Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Έλλη μου η πεθερά μου γίνεται παιδάκι τα Χριστούγεννα και αυτό είναι το ένα από τα τρία δέντρα που θα στολίσουμε!!!Τώρα είμαι σπίτι της μαμάς μου και φτιάχνουμε μελομακάρονα!!!!Μύρισε Χριστούγενναααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειράζει Αγάπη,δυστυχώς οι περισσότεροι αυτό το διάστημα είναι συναχωμένοι!!! Crying or Very sad Τί να κάνουμε;Ο καιρός βλέπεις κάνει ό,τι θέλει...Υπομονή...Οι προσπάθειες δεν σταματάνε!!!

ΣΩΣΤΑ ΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ !!! Embarassed Razz ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ??? Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι πρέπει να το βλέπουμε αγάπη για να πετύχουμε να μείνει το γλυκό σποράκι στην κοιλίτσα μας!!

Κι εγώ τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα ...είναι τόσο ζεστή γιορτή (στην καρδιά) παρόλο που είναι στην μέση του χειμώνα!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 35468

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα! Laughing !τι μου κανετε?εγω τελικα αδιαθετησα Embarassed Embarassed !χαχα!τελικα η χοριακη ηξερε τι ελεγε!δεν με πειραζει!θα το καψω μεσα στο γιορτινι κλιμα!χαχα Razz Razz !καλα αυτες οι ορμονες εχουν παθει τραλαλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 654316 !το στηθος ειναι παρα πολυ πρησμενο!χαμος!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσιαααααααααααα είστε για παιχνιδάκι????Τι λέτε να κάνουμε μαντεψιές για τα μωράκια που αν θέλει ο Θεούλης θα μας στείλει!!!!!Εννοείται ότι είναι καλοδεχούμενα με τα χίλια,μόνο γερά να είναι δεν μιλάω για προτίμηση,αλλά για ένστικτο!!!!!!!!!!!!!

Ας αρχίσω έχω μια κορούλα ήδη και κάτι μου λέει είμαι κοριτσομαμά!!!Νιώθω ότι και το δεύτερο πάλι κοριτσάκι θα είναι!!!Αχ Παναγίτσα μου ας έρθει και ότι να ναι!!!!!!!!!!!!

Εσείς έχετε κανένα προαίσθημα????εεεε????

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμμμμ...Εγω σιγουρα κοριτσακι θα κανω... Razz

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Χμμμμ...Εγω σιγουρα κοριτσακι θα κανω... Razz

Το νιώθεις ή το θέλεις???
Μάλλον και τα 2ε??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;;; Έχουμε καμία εγκυούλα ή από βδομάδα τα ευχάριστα;;;;
Αυριο τελειώνει η κοκκινη και επιτέλους να αρχίσω και πάλι τις ζουζουνιές!!! Πολύ όρεξη κορίτσια για ζουζουνιές κατα τη διάρκεια της ακατανόμαστης... αλλα.. Δεν πειράζει θα τις βγάλω όλες μέσα στην εβδομάδα!!! χιχι!!! Embarassed
Λιάνα μου μπήκες μαζί μας στο Χριστουγεννιάτικο γκρούπ, όποτε μάζευε τις ορεξούλες σου τώρα γιατί τα Χριστούγεννα είναι πολύ ρομαντική γιορτή!!!Κατάλληλη για προσπάθειες Wink
Ελλη μου κάτι μου λέει ότι μέσα στην εβδομάδα θα μας πεις ευχάριστα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αγάπη μου, γιατί δεν κάνεις ζουζουνιες επειδή είσαι κρυωμένη;;; Δεν το κατάλαβα;; Δεν έχεις όρεξη ή πειράζει σε περίπτωση που κολλήσει σποράκι;;;
Τάτη μου, τέλεια φώτο θα συμφωνήσω!!! Και το ζουζουνι σου είναι για ζούληγμα!!! Ζούλιξέτο λίγο απο μένα!!!
Δεσποινάκι τέλειο το δέντρο!!!! Να είστε γεροί και του χρόνου να το στολίσεται με ένα μωράκι στην αγκαλιά!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Φιλάκια πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κιρα και τα 2 ναι....και το ευχομαι και το διαισθανομαι...Τωρα θα δειξει...Κοριτσια περνα η ωρα και η περιοδος δεν εμφανιζεται...Αλλα δε θελω να χαρω πολυ γιατι το βαρος το εχω χαμηλα..
Ευαγγελια μου θα τον ζουληξω για παρτυ σου κοπελα μου...Κανε "καλο ζουζουνισμα ε?Μη σκεφτεσαι πολυ το σεξ για μωρο,αλλα το σεξ για το σεξ...

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια,,ολες εξαφανιζωλ εισαστε???????? Sad Sad Sad Ναι Μπουμπου εχω τελειωσει επαγγελματικο μακιγιαζ!!!!! rendeer

Madie

Madie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια! Καινούρια στην παρέα... Είστε το καλύτερο παρεάκι εδώ κι ελπίζω να με δεχτείτε σαν μέλος και να μου δώσετε τα φώτα σας! Είμαι πολύ αγχωμένη...
Περίμενα χθες αλλά δεν φάνηκε (κι ελπίζω να μη φανεί!), όμως έκανα το πρωί τεστ και βγήκε αρνητικό...
Έχω όμως εδώ και 7 μέρες 37,1-37,3 όπως επίσης τσιμπήματα στο στήθος.
Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος και το τεστ να έκανε λάθος; Πότε προτείνετε να ξανακάνω;
Προσπαθούμε με τον καλό μου 6 μήνες τώρα κι έχω ψιλοαπογοητευτεί...
Ευχαριστώ πολύ!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααααα τωρα σας ειδα καλεεεε εισαστε μεσα!!!!!!Τatijana,Kira,Ευαγγελιτσα.ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 438696 Εδω στον Πειραια κανει κρυο σημερα.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευαγγελίτσα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Άντε βουρ από αύριο!!!!! Very Happy
Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να ΜΗΝ μου έρθουν!!!Δεν έχω συμπτώματα περιόδου όμως!!Μία καούρα την έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται!Θα περιμένω για καθυστέρηση!!!Λέτε να κάνω άλλο ένα τεστάκι η γίνομαι παρανοική;;χαχα Φιλιά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Madie έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Καινούρια στην παρέα... Είστε το καλύτερο παρεάκι εδώ κι ελπίζω να με δεχτείτε σαν μέλος και να μου δώσετε τα φώτα σας! Είμαι πολύ αγχωμένη...
Περίμενα χθες αλλά δεν φάνηκε (κι ελπίζω να μη φανεί!), όμως έκανα το πρωί τεστ και βγήκε αρνητικό...
Έχω όμως εδώ και 7 μέρες 37,1-37,3 όπως επίσης τσιμπήματα στο στήθος.
Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος και το τεστ να έκανε λάθος; Πότε προτείνετε να ξανακάνω;
Προσπαθούμε με τον καλό μου 6 μήνες τώρα κι έχω ψιλοαπογοητευτεί...
Ευχαριστώ πολύ!
Γεια σου Madie,,περιμενε λιγες μερες ακομα κ μετα ξανακανε τεστακι γιατι μπορει το πρωτο που εκανες να μην ανυχνευσαι κατι επιδη ειναι νωρις ακομα κ καλυτερα ειναι τα πρωινα ουρα. Smile Smile Μακαρι κοπελια μου να εισαι.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε εγω εχω συμπτωματα παρα μονο βαρος κατω γιαυτο δεν χαιρομαι κ ιδιαιτερα..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Ευαγγελια μου θα τον ζουληξω για παρτυ σου κοπελα μου...Κανε "καλο ζουζουνισμα ε?Μη σκεφτεσαι πολυ το σεξ για μωρο,αλλα το σεξ για το σεξ...

Καλε ναι!!! Εννοείται!!!

Εντωμεταξύ κορίτσια μου χθες πήγα και είδα τους γονείς μου και καθισα και συζήτησα με τη μαμα μου, της ειπα ότι αποφασίσαμε να κάνουμε ελευθερα σεξ και ότι θα χαρούμε πολύ εάν έρθει ένα μωράκι... Η μαμα μου, μου είπε ότι δεν πρέπει να μπαίνω στη διαδικασία να το σκέφτομαι... Αυτή μεχρι να κάνει εμένα είχε περάσει πάρα πολλά αφού είχε 2 αποβολές. Η πρώτη το μωράκι είχε πεθάνει μεσα της και το κατάλαβε αφού ανέβασε πυρετό και δεν έπεφτε με τίποτα και το δεύτερο της έφυγε στην τουαλέτα... Μου είπε ότι αγχωνόταν πάρα πολύ και έβλεπε τις γόνιμες και έμενε ξαπλωμένη με τα πόδια πάνω και έκανε όλα όσα έλεγαν οι παλιές για να "πιάσεις" παιδι...
Όταν πήγε στο γιατρό της είπε ότι δεν έχει τίποτα και να μην αγχώνεται... Μετά από αυτά που πέρασε σταμάτησε να το σκέφτεται... Δεν την ενδιέφερε καθόλου αν θα κάνει ή οχι παιδί και είπε ότι "αν θέλει ο Θεός ας μου στείλει"... Και τελικά μετά από λίγους μήνες έμεινε έγκυος σε μένα και μάλιστα μετά από 19μήνες γέννησε και την αδερφούλα μου...
Θέλησα να το μοιραστώ μαζί σας, γιατί πρώτη φορά μίλησα ανοιχτα με τη μαμά μου γι αυτό... Και μάλιστα όταν τη ρώτησα αν το ξεπέρασε ποτέ μου είπε ότι το ξεπέρασε μόνο όταν έκανε εμένα, αλλά πάντα μπάινει στη διαδικασία να σκεφτεί πως θα ήταν αν δεν έχανε τα δύο εκείνα μωράκια...
σόρρυ για το μεγάλο ποστ... Απλά είναι άλλη μια εμπειρία που μας διδάσκει να μην αγχωνόμαστε και όλα θα γίνουν!!!

Madie

Madie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μακάρι Allo... Σ'ευχαριστώ για την απάντηση! Πιστεύεις πως έχω ελπίδες μόνο με αυτά τα συμπτώματα;

Madie

Madie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deb έγραψε:Ευαγγελίτσα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Άντε βουρ από αύριο!!!!! Very Happy
Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να ΜΗΝ μου έρθουν!!!Δεν έχω συμπτώματα περιόδου όμως!!Μία καούρα την έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται!Θα περιμένω για καθυστέρηση!!!Λέτε να κάνω άλλο ένα τεστάκι η γίνομαι παρανοική;;χαχα Φιλιά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Γεια σου Deb! Εγώ μόλις μπήκα στην παρέα...
Θα σου πρότεινα να περιμένεις την καθυστέρηση γιατί ίσως βγει λανθασμένα αρνητικό και στεναχωρηθείς άδικα... Εγώ αυτό έπαθα σήμερα,(δεν ξέρω αν είναι λανθασμένο το αποτέλεσμα, απλώς ελπίζω να είναι) στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και απογοητεύτηκα... Συνεχίζω όμως να ελπίζω! Περίμενε κι εσύ λίγο ακόμη...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Madie έγραψε:
Deb έγραψε:Ευαγγελίτσα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Άντε βουρ από αύριο!!!!! Very Happy
Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να ΜΗΝ μου έρθουν!!!Δεν έχω συμπτώματα περιόδου όμως!!Μία καούρα την έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται!Θα περιμένω για καθυστέρηση!!!Λέτε να κάνω άλλο ένα τεστάκι η γίνομαι παρανοική;;χαχα Φιλιά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Γεια σου Deb! Εγώ μόλις μπήκα στην παρέα...
Θα σου πρότεινα να περιμένεις την καθυστέρηση γιατί ίσως βγει λανθασμένα αρνητικό και στεναχωρηθείς άδικα... Εγώ αυτό έπαθα σήμερα,(δεν ξέρω αν είναι λανθασμένο το αποτέλεσμα, απλώς ελπίζω να είναι) στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και απογοητεύτηκα... Συνεχίζω όμως να ελπίζω! Περίμενε κι εσύ λίγο ακόμη...

Καλώς όρισες Madie!!Αυτό ακριβώς θα κάνω λοιπόν!!Ήδη είχα ένα αρνητικό τεστ χθες οπότε εντάξει...δεν τρέχει τίποτα!!!Πάντως η θερμοκρασία μου είναι νορμαλ,σχετικά,πριν λίγο μετρήθηκα και είχα 36,8!Αισθάνομαι σαν να καίω όμως...πφφφ!!Δεν ξέρω,δεν ξέρω!!!Θα περιμένω...Λογικά η θερμοκρασία πέφτει πριν την περίοδο ε;;Από ότι έχω ακούσει δηλαδή!!!

Madie

Madie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deb έγραψε:
Madie έγραψε:
Deb έγραψε:Ευαγγελίτσα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Άντε βουρ από αύριο!!!!! Very Happy
Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να ΜΗΝ μου έρθουν!!!Δεν έχω συμπτώματα περιόδου όμως!!Μία καούρα την έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται!Θα περιμένω για καθυστέρηση!!!Λέτε να κάνω άλλο ένα τεστάκι η γίνομαι παρανοική;;χαχα Φιλιά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Γεια σου Deb! Εγώ μόλις μπήκα στην παρέα...
Θα σου πρότεινα να περιμένεις την καθυστέρηση γιατί ίσως βγει λανθασμένα αρνητικό και στεναχωρηθείς άδικα... Εγώ αυτό έπαθα σήμερα,(δεν ξέρω αν είναι λανθασμένο το αποτέλεσμα, απλώς ελπίζω να είναι) στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και απογοητεύτηκα... Συνεχίζω όμως να ελπίζω! Περίμενε κι εσύ λίγο ακόμη...

Καλώς όρισες Madie!!Αυτό ακριβώς θα κάνω λοιπόν!!Ήδη είχα ένα αρνητικό τεστ χθες οπότε εντάξει...δεν τρέχει τίποτα!!!Πάντως η θερμοκρασία μου είναι νορμαλ,σχετικά,πριν λίγο μετρήθηκα και είχα 36,8!Αισθάνομαι σαν να καίω όμως...πφφφ!!Δεν ξέρω,δεν ξέρω!!!Θα περιμένω...Λογικά η θερμοκρασία πέφτει πριν την περίοδο ε;;Από ότι έχω ακούσει δηλαδή!!!

Έχω ακούσει κι εγώ πως μια μέρα πριν την περίοδο πέφτει η θερμοκρασια! Εγώ ακόμη σταθερή στους 37,2 αλλά με αρνητικό τεστ... Crying or Very sad
Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δεις το πολυπόθητο + στο επόμενο τεστάκι!! Smile

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Madie έγραψε:
Deb έγραψε:
Madie έγραψε:
Deb έγραψε:Ευαγγελίτσα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Άντε βουρ από αύριο!!!!! Very Happy
Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να ΜΗΝ μου έρθουν!!!Δεν έχω συμπτώματα περιόδου όμως!!Μία καούρα την έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται!Θα περιμένω για καθυστέρηση!!!Λέτε να κάνω άλλο ένα τεστάκι η γίνομαι παρανοική;;χαχα Φιλιά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 36 417472

Γεια σου Deb! Εγώ μόλις μπήκα στην παρέα...
Θα σου πρότεινα να περιμένεις την καθυστέρηση γιατί ίσως βγει λανθασμένα αρνητικό και στεναχωρηθείς άδικα... Εγώ αυτό έπαθα σήμερα,(δεν ξέρω αν είναι λανθασμένο το αποτέλεσμα, απλώς ελπίζω να είναι) στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και απογοητεύτηκα... Συνεχίζω όμως να ελπίζω! Περίμενε κι εσύ λίγο ακόμη...

Καλώς όρισες Madie!!Αυτό ακριβώς θα κάνω λοιπόν!!Ήδη είχα ένα αρνητικό τεστ χθες οπότε εντάξει...δεν τρέχει τίποτα!!!Πάντως η θερμοκρασία μου είναι νορμαλ,σχετικά,πριν λίγο μετρήθηκα και είχα 36,8!Αισθάνομαι σαν να καίω όμως...πφφφ!!Δεν ξέρω,δεν ξέρω!!!Θα περιμένω...Λογικά η θερμοκρασία πέφτει πριν την περίοδο ε;;Από ότι έχω ακούσει δηλαδή!!!

Έχω ακούσει κι εγώ πως μια μέρα πριν την περίοδο πέφτει η θερμοκρασια! Εγώ ακόμη σταθερή στους 37,2 αλλά με αρνητικό τεστ... Crying or Very sad
Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δεις το πολυπόθητο + στο επόμενο τεστάκι!! Smile

Mακάρι μακάρι!!!Κι εσύ το ίδιο!!! Very Happy Very Happy

Madie

Madie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω νέα σου!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Madie έγραψε:Ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω νέα σου!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάκια!! τι κάνετε? καλέ ενα Σ/Κ έλειψα και γεμισατέ 10 σελίδες!! έκανα μισή ώρα να τα διαβάσω!!

Γεια σου Εύη!!!Είμαστε αρκετά γρήγορες!!! Very Happy Very Happy

ναι ναι!! το παρατηρησα!!! Smile κοριτσια πως μπορω να βαλω μια φωτο κατω απο το ποστ μια φωτο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις