αναμονή που πιστεύω ότι θα ακούσουμε σύντομα κι άλλο θετικό!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 536304

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Taτιανούλα τι τέλεια φώτο προφιλ έβαλες!! Ζουπιχτερούλικα μαγουλάκια!!! I love you I love you I love you

Ανυπομονώ να ακούσω ευχάριστα αυτή την εβδομάδα, είμαστε τόσες πολλές σε αναμονή που πιστεύω ότι θα ακούσουμε σύντομα κι άλλο θετικό!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 536304

Ναι μπουμπου μου ειναι φανταστικη φωτο,ερωτας λεμεεεεεε..
Παντως σιγουρα απο καποια θα εχουμε καλα νεακια...Δε μπορει..

zoi26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας girls! Ηρθα κι εγω στην παρεα σας να περιμενουμε ολες μαζί... Very Happy
κι εγω περιμενω σημερα-αυριο...
Οπως εγραψα βεβαια και σε αλλο topic σημερα εκανα ενα τεστ ωορρηξιας της φιλης μου που τα εχει σε αφθονια και βγηκε καραθετικο Shocked
Η mama Katerina μου απαντησε οτι μπορει να εκανα 2ιπλη ωορρηξια..

Θα δείξει λοιπον,
ευχομαι να περιμενετε ολες την ακατανομαστη για πολυ καιρο ακομα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?? ΗΡΘΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΒΡΑΧΝΑΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 36.5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 36.6 ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 215994
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? Η ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ??? Razz Very Happy




Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Κυρ Νοε 27, 2011 6:14 am, 2 φορές συνολικά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?? ΗΡΘΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΒΡΑΧΝΑΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 36.5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 36.6 ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 215994
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? Η ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ??? Razz Very Happy

δν χανουμε την ελπιδα , κανε ζουζουνιες και μην σκεφτεσαι τιποτα και που ξερεις;...μπορει κατω απο το δεντρο σου να βρεις ξεχωριστο δωρακι!!!
Με εχουν πιασει οι ευαισθησιες μου,βλεπω ασχετα στην tv και κλαιω με το παραμικρο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 534787 Δν δειχνει κατι δραματικο!Δν παω καλα!!
Embarassed

καλως ηρθες Ζωη στην παρεα μας!! cheers

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?? ΗΡΘΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΒΡΑΧΝΑΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 36.5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 36.6 ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? Η ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ??? Razz Very Happy

δν χανουμε την ελπιδα , κανε ζουζουνιες και μην σκεφτεσαι τιποτα και που ξερεις;...μπορει κατω απο το δεντρο σου να βρεις ξεχωριστο δωρακι!!!
Με εχουν πιασει οι ευαισθησιες μου,βλεπω ασχετα στην tv και κλαιω με το παραμικρο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δν δειχνει κατι δραματικο!Δν παω καλα!!
Embarassed

καλως ηρθες Ζωη στην παρεα μας!! cheers

καλησπερα κοριτσαρεςVery Happy προλαβαινεις αγαπη και μην πολυ σκεφτεσαι αν εχασες καποια μερα και ανχωνεσαι αδικα.εγω στν πρωτη μου δεν εμεινα σε γονιμη μερα οπως τις υπολογιζα!με το καλο να ακουσουμε και αλλα χαρμοσυνα νεα.και γω λεω να κανω απο βδομαδα στο ιπποκρατειο που θα παω αν και θα ναι λιγο νωρις αλλα δεν πειραζει.εγω εκανα και σε μη γονιμες μερες μπας και πεσω μεσαWink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?? ΗΡΘΑ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΒΡΑΧΝΑΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 36.5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 36.6 ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 215994
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? Η ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ??? Razz Very Happy

δν χανουμε την ελπιδα , κανε ζουζουνιες και μην σκεφτεσαι τιποτα και που ξερεις;...μπορει κατω απο το δεντρο σου να βρεις ξεχωριστο δωρακι!!!
Με εχουν πιασει οι ευαισθησιες μου,βλεπω ασχετα στην tv και κλαιω με το παραμικρο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 534787 Δν δειχνει κατι δραματικο!Δν παω καλα!!
Embarassed

καλως ηρθες Ζωη στην παρεα μας!! cheers

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΣΥΓΚΙΝΗΤΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 534787 ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ? Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσιααααα!!!!Πώς πάμε;;; Σας στέλνω μία φωτογραφία απο το εξωτερικό μας δεντράκι να μπούμε λιγάκι στο κλίμα!!!! santa santa santa

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ζωουλααααα..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tέλειο το δεντράκι σου Δέσποινα!!! Εγώ δν έχω αυλή να στολίσω αλλά μου αρέσει πολύ όταν στολίζουν τον εξωτερικό χώρο ενός σπιτιού!!!

αγαπη δν ξέρω αν υπάρχει "λόγος", γιατί γενικά τις μέρες που είναι να αδιαθετίσω με πιάνουν τα down μου και τα βλέπω λίγο μαύρα τα πράγματα, αλλά αυτή τη φορά δν στεναχωριέμαι, απλά έτσι χωρίς λόγο με παίρνουν τα ζουμιά!! Αυτός ο εαυτός μου με εκπλήσσει κάθε φορά! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 911307

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΚΥΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Crying or Very sad ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΙΩΣΗ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΕ ΚΕΙΝΟΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 850933 ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Razz Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 35 531909

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου η πεθερά μου γίνεται παιδάκι τα Χριστούγεννα και αυτό είναι το ένα από τα τρία δέντρα που θα στολίσουμε!!!Τώρα είμαι σπίτι της μαμάς μου και φτιάχνουμε μελομακάρονα!!!!Μύρισε Χριστούγενναααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειράζει Αγάπη,δυστυχώς οι περισσότεροι αυτό το διάστημα είναι συναχωμένοι!!! Crying or Very sad Τί να κάνουμε;Ο καιρός βλέπεις κάνει ό,τι θέλει...Υπομονή...Οι προσπάθειες δεν σταματάνε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις